ВФЛ „Север“ – делегирање

ВФЛ „Север“ – 2. коло

ФК "Бачка" (Пачир) ФК "Текстилац" (Оџаци)
25. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Пачир
Делегат Ђуровић Дејан
Судија Рауковић Недељко
Први судија помоћник Тановић Срђан
Други судија помоћник Чорокало Немања
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Крила Крајине" (Бачка Паланка)
25. 08. 2019. (недеља) - 19:00 Бачка Паланка
Делегат Видаковић Срђан
Судија Латиновић Лука
Први судија помоћник Милешевић Милош
Други судија помоћник Кантар Дарко
ФК "Црвенка" (Црвенка) ФК "Бајша" (Бајша)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Црвенка
Делегат Сувајац Немања
Судија Мрђеновић Предраг
Први судија помоћник Нешић Мате
Други судија помоћник Суботић Немања
ФК "Раднички" (Сомбор) ФК "Таванкут" (Таванкут)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Сомбор
Делегат Драшковић Чедомир
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Ковач Страхиња
Други судија помоћник Станић Петар
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Младост" (Турија)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Чонопља
Делегат Савин Милорад
Судија Шћепановић Никола
Први судија помоћник Маркуш Милош
Други судија помоћник Јањић Милован
ФК "Војводина" (Бачко Градиште) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
25. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Бачко Градиште
Делегат Чонка Арон
Судија Кузмановић Немања
Први судија помоћник Чапко Иван
Други судија помоћник Алексић Бојан
ОФК "Врбас" (Врбас) СК "Тиса" (Адорјан)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Врбас
Делегат Војнић Пурчар Златко
Судија Стојчевић Немања
Први судија помоћник Мартиновић Милош
Други судија помоћник Хернаус Андреа
ФК "Младост" (Бачки Петровац) ОФК "Младост АПА" (Апатин)
25. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Бачки Петровац
Делегат Дражић Лазар
Судија Шипош Атила
Први судија помоћник Тешановић Горан
Други судија помоћник Шолаја Дејан

ВФЛ „Север“ – 1. коло

ФК "Младост" (Бачки Петровац) ФК "Бачка" (Пачир)
18. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Бачки Петровац
Делегат Хашка Ненад
Судија Чапко Иван
Први судија помоћник Кузмановић Немања
Други судија помоћник Маравић Марко
ОФК "Младост АПА" (Апатин) ОФК "Врбас" (Врбас)
17. 08. 2019. (субота) - 17:00 Апатин
Делегат Савић Томислав
Судија Васиљевић Немања
Први судија помоћник Шћепановић Никола
Други судија помоћник Бошкић Милан
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Војводина" (Бачко Градиште)
18. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Адорјан
Делегат Радошевић Душан
Судија Мартиновић Милош
Први судија помоћник Стојчевић Немања
Други судија помоћник Хернаус Андреа
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Слога" (Чонопља)
17. 08. 2019. (субота) - 17:00 Челарево
Делегат Пуача Милош
Судија Тешановић Горан
Први судија помоћник Шипош Атила
Други судија помоћник Пурић Марко
ФК "Младост" (Турија) ФК "Раднички" (Сомбор)
18. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Турија
Делегат Иванишевић Славиша
Судија Вукановић Ненад
Први судија помоћник Ћерановић Балша
Други судија помоћник Николић Владимир
ФК "Таванкут" (Таванкут) ФК "Црвенка" (Црвенка)
18. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Таванкут
Делегат Зобеница Славко
Судија Кисин Милош
Први судија помоћник Милешевић Милош
Други судија помоћник Колаковић Игор
ФК "Бајша" (Бајша) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
18. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Бачка Топола
Делегат Радаковић Миодраг
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Рауковић Недељко
Други судија помоћник Суботић Немања
ФК "Крила Крајине" (Бачка Паланка) ФК "Текстилац" (Оџаци)
17. 08. 2019. (субота) - 17:00 Бачка Паланка
Делегат Павловић Ђорђе
Судија Ковач Страхиња
Први судија помоћник Мрђеновић Предраг
Други судија помоћник Станић Петар