Srpska liga VOJVODINA – delegiranje

Srpska liga VOJVODINA – 10. kolo

FK "Omladinac" (Novi Banovci) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
19. 10. 2019. (subota) - 15:00 Stari Banovci
Delegat - posmatrač Krakanović Milan
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Janjuš Predrag
FK "Vršac" (Vršac) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
19. 10. 2019. (subota) - 15:00 Vršac
Delegat Perović Predrag
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Simić Dragan
FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
19. 10. 2019. (subota) - 15:00 Kula
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Pančić Dušan
Posmatrač Obradović Milan
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Bratstvo 1946" (Prigrevica)
19. 10. 2019. (subota) - 15:00 Subotica
Delegat - posmatrač Zavišin Srđan
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Gnjatović Marko
FK "Radnički" (Sremska Mitrovica) FK "Železničar" (Pančevo)
19. 10. 2019. (subota) - 15:00 Sremska Mitrovica
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Jeknić Stefan
Posmatrač Šavija Jovica
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "1. maj" (Ruma)
19. 10. 2019. (subota) - 15:00 Sombor
Delegat Đukanović Ilija
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Bikić Nikola
Posmatrač Cvjetićanin Dušan
FK "Dunav" (Stari Banovci) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
20. 10. 2019. (nedelja) - 15:00 Stari Banovci
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK "Borac" (Sakule) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
20. 10. 2019. (nedelja) - 15:00 Sakule
Delegat - posmatrač Nikolić Zoran
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Kalafat Dino

Srpska liga VOJVODINA – 9. kolo

FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Radnički 1912" (Sombor)
12. 10. 2019. (subota) - 15:00 Zrenjanin
Delegat Braun Robert
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
FK "Bratstvo 1946" (Prigrevica) FK "Hajduk 1912" (Kula)
12. 10. 2019. (subota) - 15:00 Prigrevica
Delegat Đenić Predrag
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Leković Goran
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Dunav" (Stari Banovci)
12. 10. 2019. (subota) - 15:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat - posmatrač Korajlija Milan
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Džombić Nikola
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "Vršac" (Vršac)
12. 10. 2019. (subota) - 15:00 Pančevo
Delegat - posmatrač Radovanović Slaviša
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Gnjatović Marko
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
12. 10. 2019. (subota) - 15:00 Bečej
Delegat Dakić Milan
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Četvrti sudija Pančić Dušan
Posmatrač Mićanović Momčilo
FK "Borac" (Sakule) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
13. 10. 2019. (nedelja) - 15:00 Sakule
Delegat Adamović Marko
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Šibul Ivan
FK "1. maj" (Ruma) FK "Radnički" (Sremska Mitrovica)
13. 10. 2019. (nedelja) - 15:00 Ruma
Delegat - posmatrač Medaković Goran
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Kalafat Dino
FK "Železničar" (Pančevo) FK "Bačka 1901" (Subotica)
13. 10. 2019. (nedelja) - 15:00 Pančevo
Delegat - posmatrač Subotić Uroš
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Reljić Filip

Srpska liga VOJVODINA – 8. kolo

FK "Omladinac" (Novi Banovci) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
05. 10. 2019. (subota) - 15:30 Belegiš
Delegat Umićević Radovan
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Subić Jovan
Četvrti sudija Janjuš Predrag
Posmatrač Šavija Jovica
FK "Vršac" (Vršac) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
05. 10. 2019. (subota) - 15:30 Vršac
Delegat Đenić Predrag
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
Posmatrač Milošević Dragan
FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Železničar" (Pančevo)
05. 10. 2019. (subota) - 15:30 Kula
Delegat - posmatrač Vučić Dejan
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Četvrti sudija Bogićević Mario
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "1. maj" (Ruma)
05. 10. 2019. (subota) - 15:30 Subotica
Delegat - posmatrač Krakanović Milan
Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
FK "Radnički" (Sremska Mitrovica) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
05. 10. 2019. (subota) - 15:30 Sremska Mitrovica
Delegat - posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Pjevac Dušan
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Borac" (Sakule)
05. 10. 2019. (subota) - 15:30 Sombor
Delegat - posmatrač Obradović Milan
Sudija Kalafat Dino
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Arsić Dragan
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
06. 10. 2019. (nedelja) - 15:30 Perlez
Delegat Petrović Dragan
Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Rodean Marijan
FK "Dunav" (Stari Banovci) FK "Bratstvo 1946" (Prigrevica)
06. 10. 2019. (nedelja) - 15:30 Stari Banovci
Delegat Dukić Ozren
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
Posmatrač Milin Jovica

Srpska liga VOJVODINA – 7. kolo

FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
28. 09. 2019. (subota) - 15:30 Sombor
Delegat - posmatrač Vukelić Rade
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Pjevac Dušan
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Bačka 1901" (Subotica)
28. 09. 2019. (subota) - 15:30 Lazarevo
Delegat - posmatrač Medaković Goran
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Pančić Dušan
FK "1. maj" (Ruma) FK "Hajduk 1912" (Kula)
28. 09. 2019. (subota) - 15:30 Ruma
Delegat - posmatrač Tomičić Nikola
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK "Bratstvo 1946" (Prigrevica) FK "Vršac" (Vršac)
28. 09. 2019. (subota) - 15:30 Prigrevica
Delegat Đukanović Ilija
Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Zavišin Srđan
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
28. 09. 2019. (subota) - 15:30 Banatsko Veliko Selo
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Drugi sudija pomoćnik Subić Jovan
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Simić Dragan
FK "Borac" (Sakule) FK "Radnički" (Sremska Mitrovica)
29. 09. 2019. (nedelja) - 15:30 Sakule
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Gligor Mikloš
FK "Železničar" (Pančevo) FK "Dunav" (Stari Banovci)
29. 09. 2019. (nedelja) - 15:30 Pančevo
Delegat Umićević Radovan
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Nikolić Zoran
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
29. 09. 2019. (nedelja) - 15:30 Pančevo
Delegat Ožegović Slobodan
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Šavija Jovica

Srpska liga VOJVODINA – 6. kolo

FK "Omladinac" (Novi Banovci) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
21. 09. 2019. (subota) - 16:00 Stari Banovci
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Pjevac Dušan
Posmatrač Subotić Uroš
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
21. 09. 2019. (subota) - 16:00 Bečej
Delegat - posmatrač Cvjetićanin Dušan
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
FK "Vršac" (Vršac) FK "Železničar" (Pančevo)
21. 09. 2019. (subota) - 16:00 Vršac
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Bogićević Mario
Posmatrač Medaković Goran
FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
21. 09. 2019. (subota) - 16:00 Kula
Delegat - posmatrač Obradović Milan
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Borac" (Sakule)
21. 09. 2019. (subota) - 16:00 Subotica
Delegat Braun Robert
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Zavišin Srđan
FK "Radnički" (Sremska Mitrovica) FK "Radnički 1912" (Sombor)
21. 09. 2019. (subota) - 16:00 Sremska Mitrovica
Delegat - posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Janjuš Predrag
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "Bratstvo 1946" (Prigrevica)
22. 09. 2019. (nedelja) - 16:00 Perlez
Delegat - posmatrač Milošević Dragan
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Četvrti sudija Čapo Kristijan
FK "Dunav" (Stari Banovci) FK "1. maj" (Ruma)
22. 09. 2019. (nedelja) - 16:00 Stari Banovci
Delegat Dakić Milan
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Milin Jovica

Srpska liga VOJVODINA – 5. kolo

FK "Radnički" (Sremska Mitrovica) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
14. 09. 2019. (subota) - 16:00 Sremska Mitrovica
Delegat Umićević Radovan
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Bogićević Mario
Posmatrač Korajlija Milan
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Bačka 1901" (Subotica)
14. 09. 2019. (subota) - 16:00 Sombor
Delegat Đenić Predrag
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Leković Goran
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Dunav" (Stari Banovci)
14. 09. 2019. (subota) - 16:00 Zrenjanin
Delegat Adamović Marko
Sudija Kalafat Dino
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Pjevac Dušan
Posmatrač Simić Dragan
FK "1. maj" (Ruma) FK "Vršac" (Vršac)
14. 09. 2019. (subota) - 16:00 Ruma
Delegat Perović Predrag
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Đumić David
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
FK "Bratstvo 1946" (Prigrevica) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
14. 09. 2019. (subota) - 16:00 Prigrevica
Delegat - posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Subić Jovan
Četvrti sudija Mrđa Neđo
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
14. 09. 2019. (subota) - 16:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat - posmatrač Vučić Dejan
Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
FK "Borac" (Sakule) FK "Hajduk 1912" (Kula)
15. 09. 2019. (nedelja) - 16:00 Sakule
Delegat - posmatrač Šibul Ivan
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Gnjatović Marko
FK "Železničar" (Pančevo) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
15. 09. 2019. (nedelja) - 16:00 Pančevo
Delegat - posmatrač Krakanović Milan
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Ranisavić Saša

Srpska liga VOJVODINA – 4. kolo

FK "Omladinac" (Novi Banovci) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
07. 09. 2019. (subota) - 16:30 Belegiš
Delegat Dukić Ozren
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Rodean Marijan
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "Bratstvo 1946" (Prigrevica)
07. 09. 2019. (subota) - 16:30 Pančevo
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Železničar" (Pančevo)
07. 09. 2019. (subota) - 16:30 Bečej
Delegat - posmatrač Šavija Jovica
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
FK "Vršac" (Vršac) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
07. 09. 2019. (subota) - 16:30 Vršac
Delegat - posmatrač Radovanović Slaviša
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Đumić David
FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Radnički 1912" (Sombor)
07. 09. 2019. (subota) - 16:30 Kula
Delegat Đukanović Ilija
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Leković Goran
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Radnički" (Sremska Mitrovica)
07. 09. 2019. (subota) - 16:30 Subotica
Delegat - posmatrač Tomičić Nikola
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Bikić Nikola
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "1. maj" (Ruma)
08. 09. 2019. (nedelja) - 16:30 Perlez
Delegat Dakić Milan
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Drugi sudija pomoćnik Subić Jovan
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Vukelić Rade
FK "Dunav" (Stari Banovci) FK "Borac" (Sakule)
08. 09. 2019. (nedelja) - 16:30 Stari Banovci
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Ranisavić Saša
Posmatrač Vuksanović Dragoljub

Srpska liga VOJVODINA – 3. kolo

FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
31. 08. 2019. (subota) - 16:30 Subotica
Delegat - posmatrač Rodean Marijan
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Čapo Kristijan
FK "Radnički" (Sremska Mitrovica) FK "Hajduk 1912" (Kula)
31. 08. 2019. (subota) - 16:30 Sremska Mitrovica
Delegat Turi Stevan
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Mićanović Momčilo
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Dunav" (Stari Banovci)
31. 08. 2019. (subota) - 16:30 Sombor
Delegat Braun Robert
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Janjuš Predrag
Posmatrač Zavišin Srđan
FK "Borac" (Sakule) OFK "Vršac" (Vršac)
31. 08. 2019. (subota) - 16:30 Perlez
Delegat - posmatrač Krakanović Milan
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Pančić Dušan
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
31. 08. 2019. (subota) - 16:30 Zrenjanin
Delegat - posmatrač Subotić Uroš
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Pjevac Dušan
FK "1. maj" (Ruma) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
31. 08. 2019. (subota) - 16:30 Ruma
Delegat - posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK "Bratstvo 1946" (Prigrevica) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
31. 08. 2019. (subota) - 16:30 Prigrevica
Delegat Petrović Dragan
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Subić Jovan
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Cvjetićanin Dušan
FK "Železničar" (Pančevo) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
01. 09. 2019. (nedelja) - 16:30 Pančevo
Delegat Ožegović Slobodan
Sudija Kalafat Dino
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Medaković Goran

Srpska liga VOJVODINA – 2. kolo

FK "Omladinac" (Novi Banovci) FK "Bratstvo 1946" (Prigrevica)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Belegiš
Delegat - posmatrač Šibul Ivan
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Đumić David
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Železničar" (Pančevo)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat Adamović Marko
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
Posmatrač Vučić Dejan
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "1. maj" (Ruma)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Pančevo
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Jeknić Stefan
Posmatrač Milošević Dragan
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Bečej
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Obradović Milan
OFK "Vršac" (Vršac) FK "Radnički 1912" (Sombor)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Vršac
Delegat Umićević Radovan
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Nikolić Zoran
FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Bačka 1901" (Subotica)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Kula
Delegat - posmatrač Radovanović Slaviša
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Reljić Filip
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "Borac" (Sakule)
25. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Perlez
Delegat - posmatrač Korajlija Milan
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK "Dunav" (Stari Banovci) FK "Radnički" (Sremska Mitrovica)
25. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Stari Banovci
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Džombić Nikola

Srpska liga VOJVODINA – 1. kolo

FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
17. 08. 2019. (subota) - 17:00 Kula
Delegat - posmatrač Subotić Uroš
Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Čapo Kristijan
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Dunav" (Stari Banovci)
17. 08. 2019. (subota) - 17:00 Subotica
Delegat Đenić Predrag
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Vukelić Rade
FK "Radnički" (Sremska Mitrovica) FK "Vršac" (Vršac)
17. 08. 2019. (subota) - 17:00 Sremska Mitrovica
Delegat - posmatrač Krakanović Milan
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Bogićević Mario
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
17. 08. 2019. (subota) - 17:00 Sombor
Delegat - posmatrač Tomičić Nikola
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Ranisavić Saša
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
17. 08. 2019. (subota) - 17:00 Zrenjanin
Delegat Perović Predrag
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
Posmatrač Nikolić Zoran
FK "1. maj" (Ruma) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
17. 08. 2019. (subota) - 17:00 Ruma
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Milin Jovica
FK "Borac" (Sakule) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
18. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Sakule
Delegat Dukić Ozren
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
Posmatrač Simić Dragan
FK "Železničar" (Pančevo) FK "Bratstvo 1946" (Prigrevica)
18. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Pančevo
Delegat - posmatrač Šavija Jovica
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Pjevac Dušan