Српска лига ВОЈВОДИНА – делегирање

Српска лига ВОЈВОДИНА – 10. коло

ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
19. 10. 2019. (субота) - 15:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Томовић Бојан
Четврти судија Јањуш Предраг
ФК "Вршац" (Вршац) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
19. 10. 2019. (субота) - 15:00 Вршац
Делегат Перовић Предраг
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Шавија Милош
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Чапо Кристијан
Посматрач Симић Драган
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
19. 10. 2019. (субота) - 15:00 Кула
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Панчић Душан
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
19. 10. 2019. (субота) - 15:00 Суботица
Делегат - посматрач Завишин Срђан
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Гњатовић Марко
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Железничар" (Панчево)
19. 10. 2019. (субота) - 15:00 Сремска Митровица
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Јекнић Стефан
Посматрач Шавија Јовица
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "1. мај" (Рума)
19. 10. 2019. (субота) - 15:00 Сомбор
Делегат Ђукановић Илија
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Бикић Никола
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
20. 10. 2019. (недеља) - 15:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Меничанин Драгутин
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
20. 10. 2019. (недеља) - 15:00 Сакуле
Делегат - посматрач Николић Зоран
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Рађен Предраг
Четврти судија Калафат Дино

Српска лига ВОЈВОДИНА – 9. коло

ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
12. 10. 2019. (субота) - 15:00 Зрењанин
Делегат Браун Роберт
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
12. 10. 2019. (субота) - 15:00 Пригревица
Делегат Ђенић Предраг
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Лековић Горан
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
12. 10. 2019. (субота) - 15:00 Банатско Велико Село
Делегат - посматрач Корајлија Милан
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Џомбић Никола
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Вршац" (Вршац)
12. 10. 2019. (субота) - 15:00 Панчево
Делегат - посматрач Радовановић Славиша
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Рађен Предраг
Четврти судија Гњатовић Марко
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
12. 10. 2019. (субота) - 15:00 Бечеј
Делегат Дакић Милан
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Рајковић Душан
Четврти судија Панчић Душан
Посматрач Мићановић Момчило
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
13. 10. 2019. (недеља) - 15:00 Сакуле
Делегат Адамовић Марко
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Чапо Кристијан
Посматрач Шибул Иван
ФК "1. мај" (Рума) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
13. 10. 2019. (недеља) - 15:00 Рума
Делегат - посматрач Медаковић Горан
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Калафат Дино
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
13. 10. 2019. (недеља) - 15:00 Панчево
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Рељић Филип

Српска лига ВОЈВОДИНА – 8. коло

ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
05. 10. 2019. (субота) - 15:30 Белегиш
Делегат Умићевић Радован
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Субић Јован
Четврти судија Јањуш Предраг
Посматрач Шавија Јовица
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
05. 10. 2019. (субота) - 15:30 Вршац
Делегат Ђенић Предраг
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Рапоти Зоран
Четврти судија Меничанин Драгутин
Посматрач Милошевић Драган
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Железничар" (Панчево)
05. 10. 2019. (субота) - 15:30 Кула
Делегат - посматрач Вучић Дејан
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Петровић Слободан
Четврти судија Богићевић Марио
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "1. мај" (Рума)
05. 10. 2019. (субота) - 15:30 Суботица
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Бечановић Александар
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
05. 10. 2019. (субота) - 15:30 Сремска Митровица
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Пјевац Душан
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Борац" (Сакуле)
05. 10. 2019. (субота) - 15:30 Сомбор
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Арсић Драган
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
06. 10. 2019. (недеља) - 15:30 Перлез
Делегат Петровић Драган
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Чапо Кристијан
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
06. 10. 2019. (недеља) - 15:30 Стари Бановци
Делегат Дукић Озрен
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Димитријевић Небојша
Посматрач Милин Јовица

Српска лига ВОЈВОДИНА – 7. коло

ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
28. 09. 2019. (субота) - 15:30 Сомбор
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Пјевац Душан
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
28. 09. 2019. (субота) - 15:30 Лазарево
Делегат - посматрач Медаковић Горан
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Панчић Душан
ФК "1. мај" (Рума) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
28. 09. 2019. (субота) - 15:30 Рума
Делегат - посматрач Томичић Никола
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Меничанин Драгутин
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Вршац" (Вршац)
28. 09. 2019. (субота) - 15:30 Пригревица
Делегат Ђукановић Илија
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Чапо Кристијан
Посматрач Завишин Срђан
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
28. 09. 2019. (субота) - 15:30 Банатско Велико Село
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Томовић Бојан
Други судија помоћник Субић Јован
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Симић Драган
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
29. 09. 2019. (недеља) - 15:30 Сакуле
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Глигор Миклош
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
29. 09. 2019. (недеља) - 15:30 Панчево
Делегат Умићевић Радован
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Николић Зоран
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
29. 09. 2019. (недеља) - 15:30 Панчево
Делегат Ожеговић Слободан
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Шавија Јовица

Српска лига ВОЈВОДИНА – 6. коло

ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
21. 09. 2019. (субота) - 16:00 Стари Бановци
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Пјевац Душан
Посматрач Суботић Урош
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
21. 09. 2019. (субота) - 16:00 Бечеј
Делегат - посматрач Цвјетићанин Душан
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Босин Немања
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Димитријевић Небојша
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Железничар" (Панчево)
21. 09. 2019. (субота) - 16:00 Вршац
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Рапоти Зоран
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Богићевић Марио
Посматрач Медаковић Горан
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
21. 09. 2019. (субота) - 16:00 Кула
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Меничанин Драгутин
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Борац" (Сакуле)
21. 09. 2019. (субота) - 16:00 Суботица
Делегат Браун Роберт
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Глигор Миклош
Посматрач Завишин Срђан
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
21. 09. 2019. (субота) - 16:00 Сремска Митровица
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Томовић Бојан
Четврти судија Јањуш Предраг
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
22. 09. 2019. (недеља) - 16:00 Перлез
Делегат - посматрач Милошевић Драган
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Рајковић Душан
Четврти судија Чапо Кристијан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "1. мај" (Рума)
22. 09. 2019. (недеља) - 16:00 Стари Бановци
Делегат Дакић Милан
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Милин Јовица

Српска лига ВОЈВОДИНА – 5. коло

ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
14. 09. 2019. (субота) - 16:00 Сремска Митровица
Делегат Умићевић Радован
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Зекоња Невен
Четврти судија Богићевић Марио
Посматрач Корајлија Милан
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
14. 09. 2019. (субота) - 16:00 Сомбор
Делегат Ђенић Предраг
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Рапоти Зоран
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Лековић Горан
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
14. 09. 2019. (субота) - 16:00 Зрењанин
Делегат Адамовић Марко
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Пјевац Душан
Посматрач Симић Драган
ФК "1. мај" (Рума) ФК "Вршац" (Вршац)
14. 09. 2019. (субота) - 16:00 Рума
Делегат Перовић Предраг
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
14. 09. 2019. (субота) - 16:00 Пригревица
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Субић Јован
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
14. 09. 2019. (субота) - 16:00 Банатско Велико Село
Делегат - посматрач Вучић Дејан
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Бечановић Александар
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
15. 09. 2019. (недеља) - 16:00 Сакуле
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Босин Немања
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Гњатовић Марко
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
15. 09. 2019. (недеља) - 16:00 Панчево
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Ранисавић Саша

Српска лига ВОЈВОДИНА – 4. коло

ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
07. 09. 2019. (субота) - 16:30 Белегиш
Делегат Дукић Озрен
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
07. 09. 2019. (субота) - 16:30 Панчево
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Меничанин Драгутин
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Железничар" (Панчево)
07. 09. 2019. (субота) - 16:30 Бечеј
Делегат - посматрач Шавија Јовица
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Босин Немања
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Димитријевић Небојша
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
07. 09. 2019. (субота) - 16:30 Вршац
Делегат - посматрач Радовановић Славиша
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Ђумић Давид
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
07. 09. 2019. (субота) - 16:30 Кула
Делегат Ђукановић Илија
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Томовић Бојан
Други судија помоћник Шаин Горан
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Лековић Горан
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
07. 09. 2019. (субота) - 16:30 Суботица
Делегат - посматрач Томичић Никола
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Бикић Никола
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "1. мај" (Рума)
08. 09. 2019. (недеља) - 16:30 Перлез
Делегат Дакић Милан
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Добричић Вук
Други судија помоћник Субић Јован
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Вукелић Раде
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Борац" (Сакуле)
08. 09. 2019. (недеља) - 16:30 Стари Бановци
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Ранисавић Саша
Посматрач Вуксановић Драгољуб

Српска лига ВОЈВОДИНА – 3. коло

ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
31. 08. 2019. (субота) - 16:30 Суботица
Делегат - посматрач Родеан Маријан
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Чапо Кристијан
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
31. 08. 2019. (субота) - 16:30 Сремска Митровица
Делегат Тури Стеван
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Мићановић Момчило
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
31. 08. 2019. (субота) - 16:30 Сомбор
Делегат Браун Роберт
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Томовић Бојан
Четврти судија Јањуш Предраг
Посматрач Завишин Срђан
ФК "Борац" (Сакуле) ОФК "Вршац" (Вршац)
31. 08. 2019. (субота) - 16:30 Перлез
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Босин Немања
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Панчић Душан
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
31. 08. 2019. (субота) - 16:30 Зрењанин
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Пјевац Душан
ФК "1. мај" (Рума) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
31. 08. 2019. (субота) - 16:30 Рума
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Меничанин Драгутин
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
31. 08. 2019. (субота) - 16:30 Пригревица
Делегат Петровић Драган
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Субић Јован
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
01. 09. 2019. (недеља) - 16:30 Панчево
Делегат Ожеговић Слободан
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Рапоти Зоран
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Медаковић Горан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 2. коло

ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Белегиш
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Ђумић Давид
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Железничар" (Панчево)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Банатско Велико Село
Делегат Адамовић Марко
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "1. мај" (Рума)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Панчево
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Јекнић Стефан
Посматрач Милошевић Драган
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Бечеј
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Босин Немања
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Обрадовић Милан
ОФК "Вршац" (Вршац) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Вршац
Делегат Умићевић Радован
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Николић Зоран
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Кула
Делегат - посматрач Радовановић Славиша
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Рапоти Зоран
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Рељић Филип
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Борац" (Сакуле)
25. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Перлез
Делегат - посматрач Корајлија Милан
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Меничанин Драгутин
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
25. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Џомбић Никола

Српска лига ВОЈВОДИНА – 1. коло

ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
17. 08. 2019. (субота) - 17:00 Кула
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Чапо Кристијан
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
17. 08. 2019. (субота) - 17:00 Суботица
Делегат Ђенић Предраг
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Вукелић Раде
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Вршац" (Вршац)
17. 08. 2019. (субота) - 17:00 Сремска Митровица
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Богићевић Марио
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
17. 08. 2019. (субота) - 17:00 Сомбор
Делегат - посматрач Томичић Никола
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Ранисавић Саша
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
17. 08. 2019. (субота) - 17:00 Зрењанин
Делегат Перовић Предраг
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Димитријевић Небојша
Посматрач Николић Зоран
ФК "1. мај" (Рума) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
17. 08. 2019. (субота) - 17:00 Рума
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Томовић Бојан
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Милин Јовица
ФК "Борац" (Сакуле) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
18. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Сакуле
Делегат Дукић Озрен
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Иванишевић Бојан
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Симић Драган
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
18. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Панчево
Делегат - посматрач Шавија Јовица
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Босин Немања
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Пјевац Душан