Српска лига ВОЈВОДИНА

Српска лига ВОЈВОДИНА – 7. коло

ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Цемент" (Беочин)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Зрењанин
Делегат - посматрач Завишин Срђан
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Радић Стефан
Други судија помоћник Паштар Бојан
Четврти судија Репчек Иван
ОФК "Вршац" (Вршац) ФК "Железничар" (Панчево)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Вршац
Делегат Умићевић Радован
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Шћепановић Бојана
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Корајлија Милан
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Борац" (Сакуле)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Челарево
Делегат Бакић Хасиб
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Петровић Никола
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Нова Пазова
Делегат Петровић Драган
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Јањуш Предраг
Посматрач Шовљански Александар
ФК "Србобран" (Србобран) ФК "Кабел" (Нови Сад)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Србобран
Делегат - посматрач Милин Јовица
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Ђумић Давид
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Бачки Јарак
Делегат - посматрач Родеан Маријан
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Панчић Душан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Панчево
Делегат Николић Зоран
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Несторов Љубомир
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Сремска Митровица
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Јекнић Стефан
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Пригревица
Делегат Ђукановић Илија
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Томашев Никола
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Кракановић Милан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 6. коло

ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Беочин
Делегат - посматрач Шавија Јовица
Судија Николић Данило
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Петровић Зоран
Четврти судија Рељић Филип
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Кула
Делегат Адамовић Марко
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Димитријевић Небојша
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Суботица
Делегат Новаковић Горан
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Јањуш Предраг
Посматрач Киш-Чепеги Роберт
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Нови Сад
Делегат Тури Стеван
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Шавија Милош
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Зељковић Небојша
Посматрач Радовановић Славиша
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Зекоња Невен
Четврти судија Зорић Драган
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Панчево
Делегат - посматрач Симић Драган
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Јекнић Стефан
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Србобран" (Србобран)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Нови Бановци
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Арсић Драган
ФК "Кабел" (Нови Сад) ОФК "Вршац" (Вршац)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Нови Сад
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Ћирић Немања
Први судија помоћник Радић Стефан
Други судија помоћник Паштар Бојан
Четврти судија Чапо Кристијан
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Панчево
Делегат Перовић Предраг
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Рапоти Зоран
Четврти судија Ранисавић Саша
Посматрач Мићановић Момчило

Српска лига ВОЈВОДИНА – 5. коло

ФК "Србобран" (Србобран) ФК "Борац" (Сакуле)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Србобран
Делегат Браун Роберт
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Матић Немања
Посматрач Лековић Горан
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Сремска Митровица
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Петровић Дејан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Панчево
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Јанковић Лука
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Калафат Дино
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Бачки Јарак
Делегат Бакић Хасиб
Судија Ћирић Немања
Први судија помоћник Шавија Милош
Други судија помоћник Кантар Далибор
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Радовановић Славиша
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Нова Пазова
Делегат Рудић Спасоје
Судија Кеџа Стефан
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Томовић Бојан
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Кабел" (Нови Сад)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Зрењанин
Делегат - посматрач Несторов Љубомир
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Бечановић Александар
ОФК "Вршац" (Вршац) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Вршац
Делегат - посматрач Томичић Никола
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Радић Стефан
Четврти судија Николић Данило
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Челарево
Делегат Курјаков Милорад
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Томашев Никола
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Цемент" (Беочин)
16.09.2018 (недеља) - 16:00 Панчево
Делегат Петровић Драган
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Јањуш Предраг
Посматрач Родеан Маријан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 4. коло

ФК "Борац" (Сакуле) ОФК "Вршац" (Вршац)
09.09.2018 (недеља) - 16:30 Сакуле
Делегат Дукић Озрен
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Корајлија Милан
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Пригревица
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Рађен Предраг
Четврти судија Димитријевић Небојша
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Нови Бановци
Делегат Николић Зоран
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Чапо Кристијан
Посматрач Милин Јовица
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Нови Сад
Делегат - посматрач Симић Драган
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Јанковић Лука
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Железничар" (Панчево)
09.09.2018 (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Ваван Драган
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Кантар Далибор
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Суботица
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Рапоти Зоран
Четврти судија Џомбић Никола
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Србобран" (Србобран)
09.09.2018 (недеља) - 16:30 Стари Бановци
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Беочин
Делегат Умићевић Радован
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Медаковић Горан
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
07.09.2018 (петак) - 16:30 Кула
Делегат - посматрач Завишин Срђан
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Кеџа Стефан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 3. коло

ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Борац" (Сакуле)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Зрењанин
Делегат Тури Стеван
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Рапоти Зоран
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Ранисавић Саша
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Бачки Јарак
Делегат Адамовић Марко
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Иванишевић Бојан
Четврти судија Кеџа Стефан
Посматрач Шавија Јовица
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Цемент" (Беочин)
02.09.2018 (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Бакић Хасиб
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Мићановић Момчило
ОФК "Вршац" (Вршац) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Вршац
Делегат - посматрач Родеан Маријан
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Димитријевић Небојша
ФК "Србобран" (Србобран) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Србобран
Делегат Ђукановић Илија
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Кантар Далибор
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Рељић Филип
Посматрач Суботић Урош
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
02.09.2018 (недеља) - 16:30 Панчево
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Јањуш Предраг
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Нова Пазова
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Томашев Никола
Четврти судија Белић Душан
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Челарево
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Николић Данило
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Томовић Бојан
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Панчево
Делегат Перовић Предраг
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Петровић Зоран
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Шовљански Александар

Српска лига ВОЈВОДИНА – 2. коло

ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Кабел" (Нови Сад)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Нови Бановци
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Глигор Миклош
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Сремска Митровица
Делегат - посматрач Милин Јовица
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Ранисавић Саша
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Беочин
Делегат Рудић Спасоје
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Кантар Далибор
Четврти судија Зељковић Небојша
Посматрач Несторов Љубомир
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ОФК "Вршац" (Вршац)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Нови Сад
Делегат Курјаков Милорад
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Томашев Никола
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Завишин Срђан
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Србобран" (Србобран)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Суботица
Делегат - посматрач Корајлија Милан
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Милановић Петар
Четврти судија Јекнић Стефан
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Пригревица
Делегат Новаковић Горан
Судија Кеџа Стефан
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Кула
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Петровић Зоран
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Чапо Кристијан
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Железничар" (Панчево)
26.08.2018 (недеља) - 17:00 Сакуле
Делегат - посматрач Томичић Никола
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Јањуш Предраг
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
26.08.2018 (недеља) - 17:00 Стари Бановци
Делегат Дукић Озрен
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Милошевић Драган

Српска лига ВОЈВОДИНА – 1. коло

ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Цемент" (Беочин)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Нови Бановци
Делегат Браун Роберт
Судија Николић Данило
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Репчек Иван
Посматрач Суботић Урош
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Борац" (Сакуле)
19.08.2018 (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Шавија Јовица
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
19.08.2018 (недеља) - 17:00 Панчево
Делегат - посматрач Вуксановић Драгољуб
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Мудринић Томислав
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Зрењанин
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Томовић Бојан
Четврти судија Мрђа Неђо
ОФК "Вршац" (Вршац) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Вршац
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Петровић Слободан
Четврти судија Белић Душан
ФК "Србобран" (Србобран) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Србобран
Делегат Умићевић Радован
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Петровић Никола
Посматрач Кракановић Милан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Бачки Јарак
Делегат - посматрач Медаковић Горан
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Јанковић Лука
Четврти судија Кеџа Стефан
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Челарево
Делегат Ваван Драган
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Димитријевић Небојша
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Панчево
Делегат - посматрач Симић Драган
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Гњатовић Марко