Српска лига ВОЈВОДИНА – делегирање

Српска лига ВОЈВОДИНА – 19. коло

ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "1. мај" (Рума)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нови Сад
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Бечановић Александар
ФК "Феникс 1995" (Апатин) СК "Тиса" (Адорјан)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Пећинци
Делегат - посматрач Јевтић Бојан
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Самац Саша
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Зрењанин
Делегат Деспотовић Драган
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Глигор Миклош
Посматрач Киш-Чепеги Роберт
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Борац" (Сакуле)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Бечеј
Делегат Умићевић Радован
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Стојић Урош
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Димоски Марко
Посматрач Милановић Игор
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Слога" (Чонопља)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Сомбор
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Тешановић Горан
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Рауковић Недељко
Посматрач Новаковић Горан
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Банатско Велико Село
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Вукановић Ненад
Четврти судија Пјевац Душан
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Бачка Паланка
Делегат Перовић Предраг
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе
Четврти судија Тодић Филип
Посматрач Шовљански Александар
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Вршац" (Вршац)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нови Бановци
Делегат Ђенић Предраг
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Бибин Алекса
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
29. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Стара Пазова
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Рашковић Бошко
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
29. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Перлез
Делегат - посматрач Вуксановић Драгољуб
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Петровић Дејан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 18. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Рума
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Субић Јован
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Вршац" (Вршац) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Вршац
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Бикић Никола
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Суботица
Делегат - посматрач Ћаћић Бранислав
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Тешановић Горан
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Кула
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Рашковић Бошко
Други судија помоћник Рађен Предраг
Четврти судија Самац Саша
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Чонопља
Делегат Николић Зоран
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Стојић Урош
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Алексић Владан
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нови Козарци
Делегат Живковић Милан
Судија Рауковић Недељко
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Вукановић Ненад
Четврти судија Тановић Срђан
Посматрач Пандуров Милорад
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Феникс 1995" (Апатин)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Панчево
Делегат - посматрач Цвјетићанин Душан
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Зељковић Небојша
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
22. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Јанковић Александар
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
22. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Сакуле
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Димоски Марко
Посматрач Новаковић Горан
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Младост" (Нови Сад)
22. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Кањижа
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Тодић Филип
Посматрач Родеан Маријан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 17. коло

ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нови Сад
Делегат Дакић Милан
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Глигор Миклош
Посматрач Милановић Игор
ФК "Феникс 1995" (Апатин) ФК "Борац" (Сакуле)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Пећинци
Делегат Лековић Горан
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Шаин Горан
Четврти судија Јанковић Александар
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Зрењанин
Делегат Перовић Предраг
Судија Тешановић Горан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Ковач Страхиња
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Ожеговић Слободан
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Слога" (Чонопља)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Бечеј
Делегат Шибул Иван
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Арсић Драган
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Сомбор
Делегат Савић Томислав
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Рауковић Недељко
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Банатско Велико Село
Делегат Киш-Чепеги Роберт
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Станојчев Ђорђе
Други судија помоћник Неговановић Милош
Четврти судија Меничанин Драгутин
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Бачка Паланка
Делегат Шовљански Александар
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Грујић Никола
Четврти судија Димоски Марко
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "1. мај" (Рума)
15. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Кањижа
Делегат Ђенић Предраг
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Стојић Урош
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Бибин Алекса
Посматрач Милошевић Драган
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
15. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Стара Пазова
Делегат Медаковић Горан
Судија Самац Саша
Први судија помоћник Миоданић Владимир
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Пјевац Душан
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Вршац" (Вршац)
15. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Перлез
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Репчек Иван
Посматрач Кракановић Милан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 16. коло

ФК "1. мај" (Рума) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Рума
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Зорић Драган
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Белегиш
Делегат Умићевић Радован
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Ковач Страхиња
Четврти судија Тешановић Горан
Посматрач Вукелић Раде
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Вршац
Делегат - посматрач Ђукановић Илија
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Богићевић Марио
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Суботица
Делегат Симић Саша
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Самац Саша
Посматрач Пандуров Милорад
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Кула
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Пјевац Душан
Посматрач Јевтић Бојан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Родеан Маријан
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Тановић Срђан
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Чонопља
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Јанковић Александар
Посматрач Мићановић Момчило
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Феникс 1995" (Апатин)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нови Козарци
Делегат - посматрач Новаковић Горан
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Димоски Марко
ФК "Динамо 1945" (Панчево) СК "Тиса" (Адорјан)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Панчево
Делегат Живковић Милан
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Тодић Филип
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Младост" (Нови Сад)
08. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Сакуле
Делегат - посматрач Ћаћић Бранислав
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Рауковић Недељко

Српска лига ВОЈВОДИНА – 15. коло

ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "1. мај" (Рума)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Панчево
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Рауковић Недељко
Посматрач Милановић Игор
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Нови Сад
Делегат Деспотовић Драган
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Неговановић Милош
Четврти судија Тодић Филип
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Феникс 1995" (Апатин) ФК "Слога" (Чонопља)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Апатин
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Зрењанин
Делегат Адамовић Марко
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Вукановић Ненад
Други судија помоћник Ковач Страхиња
Четврти судија Репчек Иван
Посматрач Ожеговић Слободан
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Бечеј
Делегат - посматрач Алексић Владан
Судија Димоски Марко
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Субашић Милорад
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Вршац" (Вршац)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Сомбор
Делегат - посматрач Пандуров Жива
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Џомбић Никола
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Банатско Велико Село
Делегат Савић Томислав
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Тешановић Горан
Посматрач Вучић Дејан
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Борац" (Сакуле)
01. 11. 2020. (недеља) - 14:00 Кањижа
Делегат Николић Зоран
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Шовљански Александар
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
01. 11. 2020. (недеља) - 14:00 Стара Пазова
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Грујић Никола
Четврти судија Богићевић Марио
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
01. 11. 2020. (недеља) - 14:00 Перлез
Делегат - посматрач Цвјетићанин Душан
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Самац Саша

Српска лига ВОЈВОДИНА – 14. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Рума
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Кракановић Милан
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Бачка Паланка
Делегат Умићевић Радован
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Глигор Миклош
Посматрач Медаковић Горан
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Белегиш
Делегат Живковић Милан
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Рађен Предраг
Четврти судија Самац Саша
Посматрач Милошевић Драган
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Вршац
Делегат Ђенић Предраг
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Ћаћић Бранислав
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Суботица
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Димоски Марко
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Кула
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Миоданић Владимир
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе
Четврти судија Рауковић Недељко
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Младост" (Нови Сад)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Чонопља
Делегат - посматрач Пандуров Милорад
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Мудринић Томислав
ФК "Слобода" (Нови Козарци) СК "Тиса" (Адорјан)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Нови Козарци
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Грујић Никола
Четврти судија Зељковић Небојша
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Феникс 1995" (Апатин)
25. 10. 2020. (недеља) - 14:00 Стари Бановци
Делегат Дакић Милан
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Пјевац Душан
Посматрач Шибул Иван
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
25. 10. 2020. (недеља) - 14:00 Сакуле
Делегат - посматрач Вуксановић Драгољуб
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Ранисавић Саша

Српска лига ВОЈВОДИНА – 13. коло

ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Панчево
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Нови Сад
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Феникс 1995" (Апатин) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Пећинци
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Зрењанин
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Димоски Марко
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Вршац" (Вршац)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Бечеј
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Тановић Срђан
Посматрач Брдар Илија
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Сомбор
Делегат - посматрач Ђукановић Илија
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе
Четврти судија Тодић Филип
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Банатско Велико Село
Делегат - посматрач Новаковић Горан
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Арсић Драган
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "1. мај" (Рума)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Сакуле
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Вукановић Ненад
Четврти судија Тешановић Горан
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Слога" (Чонопља)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Кањижа
Делегат Симић Саша
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Јевтић Бојан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Стара Пазова
Делегат Перовић Предраг
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Обрадовић Милан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 12. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Рума
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Зељковић Небојша
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Бачка Паланка
Делегат Ђенић Предраг
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Џомбић Никола
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Белегиш
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Субашић Милорад
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Вршац
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Добричић Вук
Други судија помоћник Рашковић Бошко
Четврти судија Јанковић Александар
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Феникс 1995" (Апатин)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Суботица
Делегат Адамовић Марко
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Мићановић Момчило
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Младост" (Нови Сад)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Кула
Делегат Деспотовић Драган
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Лековић Горан
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Чонопља
Делегат - посматрач Ћаћић Бранислав
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Пјевац Душан
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Борац" (Сакуле)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Нови Козарци
Делегат Николић Зоран
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Субић Јован
Четврти судија Димоски Марко
Посматрач Милановић Игор
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
11. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Перлез
Делегат - посматрач Ожеговић Слободан
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Меничанин Драгутин
ФК "Дунав" (Стари Бановци) СК "Тиса" (Адорјан)
11. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Стари Бановци
Делегат Умићевић Радован
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Шибул Иван

Српска лига ВОЈВОДИНА – 11. коло

ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "1. мај" (Рума)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Нови Козарци
Делегат - посматрач Милошевић Драган
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Субашић Милорад
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Слога" (Чонопља)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Сакуле
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Џомбић Никола
Посматрач Јевтић Бојан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Панчево
Делегат Дакић Милан
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Богићевић Марио
Посматрач Обрадовић Милан
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Кањижа
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Тановић Срђан
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Нови Сад
Делегат Савић Томислав
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Пандуров Милорад
ФК "Феникс 1995" (Апатин) ФК "Вршац" (Вршац)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Пећинци
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Чапо Кристијан
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Зрењанин
Делегат - посматрач Вучић Дејан
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Гњатовић Марко
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Бечеј
Делегат Живковић Милан
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Субић Јован
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Стара Пазова
Делегат - посматрач Алексић Владан
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Рашковић Бошко
Четврти судија Димоски Марко
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Сомбор
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе
Четврти судија Ранисавић Саша
Посматрач Медаковић Горан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 13. коло

ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Панчево
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Нови Сад
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Феникс 1995" (Апатин) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Пећинци
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Зрењанин
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Димоски Марко
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Вршац" (Вршац)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Бечеј
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Тановић Срђан
Посматрач Брдар Илија
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Сомбор
Делегат - посматрач Ђукановић Илија
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе
Четврти судија Тодић Филип
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Банатско Велико Село
Делегат - посматрач Новаковић Горан
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Арсић Драган
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "1. мај" (Рума)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Сакуле
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Вукановић Ненад
Четврти судија Тешановић Горан
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Слога" (Чонопља)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Кањижа
Делегат Симић Саша
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Јевтић Бојан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Стара Пазова
Делегат Перовић Предраг
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Обрадовић Милан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 9. коло

ФК "Слога" (Чонопља) ФК "1. мај" (Рума)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Чонопља
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Богићевић Марио
Посматрач Брдар Илија
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Нови Козарци
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Зорић Драган
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Панчево
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Меничанин Драгутин
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Нови Сад
Делегат - посматрач Пандуров Жива
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Глигор Миклош
ФК "Феникс 1995" (Апатин) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Пећинци
Делегат Ђенић Предраг
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Добричић Вук
Други судија помоћник Шаин Горан
Четврти судија Јанковић Александар
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Зрењанин
Делегат Живковић Милан
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Вукановић Ненад
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Лековић Горан
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Бечеј
Делегат - посматрач Медаковић Горан
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
27. 09. 2020. (недеља) - 15:30 Сакуле
Делегат Адамовић Марко
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Алексић Владан
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Вршац" (Вршац)
27. 09. 2020. (недеља) - 15:30 Кањижа
Делегат Умићевић Радован
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Субашић Милорад
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
27. 09. 2020. (недеља) - 15:30 Стара Пазова
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Белић Душан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 8. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Рума
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Меничанин Драгутин
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Сомбор
Делегат Симић Саша
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Вукановић Ненад
Четврти судија Тановић Срђан
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Банатско Велико Село
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Милановић Петар
Четврти судија Петровић Дејан
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Младост" (Нови Сад)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Бачка Паланка
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Паштар Бојан
Четврти судија Глигор Миклош
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) СК "Тиса" (Адорјан)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Белегиш
Делегат Деспотовић Драган
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Субашић Милорад
Посматрач Ожеговић Слободан
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Вршац
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе
Четврти судија Тодић Филип
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Борац" (Сакуле)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Суботица
Делегат - посматрач Ћаћић Бранислав
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Арсић Драган
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Кула
Делегат Савић Томислав
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Димоски Марко
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Феникс 1995" (Апатин)
20. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Перлез
Делегат Дакић Милан
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Бибин Алекса
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Слога" (Чонопља)
20. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Стари Бановци
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Субић Јован
Други судија помоћник Шаин Горан
Четврти судија Бикић Никола
Посматрач Кракановић Милан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 7. коло

ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Чонопља
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Бечановић Александар
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Нови Козарци
Делегат - посматрач Јевтић Бојан
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Димоски Марко
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Панчево
Делегат - посматрач Новаковић Горан
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Бикић Никола
СК "Тиса" (Адорјан) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Кањижа
Делегат Адамовић Марко
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Грујић Никола
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Нови Сад
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Вукановић Ненад
Четврти судија Чапо Кристијан
ФК "Феникс 1995" (Апатин) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Пећинци
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Гњатовић Марко
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Зрењанин
Делегат Николић Зоран
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Богићевић Марио
Посматрач Милошевић Драган
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Бечеј
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Зељковић Небојша
Посматрач Ђукановић Илија
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "1. мај" (Рума)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Стари Бановци
Делегат Деспотовић Драган
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Јанковић Александар
Посматрач Пандуров Милорад
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Вршац" (Вршац)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Сакуле
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Пандуров Жива

Српска лига ВОЈВОДИНА – 6. коло

ФК "1. мај" (Рума) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Рума
Делегат - посматрач Вуксановић Драгољуб
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Зељковић Небојша
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Феникс 1995" (Апатин)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Сомбор
Делегат Ђенић Предраг
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Глигор Миклош
Посматрач Шибул Иван
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Младост" (Нови Сад)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Банатско Велико Село
Делегат Умићевић Радован
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Тановић Срђан
Посматрач Милановић Игор
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Бачка Паланка
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Суботић Урош
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Борац" (Сакуле)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Белегиш
Делегат Симић Саша
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Меничанин Драгутин
Посматрач Киш-Чепеги Роберт
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Вршац
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Бибин Алекса
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Слога" (Чонопља)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Суботица
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Бечановић Александар
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Кула
Делегат Живковић Милан
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
13. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Стара Пазова
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Димоски Марко
ФК "Војводина 1928" (Перлез) СК "Тиса" (Адорјан)
13. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Перлез
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Јанковић Александар

Српска лига ВОЈВОДИНА – 5. коло

ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "1. мај" (Рума)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Кула
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Бечановић Александар
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Вршац" (Вршац)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Чонопља
Делегат - посматрач Вучић Дејан
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Бикић Никола
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Нови Козарци
Делегат - посматрач Родеан Маријан
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Панчево
Делегат Умићевић Радован
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Ћаћић Бранислав
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Нови Сад
Делегат Николић Зоран
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Богићевић Марио
Посматрач Новаковић Горан
ФК "Феникс 1995" (Апатин) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Пећинци
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Меничанин Драгутин
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Зрењанин
Делегат Савић Томислав
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Јевтић Бојан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
06. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Стари Бановци
Делегат - посматрач Цвјетићанин Душан
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "Борац" (Сакуле) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
06. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Сакуле
Делегат Дакић Милан
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Ожеговић Слободан
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
06. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Кањижа
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Рашковић Бошко
Четврти судија Бибин Алекса
Посматрач Суботић Урош

Српска лига ВОЈВОДИНА – 4. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Рума
Делегат Симић Саша
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Тодић Филип
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Феникс 1995" (Апатин)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Бечеј
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Рашковић Бошко
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Мићановић Момчило
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) СК "Тиса" (Адорјан)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Сомбор
Делегат - посматрач Ђукановић Илија
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Субашић Милорад
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Банатско Велико Село
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Меничанин Драгутин
Посматрач Пандуров Жива
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Бачка Паланка
Делегат Адамовић Марко
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Пјевац Душан
Посматрач Пандуров Милорад
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Слога" (Чонопља)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Белегиш
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Петровић Дејан
Посматрач Алексић Владан
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Вршац
Делегат - посматрач Јевтић Бојан
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Зорић Драган
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Суботица
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Ђумић Давид
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Младост" (Нови Сад)
30. 08. 2020. (недеља) - 16:30 Стара Пазова
Делегат - посматрач Медаковић Горан
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Петровић Слободан
Четврти судија Ранисавић Саша
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Борац" (Сакуле)
30. 08. 2020. (недеља) - 16:30 Перлез
Делегат - посматрач Милановић Игор
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Тодић Филип

Српска лига ВОЈВОДИНА – 3. коло

ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "1. мај" (Рума)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Суботица
Делегат - посматрач Цвјетићанин Душан
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Бикић Никола
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Вршац" (Вршац)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Кула
Делегат Умићевић Радован
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Тодић Филип
Посматрач Вукелић Раде
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Меничанин Драгутин
ФК "Слога" (Чонопља) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Чонопља
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Тановић Срђан
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Нови Козарци
Делегат Деспотовић Драган
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Пјевац Душан
Посматрач Милошевић Драган
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Сакуле
Делегат Ђенић Предраг
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Милановић Петар
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Ожеговић Слободан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Панчево
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Репчек Иван
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Адорјан
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Богићевић Марио
ФК "Младост" (Нови Сад) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Нови Сад
Делегат Савић Томислав
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Феникс 1995" (Апатин) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Пећинци
Делегат Живковић Милан
Судија Бечановић Далибор
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Шибул Иван

Српска лига ВОЈВОДИНА – 2. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Феникс 1995" (Апатин)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Рума
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Рапоти Зоран
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Младост" (Нови Сад)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Зрењанин
Делегат Дакић Милан
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Чапо Кристијан
Посматрач Цвјетићанин Душан
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) СК "Тиса" (Адорјан)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Бечеј
Делегат - посматрач Новаковић Горан
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Бибин Алекса
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Борац" (Сакуле)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Сомбор
Делегат - посматрач Ђукановић Илија
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Тановић Срђан
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Банатско Велико Село
Делегат - посматрач Вуксановић Драгољуб
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Бикић Никола
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Бачка Паланка
Делегат - посматрач Милановић Игор
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Петровић Слободан
Четврти судија Бечановић Александар
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Белегиш
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Пандуров Милорад
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Вршац
Делегат Перовић Предраг
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Медаковић Горан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
23. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Стара Пазова
Делегат Симић Саша
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Субашић Милорад
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Слога" (Чонопља)
23. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Перлез
Делегат Николић Зоран
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Бибин Алекса
Посматрач Обрадовић Милан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 1. коло

ФК "Вршац" (Вршац) ФК "1. мај" (Рума)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Вршац
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Ранисавић Саша
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Суботица
Делегат Ђенић Предраг
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Субашић Милорад
Посматрач Пандуров Жива
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Кула
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Грујић Никола
Четврти судија Белић Душан
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Чонопља
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Рапоти Зоран
Четврти судија Тодић Филип
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Нови Козарци
Делегат - посматрач Вучић Дејан
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Шавија Милош
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Панчево
Делегат - посматрач Ћаћић Бранислав
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Бибин Алекса
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Феникс 1995" (Апатин)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Нови Сад
Делегат Адамовић Марко
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Џомбић Никола
Посматрач Алексић Владан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
16. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Стари Бановци
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Тановић Срђан
Посматрач Шибул Иван
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
16. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Сакуле
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Богићевић Марио
Посматрач Милошевић Драган
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
16. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Кањижа
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Вукелић Раде