Булевар ослобођења 92/V, 21 000 Нови Сад; Тел: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Факс: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела2019-11-24T14:11:27+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 15. КОЛО

Утакмица Резултат
23.11.2019. 13:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК 1. мај (Рума)

1 - 0

23.11.2019. 13:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 3

23.11.2019. 13:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Борац (Сакуле)

3 - 0

23.11.2019. 13:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

3 - 1

23.11.2019. 13:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 0

24.11.2019. 13:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Омладинац (Нови Бановци)

6 - 1

24.11.2019. 13:00 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 2

24.11.2019. 13:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 1

ТАБЕЛА

ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

Пласман
7
Утакмица
15
Победа
6
Нерешених
3
Пораза
6

Претходна утакмица

ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

15. коло

23. новембра 2019 13:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј

 

ТАБЕЛА

ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

Пласман
7
Утакмица
15
Победа
6
Нерешених
3
Пораза
6

Претходна утакмица

ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

15. коло

23. новембра 2019 13:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј

 

ПРЕТХОДНЕ УТАКМИЦЕ – 14. КОЛО

Утакмица Резултат
16.11.2019. 13:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 2

16.11.2019. 13:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 0

16.11.2019. 13:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Војводина 1928 (Перлез)

3 - 1

16.11.2019. 13:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

1 - 0

16.11.2019. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Динамо 1945 (Панчево)

3 - 4

16.11.2019. 13:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

16.11.2019. 13:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Железничар (Панчево)

1 - 2

17.11.2019. 13:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Козара (Банатско Велико Село)

2 - 1

СВИ РЕЗУЛТАТИ (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 1

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

17.08.2019. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 2

18.08.2019. 17:00 Стадион Свети Никола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 4

18.08.2019. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 0

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

15. КОЛО

Утакмица Резултат
23.11.2019. 13:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК 1. мај (Рума)

1 - 0

23.11.2019. 13:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 3

23.11.2019. 13:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Борац (Сакуле)

3 - 0

23.11.2019. 13:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

3 - 1

23.11.2019. 13:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 0

24.11.2019. 13:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Омладинац (Нови Бановци)

6 - 1

24.11.2019. 13:00 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 2

24.11.2019. 13:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 1

14. КОЛО

Утакмица Резултат
16.11.2019. 13:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 2

16.11.2019. 13:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 0

16.11.2019. 13:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Војводина 1928 (Перлез)

3 - 1

16.11.2019. 13:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

1 - 0

16.11.2019. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Динамо 1945 (Панчево)

3 - 4

16.11.2019. 13:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

16.11.2019. 13:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Железничар (Панчево)

1 - 2

17.11.2019. 13:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Козара (Банатско Велико Село)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

Утакмица Резултат
09.11.2019. 13:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 1

09.11.2019. 13:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Борац (Сакуле)

3 - 0

09.11.2019. 13:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

2 - 1

09.11.2019. 13:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Раднички (Сремска Митровица)

3 - 0

09.11.2019. 13:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 1

09.11.2019. 13:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Дунав (Стари Бановци)

6 - 1

10.11.2019. 13:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

3 - 2

10.11.2019. 13:00 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Хајдук 1912 (Кула)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

Утакмица Резултат
02.11.2019. 13:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ОФК Вршац (Вршац)

3 - 1

02.11.2019. 13:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

0 - 2

02.11.2019. 13:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Динамо 1945 (Панчево)

3 - 1

02.11.2019. 13:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 0

02.11.2019. 13:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Братство 1946 (Пригревица)

1 - 1

02.11.2019. 13:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Железничар (Панчево)

0 - 2

02.11.2019. 13:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК 1. мај (Рума)

2 - 1

03.11.2019. 13:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Војводина 1928 (Перлез)

3 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

Утакмица Резултат
26.10.2019. 14:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 0

26.10.2019. 14:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Борац (Сакуле)

0 - 1

26.10.2019. 14:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 2

26.10.2019. 14:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 3

26.10.2019. 14:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Хајдук 1912 (Кула)

2 - 1

26.10.2019. 14:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 0

27.10.2019. 14:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

1 - 1

27.10.2019. 14:00 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ОФК Вршац (Вршац)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

Утакмица Резултат
19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 0

19.10.2019. 15:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Козара (Банатско Велико Село)

2 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Братство 1946 (Пригревица)

3 - 1

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Железничар (Панчево)

1 - 3

19.10.2019. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК 1. мај (Рума)

3 - 0

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 1

20.10.2019. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

Утакмица Резултат
12.10.2019. 15:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

3 - 0

12.10.2019. 15:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Хајдук 1912 (Кула)

3 - 1

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 1

12.10.2019. 15:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ОФК Вршац (Вршац)

5 - 0

12.10.2019. 15:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 2

13.10.2019. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 2

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 0

13.10.2019. 15:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

Утакмица Резултат
05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

0 - 0

05.10.2019. 15:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Козара (Банатско Велико Село)

4 - 1

05.10.2019. 15:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Железничар (Панчево)

0 - 2

05.10.2019. 15:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК 1. мај (Рума)

2 - 0

05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 3

05.10.2019. 15:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Борац (Сакуле)

2 - 0

06.10.2019. 15:30 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 4

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

Утакмица Резултат
28.09.2019. 15:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 0

28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Задругар, Лазарево
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Бачка 1901 (Суботица)

0 - 1

28.09.2019. 15:30 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 0

28.09.2019. 15:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ОФК Вршац (Вршац)

1 - 2

28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 2

29.09.2019. 15:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 1

29.09.2019. 15:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 0

29.09.2019. 15:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

Утакмица Резултат
21.09.2019. 16:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 1

21.09.2019. 16:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 0

21.09.2019. 16:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Железничар (Панчево)

0 - 2

21.09.2019. 16:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 2

21.09.2019. 16:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Борац (Сакуле)

2 - 1

21.09.2019. 16:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

2 - 2

22.09.2019. 16:00 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Братство 1946 (Пригревица)

1 - 0

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК 1. мај (Рума)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

Утакмица Резултат
14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 1

14.09.2019. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 2

14.09.2019. 16:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 0

14.09.2019. 16:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

14.09.2019. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

1 - 0

14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 0

15.09.2019. 16:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Хајдук 1912 (Кула)

2 - 1

15.09.2019. 16:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

Утакмица Резултат
07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 0

07.09.2019. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

07.09.2019. 16:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Железничар (Панчево)

1 - 2

07.09.2019. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 1

07.09.2019. 16:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

1 - 4

07.09.2019. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 1

08.09.2019. 16:30 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК 1. мај (Рума)

0 - 3

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Борац (Сакуле)

5 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

Утакмица Резултат
31.08.2019. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 0

31.08.2019. 16:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 0

31.08.2019. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 0

31.08.2019. 16:30 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Борац (Сакуле) ОФК Вршац (Вршац)

2 - 1

31.08.2019. 16:30 Стадион крај Скробаре. Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 1

31.08.2019. 16:30 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

2 - 1

31.08.2019. 16:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи" , Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 1

01.09.2019. 16:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 0

24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Железничар (Панчево)

0 - 1

24.08.2019. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК 1. мај (Рума)

3 - 1

24.08.2019. 17:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

3 - 2

24.08.2019. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

2 - 1

24.08.2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 2

25.08.2019. 17:00 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Борац (Сакуле)

0 - 1

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци , (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 1

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

17.08.2019. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 2

18.08.2019. 17:00 Стадион Свети Никола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 4

18.08.2019. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...