Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела2020-08-08T21:51:25+02:00

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК 1. мај (Рума)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Козара (Банатско Велико Село)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Братство 1946 (Пригревица)

-:-

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Војводина 1928 (Перлез)

-:-

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Јединство (Стара Пазова)

-:-

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

-:-

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
0 Logo ФК Раднички 1912 (Сомбор) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Јединство (Стара Пазова) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК 1. мај (Рума) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Омладинац (Нови Бановци) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ОФК Стари Град (Бачка Паланка) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Братство 1946 (Пригревица) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Младост (Нови Сад) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Хајдук 1912 (Кула) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Слога (Чонопља) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo СК Тиса (Адорјан) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Динамо 1945 (Панчево) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Борац (Сакуле) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ОФК Вршац (Вршац) 0 0 0 0 0:0 0

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
0 Logo ФК Раднички 1912 (Сомбор) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Јединство (Стара Пазова) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК 1. мај (Рума) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Омладинац (Нови Бановци) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ОФК Стари Град (Бачка Паланка) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Братство 1946 (Пригревица) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Младост (Нови Сад) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Хајдук 1912 (Кула) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Слога (Чонопља) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo СК Тиса (Адорјан) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Динамо 1945 (Панчево) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ФК Борац (Сакуле) 0 0 0 0 0:0 0
0 Logo ОФК Вршац (Вршац) 0 0 0 0 0:0 0

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Братство 1946 (Пригревица)

-:-

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Младост (Нови Сад)

-:-

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) СК Тиса (Адорјан)

-:-

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Борац (Сакуле)

-:-

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Слобода (Нови Козарци)

-:-

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Дунав (Стари Бановци)

-:-

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Хајдук 1912 (Кула)

-:-

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Бачка 1901 (Суботица)

-:-

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Динамо 1945 (Панчево)

-:-

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Слога (Чонопља)

-:-

СВИ РЕЗУЛТАТИ (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК 1. мај (Рума)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Козара (Банатско Велико Село)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Братство 1946 (Пригревица)

-:-

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Војводина 1928 (Перлез)

-:-

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Јединство (Стара Пазова)

-:-

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

-:-

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК 1. мај (Рума)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Козара (Банатско Велико Село)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

-:-

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Братство 1946 (Пригревица)

-:-

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Војводина 1928 (Перлез)

-:-

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Јединство (Стара Пазова)

-:-

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

-:-

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2019/2020.
Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2018/2019.