Булевар ослобођења 92/V, 21 000 Нови Сад; Тел: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Факс: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела2019-09-14T18:39:17+02:00

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 5. КОЛО

Утакмица Резултат
14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 1

14.09.2019. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 2

14.09.2019. 16:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 0

14.09.2019. 16:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

14.09.2019. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

1 - 0

14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 0

15.09.2019. 16:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Хајдук 1912 (Кула)

2 - 1

15.09.2019. 16:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 0

ТАБЕЛА

ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

Пласман
10
Утакмица
5
Победа
2
Нерешених
0
Пораза
3

Следећа утакмица

ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Козара (Банатско Велико Село)

6. коло

21. септембра 2019 16:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј

 

ТАБЕЛА

ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

Пласман
10
Утакмица
5
Победа
2
Нерешених
0
Пораза
3

Следећа утакмица

ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Козара (Банатско Велико Село)

6. коло

21. септембра 2019 16:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј

 

ПРЕТХОДНЕ УТАКМИЦЕ – 4. КОЛО

Утакмица Резултат
07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 0

07.09.2019. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

07.09.2019. 16:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Железничар (Панчево)

1 - 2

07.09.2019. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 1

07.09.2019. 16:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

1 - 4

07.09.2019. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 1

08.09.2019. 16:30 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК 1. мај (Рума)

0 - 3

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Борац (Сакуле)

5 - 2

СВИ РЕЗУЛТАТИ (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 1

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

17.08.2019. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 2

18.08.2019. 17:00 Стадион Свети Никола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 4

18.08.2019. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 0

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

5. КОЛО

Утакмица Резултат
14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 1

14.09.2019. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 2

14.09.2019. 16:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 0

14.09.2019. 16:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

14.09.2019. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

1 - 0

14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 0

15.09.2019. 16:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Хајдук 1912 (Кула)

2 - 1

15.09.2019. 16:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 0

4. КОЛО

Утакмица Резултат
07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 0

07.09.2019. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

07.09.2019. 16:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Железничар (Панчево)

1 - 2

07.09.2019. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 1

07.09.2019. 16:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

1 - 4

07.09.2019. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 1

08.09.2019. 16:30 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК 1. мај (Рума)

0 - 3

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Борац (Сакуле)

5 - 2

3. КОЛО

Утакмица Резултат
31.08.2019. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 0

31.08.2019. 16:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 0

31.08.2019. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 0

31.08.2019. 16:30 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Борац (Сакуле) ОФК Вршац (Вршац)

2 - 1

31.08.2019. 16:30 Стадион крај Скробаре. Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 1

31.08.2019. 16:30 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

2 - 1

31.08.2019. 16:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи" , Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 1

01.09.2019. 16:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 0

2. КОЛО

Утакмица Резултат
24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 0

24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Железничар (Панчево)

0 - 1

24.08.2019. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК 1. мај (Рума)

3 - 1

24.08.2019. 17:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

3 - 2

24.08.2019. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

2 - 1

24.08.2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 2

25.08.2019. 17:00 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Борац (Сакуле)

0 - 1

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци , (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 3

1. КОЛО

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 1

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

17.08.2019. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 2

18.08.2019. 17:00 Стадион Свети Никола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 4

18.08.2019. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 0

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...