Булевар ослобођења 92/V, 21 000 Нови Сад; Тел: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Факс: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела2019-03-18T07:42:44+00:00

20. КОЛО

Утакмица Резултат
23.03.2019. 15:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Кабел (Нови Сад)

-:-

23.03.2019. 15:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Железничар (Панчево)

-:-

23.03.2019. 15:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Младост (Бачки Јарак)

-:-

23.03.2019. 15:00 Стадион "Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

-:-

23.03.2019. 15:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Динамо 1945 (Панчево)

-:-

23.03.2019. 15:00 Стадион ФК Раднички, Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Раднички (Нова Пазова)

-:-

24.03.2019. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

-:-

24.03.2019. 15:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ОФК Вршац (Вршац)

-:-

Слободан је ФК Црвена звезда (Нови Сад).

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Хајдук 1912 (Кула) 17 13 3 1 23:4 42
2 Logo ФК Кабел (Нови Сад) 18 13 2 3 37:13 41
3 Logo ФК Омладинац (Нови Бановци) 18 12 1 5 22:12 37
4 Logo ФК Братство 1946 (Пригревица) 18 10 5 3 31:19 35
5 Logo ФК Железничар (Панчево) 18 9 4 5 19:13 31
6 Logo ФК Динамо 1945 (Панчево) 18 7 6 5 21:14 27
7 Logo ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) 18 6 9 3 20:14 27
8 Logo ФК Раднички (Сремска Митровица) 18 6 5 7 25:24 23
9 Logo ФК Цемент (Беочин) 18 5 5 8 19:24 20
10 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 18 5 5 8 14:27 20
11 Logo ОФК Вршац (Вршац) 18 5 4 9 14:19 19
12 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 17 6 1 10 20:26 19
13 Logo ФК Борац (Сакуле) 18 5 3 10 21:27 18
14 Logo ФК Црвена звезда (Нови Сад) 18 5 3 10 15:23 18
15 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 18 4 5 9 24:33 17
16 Logo ФК ЧСК Пивара (Челарево) 18 3 5 10 16:30 14
17 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 18 3 4 11 12:31 13

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Хајдук 1912 (Кула) 17 13 3 1 23:4 42
2 Logo ФК Кабел (Нови Сад) 18 13 2 3 37:13 41
3 Logo ФК Омладинац (Нови Бановци) 18 12 1 5 22:12 37
4 Logo ФК Братство 1946 (Пригревица) 18 10 5 3 31:19 35
5 Logo ФК Железничар (Панчево) 18 9 4 5 19:13 31
6 Logo ФК Динамо 1945 (Панчево) 18 7 6 5 21:14 27
7 Logo ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) 18 6 9 3 20:14 27
8 Logo ФК Раднички (Сремска Митровица) 18 6 5 7 25:24 23
9 Logo ФК Цемент (Беочин) 18 5 5 8 19:24 20
10 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 18 5 5 8 14:27 20
11 Logo ОФК Вршац (Вршац) 18 5 4 9 14:19 19
12 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 17 6 1 10 20:26 19
13 Logo ФК Борац (Сакуле) 18 5 3 10 21:27 18
14 Logo ФК Црвена звезда (Нови Сад) 18 5 3 10 15:23 18
15 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 18 4 5 9 24:33 17
16 Logo ФК ЧСК Пивара (Челарево) 18 3 5 10 16:30 14
17 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 18 3 4 11 12:31 13

19. КОЛО

Утакмица Резултат
16.03.2019. 14:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Цемент (Беочин)

2 - 1

16.03.2019. 14:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 2

16.03.2019. 14:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 1

16.03.2019. 14:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 1

16.03.2019. 14:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

0 - 1

16.03.2019. 14:30 Стадион ФК Раднички (ЗР), (Крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Дунав (Стари Бановци)

4 - 3

17.03.2019. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 1

17.03.2019. 14:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Борац (Сакуле)

0 - 1

Слободан је ФК Бачка 1901 (Суботица).

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
18.08.2018. 17:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Цемент (Беочин)

1 - 0

18.08.2018. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 1

18.08.2018. 17:00 Стадион ФК Раднички, Зрењанин (Стадион крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 0

18.08.2018. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 0

18.08.2018. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

18.08.2018. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 1

19.08.2018. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Борац (Сакуле)

2 - 1

19.08.2018. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...