Булевар ослобођења 92/V, 21 000 Нови Сад; Тел: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Факс: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела2019-08-21T10:41:56+02:00

СЛЕДЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 2. КОЛО

Утакмица Резултат
24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Братство 1946 (Пригревица)

-:-

24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Железничар (Панчево)

-:-

24.08.2019. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК 1. мај (Рума)

-:-

24.08.2019. 17:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

-:-

24.08.2019. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

-:-

24.08.2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Бачка 1901 (Суботица)

-:-

25.08.2019. 17:00 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Борац (Сакуле)

-:-

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци , (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Сремска Митровица)

-:-

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Раднички 1912 (Сомбор) 1 1 0 0 2:0 3
1 Logo ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) 1 1 0 0 2:0 3
1 Logo ФК Железничар (Панчево) 1 1 0 0 2:0 3
4 Logo ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) 1 1 0 0 4:3 3
5 Logo ФК Хајдук 1912 (Кула) 1 1 0 0 2:1 3
5 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 1 1 0 0 2:1 3
7 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 1 1 0 0 1:0 3
7 Logo ОФК Вршац (Вршац) 1 1 0 0 1:0 3
9 Logo ФК Борац (Сакуле) 1 0 0 1 3:4 0
10 Logo ФК 1. мај (Рума) 1 0 0 1 1:2 0
10 Logo ФК Омладинац (Нови Бановци) 1 0 0 1 1:2 0
12 Logo ФК Раднички (Сремска Митровица) 1 0 0 1 0:1 0
13 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 1 0 0 1 0:1 0
14 Logo ФК Братство 1946 (Пригревица) 1 0 0 1 0:2 0
14 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 1 0 0 1 0:2 0
15 Logo ФК Динамо 1945 (Панчево) 1 0 0 1 0:2 0

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Раднички 1912 (Сомбор) 1 1 0 0 2:0 3
1 Logo ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) 1 1 0 0 2:0 3
1 Logo ФК Железничар (Панчево) 1 1 0 0 2:0 3
4 Logo ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) 1 1 0 0 4:3 3
5 Logo ФК Хајдук 1912 (Кула) 1 1 0 0 2:1 3
5 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 1 1 0 0 2:1 3
7 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 1 1 0 0 1:0 3
7 Logo ОФК Вршац (Вршац) 1 1 0 0 1:0 3
9 Logo ФК Борац (Сакуле) 1 0 0 1 3:4 0
10 Logo ФК 1. мај (Рума) 1 0 0 1 1:2 0
10 Logo ФК Омладинац (Нови Бановци) 1 0 0 1 1:2 0
12 Logo ФК Раднички (Сремска Митровица) 1 0 0 1 0:1 0
13 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 1 0 0 1 0:1 0
14 Logo ФК Братство 1946 (Пригревица) 1 0 0 1 0:2 0
14 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 1 0 0 1 0:2 0
15 Logo ФК Динамо 1945 (Панчево) 1 0 0 1 0:2 0

ПРЕТХОДНЕ УТАКМИЦЕ – 1. КОЛО

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 1

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

17.08.2019. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 2

18.08.2019. 17:00 Стадион Свети Никола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 4

18.08.2019. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 0

СВИ РЕЗУЛТАТИ (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 1

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

17.08.2019. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 2

18.08.2019. 17:00 Стадион Свети Никола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 4

18.08.2019. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 0

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

1. КОЛО

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 1

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

17.08.2019. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 2

18.08.2019. 17:00 Стадион Свети Никола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 4

18.08.2019. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 0

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...