Булевар ослобођења 92/V, 21 000 Нови Сад; Тел: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Факс: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела2019-10-19T18:31:36+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 10. КОЛО

Утакмица Резултат
19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 0

19.10.2019. 15:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Козара (Банатско Велико Село)

2 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Братство 1946 (Пригревица)

3 - 1

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Железничар (Панчево)

1 - 3

19.10.2019. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК 1. мај (Рума)

3 - 0

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 1

20.10.2019. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 3

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Железничар (Панчево) 10 9 1 0 18:3 28
2 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 10 7 2 1 17:9 23
3 Logo ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) 10 6 2 2 19:7 20
4 Logo ОФК Вршац (Вршац) 10 6 1 3 15:13 19
5 Logo ФК Раднички 1912 (Сомбор) 10 5 3 2 19:10 18
6 Logo ФК Братство 1946 (Пригревица) 10 5 1 4 14:10 16
7 Logo ФК 1. мај (Рума) 10 5 0 5 11:12 15
8 Logo ФК Динамо 1945 (Панчево) 10 4 2 4 17:10 14
9 Logo ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) 10 3 2 5 16:18 11
10 Logo ФК Борац (Сакуле) 10 3 2 5 14:21 11
11 Logo ФК Омладинац (Нови Бановци) 10 1 7 2 6:7 10
12 Logo ФК Раднички (Сремска Митровица) 10 2 3 5 11:16 9
13 Logo ФК Хајдук 1912 (Кула) 10 3 0 7 10:18 9
14 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 10 2 3 5 8:17 9
15 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 10 1 4 5 6:16 7
16 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 10 1 1 8 9:23 4

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Железничар (Панчево) 10 9 1 0 18:3 28
2 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 10 7 2 1 17:9 23
3 Logo ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) 10 6 2 2 19:7 20
4 Logo ОФК Вршац (Вршац) 10 6 1 3 15:13 19
5 Logo ФК Раднички 1912 (Сомбор) 10 5 3 2 19:10 18
6 Logo ФК Братство 1946 (Пригревица) 10 5 1 4 14:10 16
7 Logo ФК 1. мај (Рума) 10 5 0 5 11:12 15
8 Logo ФК Динамо 1945 (Панчево) 10 4 2 4 17:10 14
9 Logo ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) 10 3 2 5 16:18 11
10 Logo ФК Борац (Сакуле) 10 3 2 5 14:21 11
11 Logo ФК Омладинац (Нови Бановци) 10 1 7 2 6:7 10
12 Logo ФК Раднички (Сремска Митровица) 10 2 3 5 11:16 9
13 Logo ФК Хајдук 1912 (Кула) 10 3 0 7 10:18 9
14 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 10 2 3 5 8:17 9
15 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 10 1 4 5 6:16 7
16 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 10 1 1 8 9:23 4

ПРЕТХОДНЕ УТАКМИЦЕ – 9. КОЛО

Утакмица Резултат
12.10.2019. 15:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

3 - 0

12.10.2019. 15:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Хајдук 1912 (Кула)

3 - 1

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 1

12.10.2019. 15:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ОФК Вршац (Вршац)

5 - 0

12.10.2019. 15:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 2

13.10.2019. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 2

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 0

13.10.2019. 15:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 1

СВИ РЕЗУЛТАТИ (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 1

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

17.08.2019. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 2

18.08.2019. 17:00 Стадион Свети Никола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 4

18.08.2019. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 0

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

10. КОЛО

Утакмица Резултат
19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 0

19.10.2019. 15:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Козара (Банатско Велико Село)

2 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Братство 1946 (Пригревица)

3 - 1

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Железничар (Панчево)

1 - 3

19.10.2019. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК 1. мај (Рума)

3 - 0

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 1

20.10.2019. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 3

9. КОЛО

Утакмица Резултат
12.10.2019. 15:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

3 - 0

12.10.2019. 15:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Хајдук 1912 (Кула)

3 - 1

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 1

12.10.2019. 15:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ОФК Вршац (Вршац)

5 - 0

12.10.2019. 15:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 2

13.10.2019. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 2

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 0

13.10.2019. 15:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 1

8. КОЛО

Утакмица Резултат
05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

0 - 0

05.10.2019. 15:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Козара (Банатско Велико Село)

4 - 1

05.10.2019. 15:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Железничар (Панчево)

0 - 2

05.10.2019. 15:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК 1. мај (Рума)

2 - 0

05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 3

05.10.2019. 15:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Борац (Сакуле)

2 - 0

06.10.2019. 15:30 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 4

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 4

7. КОЛО

Утакмица Резултат
28.09.2019. 15:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 0

28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Задругар, Лазарево
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Бачка 1901 (Суботица)

0 - 1

28.09.2019. 15:30 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 0

28.09.2019. 15:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ОФК Вршац (Вршац)

1 - 2

28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 2

29.09.2019. 15:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 1

29.09.2019. 15:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 0

29.09.2019. 15:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 2

6. КОЛО

Утакмица Резултат
21.09.2019. 16:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 1

21.09.2019. 16:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 0

21.09.2019. 16:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Железничар (Панчево)

0 - 2

21.09.2019. 16:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 2

21.09.2019. 16:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Борац (Сакуле)

2 - 1

21.09.2019. 16:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

2 - 2

22.09.2019. 16:00 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Братство 1946 (Пригревица)

1 - 0

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК 1. мај (Рума)

0 - 2

5. КОЛО

Утакмица Резултат
14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 1

14.09.2019. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 2

14.09.2019. 16:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 0

14.09.2019. 16:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

14.09.2019. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

1 - 0

14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 0

15.09.2019. 16:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Хајдук 1912 (Кула)

2 - 1

15.09.2019. 16:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 0

4. КОЛО

Утакмица Резултат
07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 0

07.09.2019. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

07.09.2019. 16:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Железничар (Панчево)

1 - 2

07.09.2019. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 1

07.09.2019. 16:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

1 - 4

07.09.2019. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 1

08.09.2019. 16:30 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК 1. мај (Рума)

0 - 3

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Борац (Сакуле)

5 - 2

3. КОЛО

Утакмица Резултат
31.08.2019. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 0

31.08.2019. 16:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 0

31.08.2019. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 0

31.08.2019. 16:30 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Борац (Сакуле) ОФК Вршац (Вршац)

2 - 1

31.08.2019. 16:30 Стадион крај Скробаре. Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 1

31.08.2019. 16:30 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

2 - 1

31.08.2019. 16:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи" , Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 1

01.09.2019. 16:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 0

2. КОЛО

Утакмица Резултат
24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 0

24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Железничар (Панчево)

0 - 1

24.08.2019. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК 1. мај (Рума)

3 - 1

24.08.2019. 17:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

3 - 2

24.08.2019. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

2 - 1

24.08.2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 2

25.08.2019. 17:00 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Борац (Сакуле)

0 - 1

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци , (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 3

1. КОЛО

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 1

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

17.08.2019. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 2

18.08.2019. 17:00 Стадион Свети Никола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 4

18.08.2019. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 0

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...