Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; Tel: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Faks: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2019/2020.

Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2019/2020.2020-10-20T15:01:05+02:00

NAPOMENA – liga je okončana sledećom odlukom Odbora za hitna pitanja FS Srbije:

Sva prvenstvena i kup fudbalska i futsal takmičenja u svim uzrasnim kategorijama, osim takmičenja u Super i Prvoj ligi Srbije za muškarce (profesionalne lige) i fudbalskom Kupu Srbije za muškarce, smatraju se završenim danom proglašenja vanrednog stanja na teritoriji Republike Srbije dana 15. marta 2020. godine.

Svi fudbalski savezi u čijoj su nadležnosti prvenstvena fudbalska i futsal takmičenja za koja je stavom 1. ovog člana Odluke propisano da su završena 15. marta 2020. godine, utvrdiće konačan plasman fudbalskih/futsal klubova na tabeli na osnovu rezultata ostvarenih na utakmicama odigranim zaključno sa 15. martom 2020. godine i to tako što će se pobednikom takmičenja smatrati fudbalski klub ili futsal klub koji je osvojio najveći broj bodova.

Odluke Odbora za hitna pitanja FSS

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Železničar (Pančevo) 17 15 2 0 37:8 47
2 Logo FK Bačka 1901 (Subotica) 16 10 4 2 28:16 34
3 Logo FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) 17 10 2 5 29:16 32
4 Logo OFK Vršac (Vršac) 17 9 2 6 28:23 29
5 Logo FK Dinamo 1945 (Pančevo) 17 8 2 7 31:20 26
6 Logo FK Radnički 1912 (Sombor) 17 7 5 5 29:21 26
7 Logo FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) 17 8 2 7 21:15 26
8 Logo OFK Bečej 1918 (Bečej) 17 7 4 6 28:23 25
9 Logo FK Omladinac (Novi Banovci) 17 5 7 5 14:17 22
10 Logo FK Radnički (Sremska Mitrovica) 17 6 4 7 19:24 22
11 Logo FK 1. maj (Ruma) 17 6 1 10 16:21 19
12 Logo FK Borac (Sakule) 17 5 4 8 19:32 19
13 Logo FK Vojvodina 1928 (Perlez) 17 4 5 8 17:27 17
14 Logo FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) 17 3 4 10 16:33 13
15 Logo FK Hajduk 1912 (Kula) 17 3 3 11 14:28 12
16 Logo FK Dunav (Stari Banovci) 16 2 3 11 16:38 9

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Železničar (Pančevo) 17 15 2 0 37:8 47
2 Logo FK Bačka 1901 (Subotica) 16 10 4 2 28:16 34
3 Logo FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) 17 10 2 5 29:16 32
4 Logo OFK Vršac (Vršac) 17 9 2 6 28:23 29
5 Logo FK Dinamo 1945 (Pančevo) 17 8 2 7 31:20 26
6 Logo FK Radnički 1912 (Sombor) 17 7 5 5 29:21 26
7 Logo FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) 17 8 2 7 21:15 26
8 Logo OFK Bečej 1918 (Bečej) 17 7 4 6 28:23 25
9 Logo FK Omladinac (Novi Banovci) 17 5 7 5 14:17 22
10 Logo FK Radnički (Sremska Mitrovica) 17 6 4 7 19:24 22
11 Logo FK 1. maj (Ruma) 17 6 1 10 16:21 19
12 Logo FK Borac (Sakule) 17 5 4 8 19:32 19
13 Logo FK Vojvodina 1928 (Perlez) 17 4 5 8 17:27 17
14 Logo FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) 17 3 4 10 16:33 13
15 Logo FK Hajduk 1912 (Kula) 17 3 3 11 14:28 12
16 Logo FK Dunav (Stari Banovci) 16 2 3 11 16:38 9

SVI REZULTATI (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion "Milan Sredanović" , Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Omladinac (Novi Banovci)

2 - 1

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Dunav (Stari Banovci)

1 - 0

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) OFK Vršac (Vršac)

0 - 1

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

2 - 0

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion kraj Skrobare
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

2 - 0

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

1 - 2

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion Sveti Nikola , Sakule
FK Borac (Sakule) OFK Bečej 1918 (Bečej)

3 - 4

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

2 - 0

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

17. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Omladinac (Novi Banovci)

0 - 1

Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

1 - 0

Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) OFK Bečej 1918 (Bečej)

0 - 1

Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) OFK Vršac (Vršac)

2 - 0

Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Dunav (Stari Banovci)

0 - 0

Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Hajduk 1912 (Kula)

1 - 1

Ned. 15. 03. 2020. 14:30 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

4 - 0

Ned. 15. 03. 2020. 14:30 Stadion Sveti Nikola , Sakule
FK Borac (Sakule) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 0

BILTEN BROJ 17

16. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Hajduk 1912 (Kula)

1 - 0

Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

3 - 2

Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK Bečej 1918 (Bečej) FK Borac (Sakule)

2 - 2

Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

1 - 2

Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK 1. maj (Ruma)

2 - 2

Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Železničar (Pančevo)

0 - 1

Ned. 08. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Bačka 1901 (Subotica)

-:-

Ned. 08. 03. 2020. 14:30 Stadion "Ispod mline", Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Radnički 1912 (Sombor)

0 - 1

BILTEN BROJ 16

15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK 1. maj (Ruma)

1 - 0

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

2 - 3

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Borac (Sakule)

3 - 0

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK Bečej 1918 (Bečej) FK Radnički 1912 (Sombor)

3 - 1

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Bačka 1901 (Subotica)

2 - 0

Ned. 24. 11. 2019. 13:00 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Omladinac (Novi Banovci)

6 - 1

Ned. 24. 11. 2019. 13:00 Stadion "Ispod mline", Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

1 - 2

Ned. 24. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Hajduk 1912 (Kula)

1 - 1

BILTEN BROJ 15

14. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Dunav (Stari Banovci)

1 - 2

Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) OFK Vršac (Vršac)

0 - 0

Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

3 - 1

Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) OFK Bečej 1918 (Bečej)

1 - 0

Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

3 - 4

Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

0 - 1

Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Železničar (Pančevo)

1 - 2

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

2 - 1

BILTEN BROJ 14

13. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Omladinac (Novi Banovci)

0 - 1

Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Borac (Sakule)

3 - 0

Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Radnički 1912 (Sombor)

2 - 1

Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

3 - 0

Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK Bečej 1918 (Bečej) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 1

Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Dunav (Stari Banovci)

6 - 1

Ned. 10. 11. 2019. 13:00 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

3 - 2

Ned. 10. 11. 2019. 13:00 Stadion "Ispod mline", Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Hajduk 1912 (Kula)

3 - 1

BILTEN BROJ 13

12. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Omladinac (Novi Banovci) OFK Vršac (Vršac)

3 - 1

Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) OFK Bečej 1918 (Bečej)

0 - 2

Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

3 - 1

Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

1 - 0

Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

1 - 1

Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) FK Železničar (Pančevo)

0 - 2

Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK 1. maj (Ruma)

2 - 1

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

3 - 4

BILTEN BROJ 12

11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Omladinac (Novi Banovci)

1 - 0

Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Borac (Sakule)

0 - 1

Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

1 - 2

Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 3

Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Hajduk 1912 (Kula)

2 - 1

Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK Bečej 1918 (Bečej) FK Dunav (Stari Banovci)

3 - 0

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Radnički 1912 (Sombor)

1 - 1

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 Stadion "Ispod mline", Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) OFK Vršac (Vršac)

2 - 1

BILTEN BROJ 11

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 19. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci (Pod Bairom)
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 0

Sub. 19. 10. 2019. 15:00 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) OFK Bečej 1918 (Bečej)

3 - 0

Sub. 19. 10. 2019. 15:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

2 - 0

Sub. 19. 10. 2019. 15:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

3 - 1

Sub. 19. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Železničar (Pančevo)

1 - 3

Sub. 19. 10. 2019. 15:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK 1. maj (Ruma)

3 - 0

Ned. 20. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

1 - 1

Ned. 20. 10. 2019. 15:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

0 - 3

BILTEN BROJ 10

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Radnički 1912 (Sombor)

3 - 0

Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Hajduk 1912 (Kula)

3 - 1

Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Dunav (Stari Banovci)

2 - 1

Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) OFK Vršac (Vršac)

5 - 0

Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK Bečej 1918 (Bečej) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

2 - 2

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) FK Omladinac (Novi Banovci)

2 - 2

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

1 - 0

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 1

BILTEN BROJ 9

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Omladinac (Novi Banovci) OFK Bečej 1918 (Bečej)

0 - 0

Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

4 - 1

Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Železničar (Pančevo)

0 - 2

Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK 1. maj (Ruma)

2 - 0

Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

1 - 3

Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Borac (Sakule)

2 - 0

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Stadion "Ispod mline", Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

0 - 4

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

0 - 4

BILTEN BROJ 8

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Omladinac (Novi Banovci)

0 - 0

Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Stadion FK Zadrugar, Lazarevo
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Bačka 1901 (Subotica)

0 - 1

Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Hajduk 1912 (Kula)

1 - 0

Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) OFK Vršac (Vršac)

1 - 2

Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

2 - 2

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

1 - 1

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Dunav (Stari Banovci)

3 - 0

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) OFK Bečej 1918 (Bečej)

3 - 2

BILTEN BROJ 7

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci (Pod Bairom)
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

2 - 1

Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK Bečej 1918 (Bečej) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

3 - 0

Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Železničar (Pančevo)

0 - 2

Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

0 - 2

Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Borac (Sakule)

2 - 1

Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Radnički 1912 (Sombor)

2 - 2

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Stadion "Ispod mline", Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

1 - 0

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK 1. maj (Ruma)

0 - 2

BILTEN BROJ 6

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Omladinac (Novi Banovci)

1 - 1

Sub. 14. 09. 2019. 16:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Bačka 1901 (Subotica)

2 - 2

Sub. 14. 09. 2019. 16:00 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Dunav (Stari Banovci)

2 - 0

Sub. 14. 09. 2019. 16:00 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) OFK Vršac (Vršac)

0 - 1

Sub. 14. 09. 2019. 16:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) OFK Bečej 1918 (Bečej)

1 - 0

Sub. 14. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

0 - 0

Ned. 15. 09. 2019. 16:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) FK Hajduk 1912 (Kula)

2 - 1

Ned. 15. 09. 2019. 16:00 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

1 - 0

BILTEN BROJ 5

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 0

Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

0 - 1

Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK Bečej 1918 (Bečej) FK Železničar (Pančevo)

1 - 2

Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

1 - 1

Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Radnički 1912 (Sombor)

1 - 4

Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

2 - 1

Ned. 08. 09. 2019. 16:30 Stadion "Ispod mline", Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK 1. maj (Ruma)

0 - 3

Ned. 08. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Dunav Stari Banovci (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Borac (Sakule)

5 - 2

BILTEN BROJ 4

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 31. 08. 2019. 16:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Omladinac (Novi Banovci)

1 - 0

Sub. 31. 08. 2019. 16:30 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Hajduk 1912 (Kula)

1 - 0

Sub. 31. 08. 2019. 16:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Dunav (Stari Banovci)

3 - 0

Sub. 31. 08. 2019. 16:30 Stadion "Ispod mline", Perlez
FK Borac (Sakule) OFK Vršac (Vršac)

2 - 1

Sub. 31. 08. 2019. 16:30 Stadion kraj Skrobare. Zrenjanin
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

1 - 1

Sub. 31. 08. 2019. 16:30 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) OFK Bečej 1918 (Bečej)

2 - 1

Sub. 31. 08. 2019. 16:30 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi" , Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

3 - 1

Ned. 01. 09. 2019. 16:30 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

1 - 0

BILTEN BROJ 3

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

0 - 0

Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Železničar (Pančevo)

0 - 1

Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK 1. maj (Ruma)

3 - 1

Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK Bečej 1918 (Bečej) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

3 - 2

Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Radnički 1912 (Sombor)

2 - 1

Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Bačka 1901 (Subotica)

3 - 2

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Stadion "Ispod mline", Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Borac (Sakule)

0 - 1

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci , (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

2 - 3

BILTEN BROJ 2

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion "Milan Sredanović" , Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Omladinac (Novi Banovci)

2 - 1

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Dunav (Stari Banovci)

1 - 0

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) OFK Vršac (Vršac)

0 - 1

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

2 - 0

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion kraj Skrobare
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

2 - 0

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

1 - 2

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion Sveti Nikola , Sakule
FK Borac (Sakule) OFK Bečej 1918 (Bečej)

3 - 4

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

2 - 0

BILTEN BROJ 1

KALENDAR LIGE

Loading...