Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2019/2020.

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2019/2020.2020-10-20T15:01:05+02:00

НАПОМЕНА – лига је окончана следећом одлуком Одбора за хитна питања ФС Србије:

Сва првенствена и куп фудбалска и футсал такмичења у свим узрасним категоријама, осим такмичења у Супер и Првој лиги Србије за мушкарце (професионалне лиге) и фудбалском Купу Србије за мушкарце, сматрају се завршеним даном проглашења ванредног стања на територији Републике Србије дана 15. марта 2020. године.

Сви фудбалски савези у чијој су надлежности првенствена фудбалска и футсал такмичења за која је ставом 1. овог члана Одлуке прописано да су завршена 15. марта 2020. године, утврдиће коначан пласман фудбалских/футсал клубова на табели на основу резултата остварених на утакмицама одиграним закључно са 15. мартом 2020. године и то тако што ће се победником такмичења сматрати фудбалски клуб или футсал клуб који је освојио највећи број бодова.

Одлуке Одбора за хитна питања ФСС

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Железничар (Панчево) 17 15 2 0 37:8 47
2 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 16 10 4 2 28:16 34
3 Logo ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) 17 10 2 5 29:16 32
4 Logo ОФК Вршац (Вршац) 17 9 2 6 28:23 29
5 Logo ФК Динамо 1945 (Панчево) 17 8 2 7 31:20 26
6 Logo ФК Раднички 1912 (Сомбор) 17 7 5 5 29:21 26
7 Logo ФК Братство 1946 (Пригревица) 17 8 2 7 21:15 26
8 Logo ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) 17 7 4 6 28:23 25
9 Logo ФК Омладинац (Нови Бановци) 17 5 7 5 14:17 22
10 Logo ФК Раднички (Сремска Митровица) 17 6 4 7 19:24 22
11 Logo ФК 1. мај (Рума) 17 6 1 10 16:21 19
12 Logo ФК Борац (Сакуле) 17 5 4 8 19:32 19
13 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 17 4 5 8 17:27 17
14 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 17 3 4 10 16:33 13
15 Logo ФК Хајдук 1912 (Кула) 17 3 3 11 14:28 12
16 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 16 2 3 11 16:38 9

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Железничар (Панчево) 17 15 2 0 37:8 47
2 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 16 10 4 2 28:16 34
3 Logo ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) 17 10 2 5 29:16 32
4 Logo ОФК Вршац (Вршац) 17 9 2 6 28:23 29
5 Logo ФК Динамо 1945 (Панчево) 17 8 2 7 31:20 26
6 Logo ФК Раднички 1912 (Сомбор) 17 7 5 5 29:21 26
7 Logo ФК Братство 1946 (Пригревица) 17 8 2 7 21:15 26
8 Logo ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) 17 7 4 6 28:23 25
9 Logo ФК Омладинац (Нови Бановци) 17 5 7 5 14:17 22
10 Logo ФК Раднички (Сремска Митровица) 17 6 4 7 19:24 22
11 Logo ФК 1. мај (Рума) 17 6 1 10 16:21 19
12 Logo ФК Борац (Сакуле) 17 5 4 8 19:32 19
13 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 17 4 5 8 17:27 17
14 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 17 3 4 10 16:33 13
15 Logo ФК Хајдук 1912 (Кула) 17 3 3 11 14:28 12
16 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 16 2 3 11 16:38 9

СВИ РЕЗУЛТАТИ (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 1

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 0

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 2

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион Свети Никола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 4

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 0

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 1

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 0

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

0 - 1

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ОФК Вршац (Вршац)

2 - 0

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 0

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 1

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Козара (Банатско Велико Село)

4 - 0

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 Стадион Свети Никола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 17

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 0

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички (Сремска Митровица)

3 - 2

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Борац (Сакуле)

2 - 2

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 2

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК 1. мај (Рума)

2 - 2

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Железничар (Панчево)

0 - 1

Нед. 08. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Бачка 1901 (Суботица)

-:-

Нед. 08. 03. 2020. 14:30 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 16

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК 1. мај (Рума)

1 - 0

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 3

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Борац (Сакуле)

3 - 0

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

3 - 1

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 0

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Омладинац (Нови Бановци)

6 - 1

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 2

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 2

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 0

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Војводина 1928 (Перлез)

3 - 1

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

1 - 0

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Динамо 1945 (Панчево)

3 - 4

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Железничар (Панчево)

1 - 2

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Козара (Банатско Велико Село)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 1

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Борац (Сакуле)

3 - 0

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

2 - 1

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Раднички (Сремска Митровица)

3 - 0

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 1

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Дунав (Стари Бановци)

6 - 1

Нед. 10. 11. 2019. 13:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

3 - 2

Нед. 10. 11. 2019. 13:00 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Хајдук 1912 (Кула)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ОФК Вршац (Вршац)

3 - 1

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

0 - 2

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Динамо 1945 (Панчево)

3 - 1

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 0

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Братство 1946 (Пригревица)

1 - 1

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Железничар (Панчево)

0 - 2

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК 1. мај (Рума)

2 - 1

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Војводина 1928 (Перлез)

3 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 0

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Борац (Сакуле)

0 - 1

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 2

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 3

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Хајдук 1912 (Кула)

2 - 1

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 0

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

1 - 1

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ОФК Вршац (Вршац)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 0

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 0

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Козара (Банатско Велико Село)

2 - 0

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Братство 1946 (Пригревица)

3 - 1

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Железничар (Панчево)

1 - 3

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК 1. мај (Рума)

3 - 0

Нед. 20. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 1

Нед. 20. 10. 2019. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

3 - 0

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Хајдук 1912 (Кула)

3 - 1

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 1

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ОФК Вршац (Вршац)

5 - 0

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 2

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 2

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 0

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

0 - 0

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Козара (Банатско Велико Село)

4 - 1

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Железничар (Панчево)

0 - 2

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК 1. мај (Рума)

2 - 0

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 3

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Борац (Сакуле)

2 - 0

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 4

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 0

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Задругар, Лазарево
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Бачка 1901 (Суботица)

0 - 1

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 0

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ОФК Вршац (Вршац)

1 - 2

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 2

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 1

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 0

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 1

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 0

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Железничар (Панчево)

0 - 2

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 2

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Борац (Сакуле)

2 - 1

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

2 - 2

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Братство 1946 (Пригревица)

1 - 0

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК 1. мај (Рума)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 1

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 2

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 0

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

1 - 0

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 0

Нед. 15. 09. 2019. 16:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Хајдук 1912 (Кула)

2 - 1

Нед. 15. 09. 2019. 16:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 0

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Железничар (Панчево)

1 - 2

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 1

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

1 - 4

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 1

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК 1. мај (Рума)

0 - 3

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Борац (Сакуле)

5 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 0

Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 0

Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 0

Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Борац (Сакуле) ОФК Вршац (Вршац)

2 - 1

Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Стадион крај Скробаре. Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 1

Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

2 - 1

Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи" , Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 1

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 0

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Железничар (Панчево)

0 - 1

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК 1. мај (Рума)

3 - 1

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

3 - 2

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

2 - 1

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 2

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Борац (Сакуле)

0 - 1

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци , (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 1

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 0

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 2

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион Свети Никола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 4

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...