Bulevar oslobođenja 92/V, 21 000 Novi Sad; Tel: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Faks: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2018/2019

Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2018/20192019-08-16T10:52:31+02:00

TABELA

NAPOMENA: FK ČSK Pivara (-1) bod

TABELA

NAPOMENA: FK ČSK Pivara (-1) bod

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Cement (Beočin)

1 - 0

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 1

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Radnički, Zrenjanin (Stadion kraj Skrobare)
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

1 - 0

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Bačka 1901 (Subotica)

3 - 0

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

0 - 1

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

2 - 1

Ned. 19. 08. 2018. 10:00 Stadion FK Kabel, Novi Sad
FK Kabel (Novi Sad) FK Borac (Sakule)

2 - 1

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Dunav (Stari Banovci)

1 - 0

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

34. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 08. 06. 2019. 17:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

5 - 1

Sub. 08. 06. 2019. 17:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Radnički (Nova Pazova)

4 - 3

Sub. 08. 06. 2019. 17:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

2 - 1

Sub. 08. 06. 2019. 17:00 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Hajduk 1912 (Kula)

2 - 1

Sub. 08. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Radnički (ZR), (Kraj Skrobare)
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Bačka 1901 (Subotica)

3 - 1

Sub. 08. 06. 2019. 17:00 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

1 - 1

Sub. 08. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Kabel, Novi Sad
FK Kabel (Novi Sad) FK Dunav (Stari Banovci)

6 - 1

Sub. 08. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Borac (Sakule)

0 - 3

Slobodan je FK Bratstvo 1946 (Prigrevica).

33. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 01. 06. 2019. 17:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) FK Cement (Beočin)

2 - 0

Sub. 01. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Omladinac (Novi Banovci)

3 - 3

Sub. 01. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda , Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Kabel (Novi Sad)

1 - 0

Sub. 01. 06. 2019. 17:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Železničar (Pančevo)

0 - 2

Sub. 01. 06. 2019. 17:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

4 - 2

Sub. 01. 06. 2019. 17:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevca
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) OFK Vršac (Vršac)

0 - 2

Sub. 01. 06. 2019. 17:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Mladost (Bački Jarak)

0 - 1

Sub. 01. 06. 2019. 17:00 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

0 - 2

Slobodan je FK Radnički (Sremska Mitrovica).

32. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 25. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 3

Sub. 25. 05. 2019. 16:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

2 - 1

Sub. 25. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

0 - 2

Sub. 25. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Radnički (ZR); (Kraj Skrobare)
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

0 - 1

Sub. 25. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

3 - 2

Ned. 26. 05. 2019. 10:00 Stadion FK Kabel, Novi Sad
FK Kabel (Novi Sad) FK Bačka 1901 (Subotica)

0 - 1

Ned. 26. 05. 2019. 16:30 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Hajduk 1912 (Kula)

0 - 0

Ned. 26. 05. 2019. 16:30 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) FK Dunav (Stari Banovci)

0 - 2

Slobodan je FK Radnički (Nova Pazova).

31. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda , Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Borac (Sakule)

3 - 0

Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Omladinac (Novi Banovci)

1 - 0

Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Stadion "Milan Sredanović" , Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Kabel (Novi Sad)

0 - 3

Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi" , Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Železničar (Pančevo)

0 - 1

Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

2 - 1

Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) OFK Vršac (Vršac)

5 - 3

Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Mladost (Bački Jarak)

2 - 1

Ned. 19. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Cement (Beočin)

1 - 0

Slobodan je FK Dinamo 1945 (Pančevo).

30. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Mladost (Bački Jarak)

1 - 0

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

1 - 1

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Radnčki (ZR) (Kraj Skrobare)
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Radnički (Nova Pazova)

0 - 1

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

1 - 0

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Kabel, Novi Sad
FK Kabel (Novi Sad) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

2 - 0

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Hajduk 1912 (Kula)

1 - 0

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion Sveti Nikola , Sakule
FK Borac (Sakule) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 0

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Dunav Stari Banovci , (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

2 - 1

Slobodan je FK „ČSK Pivara“ (Čelarevo).

29. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Cement (Beočin)

2 - 0

Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Stadion Kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Dunav (Stari Banovci)

3 - 1

Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Borac (Sakule)

1 - 2

Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi" , Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Omladinac (Novi Banovci)

2 - 1

Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Kabel (Novi Sad)

2 - 4

Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Železničar (Pančevo)

3 - 2

Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

0 - 0

Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) OFK Vršac (Vršac)

0 - 3

Slobodan je FK Mladost (Bački Jarak).

28. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Mladost (Bački Jarak)

3 - 1

Sub. 04. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Radnički , Zrenjanin, Kraj Skrobare
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

6 - 1

Sub. 04. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

2 - 1

Sub. 04. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Bačka 1901 (Subotica)

0 - 2

Ned. 05. 05. 2019. 10:00 Stadion FK Kabel, Novi Sad
FK Kabel (Novi Sad) FK Radnički (Nova Pazova)

4 - 0

Ned. 05. 05. 2019. 16:30 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

1 - 0

Ned. 05. 05. 2019. 16:30 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

2 - 0

Ned. 05. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Hajduk 1912 (Kula)

3 - 2

Slobodan je FK Cement (Beočin).

27. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 27. 04. 2019. 16:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Cement (Beočin)

5 - 0

Sub. 27. 04. 2019. 16:30 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

3 - 0

Sub. 27. 04. 2019. 16:30 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Borac (Sakule)

1 - 2

Sub. 27. 04. 2019. 16:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Omladinac (Novi Banovci)

3 - 1

Sub. 27. 04. 2019. 16:30 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Kabel (Novi Sad)

1 - 5

Sub. 27. 04. 2019. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Železničar (Pančevo)

3 - 1

Sub. 27. 04. 2019. 16:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

2 - 0

Ned. 28. 04. 2019. 16:30 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Dunav (Stari Banovci)

0 - 2

Slobodan je OFK Vršac (Vršac).

26. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 24. 04. 2019. 16:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) OFK Vršac (Vršac)

0 - 0

Sre. 24. 04. 2019. 16:30 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Mladost (Bački Jarak)

1 - 3

Sre. 24. 04. 2019. 16:30 Stadion FK Kabel, Novi Sad
FK Kabel (Novi Sad) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

4 - 0

Sre. 24. 04. 2019. 16:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

0 - 1

Sre. 24. 04. 2019. 16:30 Gradski stadion Pančevo
FK Borac (Sakule) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 2

Sre. 24. 04. 2019. 16:30 Stadion FK Dunav Stari Banovci (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

0 - 1

Sre. 24. 04. 2019. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

2 - 1

Sre. 24. 04. 2019. 16:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Hajduk 1912 (Kula)

1 - 1

Slobodan je FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin).

25. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Cement (Beočin)

4 - 2

Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 2

Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

2 - 1

Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Dunav (Stari Banovci)

2 - 2

Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Borac (Sakule)

2 - 0

Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Čsk Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Omladinac (Novi Banovci)

2 - 0

Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Kabel (Novi Sad)

2 - 3

Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

2 - 2

Slobodan je FK Železničar (Pančevo).

24. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

0 - 0

Sub. 13. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Mladost (Bački Jarak)

1 - 2

Sub. 13. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Radnički (Nova Pazova)

4 - 1

Sub. 13. 04. 2019. 16:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

1 - 0

Sub. 13. 04. 2019. 16:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

0 - 0

Ned. 14. 04. 2019. 16:00 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) OFK Vršac (Vršac)

0 - 2

Ned. 14. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Pančevo
FK Borac (Sakule) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 2

Ned. 14. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Dunav , Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

2 - 1

Slobodan je FK Kabel (Novi Sad).

23. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Cement (Beočin)

1 - 2

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Radnički , Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Hajduk 1912 (Kula)

0 - 0

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Nova pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 2

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

0 - 0

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Dunav (Stari Banovci)

0 - 0

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Borac (Sakule)

1 - 2

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda Pavliš
OFK Vršac (Vršac) FK Kabel (Novi Sad)

1 - 2

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Radnički (ZR), Kraj Skrobare
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Železničar (Pančevo)

2 - 0

Slobodan je FK Omladinac (Novi Banovci).

22. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 03. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Železničar (Pančevo)

2 - 1

Sre. 03. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Kabel , Novi Sad
FK Kabel (Novi Sad) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

4 - 1

Sre. 03. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Omladinac (Novi Banovci) OFK Vršac (Vršac)

3 - 1

Sre. 03. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Dunav, Stari Banovci (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Mladost (Bački Jarak)

2 - 0

Sre. 03. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda , Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

0 - 1

Sre. 03. 04. 2019. 16:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

0 - 1

Sre. 03. 04. 2019. 16:00 Stadion "Milan Sredanović" , Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Radnički (Nova Pazova)

3 - 0

Sre. 03. 04. 2019. 16:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

2 - 0

Slobodan je FK Borac (Sakule).

21. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 30. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Cement (Beočin)

1 - 1

Sub. 30. 03. 2019. 15:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

2 - 0

Sub. 30. 03. 2019. 15:30 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Hajduk 1912 (Kula)

2 - 0

Sub. 30. 03. 2019. 15:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 1

Sub. 30. 03. 2019. 15:30 Stadion Livadica , Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

1 - 1

Sub. 30. 03. 2019. 15:30 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Borac (Sakule)

1 - 0

Sub. 30. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Radnički (ZR), Kraj Skrobare
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Omladinac (Novi Banovci)

1 - 1

Ned. 31. 03. 2019. 15:30 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Kabel (Novi Sad)

0 - 1

Slobodan je FK Dunav (Stari Banovci).

20. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Kabel (Novi Sad)

0 - 2

Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Železničar (Pančevo)

0 - 0

Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Mladost (Bački Jarak)

1 - 0

Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion "Milan Sredanović, Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

5 - 1

Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

2 - 0

Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Radnički, Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Radnički (Nova Pazova)

2 - 0

Ned. 24. 03. 2019. 15:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

4 - 1

Ned. 24. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) OFK Vršac (Vršac)

0 - 1

Slobodan je FK Crvena zvezda (Novi Sad).

19. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 03. 2019. 14:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Cement (Beočin)

2 - 1

Sub. 16. 03. 2019. 14:30 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

2 - 2

Sub. 16. 03. 2019. 14:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

2 - 1

Sub. 16. 03. 2019. 14:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Hajduk 1912 (Kula)

1 - 1

Sub. 16. 03. 2019. 14:30 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

0 - 1

Sub. 16. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Radnički (ZR), (Kraj Skrobare)
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Dunav (Stari Banovci)

4 - 3

Ned. 17. 03. 2019. 10:00 Stadion FK Kabel, Novi Sad
FK Kabel (Novi Sad) FK Omladinac (Novi Banovci)

0 - 1

Ned. 17. 03. 2019. 14:30 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Borac (Sakule)

0 - 1

Slobodan FK Bačka 1901 (Subotica).

18. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Omladinac (Novi Banovci)

2 - 0

Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Crvena zvezda , Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

1 - 0

Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) OFK Vršac (Vršac)

1 - 0

Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Mladost (Bački Jarak)

1 - 1

Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Radnički, Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

3 - 0

Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

2 - 0

Ned. 10. 03. 2019. 14:30 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) FK Kabel (Novi Sad)

0 - 1

Ned. 10. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Železničar (Pančevo)

1 - 1

Slobodan FK Hajduk 1912 (Kula).

17. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 24. 11. 2018. 13:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 2

Sub. 24. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Mladost (Bački Jarak)

5 - 0

Sub. 24. 11. 2018. 13:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

1 - 3

Sub. 24. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Železničar (Pančevo)

0 - 1

Ned. 25. 11. 2018. 13:00 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Cement (Beočin)

1 - 1

Ned. 25. 11. 2018. 13:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) OFK Vršac (Vršac)

1 - 1

Ned. 25. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Kabel (Novi Sad)

1 - 3

Ned. 25. 11. 2018. 13:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) FK Omladinac (Novi Banovci)

1 - 3

16. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 11. 2018. 13:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Borac (Sakule)

2 - 2

Sub. 17. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Dunav (Stari Banovci)

1 - 0

Sub. 17. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Radnčki (ZR), (Kraj Skrobare)
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Hajduk 1912 (Kula)

0 - 1

Sub. 17. 11. 2018. 13:00 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

0 - 0

Sub. 17. 11. 2018. 13:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Radnički (Nova Pazova)

0 - 0

Sub. 17. 11. 2018. 13:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

1 - 2

Ned. 18. 11. 2018. 10:00 Stadion FK Kabel, Novi Sad
FK Kabel (Novi Sad) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

2 - 0

Ned. 18. 11. 2018. 13:00 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Bačka 1901 (Subotica)

2 - 0

15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Cement (Beočin)

1 - 1

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Mladost (Bački Jarak)

0 - 0

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) OFK Vršac (Vršac)

1 - 0

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi" , Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

2 - 2

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Železničar (Pančevo)

1 - 0

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Kabel (Novi Sad)

0 - 1

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Omladinac (Novi Banovci)

0 - 2

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci , (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Borac (Sakule)

5 - 2

14. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 03. 11. 2018. 13:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Dunav (Stari Banovci)

2 - 4

Sub. 03. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Bačka 1901 (Subotica)

2 - 4

Sub. 03. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Radnički (ZR), (Kraj Skrobare)
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

0 - 0

Sub. 03. 11. 2018. 13:30 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Radnički (Nova Pazova)

2 - 0

Sub. 03. 11. 2018. 13:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 1

Ned. 04. 11. 2018. 10:00 Stadion FK Kabel, Novi Sad
FK Kabel (Novi Sad) FK Hajduk 1912 (Kula)

1 - 0

Ned. 04. 11. 2018. 13:30 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

3 - 1

Ned. 04. 11. 2018. 13:30 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

1 - 1

13. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Cement (Beočin)

1 - 2

Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) OFK Vršac (Vršac)

4 - 0

Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

3 - 1

Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Železničar (Pančevo)

1 - 2

Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Kabel (Novi Sad)

3 - 0

Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Stadion "Milan Sredanović, Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Omladinac (Novi Banovci)

1 - 0

Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Borac (Sakule)

2 - 0

Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Dunav (Stari Banovci)

1 - 1

12. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 10. 2018. 15:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

1 - 0

Sub. 20. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

0 - 1

Sub. 20. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Radnički (ZR), (Kraj Skrobare)
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

0 - 0

Sub. 20. 10. 2018. 15:00 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 1

Ned. 21. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Bačka 1901 (Subotica)

2 - 4

Ned. 21. 10. 2018. 15:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) FK Hajduk 1912 (Kula)

0 - 1

Ned. 21. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Kabel, Novi Sad
FK Kabel (Novi Sad) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

5 - 0

Ned. 21. 10. 2018. 15:00 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Radnički (Nova Pazova)

3 - 1

11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 17. 10. 2018. 15:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) OFK Vršac (Vršac)

2 - 0

Sre. 17. 10. 2018. 15:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

1 - 1

Sre. 17. 10. 2018. 15:00 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Železničar (Pančevo)

1 - 0

Sre. 17. 10. 2018. 15:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Kabel (Novi Sad)

0 - 3

Sre. 17. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Omladinac (Novi Banovci)

0 - 2

Sre. 17. 10. 2018. 15:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Borac (Sakule)

1 - 0

Sre. 17. 10. 2018. 15:00 Stadion "Milan Sredanović" , Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Dunav (Stari Banovci)

3 - 0

Sre. 17. 10. 2018. 15:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

1 - 0

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 10. 2018. 15:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Bačka 1901 (Subotica)

2 - 1

Sub. 13. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Crvena zvezda , Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Hajduk 1912 (Kula)

1 - 1

Sub. 13. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 0

Sub. 13. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Radnički (ZR), Kraj Skrobare
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Mladost (Bački Jarak)

1 - 0

Ned. 14. 10. 2018. 10:00 Stadion FK Kabel, Novi Sad
FK Kabel (Novi Sad) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

1 - 0

Ned. 14. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci, Pod Bairom
FK Dunav (Stari Banovci) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

1 - 3

Ned. 14. 10. 2018. 15:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

4 - 1

Ned. 14. 10. 2018. 15:00 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 0

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Cement (Beočin)

2 - 0

Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Železničar (Pančevo)

2 - 0

Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Kabel (Novi Sad)

0 - 5

Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Omladinac (Novi Banovci)

0 - 1

Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Borac (Sakule)

0 - 0

Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Radnički Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Dunav (Stari Banovci)

4 - 1

Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

4 - 2

Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Bačka 1901 (Subotica)

2 - 0

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 29. 09. 2018. 15:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Hajduk 1912 (Kula)

0 - 2

Sub. 29. 09. 2018. 15:30 Stadion Kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

1 - 3

Sub. 29. 09. 2018. 15:30 Stadion FK Crvena zvezda , Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

1 - 1

Sub. 29. 09. 2018. 15:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Omladinac (Novi Banovci) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 0

Ned. 30. 09. 2018. 10:00 Stadion FK Kabel, Novi Sad
FK Kabel (Novi Sad) FK Mladost (Bački Jarak)

5 - 0

Ned. 30. 09. 2018. 15:30 Stadion FK Dunav Stari Banovci, Pod Bairom
FK Dunav (Stari Banovci) FK Radnički (Nova Pazova)

0 - 0

Sre. 10. 10. 2018. 15:30 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

2 - 1

Sre. 10. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Radnički (ZR), Kraj Skrobare
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) OFK Vršac (Vršac)

0 - 0

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Radnički (ZR), Kraj Skrobare
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Cement (Beočin)

4 - 1

Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Železničar (Pančevo)

0 - 2

Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Omladinac (Novi Banovci)

0 - 2

Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Borac (Sakule)

0 - 2

Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Dunav (Stari Banovci)

0 - 0

Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

1 - 2

Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Radnički, Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 0

Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Hajduk 1912 (Kula)

0 - 2

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 19. 09. 2018. 16:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

0 - 1

Sre. 19. 09. 2018. 16:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

1 - 0

Sre. 19. 09. 2018. 16:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Radnički (Nova Pazova)

3 - 1

Sre. 19. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda , Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

0 - 1

Sre. 19. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Dunav, Stari Banovci (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

2 - 1

Sre. 19. 09. 2018. 16:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) FK Mladost (Bački Jarak)

0 - 1

Sre. 19. 09. 2018. 16:00 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

0 - 2

Sre. 19. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Kabel, Novi Sad
FK Kabel (Novi Sad) OFK Vršac (Vršac)

3 - 1

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Radnički, Zrenjanin (Stadion kraj Skrobare)
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Kabel (Novi Sad)

0 - 0

Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Omladinac (Novi Banovci)

0 - 1

Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Stadion Livadica , Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Dunav (Stari Banovci)

3 - 2

Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Čsk Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

0 - 1

Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Bačka 1901 (Subotica)

2 - 1

Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Hajduk 1912 (Kula)

0 - 2

Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Radnički, Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

1 - 1

Ned. 16. 09. 2018. 16:00 SC Mladost Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Cement (Beočin)

0 - 0

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Pet. 07. 09. 2018. 16:30 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

1 - 0

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

0 - 0

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK Radnički (Nova Pazova)

3 - 0

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 1

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda , Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Mladost (Bački Jarak)

4 - 1

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

0 - 0

Ned. 09. 09. 2018. 10:00 Stadion FK Kabel, Novi Sad
FK Kabel (Novi Sad) FK Železničar (Pančevo)

1 - 1

Ned. 09. 09. 2018. 16:30 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK Borac (Sakule) OFK Vršac (Vršac)

1 - 2

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 01. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Radnički , Zrenjanin, Kraj Skrobare
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Borac (Sakule)

1 - 1

Sub. 01. 09. 2018. 16:30 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Dunav (Stari Banovci)

0 - 1

Sub. 01. 09. 2018. 16:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 0

Sub. 01. 09. 2018. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Hajduk 1912 (Kula)

0 - 1

Sub. 01. 09. 2018. 16:30 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

3 - 1

Sub. 01. 09. 2018. 16:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

0 - 4

Ned. 02. 09. 2018. 10:00 Stadion FK Kabel, Novi Sad
FK Kabel (Novi Sad) FK Cement (Beočin)

2 - 1

Ned. 02. 09. 2018. 16:30 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Omladinac (Novi Banovci)

1 - 0

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Radnički (Nova Pazova)

3 - 0

Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Radnički , Sremska Mitrovica
FK Radnički (Sremska Mitrovica) FK Dinamo 1945 (Pančevo)

0 - 3

Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

4 - 3

Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Stadion "Milan Sredanović" , Kula
FK Hajduk 1912 (Kula) FK Mladost (Bački Jarak)

2 - 0

Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda , Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) OFK Vršac (Vršac)

0 - 2

Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Kabel (Novi Sad)

4 - 2

Ned. 26. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin)

0 - 0

Ned. 26. 08. 2018. 17:00 Stadion Sveti Nikola , Sakule
FK Borac (Sakule) FK Železničar (Pančevo)

1 - 3

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Omladinac (Novi Banovci) FK Cement (Beočin)

1 - 0

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Gradski stadion Pančevo
FK Dinamo 1945 (Pančevo) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 1

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Radnički, Zrenjanin (Stadion kraj Skrobare)
FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

1 - 0

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Gradski stadion Vršac
OFK Vršac (Vršac) FK Bačka 1901 (Subotica)

3 - 0

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Bratstvo 1946 (Prigrevica)

0 - 1

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Radnički (Sremska Mitrovica)

2 - 1

Ned. 19. 08. 2018. 10:00 Stadion FK Kabel, Novi Sad
FK Kabel (Novi Sad) FK Borac (Sakule)

2 - 1

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 SC Mladost, Pančevo
FK Železničar (Pančevo) FK Dunav (Stari Banovci)

1 - 0

BILTENI SRPSKA LIGA VOJVODINA 2018/2019
DELEGIRANJE SRPSKA LIGA VOJVODINA 2018/2019
KLUBOVI SRPSKA LIGA VOJVODINA 2018/2019