Булевар ослобођења 92/V, 21 000 Нови Сад; Тел: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Факс: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2018/2019

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2018/20192019-08-16T10:52:31+02:00

ТАБЕЛА

НАПОМЕНА: ФК ЧСК Пивара (-1) бод

ТАБЕЛА

НАПОМЕНА: ФК ЧСК Пивара (-1) бод

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
18.08.2018. 17:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Цемент (Беочин)

1 - 0

18.08.2018. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 1

18.08.2018. 17:00 Стадион ФК Раднички, Зрењанин (Стадион крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 0

18.08.2018. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 0

18.08.2018. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

18.08.2018. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 1

19.08.2018. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Борац (Сакуле)

2 - 1

19.08.2018. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

34. КОЛО

Утакмица Резултат
08.06.2019. 17:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Динамо 1945 (Панчево)

5 - 1

08.06.2019. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Раднички (Нова Пазова)

4 - 3

08.06.2019. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 1

08.06.2019. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Хајдук 1912 (Кула)

2 - 1

08.06.2019. 17:00 Стадион ФК Раднички (ЗР), (Крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 1

08.06.2019. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 1

08.06.2019. 17:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Дунав (Стари Бановци)

6 - 1

08.06.2019. 17:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Борац (Сакуле)

0 - 3

Слободан је ФК Братство 1946 (Пригревица).

33. КОЛО

Утакмица Резултат
01.06.2019. 17:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Цемент (Беочин)

2 - 0

01.06.2019. 17:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Омладинац (Нови Бановци)

3 - 3

01.06.2019. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Кабел (Нови Сад)

1 - 0

01.06.2019. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Железничар (Панчево)

0 - 2

01.06.2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

4 - 2

01.06.2019. 17:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревца
ФК Братство 1946 (Пригревица) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 2

01.06.2019. 17:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 1

01.06.2019. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

0 - 2

Слободан је ФК Раднички (Сремска Митровица).

32. КОЛО

Утакмица Резултат
25.05.2019. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 3

25.05.2019. 16:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 1

25.05.2019. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички (Сремска Митровица)

0 - 2

25.05.2019. 16:30 Стадион ФК Раднички (ЗР); (Крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

25.05.2019. 16:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 2

26.05.2019. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Бачка 1901 (Суботица)

0 - 1

26.05.2019. 16:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 0

26.05.2019. 16:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 2

Слободан је ФК Раднички (Нова Пазова).

31. КОЛО

Утакмица Резултат
18.05.2019. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Борац (Сакуле)

3 - 0

18.05.2019. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 0

18.05.2019. 16:30 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Кабел (Нови Сад)

0 - 3

18.05.2019. 16:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи" , Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Железничар (Панчево)

0 - 1

18.05.2019. 16:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 1

18.05.2019. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ОФК Вршац (Вршац)

5 - 3

18.05.2019. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 1

19.05.2019. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Цемент (Беочин)

1 - 0

Слободан је ФК Динамо 1945 (Панчево).

30. КОЛО

Утакмица Резултат
15.05.2019. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 0

15.05.2019. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 1

15.05.2019. 16:30 Стадион ФК Раднчки (ЗР) (Крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 1

15.05.2019. 16:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 0

15.05.2019. 16:30 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 0

15.05.2019. 16:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 0

15.05.2019. 16:30 Стадион Свети Никола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 0

15.05.2019. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци , (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

2 - 1

Слободан је ФК „ЧСК Пивара“ (Челарево).

29. КОЛО

Утакмица Резултат
11.05.2019. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Цемент (Беочин)

2 - 0

11.05.2019. 16:30 Стадион Крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 1

11.05.2019. 16:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Борац (Сакуле)

1 - 2

11.05.2019. 16:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи" , Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 1

11.05.2019. 16:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Кабел (Нови Сад)

2 - 4

11.05.2019. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Железничар (Панчево)

3 - 2

11.05.2019. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 0

11.05.2019. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 3

Слободан је ФК Младост (Бачки Јарак).

28. КОЛО

Утакмица Резултат
04.05.2019. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Младост (Бачки Јарак)

3 - 1

04.05.2019. 16:30 Стадион ФК Раднички , Зрењанин, Крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

6 - 1

04.05.2019. 16:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 1

04.05.2019. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Бачка 1901 (Суботица)

0 - 2

05.05.2019. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Раднички (Нова Пазова)

4 - 0

05.05.2019. 16:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Братство 1946 (Пригревица)

1 - 0

05.05.2019. 16:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

05.05.2019. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Хајдук 1912 (Кула)

3 - 2

Слободан је ФК Цемент (Беочин).

27. КОЛО

Утакмица Резултат
27.04.2019. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Цемент (Беочин)

5 - 0

27.04.2019. 16:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 0

27.04.2019. 16:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Борац (Сакуле)

1 - 2

27.04.2019. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Омладинац (Нови Бановци)

3 - 1

27.04.2019. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Кабел (Нови Сад)

1 - 5

27.04.2019. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Железничар (Панчево)

3 - 1

27.04.2019. 16:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 0

28.04.2019. 16:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 2

Слободан је ОФК Вршац (Вршац).

26. КОЛО

Утакмица Резултат
24.04.2019. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 0

24.04.2019. 16:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 3

24.04.2019. 16:30 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

4 - 0

24.04.2019. 16:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 1

24.04.2019. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК Борац (Сакуле) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 2

24.04.2019. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Сремска Митровица)

0 - 1

24.04.2019. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 1

24.04.2019. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 1

Слободан је ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин).

25. КОЛО

Утакмица Резултат
20.04.2019. 16:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Цемент (Беочин)

4 - 2

20.04.2019. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 2

20.04.2019. 16:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

2 - 1

20.04.2019. 16:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 2

20.04.2019. 16:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Борац (Сакуле)

2 - 0

20.04.2019. 16:00 Стадион ФК Чск Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 0

20.04.2019. 16:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Кабел (Нови Сад)

2 - 3

20.04.2019. 16:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 2

Слободан је ФК Железничар (Панчево).

24. КОЛО

Утакмица Резултат
13.04.2019. 16:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 0

13.04.2019. 16:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 2

13.04.2019. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Раднички (Нова Пазова)

4 - 1

13.04.2019. 16:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 0

13.04.2019. 16:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 0

14.04.2019. 16:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 2

14.04.2019. 16:00 Градски стадион Панчево
ФК Борац (Сакуле) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 2

14.04.2019. 16:00 Стадион ФК Дунав , Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 1

Слободан је ФК Кабел (Нови Сад).

23. КОЛО

Утакмица Резултат
06.04.2019. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Цемент (Беочин)

1 - 2

06.04.2019. 16:00 Стадион ФК Раднички , Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 0

06.04.2019. 16:00 Градски стадион Нова пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 2

06.04.2019. 16:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

0 - 0

06.04.2019. 16:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 0

06.04.2019. 16:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Борац (Сакуле)

1 - 2

06.04.2019. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда Павлиш
ОФК Вршац (Вршац) ФК Кабел (Нови Сад)

1 - 2

06.04.2019. 16:00 Стадион ФК Раднички (ЗР), Крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Железничар (Панчево)

2 - 0

Слободан је ФК Омладинац (Нови Бановци).

22. КОЛО

Утакмица Резултат
03.04.2019. 16:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Железничар (Панчево)

2 - 1

03.04.2019. 16:00 Стадион ФК Кабел , Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

4 - 1

03.04.2019. 16:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ОФК Вршац (Вршац)

3 - 1

03.04.2019. 16:00 Стадион ФК Дунав, Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 0

03.04.2019. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

0 - 1

03.04.2019. 16:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 1

03.04.2019. 16:00 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Раднички (Нова Пазова)

3 - 0

03.04.2019. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 0

Слободан је ФК Борац (Сакуле).

21. КОЛО

Утакмица Резултат
30.03.2019. 15:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Цемент (Беочин)

1 - 1

30.03.2019. 15:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 0

30.03.2019. 15:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Хајдук 1912 (Кула)

2 - 0

30.03.2019. 15:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 1

30.03.2019. 15:30 Стадион Ливадица , Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 1

30.03.2019. 15:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Борац (Сакуле)

1 - 0

30.03.2019. 15:30 Стадион ФК Раднички (ЗР), Крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 1

31.03.2019. 15:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Кабел (Нови Сад)

0 - 1

Слободан је ФК Дунав (Стари Бановци).

20. КОЛО

Утакмица Резултат
23.03.2019. 15:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Кабел (Нови Сад)

0 - 2

23.03.2019. 15:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Железничар (Панчево)

0 - 0

23.03.2019. 15:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 0

23.03.2019. 15:00 Стадион "Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

5 - 1

23.03.2019. 15:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

23.03.2019. 15:00 Стадион ФК Раднички, Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 0

24.03.2019. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

4 - 1

24.03.2019. 15:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

Слободан је ФК Црвена звезда (Нови Сад).

19. КОЛО

Утакмица Резултат
16.03.2019. 14:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Цемент (Беочин)

2 - 1

16.03.2019. 14:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 2

16.03.2019. 14:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 1

16.03.2019. 14:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 1

16.03.2019. 14:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

0 - 1

16.03.2019. 14:30 Стадион ФК Раднички (ЗР), (Крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Дунав (Стари Бановци)

4 - 3

17.03.2019. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 1

17.03.2019. 14:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Борац (Сакуле)

0 - 1

Слободан ФК Бачка 1901 (Суботица).

18. КОЛО

Утакмица Резултат
09.03.2019. 14:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 0

09.03.2019. 14:30 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 0

09.03.2019. 14:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ОФК Вршац (Вршац)

1 - 0

09.03.2019. 14:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 1

09.03.2019. 14:30 Стадион ФК Раднички, Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

3 - 0

09.03.2019. 14:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

10.03.2019. 14:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Кабел (Нови Сад)

0 - 1

10.03.2019. 14:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Железничар (Панчево)

1 - 1

Слободан ФК Хајдук 1912 (Кула).

17. КОЛО

Утакмица Резултат
24.11.2018. 13:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 2

24.11.2018. 13:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Младост (Бачки Јарак)

5 - 0

24.11.2018. 13:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 3

24.11.2018. 13:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Железничар (Панчево)

0 - 1

25.11.2018. 13:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Цемент (Беочин)

1 - 1

25.11.2018. 13:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ОФК Вршац (Вршац)

1 - 1

25.11.2018. 13:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Кабел (Нови Сад)

1 - 3

25.11.2018. 13:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 3

16. КОЛО

Утакмица Резултат
17.11.2018. 13:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Борац (Сакуле)

2 - 2

17.11.2018. 13:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

17.11.2018. 13:00 Стадион ФК Раднчки (ЗР), (Крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 1

17.11.2018. 13:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 0

17.11.2018. 13:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 0

17.11.2018. 13:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 2

18.11.2018. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

2 - 0

18.11.2018. 13:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 0

15. КОЛО

Утакмица Резултат
10.11.2018. 13:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Цемент (Беочин)

1 - 1

10.11.2018. 13:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 0

10.11.2018. 13:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ОФК Вршац (Вршац)

1 - 0

10.11.2018. 13:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи" , Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 2

10.11.2018. 13:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Железничар (Панчево)

1 - 0

10.11.2018. 13:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Кабел (Нови Сад)

0 - 1

10.11.2018. 13:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 2

10.11.2018. 13:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци , (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Борац (Сакуле)

5 - 2

14. КОЛО

Утакмица Резултат
03.11.2018. 13:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 4

03.11.2018. 13:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 4

03.11.2018. 13:30 Стадион ФК Раднички (ЗР), (Крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Раднички (Сремска Митровица)

0 - 0

03.11.2018. 13:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 0

03.11.2018. 13:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 1

04.11.2018. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 0

04.11.2018. 13:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 1

04.11.2018. 13:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

1 - 1

13. КОЛО

Утакмица Резултат
27.10.2018. 14:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Цемент (Беочин)

1 - 2

27.10.2018. 14:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ОФК Вршац (Вршац)

4 - 0

27.10.2018. 14:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

3 - 1

27.10.2018. 14:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Железничар (Панчево)

1 - 2

27.10.2018. 14:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Кабел (Нови Сад)

3 - 0

27.10.2018. 14:00 Стадион "Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 0

27.10.2018. 14:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Борац (Сакуле)

2 - 0

27.10.2018. 14:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 1

12. КОЛО

Утакмица Резултат
20.10.2018. 15:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 0

20.10.2018. 15:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

20.10.2018. 15:00 Стадион ФК Раднички (ЗР), (Крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 0

20.10.2018. 15:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 1

21.10.2018. 15:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 4

21.10.2018. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 1

21.10.2018. 15:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Раднички (Сремска Митровица)

5 - 0

21.10.2018. 15:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Раднички (Нова Пазова)

3 - 1

11. КОЛО

Утакмица Резултат
17.10.2018. 15:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ОФК Вршац (Вршац)

2 - 0

17.10.2018. 15:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 1

17.10.2018. 15:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Железничар (Панчево)

1 - 0

17.10.2018. 15:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Кабел (Нови Сад)

0 - 3

17.10.2018. 15:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 2

17.10.2018. 15:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Борац (Сакуле)

1 - 0

17.10.2018. 15:00 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 0

17.10.2018. 15:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 0

10. КОЛО

Утакмица Резултат
13.10.2018. 15:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 1

13.10.2018. 15:00 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 1

13.10.2018. 15:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 0

13.10.2018. 15:00 Стадион ФК Раднички (ЗР), Крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 0

14.10.2018. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 0

14.10.2018. 15:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, Под Баиром
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Братство 1946 (Пригревица)

1 - 3

14.10.2018. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Раднички (Сремска Митровица)

4 - 1

14.10.2018. 15:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 0

9. КОЛО

Утакмица Резултат
06.10.2018. 15:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Цемент (Беочин)

2 - 0

06.10.2018. 15:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Железничар (Панчево)

2 - 0

06.10.2018. 15:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Кабел (Нови Сад)

0 - 5

06.10.2018. 15:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 1

06.10.2018. 15:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Борац (Сакуле)

0 - 0

06.10.2018. 15:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Дунав (Стари Бановци)

4 - 1

06.10.2018. 15:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

4 - 2

06.10.2018. 15:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 0

8. КОЛО

Утакмица Резултат
29.09.2018. 15:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 2

29.09.2018. 15:30 Стадион Крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Братство 1946 (Пригревица)

1 - 3

29.09.2018. 15:30 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 1

29.09.2018. 15:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 0

30.09.2018. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Младост (Бачки Јарак)

5 - 0

30.09.2018. 15:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, Под Баиром
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 0

10.10.2018. 15:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 1

10.10.2018. 15:30 Стадион ФК Раднички (ЗР), Крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 0

7. КОЛО

Утакмица Резултат
22.09.2018. 16:00 Стадион ФК Раднички (ЗР), Крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Цемент (Беочин)

4 - 1

22.09.2018. 16:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Железничар (Панчево)

0 - 2

22.09.2018. 16:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 2

22.09.2018. 16:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Борац (Сакуле)

0 - 2

22.09.2018. 16:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 0

22.09.2018. 16:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 2

22.09.2018. 16:00 Стадион ФК Раднички, Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 0

22.09.2018. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 2

6. КОЛО

Утакмица Резултат
19.09.2018. 16:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

19.09.2018. 16:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 0

19.09.2018. 16:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Раднички (Нова Пазова)

3 - 1

19.09.2018. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 1

19.09.2018. 16:00 Стадион ФК Дунав, Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

2 - 1

19.09.2018. 16:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 1

19.09.2018. 16:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 2

19.09.2018. 16:30 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ОФК Вршац (Вршац)

3 - 1

5. КОЛО

Утакмица Резултат
15.09.2018. 16:00 Стадион ФК Раднички, Зрењанин (Стадион крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Кабел (Нови Сад)

0 - 0

15.09.2018. 16:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 1

15.09.2018. 16:00 Стадион Ливадица , Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 2

15.09.2018. 16:00 Стадион ФК Чск Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

0 - 1

15.09.2018. 16:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 1

15.09.2018. 16:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 2

15.09.2018. 16:00 Стадион ФК Раднички, Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Братство 1946 (Пригревица)

1 - 1

16.09.2018. 16:00 СЦ Младост Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Цемент (Беочин)

0 - 0

4. КОЛО

Утакмица Резултат
07.09.2018. 16:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 0

08.09.2018. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Раднички (Сремска Митровица)

0 - 0

08.09.2018. 16:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Раднички (Нова Пазова)

3 - 0

08.09.2018. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 1

08.09.2018. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Младост (Бачки Јарак)

4 - 1

08.09.2018. 16:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 0

09.09.2018. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Железничар (Панчево)

1 - 1

09.09.2018. 16:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ОФК Вршац (Вршац)

1 - 2

3. КОЛО

Утакмица Резултат
01.09.2018. 16:30 Стадион ФК Раднички , Зрењанин, Крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Борац (Сакуле)

1 - 1

01.09.2018. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 1

01.09.2018. 16:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 0

01.09.2018. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 1

01.09.2018. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

3 - 1

01.09.2018. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Раднички (Сремска Митровица)

0 - 4

02.09.2018. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Цемент (Беочин)

2 - 1

02.09.2018. 16:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 0

2. КОЛО

Утакмица Резултат
25.08.2018. 17:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Раднички (Нова Пазова)

3 - 0

25.08.2018. 17:00 Стадион ФК Раднички , Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 3

25.08.2018. 17:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

4 - 3

25.08.2018. 17:00 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 0

25.08.2018. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 2

25.08.2018. 17:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Кабел (Нови Сад)

4 - 2

26.08.2018. 17:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 0

26.08.2018. 17:00 Стадион Свети Никола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Железничар (Панчево)

1 - 3

1. КОЛО

Утакмица Резултат
18.08.2018. 17:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Цемент (Беочин)

1 - 0

18.08.2018. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 1

18.08.2018. 17:00 Стадион ФК Раднички, Зрењанин (Стадион крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 0

18.08.2018. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 0

18.08.2018. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

18.08.2018. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 1

19.08.2018. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Борац (Сакуле)

2 - 1

19.08.2018. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

БИЛТЕНИ СРПСКА ЛИГА ВОЈВОДИНА 2018/2019
ДЕЛЕГИРАЊЕ СРПСКА ЛИГА ВОЈВОДИНА 2018/2019
КЛУБОВИ СРПСКА ЛИГА ВОЈВОДИНА 2018/2019