Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2018/2019

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2018/20192020-10-20T15:01:05+02:00

ТАБЕЛА

НАПОМЕНА: ФК ЧСК Пивара (-1) бод

ТАБЕЛА

НАПОМЕНА: ФК ЧСК Пивара (-1) бод

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Цемент (Беочин)

1 - 0

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 1

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Раднички, Зрењанин (Стадион крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 0

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 0

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 1

Нед. 19. 08. 2018. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Борац (Сакуле)

2 - 1

Нед. 19. 08. 2018. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

34. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 06. 2019. 17:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Динамо 1945 (Панчево)

5 - 1

Суб. 08. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Раднички (Нова Пазова)

4 - 3

Суб. 08. 06. 2019. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 1

Суб. 08. 06. 2019. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Хајдук 1912 (Кула)

2 - 1

Суб. 08. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Раднички (ЗР), (Крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 1

Суб. 08. 06. 2019. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 1

Суб. 08. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Дунав (Стари Бановци)

6 - 1

Суб. 08. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Борац (Сакуле)

0 - 3

Слободан је ФК Братство 1946 (Пригревица).

33. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 06. 2019. 17:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Цемент (Беочин)

2 - 0

Суб. 01. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Омладинац (Нови Бановци)

3 - 3

Суб. 01. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Кабел (Нови Сад)

1 - 0

Суб. 01. 06. 2019. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Железничар (Панчево)

0 - 2

Суб. 01. 06. 2019. 17:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

4 - 2

Суб. 01. 06. 2019. 17:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревца
ФК Братство 1946 (Пригревица) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 2

Суб. 01. 06. 2019. 17:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 1

Суб. 01. 06. 2019. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

0 - 2

Слободан је ФК Раднички (Сремска Митровица).

32. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 25. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 3

Суб. 25. 05. 2019. 16:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 1

Суб. 25. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички (Сремска Митровица)

0 - 2

Суб. 25. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Раднички (ЗР); (Крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

Суб. 25. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 2

Нед. 26. 05. 2019. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Бачка 1901 (Суботица)

0 - 1

Нед. 26. 05. 2019. 16:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 0

Нед. 26. 05. 2019. 16:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 2

Слободан је ФК Раднички (Нова Пазова).

31. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Борац (Сакуле)

3 - 0

Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 0

Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Кабел (Нови Сад)

0 - 3

Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи" , Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Железничар (Панчево)

0 - 1

Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 1

Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ОФК Вршац (Вршац)

5 - 3

Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 1

Нед. 19. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Цемент (Беочин)

1 - 0

Слободан је ФК Динамо 1945 (Панчево).

30. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 0

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 1

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Раднчки (ЗР) (Крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 1

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 0

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 0

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 0

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион Свети Никола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 0

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци , (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

2 - 1

Слободан је ФК „ЧСК Пивара“ (Челарево).

29. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 11. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Цемент (Беочин)

2 - 0

Суб. 11. 05. 2019. 16:30 Стадион Крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 1

Суб. 11. 05. 2019. 16:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Борац (Сакуле)

1 - 2

Суб. 11. 05. 2019. 16:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи" , Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 1

Суб. 11. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Кабел (Нови Сад)

2 - 4

Суб. 11. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Железничар (Панчево)

3 - 2

Суб. 11. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 0

Суб. 11. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 3

Слободан је ФК Младост (Бачки Јарак).

28. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 04. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Младост (Бачки Јарак)

3 - 1

Суб. 04. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Раднички , Зрењанин, Крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

6 - 1

Суб. 04. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 1

Суб. 04. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Бачка 1901 (Суботица)

0 - 2

Нед. 05. 05. 2019. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Раднички (Нова Пазова)

4 - 0

Нед. 05. 05. 2019. 16:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Братство 1946 (Пригревица)

1 - 0

Нед. 05. 05. 2019. 16:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

Нед. 05. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Хајдук 1912 (Кула)

3 - 2

Слободан је ФК Цемент (Беочин).

27. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 04. 2019. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Цемент (Беочин)

5 - 0

Суб. 27. 04. 2019. 16:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 0

Суб. 27. 04. 2019. 16:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Борац (Сакуле)

1 - 2

Суб. 27. 04. 2019. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Омладинац (Нови Бановци)

3 - 1

Суб. 27. 04. 2019. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Кабел (Нови Сад)

1 - 5

Суб. 27. 04. 2019. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Железничар (Панчево)

3 - 1

Суб. 27. 04. 2019. 16:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 0

Нед. 28. 04. 2019. 16:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 2

Слободан је ОФК Вршац (Вршац).

26. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 24. 04. 2019. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 0

Сре. 24. 04. 2019. 16:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 3

Сре. 24. 04. 2019. 16:30 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

4 - 0

Сре. 24. 04. 2019. 16:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 1

Сре. 24. 04. 2019. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК Борац (Сакуле) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 2

Сре. 24. 04. 2019. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Сремска Митровица)

0 - 1

Сре. 24. 04. 2019. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 1

Сре. 24. 04. 2019. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 1

Слободан је ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин).

25. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Цемент (Беочин)

4 - 2

Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 2

Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

2 - 1

Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 2

Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Борац (Сакуле)

2 - 0

Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Чск Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 0

Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Кабел (Нови Сад)

2 - 3

Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 2

Слободан је ФК Железничар (Панчево).

24. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 04. 2019. 16:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 0

Суб. 13. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 2

Суб. 13. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Раднички (Нова Пазова)

4 - 1

Суб. 13. 04. 2019. 16:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 0

Суб. 13. 04. 2019. 16:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 0

Нед. 14. 04. 2019. 16:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 2

Нед. 14. 04. 2019. 16:00 Градски стадион Панчево
ФК Борац (Сакуле) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 2

Нед. 14. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Дунав , Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 1

Слободан је ФК Кабел (Нови Сад).

23. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Цемент (Беочин)

1 - 2

Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Раднички , Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 0

Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Градски стадион Нова пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 2

Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

0 - 0

Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 0

Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Борац (Сакуле)

1 - 2

Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда Павлиш
ОФК Вршац (Вршац) ФК Кабел (Нови Сад)

1 - 2

Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Раднички (ЗР), Крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Железничар (Панчево)

2 - 0

Слободан је ФК Омладинац (Нови Бановци).

22. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 03. 04. 2019. 16:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Железничар (Панчево)

2 - 1

Сре. 03. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Кабел , Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

4 - 1

Сре. 03. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ОФК Вршац (Вршац)

3 - 1

Сре. 03. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Дунав, Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 0

Сре. 03. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

0 - 1

Сре. 03. 04. 2019. 16:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 1

Сре. 03. 04. 2019. 16:00 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Раднички (Нова Пазова)

3 - 0

Сре. 03. 04. 2019. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 0

Слободан је ФК Борац (Сакуле).

21. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 30. 03. 2019. 15:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Цемент (Беочин)

1 - 1

Суб. 30. 03. 2019. 15:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 0

Суб. 30. 03. 2019. 15:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Хајдук 1912 (Кула)

2 - 0

Суб. 30. 03. 2019. 15:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 1

Суб. 30. 03. 2019. 15:30 Стадион Ливадица , Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 1

Суб. 30. 03. 2019. 15:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Борац (Сакуле)

1 - 0

Суб. 30. 03. 2019. 15:30 Стадион ФК Раднички (ЗР), Крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 1

Нед. 31. 03. 2019. 15:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Кабел (Нови Сад)

0 - 1

Слободан је ФК Дунав (Стари Бановци).

20. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Кабел (Нови Сад)

0 - 2

Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Железничар (Панчево)

0 - 0

Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 0

Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Стадион "Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

5 - 1

Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Стадион ФК Раднички, Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 0

Нед. 24. 03. 2019. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

4 - 1

Нед. 24. 03. 2019. 15:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

Слободан је ФК Црвена звезда (Нови Сад).

19. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 16. 03. 2019. 14:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Цемент (Беочин)

2 - 1

Суб. 16. 03. 2019. 14:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 2

Суб. 16. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

2 - 1

Суб. 16. 03. 2019. 14:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 1

Суб. 16. 03. 2019. 14:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

0 - 1

Суб. 16. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Раднички (ЗР), (Крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Дунав (Стари Бановци)

4 - 3

Нед. 17. 03. 2019. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 1

Нед. 17. 03. 2019. 14:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Борац (Сакуле)

0 - 1

Слободан ФК Бачка 1901 (Суботица).

18. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 09. 03. 2019. 14:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 0

Суб. 09. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 0

Суб. 09. 03. 2019. 14:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ОФК Вршац (Вршац)

1 - 0

Суб. 09. 03. 2019. 14:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 1

Суб. 09. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Раднички, Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

3 - 0

Суб. 09. 03. 2019. 14:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

Нед. 10. 03. 2019. 14:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Кабел (Нови Сад)

0 - 1

Нед. 10. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Железничар (Панчево)

1 - 1

Слободан ФК Хајдук 1912 (Кула).

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 11. 2018. 13:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 2

Суб. 24. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Младост (Бачки Јарак)

5 - 0

Суб. 24. 11. 2018. 13:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 3

Суб. 24. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Железничар (Панчево)

0 - 1

Нед. 25. 11. 2018. 13:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Цемент (Беочин)

1 - 1

Нед. 25. 11. 2018. 13:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ОФК Вршац (Вршац)

1 - 1

Нед. 25. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Кабел (Нови Сад)

1 - 3

Нед. 25. 11. 2018. 13:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 3

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 11. 2018. 13:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Борац (Сакуле)

2 - 2

Суб. 17. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

Суб. 17. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Раднчки (ЗР), (Крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 1

Суб. 17. 11. 2018. 13:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 0

Суб. 17. 11. 2018. 13:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 0

Суб. 17. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 2

Нед. 18. 11. 2018. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

2 - 0

Нед. 18. 11. 2018. 13:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 0

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Цемент (Беочин)

1 - 1

Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 0

Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ОФК Вршац (Вршац)

1 - 0

Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи" , Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 2

Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Железничар (Панчево)

1 - 0

Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Кабел (Нови Сад)

0 - 1

Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 2

Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци , (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Борац (Сакуле)

5 - 2

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 11. 2018. 13:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 4

Суб. 03. 11. 2018. 13:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 4

Суб. 03. 11. 2018. 13:30 Стадион ФК Раднички (ЗР), (Крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Раднички (Сремска Митровица)

0 - 0

Суб. 03. 11. 2018. 13:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 0

Суб. 03. 11. 2018. 13:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 1

Нед. 04. 11. 2018. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 0

Нед. 04. 11. 2018. 13:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 1

Нед. 04. 11. 2018. 13:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

1 - 1

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 10. 2018. 14:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Цемент (Беочин)

1 - 2

Суб. 27. 10. 2018. 14:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ОФК Вршац (Вршац)

4 - 0

Суб. 27. 10. 2018. 14:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

3 - 1

Суб. 27. 10. 2018. 14:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Железничар (Панчево)

1 - 2

Суб. 27. 10. 2018. 14:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Кабел (Нови Сад)

3 - 0

Суб. 27. 10. 2018. 14:00 Стадион "Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 0

Суб. 27. 10. 2018. 14:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Борац (Сакуле)

2 - 0

Суб. 27. 10. 2018. 14:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 1

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 10. 2018. 15:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 0

Суб. 20. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

Суб. 20. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Раднички (ЗР), (Крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 0

Суб. 20. 10. 2018. 15:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 1

Нед. 21. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 4

Нед. 21. 10. 2018. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 1

Нед. 21. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Раднички (Сремска Митровица)

5 - 0

Нед. 21. 10. 2018. 15:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Раднички (Нова Пазова)

3 - 1

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 17. 10. 2018. 15:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ОФК Вршац (Вршац)

2 - 0

Сре. 17. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 1

Сре. 17. 10. 2018. 15:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Железничар (Панчево)

1 - 0

Сре. 17. 10. 2018. 15:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Кабел (Нови Сад)

0 - 3

Сре. 17. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 2

Сре. 17. 10. 2018. 15:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Борац (Сакуле)

1 - 0

Сре. 17. 10. 2018. 15:00 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 0

Сре. 17. 10. 2018. 15:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 0

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 10. 2018. 15:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 1

Суб. 13. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 1

Суб. 13. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 0

Суб. 13. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Раднички (ЗР), Крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 0

Нед. 14. 10. 2018. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 0

Нед. 14. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, Под Баиром
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Братство 1946 (Пригревица)

1 - 3

Нед. 14. 10. 2018. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Раднички (Сремска Митровица)

4 - 1

Нед. 14. 10. 2018. 15:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 0

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Цемент (Беочин)

2 - 0

Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Железничар (Панчево)

2 - 0

Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Кабел (Нови Сад)

0 - 5

Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 1

Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Борац (Сакуле)

0 - 0

Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Дунав (Стари Бановци)

4 - 1

Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

4 - 2

Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 0

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 29. 09. 2018. 15:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 2

Суб. 29. 09. 2018. 15:30 Стадион Крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Братство 1946 (Пригревица)

1 - 3

Суб. 29. 09. 2018. 15:30 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 1

Суб. 29. 09. 2018. 15:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 0

Нед. 30. 09. 2018. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Младост (Бачки Јарак)

5 - 0

Нед. 30. 09. 2018. 15:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, Под Баиром
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 0

Сре. 10. 10. 2018. 15:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 1

Сре. 10. 10. 2018. 15:30 Стадион ФК Раднички (ЗР), Крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 0

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Раднички (ЗР), Крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Цемент (Беочин)

4 - 1

Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Железничар (Панчево)

0 - 2

Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 2

Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Борац (Сакуле)

0 - 2

Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 0

Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 2

Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Раднички, Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 0

Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 2

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 19. 09. 2018. 16:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

Сре. 19. 09. 2018. 16:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Раднички (Сремска Митровица)

1 - 0

Сре. 19. 09. 2018. 16:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Раднички (Нова Пазова)

3 - 1

Сре. 19. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 1

Сре. 19. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Дунав, Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

2 - 1

Сре. 19. 09. 2018. 16:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 1

Сре. 19. 09. 2018. 16:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 2

Сре. 19. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ОФК Вршац (Вршац)

3 - 1

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Раднички, Зрењанин (Стадион крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Кабел (Нови Сад)

0 - 0

Суб. 15. 09. 2018. 16:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 1

Суб. 15. 09. 2018. 16:00 Стадион Ливадица , Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 2

Суб. 15. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Чск Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

0 - 1

Суб. 15. 09. 2018. 16:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 1

Суб. 15. 09. 2018. 16:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 2

Суб. 15. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Раднички, Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Братство 1946 (Пригревица)

1 - 1

Нед. 16. 09. 2018. 16:00 СЦ Младост Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Цемент (Беочин)

0 - 0

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Пет. 07. 09. 2018. 16:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 0

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Раднички (Сремска Митровица)

0 - 0

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК Раднички (Нова Пазова)

3 - 0

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 1

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Младост (Бачки Јарак)

4 - 1

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 0

Нед. 09. 09. 2018. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Железничар (Панчево)

1 - 1

Нед. 09. 09. 2018. 16:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ОФК Вршац (Вршац)

1 - 2

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Раднички , Зрењанин, Крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Борац (Сакуле)

1 - 1

Суб. 01. 09. 2018. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 1

Суб. 01. 09. 2018. 16:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 0

Суб. 01. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 1

Суб. 01. 09. 2018. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Братство 1946 (Пригревица)

3 - 1

Суб. 01. 09. 2018. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Раднички (Сремска Митровица)

0 - 4

Нед. 02. 09. 2018. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Цемент (Беочин)

2 - 1

Нед. 02. 09. 2018. 16:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 0

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Раднички (Нова Пазова)

3 - 0

Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Раднички , Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 3

Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Братство 1946 (Пригревица) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

4 - 3

Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Стадион "Милан Средановић" , Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 0

Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда , Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 2

Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Кабел (Нови Сад)

4 - 2

Нед. 26. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 0

Нед. 26. 08. 2018. 17:00 Стадион Свети Никола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Железничар (Панчево)

1 - 3

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Цемент (Беочин)

1 - 0

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 1

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Раднички, Зрењанин (Стадион крај Скробаре)
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 0

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 0

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Братство 1946 (Пригревица)

0 - 1

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Раднички (Сремска Митровица)

2 - 1

Нед. 19. 08. 2018. 10:00 Стадион ФК Кабел, Нови Сад
ФК Кабел (Нови Сад) ФК Борац (Сакуле)

2 - 1

Нед. 19. 08. 2018. 17:00 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

БИЛТЕНИ СРПСКА ЛИГА ВОЈВОДИНА 2018/2019
ДЕЛЕГИРАЊЕ СРПСКА ЛИГА ВОЈВОДИНА 2018/2019
КЛУБОВИ СРПСКА ЛИГА ВОЈВОДИНА 2018/2019