Српска лига ВОЈВОДИНА – делегирање 2018/2019

Српска лига ВОЈВОДИНА – 34. коло 2018/2019

ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
08. 06. 2019. (субота) - 17:00 Беочин
Делегат Тури Стеван
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Рапоти Зоран
Четврти судија Калафат Дино
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
08. 06. 2019. (субота) - 17:00 Зрењанин
Делегат Петровић Драган
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Томовић Бојан
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Шовљански Александар
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
08. 06. 2019. (субота) - 17:00 Челарево
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Ћирић Немања
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Радић Стефан
Четврти судија Панчић Душан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
08. 06. 2019. (субота) - 17:00 Бачки Јарак
Делегат Ђукановић Илија
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Томашев Никола
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
08. 06. 2019. (субота) - 17:00 Панчево
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
08. 06. 2019. (субота) - 17:00 Вршац
Делегат - посматрач Медаковић Горан
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Јанковић Лука
Четврти судија Ђумић Давид
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
08. 06. 2019. (субота) - 17:00 Нови Сад
Делегат Браун Роберт
Судија Кеџа Стефан
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Кантар Далибор
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Радовановић Славиша
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Борац" (Сакуле)
08. 06. 2019. (субота) - 17:00 Нови Бановци
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Матић Немања
ФК "Братство 1946" (Пригревица) СЛОБОДАН
-

Српска лига ВОЈВОДИНА – 33. коло 2018/2019

ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
01. 06. 2019. (субота) - 17:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Добричић Вук
Други судија помоћник Шаин Горан
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Железничар" (Панчево)
01. 06. 2019. (субота) - 17:00 Суботица
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Шавија Милош
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Чапо Кристијан
Посматрач Киш-Чепеги Роберт
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
01. 06. 2019. (субота) - 17:00 Кула
Делегат Николић Зоран
Судија Кеџа Стефан
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Рапоти Зоран
Четврти судија Димитријевић Небојша
Посматрач Завишин Срђан
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Цемент" (Беочин)
01. 06. 2019. (субота) - 17:00 Сакуле
Делегат - посматрач Шавија Јовица
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Зељковић Небојша
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
01. 06. 2019. (субота) - 17:00 Панчево
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Зорић Драган
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Вршац" (Вршац)
01. 06. 2019. (субота) - 17:00 Пригревица
Делегат Умићевић Радован
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Томашев Никола
Четврти судија Глигор Миклош
Посматрач Томичић Никола
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
01. 06. 2019. (субота) - 17:00 Нова Пазова
Делегат - посматрач Симић Драган
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Кантар Далибор
Други судија помоћник Иванишевић Бојан
Четврти судија Џомбић Никола
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Кабел" (Нови Сад)
01. 06. 2019. (субота) - 17:00 Нови Сад
Делегат Дукић Озрен
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Јанковић Лука
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) СЛОБОДАН
-

Српска лига ВОЈВОДИНА – 32. коло 2018/2019

ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
25. 05. 2019. (субота) - 16:30 Нови Бановци
Делегат - посматрач Цвјетићанин Душан
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
25. 05. 2019. (субота) - 16:30 Зрењанин
Делегат Новаковић Горан
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Шавија Милош
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Глигор Миклош
Посматрач Киш-Чепеги Роберт
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
25. 05. 2019. (субота) - 16:30 Бачки Јарак
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Кеџа Стефан
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
25. 05. 2019. (субота) - 16:30 Вршац
Делегат Перовић Предраг
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Томашев Никола
Четврти судија Јекнић Стефан
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
25. 05. 2019. (субота) - 16:30 Беочин
Делегат Рудић Спасоје
Судија Николић Данило
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Рапоти Зоран
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
26. 05. 2019. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат - посматрач Корајлија Милан
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Јанковић Лука
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Калафат Дино
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
26. 05. 2019. (недеља) - 16:30 Сакуле
Делегат Ваван Драган
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Петровић Зоран
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Лековић Горан
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
26. 05. 2019. (недеља) - 16:30 Панчево
Делегат - посматрач Милин Јовица
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Димитријевић Небојша
ФК "Раднички" (Нова Пазова) СЛОБОДАН
-

Српска лига ВОЈВОДИНА – 31. коло 2018/2019

ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
18. 05. 2019. (субота) - 16:30 Сремска Митровица
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Ранисавић Саша
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
18. 05. 2019. (субота) - 16:30 Суботица
Делегат - посматрач Шавија Јовица
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Димитријевић Небојша
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Кабел" (Нови Сад)
18. 05. 2019. (субота) - 16:30 Кула
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Николић Данило
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Вршац" (Вршац)
18. 05. 2019. (субота) - 16:30 Нова Пазова
Делегат Браун Роберт
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Џомбић Никола
Посматрач Милин Јовица
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Борац" (Сакуле)
18. 05. 2019. (субота) - 16:30 Нови Сад
Делегат - посматрач Радовановић Славиша
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Кантар Далибор
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Кеџа Стефан
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
18. 05. 2019. (субота) - 16:30 Челарево
Делегат Тури Стеван
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Томовић Бојан
Други судија помоћник Шаин Горан
Четврти судија Зељковић Небојша
Посматрач Завишин Срђан
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Железничар" (Панчево)
18. 05. 2019. (субота) - 16:30 Пригревица
Делегат Ђукановић Илија
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Панчић Душан
Посматрач Вукелић Раде
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Цемент" (Беочин)
19. 05. 2019. (недеља) - 16:30 Стари Бановци
Делегат Петровић Драган
Судија Ћирић Немања
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Радић Стефан
Четврти судија Чапо Кристијан
Посматрач Шовљански Александар
ФК "Динамо 1945" (Панчево) СЛОБОДАН
-

Српска лига ВОЈВОДИНА – 30. коло 2018/2019

ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
15. 05. 2019. (среда) - 16:30 Панчево
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Петровић Зоран
Четврти судија Јањуш Предраг
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
15. 05. 2019. (среда) - 16:30 Сакуле
Делегат Адамовић Марко
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Томовић Бојан
Други судија помоћник Милановић Петар
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Медаковић Горан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
15. 05. 2019. (среда) - 16:30 Стари Бановци
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Рапоти Зоран
Други судија помоћник Батало Немања
Четврти судија Кеџа Стефан
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
15. 05. 2019. (среда) - 16:30 Беочин
Делегат - посматрач Вуксановић Драгољуб
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Петровић Никола
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
15. 05. 2019. (среда) - 16:30 Вршац
Делегат Умићевић Радован
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Зељковић Небојша
Посматрач Симић Драган
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
15. 05. 2019. (среда) - 16:30 Нови Бановци
Делегат - посматрач Томичић Никола
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Панчић Душан
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
15. 05. 2019. (среда) - 16:30 Зрењанин
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Димитријевић Небојша
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
15. 05. 2019. (среда) - 16:30 Нови Сад
Делегат Бакић Хасиб
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Радић Стефан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Николић Данило
Посматрач Мићановић Момчило
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) СЛОБОДАН
-

Српска лига ВОЈВОДИНА – 29. коло 2018/2019

ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
11. 05. 2019. (субота) - 16:30 Суботица
Делегат - посматрач Корајлија Милан
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Чапо Кристијан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
11. 05. 2019. (субота) - 16:30 Панчево
Делегат - посматрач Шавија Јовица
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Радић Стефан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Борац" (Сакуле)
11. 05. 2019. (субота) - 16:30 Кула
Делегат Тури Стеван
Судија Николић Данило
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Рапоти Зоран
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
11. 05. 2019. (субота) - 16:30 Пригревица
Делегат Дукић Озрен
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Матић Немања
Посматрач Вучић Дејан
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Вршац" (Вршац)
11. 05. 2019. (субота) - 16:30 Челарево
Делегат Курјаков Милорад
Судија Кеџа Стефан
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Суботић Урош
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Железничар" (Панчево)
11. 05. 2019. (субота) - 16:30 Нова Пазова
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Џомбић Никола
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Цемент" (Беочин)
11. 05. 2019. (субота) - 16:30 Нови Сад
Делегат - посматрач Радовановић Славиша
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Гњатовић Марко
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Кабел" (Нови Сад)
11. 05. 2019. (субота) - 16:30 Сремска Митровица
Делегат Николић Зоран
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Ранисавић Саша
Посматрач Медаковић Горан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) СЛОБОДАН
-

Српска лига ВОЈВОДИНА – 28. коло 2018/2019

ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
04. 05. 2019. (субота) - 16:30 Вршац
Делегат - посматрач Родеан Маријан
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Јанковић Лука
Четврти судија Петровић Дејан
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
04. 05. 2019. (субота) - 16:30 Нови Сад
Делегат - посматрач Милин Јовица
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Томашев Никола
Четврти судија Белић Душан
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
04. 05. 2019. (субота) - 16:30 Зрењанин
Делегат Рудић Спасоје
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Томовић Бојан
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Вукелић Раде
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
04. 05. 2019. (субота) - 16:30 Нови Бановци
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Паштар Бојан
Четврти судија Глигор Миклош
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
05. 05. 2019. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Перовић Предраг
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Шавија Милош
Други судија помоћник Кантар Далибор
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Лековић Горан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
05. 05. 2019. (недеља) - 16:30 Стари Бановци
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Радић Стефан
Други судија помоћник Рајковић Душан
Четврти судија Ђумић Давид
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
05. 05. 2019. (недеља) - 16:30 Сакуле
Делегат Новаковић Горан
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Димитријевић Небојша
Посматрач Симић Драган
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
05. 05. 2019. (недеља) - 16:30 Панчево
Делегат Ваван Драган
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Кеџа Стефан
Посматрач Несторов Љубомир
ФК "Цемент" (Беочин) СЛОБОДАН
-

Српска лига ВОЈВОДИНА – 27. коло 2018/2019

ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Борац" (Сакуле)
27. 04. 2019. (субота) - 16:30 Сремска Митровица
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Гњатовић Марко
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
27. 04. 2019. (субота) - 16:30 Кула
Делегат Браун Роберт
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Радић Стефан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Чапо Кристијан
Посматрач Завишин Срђан
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
27. 04. 2019. (субота) - 16:30 Нова Пазова
Делегат Петровић Драган
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Петровић Зоран
Четврти судија Џомбић Никола
Посматрач Шибул Иван
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
27. 04. 2019. (субота) - 16:30 Бачки Јарак
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Ћирић Немања
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Рајковић Душан
Четврти судија Димитријевић Небојша
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Кабел" (Нови Сад)
27. 04. 2019. (субота) - 16:30 Панчево
Делегат - посматрач Радовановић Славиша
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Зорић Драган
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Цемент" (Беочин)
27. 04. 2019. (субота) - 16:30 Суботица
Делегат Ђукановић Илија
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Репчек Иван
Посматрач Вучић Дејан
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Железничар" (Панчево)
27. 04. 2019. (субота) - 16:30 Челарево
Делегат Дукић Озрен
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Шавија Јовица
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
28. 04. 2019. (недеља) - 16:30 Оџаци
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Томовић Бојан
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Јањуш Предраг
ФК "Вршац" (Вршац) СЛОБОДАН
-

Српска лига ВОЈВОДИНА – 26. коло 2018/2019

ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
24. 04. 2019. (среда) - 16:30 Панчево
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Николић Данило
Први судија помоћник Радић Стефан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Репчек Иван
Посматрач Томичић Никола
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
24. 04. 2019. (среда) - 16:30 Стари Бановци
Делегат - посматрач Вуксановић Драгољуб
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Кантар Далибор
Четврти судија Мудринић Томислав
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
24. 04. 2019. (среда) - 16:30 Суботица
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Томашев Никола
Четврти судија Чапо Кристијан
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
24. 04. 2019. (среда) - 16:30 Нови Бановци
Делегат - посматрач Цвјетићанин Душан
Судија Кеџа Стефан
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Гњатовић Марко
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Вршац" (Вршац)
24. 04. 2019. (среда) - 16:30 Беочин
Делегат Бакић Хасиб
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Мићановић Момчило
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
24. 04. 2019. (среда) - 16:30 Нови Сад
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Рапоти Зоран
Други судија помоћник Јанковић Лука
Четврти судија Димитријевић Небојша
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
24. 04. 2019. (среда) - 16:30 Нови Сад
Делегат Адамовић Марко
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Вукелић Раде
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
24. 04. 2019. (среда) - 16:30 Панчево
Делегат Умићевић Радован
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Паштар Бојан
Четврти судија Јањуш Предраг
Посматрач Милошевић Драган
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) СЛОБОДАН
-

Српска лига ВОЈВОДИНА – 25. коло 2018/2019

ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
20. 04. 2019. (субота) - 16:00 Нова Пазова
Делегат Тури Стеван
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Кеџа Стефан
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
20. 04. 2019. (субота) - 16:00 Пригревица
Делегат Курјаков Милорад
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Батало Немања
Четврти судија Зељковић Небојша
Посматрач Корајлија Милан
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Цемент" (Беочин)
20. 04. 2019. (субота) - 16:00 Кула
Делегат Николић Зоран
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Петровић Зоран
Четврти судија Рељић Филип
Посматрач Завишин Срђан
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
20. 04. 2019. (субота) - 16:00 Челарево
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Иванишевић Бојан
Четврти судија Мудринић Томислав
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Кабел" (Нови Сад)
20. 04. 2019. (субота) - 16:00 Бачки Јарак
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Арсић Драган
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
20. 04. 2019. (субота) - 16:00 Сремска Митровица
Делегат - посматрач Милин Јовица
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Јањуш Предраг
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
20. 04. 2019. (субота) - 16:00 Вршац
Делегат - посматрач Шавија Јовица
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Петровић Дејан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Борац" (Сакуле)
20. 04. 2019. (субота) - 16:00 Панчево
Делегат Новаковић Горан
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Радић Стефан
Други судија помоћник Рајковић Душан
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Несторов Љубомир
ФК "Железничар" (Панчево) СЛОБОДАН
-

Српска лига ВОЈВОДИНА – 24. коло 2018/2019

ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
13. 04. 2019. (субота) - 16:00 Беочин
Делегат Рудић Спасоје
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Томовић Бојан
Четврти судија Матић Немања
Посматрач Радовановић Славиша
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Вршац" (Вршац)
14. 04. 2019. (недеља) - 16:00 Панчево
Делегат Перовић Предраг
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Димитријевић Небојша
Посматрач Медаковић Горан
ФК "Кабел" (Нови Сад) СЛОБОДАН
-
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
13. 04. 2019. (субота) - 16:00 Нови Бановци
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Зорић Драган
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
14. 04. 2019. (недеља) - 16:00 Панчево
Делегат Петровић Драган
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Јекнић Стефан
Посматрач Симић Драган
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
14. 04. 2019. (недеља) - 16:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Цвјетићанин Душан
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Кеџа Стефан
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
13. 04. 2019. (субота) - 16:00 Нови Сад
Делегат Ђукановић Илија
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Глигор Миклош
Посматрач Милин Јовица
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
13. 04. 2019. (субота) - 16:00 Суботица
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Зељковић Небојша
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
13. 04. 2019. (субота) - 16:00 Кула
Делегат - посматрач Томичић Никола
Судија Ћирић Немања
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Радић Стефан
Четврти судија Николић Данило

Српска лига ВОЈВОДИНА – 23. коло 2018/2019

ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Цемент" (Беочин)
06. 04. 2019. (субота) - 16:00 Пригревица
Делегат - посматрач Шавија Јовица
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Ћирић Немања
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
06. 04. 2019. (субота) - 16:00 Сремска Митровица
Делегат - посматрач Медаковић Горан
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Матић Немања
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
06. 04. 2019. (субота) - 16:00 Нова Пазова
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Бечановић Александар
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
06. 04. 2019. (субота) - 16:00 Панчево
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Николић Данило
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Шћепановић Бојана
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
06. 04. 2019. (субота) - 16:00 Челарево
Делегат Браун Роберт
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Кеџа Стефан
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Борац" (Сакуле)
06. 04. 2019. (субота) - 16:00 Бачки Јарак
Делегат Петровић Драган
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Репчек Иван
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) СЛОБОДАН
-
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Кабел" (Нови Сад)
06. 04. 2019. (субота) - 16:00 Павлиш
Делегат Ваван Драган
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Јанковић Лука
Четврти судија Петровић Дејан
Посматрач Шибул Иван
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Железничар" (Панчево)
06. 04. 2019. (субота) - 16:00 Зрењанин
Делегат Дукић Озрен
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Родеан Маријан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 22. коло 2018/2019

ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Железничар" (Панчево)
03. 04. 2019. (среда) - 16:00 Беочин
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Белић Душан
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
03. 04. 2019. (среда) - 16:00 Нови Сад
Делегат - посматрач Завишин Срђан
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Димитријевић Небојша
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Вршац" (Вршац)
03. 04. 2019. (среда) - 16:00 Нови Бановци
Делегат Бакић Хасиб
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Кантар Далибор
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Мићановић Момчило
ФК "Борац" (Сакуле) СЛОБОДАН
-
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
03. 04. 2019. (среда) - 16:00 Стари Бановци
Делегат Курјаков Милорад
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Томашев Никола
Четврти судија Џомбић Никола
Посматрач Несторов Љубомир
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
03. 04. 2019. (среда) - 16:00 Нови Сад
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Рапоти Зоран
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Симић Драган
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
03. 04. 2019. (среда) - 16:00 Суботица
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Ћирић Немања
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
03. 04. 2019. (среда) - 16:00 Кула
Делегат Адамовић Марко
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Петровић Зоран
Четврти судија Николић Данило
Посматрач Корајлија Милан
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
03. 04. 2019. (среда) - 16:00 Пригревица
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Радић Стефан
Четврти судија Зељковић Небојша

Српска лига ВОЈВОДИНА – 21. коло 2018/2019

ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Цемент" (Беочин)
30. 03. 2019. (субота) - 15:30 Сремска Митровица
Делегат - посматрач Шавија Јовица
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Ранисавић Саша
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
30. 03. 2019. (субота) - 15:30 Нова Пазова
Делегат Николић Зоран
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Петровић Дејан
Посматрач Киш-Чепеги Роберт
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
30. 03. 2019. (субота) - 15:30 Панчево
Делегат Умићевић Радован
Судија Кеџа Стефан
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Милошевић Драган
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
30. 03. 2019. (субота) - 15:30 Челарево
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Петровић Никола
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
30. 03. 2019. (субота) - 15:30 Бачки Јарак
Делегат Новаковић Горан
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) СЛОБОДАН
-
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Борац" (Сакуле)
30. 03. 2019. (субота) - 15:30 Вршац
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Панчић Душан
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
30. 03. 2019. (субота) - 15:30 Зрењанин
Делегат Ђукановић Илија
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Томовић Бојан
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Шибул Иван
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Кабел" (Нови Сад)
31. 03. 2019. (недеља) - 15:30 Панчево
Делегат - посматрач Радовановић Славиша
Судија Ћирић Немања
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Радић Стефан
Четврти судија Чапо Кристијан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 20. коло 2018/2019

ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Кабел" (Нови Сад)
23. 03. 2019. (субота) - 15:00 Беочин
Делегат Ваван Драган
Судија Кеџа Стефан
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Милин Јовица
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Железничар" (Панчево)
23. 03. 2019. (субота) - 15:00 Нови Бановци
Делегат - посматрач Родеан Маријан
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Калафат Дино
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
24. 03. 2019. (недеља) - 15:00 Сакуле
Делегат - посматрач Вуксановић Драгољуб
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Радић Стефан
Четврти судија Јекнић Стефан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Вршац" (Вршац)
24. 03. 2019. (недеља) - 15:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) СЛОБОДАН
-
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
23. 03. 2019. (субота) - 15:00 Суботица
Делегат Браун Роберт
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Петровић Зоран
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Завишин Срђан
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
23. 03. 2019. (субота) - 15:00 Кула
Делегат Тури Стеван
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Чапо Кристијан
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
23. 03. 2019. (субота) - 15:00 Пригревица
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Јанковић Милош
Четврти судија Бечановић Александар
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
23. 03. 2019. (субота) - 15:00 Сремска Митровица
Делегат Рудић Спасоје
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Ранисавић Саша
Посматрач Кракановић Милан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 19. коло 2018/2019

ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Цемент" (Беочин)
16. 03. 2019. (субота) - 14:30 Нова Пазова
Делегат - посматрач Корајлија Милан
Судија Николић Данило
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Ђумић Давид
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
16. 03. 2019. (субота) - 14:30 Панчево
Делегат Курјаков Милорад
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Димитријевић Небојша
Посматрач Несторов Љубомир
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
16. 03. 2019. (субота) - 14:30 Челарево
Делегат Бакић Хасиб
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Петровић Зоран
Други судија помоћник Томашев Никола
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
16. 03. 2019. (субота) - 14:30 Бачки Јарак
Делегат - посматрач Симић Драган
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Бечановић Александар
ФК "Бачка 1901" (Суботица) СЛОБОДАН
-
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
16. 03. 2019. (субота) - 14:30 Вршац
Делегат - посматрач Медаковић Горан
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Кантар Далибор
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Петровић Дејан
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
16. 03. 2019. (субота) - 14:30 Зрењанин
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Белић Душан
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Борац" (Сакуле)
17. 03. 2019. (недеља) - 14:30 Панчево
Делегат Перовић Предраг
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Матић Немања
Посматрач Милошевић Драган
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
17. 03. 2019. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Адамовић Марко
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Томичић Никола

Српска лига ВОЈВОДИНА – 18. коло 2018/2019

ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
09. 03. 2019. (субота) - 14:30 Беочин
Делегат Дукић Озрен
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Димитријевић Небојша
Посматрач Киш-Чепеги Роберт
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Кабел" (Нови Сад)
10. 03. 2019. (недеља) - 14:30 Сакуле
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Зељковић Небојша
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Железничар" (Панчево)
10. 03. 2019. (недеља) - 14:30 Стари Бановци
Делегат - посматрач Шавија Јовица
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Петровић Зоран
Четврти судија Белић Душан
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
09. 03. 2019. (субота) - 14:30 Нови Сад
Делегат - посматрач Радовановић Славиша
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Радић Стефан
Други судија помоћник Рајковић Душан
Четврти судија Ђумић Давид
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Вршац" (Вршац)
09. 03. 2019. (субота) - 14:30 Суботица
Делегат Умићевић Радован
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Николић Данило
Посматрач Лековић Горан
ФК "Хајдук 1912" (Кула) СЛОБОДАН
-
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
09. 03. 2019. (субота) - 14:30 Пригревица
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
09. 03. 2019. (субота) - 14:30 Сремска Митровица
Делегат Николић Зоран
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Суботић Урош
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
09. 03. 2019. (субота) - 14:30 Нова Пазова
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Бечановић Александар

Српска лига ВОЈВОДИНА – 17. коло 2018/2019

ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Цемент" (Беочин)
25. 11. 2018. (недеља) - 13:00 Панчево
Делегат - посматрач Шавија Јовица
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Николић Данило
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
24. 11. 2018. (субота) - 13:00 Нова Пазова
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Шаин Горан
Четврти судија Петровић Дејан
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
24. 11. 2018. (субота) - 13:00 Сремска Митровица
Делегат Тури Стеван
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Томашев Никола
Други судија помоћник Зекоња Невен
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Милин Јовица
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Србобран" (Србобран)
24. 11. 2018. (субота) - 13:00 Пригревица
Делегат Бакић Хасиб
Судија Ћирић Немања
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Паштар Бојан
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Завишин Срђан
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Вршац" (Вршац)
25. 11. 2018. (недеља) - 13:00 Кула
Делегат Браун Роберт
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Петровић Зоран
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Суботић Урош
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
24. 11. 2018. (субота) - 13:00 Суботица
Делегат Ђукановић Илија
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Јекнић Стефан
Посматрач Киш-Чепеги Роберт
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Железничар" (Панчево)
24. 11. 2018. (субота) - 13:00 Нови Сад
Делегат Новаковић Горан
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Јанковић Лука
Четврти судија Димитријевић Небојша
Посматрач Томичић Никола
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Кабел" (Нови Сад)
25. 11. 2018. (недеља) - 13:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Несторов Љубомир
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Зељковић Небојша
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
25. 11. 2018. (недеља) - 13:00 Сакуле
Делегат - посматрач Родеан Маријан
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Арсић Драган

Српска лига ВОЈВОДИНА – 16. коло 2018/2019

ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Борац" (Сакуле)
17. 11. 2018. (субота) - 13:00 Беочин
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Батало Немања
Четврти судија Ћирић Немања
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
17. 11. 2018. (субота) - 13:00 Нови Бановци
Делегат Рудић Спасоје
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Кантар Далибор
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
18. 11. 2018. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат - посматрач Милошевић Драган
Судија Кеџа Стефан
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Панчић Душан
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
18. 11. 2018. (недеља) - 13:00 Панчево
Делегат Курјаков Милорад
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Петровић Никола
Посматрач Сантрач Дејан
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
17. 11. 2018. (субота) - 13:00 Зрењанин
Делегат Николић Зоран
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Радић Стефан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Корајлија Милан
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
17. 11. 2018. (субота) - 13:00 Вршац
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Шавија Милош
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Димитријевић Небојша
ФК "Србобран" (Србобран) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
17. 11. 2018. (субота) - 13:00 Србобран
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Томовић Бојан
Четврти судија Петровић Дејан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
17. 11. 2018. (субота) - 13:00 Бачки Јарак
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
17. 11. 2018. (субота) - 13:00 Челарево
Делегат Петровић Драган
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Калафат Дино
Посматрач Радовановић Славиша

Српска лига ВОЈВОДИНА – 15. коло 2018/2019

ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Цемент" (Беочин)
10. 11. 2018. (субота) - 13:00 Челарево
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Зекоња Невен
Четврти судија Мудринић Томислав
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
10. 11. 2018. (субота) - 13:00 Панчево
Делегат Умићевић Радован
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Јањуш Предраг
Посматрач Сантрач Дејан
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Србобран" (Србобран)
10. 11. 2018. (субота) - 13:00 Нова Пазова
Делегат Перовић Предраг
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Радовановић Славиша
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Вршац" (Вршац)
10. 11. 2018. (субота) - 13:00 Сремска Митровица
Делегат Ваван Драган
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Кантар Далибор
Четврти судија Ранисавић Саша
Посматрач Томичић Никола
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
10. 11. 2018. (субота) - 13:00 Пригревица
Делегат - посматрач Шавија Јовица
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Железничар" (Панчево)
10. 11. 2018. (субота) - 13:00 Кула
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Николић Данило
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Паштар Бојан
Четврти судија Чапо Кристијан
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Кабел" (Нови Сад)
10. 11. 2018. (субота) - 13:00 Суботица
Делегат Адамовић Марко
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Петровић Слободан
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Вукелић Раде
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
10. 11. 2018. (субота) - 13:00 Нови Сад
Делегат - посматрач Родеан Маријан
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Калафат Дино
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Борац" (Сакуле)
11. 11. 2018. (недеља) - 13:00 Стари Бановци
Делегат Дукић Озрен
Судија Кеџа Стефан
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Шћепановић Бојана
Четврти судија Матић Немања
Посматрач Завишин Срђан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 14. коло 2018/2019

ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
03. 11. 2018. (субота) - 13:30 Беочин
Делегат Браун Роберт
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Петровић Зоран
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
04. 11. 2018. (недеља) - 13:30 Сакуле
Делегат - посматрач Милин Јовица
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Кантар Далибор
Четврти судија Бечановић Александар
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
03. 11. 2018. (субота) - 13:30 Нови Бановци
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Џомбић Никола
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
04. 11. 2018. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Рапоти Зоран
Четврти судија Кеџа Стефан
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
04. 11. 2018. (недеља) - 13:30 Панчево
Делегат Бакић Хасиб
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Димитријевић Небојша
Посматрач Сантрач Дејан
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
03. 11. 2018. (субота) - 13:30 Зрењанин
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Шаин Горан
Четврти судија Петровић Дејан
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
03. 11. 2018. (субота) - 13:30 Вршац
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Ђумић Давид
ФК "Србобран" (Србобран) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
03. 11. 2018. (субота) - 13:30 Србобран
Делегат Тури Стеван
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Николић Данило
Посматрач Корајлија Милан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
03. 11. 2018. (субота) - 13:30 Бачки Јарак
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Јанковић Лука
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Милошевић Драган

Српска лига ВОЈВОДИНА – 13. коло 2018/2019

ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Цемент" (Беочин)
27. 10. 2018. (субота) - 14:00 Бачки Јарак
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Кеџа Стефан
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Гњатовић Марко
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Србобран" (Србобран)
27. 10. 2018. (субота) - 14:00 Челарево
Делегат Новаковић Горан
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ОФК "Вршац" (Вршац)
27. 10. 2018. (субота) - 14:00 Панчево
Делегат Курјаков Милорад
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Џомбић Никола
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
27. 10. 2018. (субота) - 14:00 Нова Пазова
Делегат Николић Зоран
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Димитријевић Небојша
Посматрач Суботић Урош
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Железничар" (Панчево)
27. 10. 2018. (субота) - 14:00 Сремска Митровица
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Рељић Филип
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Кабел" (Нови Сад)
27. 10. 2018. (субота) - 14:00 Пригревица
Делегат - посматрач Медаковић Горан
Судија Николић Данило
Први судија помоћник Радић Стефан
Други судија помоћник Паштар Бојан
Четврти судија Ћирић Немања
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
27. 10. 2018. (субота) - 14:00 Кула
Делегат Ђукановић Илија
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Томовић Бојан
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Лековић Горан
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Борац" (Сакуле)
27. 10. 2018. (субота) - 14:00 Суботица
Делегат - посматрач Радовановић Славиша
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Петровић Никола
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
27. 10. 2018. (субота) - 14:00 Нови Сад
Делегат Рудић Спасоје
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Мићановић Момчило

Српска лига ВОЈВОДИНА – 12. коло 2018/2019

ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
20. 10. 2018. (субота) - 15:00 Беочин
Делегат Петровић Драган
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Јанковић Лука
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Репчек Иван
Посматрач Милин Јовица
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
21. 10. 2018. (недеља) - 15:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Завишин Срђан
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Рађен Предраг
Четврти судија Димитријевић Небојша
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
21. 10. 2018. (недеља) - 15:00 Сакуле
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Кеџа Стефан
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
20. 10. 2018. (субота) - 15:00 Нови Бановци
Делегат - посматрач Шавија Јовица
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Петровић Зоран
Четврти судија Џомбић Никола
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
21. 10. 2018. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Адамовић Марко
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Чапо Кристијан
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
21. 10. 2018. (недеља) - 15:00 Панчево
Делегат Умићевић Радован
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Томашев Никола
Четврти судија Бикић Никола
Посматрач Милошевић Драган
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
20. 10. 2018. (субота) - 15:00 Зрењанин
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Николић Данило
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Зорић Драган
ОФК "Вршац" (Вршац) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
20. 10. 2018. (субота) - 15:00 Вршац
Делегат Перовић Предраг
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Радић Стефан
Други судија помоћник Паштар Бојан
Четврти судија Јекнић Стефан
Посматрач Медаковић Горан
ФК "Србобран" (Србобран) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
20. 10. 2018. (субота) - 15:00 Србобран
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Шаин Горан
Четврти судија Јањуш Предраг

Српска лига ВОЈВОДИНА – 11. коло 2018/2019

ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Борац" (Сакуле)
17. 10. 2018. (среда) - 15:00 Пригревица
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
17. 10. 2018. (среда) - 15:00 Суботица
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Рапоти Зоран
Четврти судија Џомбић Никола
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
17. 10. 2018. (среда) - 15:00 Челарево
Делегат Дукић Озрен
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Шавија Јовица
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
17. 10. 2018. (среда) - 15:00 Сремска Митровица
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Шћепановић Бојана
Четврти судија Зељковић Небојша
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Вршац" (Вршац)
17. 10. 2018. (среда) - 15:00 Бачки Јарак
Делегат Ваван Драган
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Чапо Кристијан
Посматрач Симић Драган
ФК "Србобран" (Србобран) ФК "Цемент" (Беочин)
17. 10. 2018. (среда) - 15:00 Србобран
Делегат Бакић Хасиб
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Кантар Далибор
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Панчић Душан
Посматрач Радовановић Славиша
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
17. 10. 2018. (среда) - 15:00 Кула
Делегат - посматрач Томичић Никола
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Петровић Зоран
Четврти судија Николић Данило
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Кабел" (Нови Сад)
17. 10. 2018. (среда) - 15:00 Нова Пазова
Делегат Браун Роберт
Судија Ћирић Немања
Први судија помоћник Радић Стефан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Корајлија Милан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Железничар" (Панчево)
17. 10. 2018. (среда) - 15:00 Панчево
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Белић Душан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 10. коло 2018/2019

ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
13. 10. 2018. (субота) - 15:00 Нови Сад
Делегат - посматрач Медаковић Горан
Судија Ћирић Немања
Први судија помоћник Радић Стефан
Други судија помоћник Паштар Бојан
Четврти судија Глигор Миклош
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
13. 10. 2018. (субота) - 15:00 Зрењанин
Делегат Ђукановић Илија
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
13. 10. 2018. (субота) - 15:00 Нови Бановци
Делегат - посматрач Родеан Маријан
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Гњатовић Марко
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
13. 10. 2018. (субота) - 15:00 Беочин
Делегат Тури Стеван
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Томовић Бојан
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Србобран" (Србобран)
13. 10. 2018. (субота) - 15:00 Вршац
Делегат Николић Зоран
Судија Кеџа Стефан
Први судија помоћник Томашев Никола
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Шибул Иван
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
14. 10. 2018. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Перовић Предраг
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Ранисавић Саша
Посматрач Завишин Срђан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
14. 10. 2018. (недеља) - 15:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Петровић Зоран
Четврти судија Белић Душан
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
14. 10. 2018. (недеља) - 15:00 Сакуле
Делегат - посматрач Сантрач Дејан
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Матић Немања
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
14. 10. 2018. (недеља) - 15:00 Панчево
Делегат - посматрач Томичић Никола
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Рапоти Зоран
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Јекнић Стефан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 9. коло 2018/2019

ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Железничар" (Панчево)
06. 10. 2018. (субота) - 15:30 Бачки Јарак
Делегат Курјаков Милорад
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Рапоти Зоран
Четврти судија Калафат Дино
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Борац" (Сакуле)
06. 10. 2018. (субота) - 15:30 Нова Пазова
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Јекнић Стефан
ФК "Србобран" (Србобран) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
06. 10. 2018. (субота) - 15:30 Србобран
Делегат Новаковић Горан
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Корајлија Милан
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Цемент" (Беочин)
06. 10. 2018. (субота) - 15:30 Вршац
Делегат - посматрач Шавија Јовица
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Томашев Никола
Четврти судија Зорић Драган
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
06. 10. 2018. (субота) - 15:30 Кула
Делегат Адамовић Марко
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Шћепановић Бојана
Четврти судија Репчек Иван
Посматрач Киш-Чепеги Роберт
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
06. 10. 2018. (субота) - 15:30 Сремска Митровица
Делегат Рудић Спасоје
Судија Николић Данило
Први судија помоћник Кантар Далибор
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Рељић Филип
Посматрач Сантрач Дејан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
06. 10. 2018. (субота) - 15:30 Панчево
Делегат - посматрач Симић Драган
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Арсић Драган
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
06. 10. 2018. (субота) - 15:30 Пригревица
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Јанковић Лука
Четврти судија Ранисавић Саша
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Кабел" (Нови Сад)
06. 10. 2018. (субота) - 15:30 Челарево
Делегат Умићевић Радован
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Вукелић Раде

Српска лига ВОЈВОДИНА – 8. коло 2018/2019

ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
29. 09. 2018. (субота) - 15:30 Нови Сад
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Петровић Зоран
Четврти судија Петровић Никола
Посматрач Лековић Горан
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
29. 09. 2018. (субота) - 15:30 Суботица
Делегат Браун Роберт
Судија Кеџа Стефан
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Димитријевић Небојша
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
29. 09. 2018. (субота) - 15:30 Беочин
Делегат Дукић Озрен
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Милин Јовица
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
29. 09. 2018. (субота) - 15:30 Нови Бановци
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Томовић Бојан
Четврти судија Јањуш Предраг
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
30. 09. 2018. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат - посматрач Радовановић Славиша
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Николић Данило
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Србобран" (Србобран)
30. 09. 2018. (недеља) - 15:30 Панчево
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Босин Немања
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Гњатовић Марко
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
30. 09. 2018. (недеља) - 15:30 Стари Бановци
Делегат - посматрач Медаковић Горан
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Рапоти Зоран
Четврти судија Џомбић Никола
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
10. 10. 2018. (среда) - 15:30 Сакуле
Делегат Ваван Драган
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Радић Стефан
Други судија помоћник Паштар Бојан
Четврти судија Рељић Филип
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ОФК "Вршац" (Вршац)
10. 10. 2018. (среда) - 15:30 Зрењанин
Делегат - посматрач Шавија Јовица
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Ђумић Давид

Српска лига ВОЈВОДИНА – 7. коло 2018/2019

ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Цемент" (Беочин)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Зрењанин
Делегат - посматрач Завишин Срђан
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Радић Стефан
Други судија помоћник Паштар Бојан
Четврти судија Репчек Иван
ОФК "Вршац" (Вршац) ФК "Железничар" (Панчево)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Вршац
Делегат Умићевић Радован
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Шћепановић Бојана
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Корајлија Милан
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Борац" (Сакуле)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Челарево
Делегат Бакић Хасиб
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Петровић Никола
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Нова Пазова
Делегат Петровић Драган
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Јањуш Предраг
Посматрач Шовљански Александар
ФК "Србобран" (Србобран) ФК "Кабел" (Нови Сад)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Србобран
Делегат - посматрач Милин Јовица
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Ђумић Давид
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Бачки Јарак
Делегат - посматрач Родеан Маријан
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Панчић Душан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Панчево
Делегат Николић Зоран
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Несторов Љубомир
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Сремска Митровица
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Јекнић Стефан
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
22. 09. 2018. (субота) - 16:00 Пригревица
Делегат Ђукановић Илија
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Томашев Никола
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Кракановић Милан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 6. коло 2018/2019

ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Беочин
Делегат - посматрач Шавија Јовица
Судија Николић Данило
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Петровић Зоран
Четврти судија Рељић Филип
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Кула
Делегат Адамовић Марко
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Димитријевић Небојша
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Суботица
Делегат Новаковић Горан
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Јањуш Предраг
Посматрач Киш-Чепеги Роберт
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Нови Сад
Делегат Тури Стеван
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Шавија Милош
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Зељковић Небојша
Посматрач Радовановић Славиша
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Зекоња Невен
Четврти судија Зорић Драган
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Панчево
Делегат - посматрач Симић Драган
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Јекнић Стефан
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Србобран" (Србобран)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Нови Бановци
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Арсић Драган
ФК "Кабел" (Нови Сад) ОФК "Вршац" (Вршац)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Нови Сад
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Ћирић Немања
Први судија помоћник Радић Стефан
Други судија помоћник Паштар Бојан
Четврти судија Чапо Кристијан
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
19. 09. 2018. (среда) - 16:00 Панчево
Делегат Перовић Предраг
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Рапоти Зоран
Четврти судија Ранисавић Саша
Посматрач Мићановић Момчило

Српска лига ВОЈВОДИНА – 5. коло 2018/2019

ФК "Србобран" (Србобран) ФК "Борац" (Сакуле)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Србобран
Делегат Браун Роберт
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Матић Немања
Посматрач Лековић Горан
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Сремска Митровица
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Петровић Дејан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Панчево
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Јанковић Лука
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Калафат Дино
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Бачки Јарак
Делегат Бакић Хасиб
Судија Ћирић Немања
Први судија помоћник Шавија Милош
Други судија помоћник Кантар Далибор
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Радовановић Славиша
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Нова Пазова
Делегат Рудић Спасоје
Судија Кеџа Стефан
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Томовић Бојан
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Кабел" (Нови Сад)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Зрењанин
Делегат - посматрач Несторов Љубомир
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Бечановић Александар
ОФК "Вршац" (Вршац) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Вршац
Делегат - посматрач Томичић Никола
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Радић Стефан
Четврти судија Николић Данило
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Челарево
Делегат Курјаков Милорад
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Томашев Никола
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Цемент" (Беочин)
16.09.2018 (недеља) - 16:00 Панчево
Делегат Петровић Драган
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Јањуш Предраг
Посматрач Родеан Маријан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 4. коло 2018/2019

ФК "Борац" (Сакуле) ОФК "Вршац" (Вршац)
09.09.2018 (недеља) - 16:30 Сакуле
Делегат Дукић Озрен
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Корајлија Милан
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Пригревица
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Рађен Предраг
Четврти судија Димитријевић Небојша
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Нови Бановци
Делегат Николић Зоран
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Чапо Кристијан
Посматрач Милин Јовица
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Нови Сад
Делегат - посматрач Симић Драган
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Јанковић Лука
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Железничар" (Панчево)
09.09.2018 (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Ваван Драган
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Кантар Далибор
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Суботица
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Рапоти Зоран
Четврти судија Џомбић Никола
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Србобран" (Србобран)
09.09.2018 (недеља) - 16:30 Стари Бановци
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Беочин
Делегат Умићевић Радован
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Медаковић Горан
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
07.09.2018 (петак) - 16:30 Кула
Делегат - посматрач Завишин Срђан
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Кеџа Стефан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 3. коло 2018/2019

ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Борац" (Сакуле)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Зрењанин
Делегат Тури Стеван
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Рапоти Зоран
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Ранисавић Саша
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Бачки Јарак
Делегат Адамовић Марко
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Иванишевић Бојан
Четврти судија Кеџа Стефан
Посматрач Шавија Јовица
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Цемент" (Беочин)
02.09.2018 (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Бакић Хасиб
Судија Јекнић Стефан
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Мићановић Момчило
ОФК "Вршац" (Вршац) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Вршац
Делегат - посматрач Родеан Маријан
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Димитријевић Небојша
ФК "Србобран" (Србобран) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Србобран
Делегат Ђукановић Илија
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Кантар Далибор
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Рељић Филип
Посматрач Суботић Урош
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
02.09.2018 (недеља) - 16:30 Панчево
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Јањуш Предраг
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Нова Пазова
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Томашев Никола
Четврти судија Белић Душан
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Челарево
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Николић Данило
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Томовић Бојан
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Панчево
Делегат Перовић Предраг
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Петровић Зоран
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Шовљански Александар

Српска лига ВОЈВОДИНА – 2. коло 2018/2019

ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Кабел" (Нови Сад)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Нови Бановци
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Рељић Филип
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Глигор Миклош
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Сремска Митровица
Делегат - посматрач Милин Јовица
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Ранисавић Саша
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Беочин
Делегат Рудић Спасоје
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Иванишевић Бојан
Други судија помоћник Кантар Далибор
Четврти судија Зељковић Небојша
Посматрач Несторов Љубомир
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ОФК "Вршац" (Вршац)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Нови Сад
Делегат Курјаков Милорад
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Томашев Никола
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Завишин Срђан
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Србобран" (Србобран)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Суботица
Делегат - посматрач Корајлија Милан
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Милановић Петар
Четврти судија Јекнић Стефан
ФК "Братство 1946" (Пригревица) ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Пригревица
Делегат Новаковић Горан
Судија Кеџа Стефан
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Кула
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Петровић Зоран
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Чапо Кристијан
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Железничар" (Панчево)
26.08.2018 (недеља) - 17:00 Сакуле
Делегат - посматрач Томичић Никола
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Јањуш Предраг
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
26.08.2018 (недеља) - 17:00 Стари Бановци
Делегат Дукић Озрен
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Милошевић Драган

Српска лига ВОЈВОДИНА – 1. коло 2018/2019

ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Цемент" (Беочин)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Нови Бановци
Делегат Браун Роберт
Судија Николић Данило
Први судија помоћник Рајковић Душан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Репчек Иван
Посматрач Суботић Урош
ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Борац" (Сакуле)
19.08.2018 (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Шавија Јовица
ФК "Железничар" (Панчево) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
19.08.2018 (недеља) - 17:00 Панчево
Делегат - посматрач Вуксановић Драгољуб
Судија Панчић Душан
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Мудринић Томислав
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Зрењанин
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Томовић Бојан
Четврти судија Мрђа Неђо
ОФК "Вршац" (Вршац) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Вршац
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Петровић Слободан
Четврти судија Белић Душан
ФК "Србобран" (Србобран) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Србобран
Делегат Умићевић Радован
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Петровић Никола
Посматрач Кракановић Милан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Братство 1946" (Пригревица)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Бачки Јарак
Делегат - посматрач Медаковић Горан
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Јанковић Лука
Четврти судија Кеџа Стефан
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Челарево
Делегат Ваван Драган
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Радић Петар
Други судија помоћник Босин Немања
Четврти судија Димитријевић Небојша
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Панчево
Делегат - посматрач Симић Драган
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Гњатовић Марко