Резултати

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Цемент" (Беочин) : ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
ФК "Братство 1946" (Пригревица) : ФК "Раднички" (Нова Пазова)
ФК "Хајдук 1912" (Кула) : ФК "Динамо 1945" (Панчево)
ФК "Бачка 1901" (Суботица) : ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) : ФК "Младост" (Бачки Јарак)
ФК "Дунав" (Стари Бановци) : ФК "Србобран" (Србобран)
ФК "Борац" (Сакуле) : ОФК "Вршац" (Вршац)
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) : ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
ФК "Кабел" (Нови Сад) : ФК "Железничар" (Панчево)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "Младост" (Турија) : ОФК "Младост АПА" (Апатин)
ФК "БСК" (Бачки Брестовац) : СК "Тиса" (Адорјан)
ФК "Раднички" (Сомбор) : ФК "Будућност" (Младеново)
ФК "Текстилац" (Оџаци) : ФК "Полет" (Каравуково)
ФК "Црвенка" (Црвенка) : ФК "Младост" (Бачки Петровац)
ФК "Слога" (Чонопља) : ОФК "Врбас" (Врбас)
ФК "Таванкут" (Таванкут) : ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
ФК "Бачка" (Пачир) : ФК "Бајша" (Бајша)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ФК "Крајина" (Крајишник) : ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
ФК "БАК" (Бела Црква) : ФК "ЖАК" (Кикинда)
ФК "Слога" (Пландиште) : ФК "Раднички" (Сутјеска)
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) : ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) : ФК "Војводина 1928" (Перлез)
ОФК "Бегеј" (Житиште) : ФК "Слобода" (Нови Козарци)
ФК "Будућност" (Српска Црња) : ФК "Раднички" (Ковин)
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) : ФК "Младост" (Омољица)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ФК "Слога" (Ердевик) : ФК "1. мај" (Рума)
ФК "Јединство" (Стара Пазова) : ФК "Сремац Војка" (Војка)
ФК "Татра" (Кисач) : ФК "Хајдук" (Бешка)
ФК "Хајдук" (Чуруг) : ФК "Слога" (Темерин)
ОФК "Југовић" (Каћ) : ФК "Хајдук" (Дивош)
ФК "Борац" (Шајкаш) : ФК "ЛСК" (Лаћарак)
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) : ФК "Подунавац" (Белегиш)

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Кабел" (Нови Сад) 2 : 1 ФК "Цемент" (Беочин)
ФК "Железничар" (Панчево) 1 : 0 ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) 1 : 1 ФК "Борац" (Сакуле)
ОФК "Вршац" (Вршац) 0 : 1 ФК "Дунав" (Стари Бановци)
ФК "Србобран" (Србобран) 1 : 1 ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
ФК "Младост" (Бачки Јарак) 1 : 0 ФК "Бачка 1901" (Суботица)
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) 0 : 1 ФК "Хајдук 1912" (Кула)
ФК "Динамо 1945" (Панчево) 3 : 1 ФК "Братство 1946" (Пригревица)
ФК "Раднички" (Нова Пазова) 0 : 4 ФК "Раднички" (Сремска Митровица)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "Бачка" (Пачир) 1 : 0 ФК "Младост" (Турија)
ФК "Бајша" (Бајша) 1 : 0 ФК "Таванкут" (Таванкут)
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) 3 : 0 ФК "Слога" (Чонопља)
ОФК "Врбас" (Врбас) 1 : 1 ФК "Црвенка" (Црвенка)
ФК "Младост" (Бачки Петровац) 0 : 3 ФК "Текстилац" (Оџаци)
ФК "Полет" (Каравуково) 2 : 3 ФК "Раднички" (Сомбор)
ФК "Будућност" (Младеново) 1 : 0 ФК "БСК" (Бачки Брестовац)
СК "Тиса" (Адорјан) 1 : 1 ОФК "Младост АПА" (Апатин)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) 3 : 0 ФК "Крајина" (Крајишник)
ФК "Младост" (Омољица) 1 : 0 ФК "Будућност" (Српска Црња)
ФК "Раднички" (Ковин) 2 : 2 ОФК "Бегеј" (Житиште)
ФК "Слобода" (Нови Козарци) 1 : 0 ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
ФК "Војводина 1928" (Перлез) 0 : 1 ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) 3 : 4 ФК "Слога" (Пландиште)
ФК "Раднички" (Сутјеска) 1 : 1 ФК "БАК" (Бела Црква)
ФК "ЖАК" (Кикинда) 5 : 0 ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) 1 : 2 ФК "Слога" (Ердевик)
ФК "Подунавац" (Белегиш) 0 : 0 ФК "Борац" (Шајкаш)
ФК "ЛСК" (Лаћарак) 0 : 1 ОФК "Југовић" (Каћ)
ФК "Хајдук" (Дивош) 5 : 0 ФК "Хајдук" (Чуруг)
ФК "Слога" (Темерин) 1 : 0 ФК "Татра" (Кисач)
ФК "Раднички" (Шид) 1 : 2 ФК "Јединство" (Стара Пазова)
ФК "Сремац Војка" (Војка) 2 : 1 ФК "1. мај" (Рума)

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Цемент" (Беочин) 3 : 0 ФК "Раднички" (Нова Пазова)
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) 0 : 3 ФК "Динамо 1945" (Панчево)
ФК "Братство 1946" (Пригревица) 4 : 3 ФК "ЧСК Пивара" (Челарево)
ФК "Хајдук 1912" (Кула) 2 : 0 ФК "Младост" (Бачки Јарак)
ФК "Бачка 1901" (Суботица) 2 : 0 ФК "Србобран" (Србобран)
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) 0 : 2 ОФК "Вршац" (Вршац)
ФК "Дунав" (Стари Бановци) 0 : 0 ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
ФК "Борац" (Сакуле) 1 : 3 ФК "Железничар" (Панчево)
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) 4 : 2 ФК "Кабел" (Нови Сад)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "Младост" (Турија) 2 : 3 СК "Тиса" (Адорјан)
ОФК "Младост АПА" (Апатин) 2 : 1 ФК "Будућност" (Младеново)
ФК "БСК" (Бачки Брестовац) 1 : 1 ФК "Полет" (Каравуково)
ФК "Раднички" (Сомбор) 2 : 0 ФК "Младост" (Бачки Петровац)
ФК "Текстилац" (Оџаци) 2 : 1 ОФК "Врбас" (Врбас)
ФК "Црвенка" (Црвенка) 0 : 1 ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
ФК "Слога" (Чонопља) 2 : 1 ФК "Бајша" (Бајша)
ФК "Таванкут" (Таванкут) 1 : 4 ФК "Бачка" (Пачир)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ФК "Крајина" (Крајишник) 1 : 3 ФК "ЖАК" (Кикинда)
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) 1 : 3 ФК "Раднички" (Сутјеска)
ФК "БАК" (Бела Црква) 1 : 1 ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
ФК "Слога" (Пландиште) 2 : 5 ФК "Војводина 1928" (Перлез)
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) 3 : 2 ФК "Слобода" (Нови Козарци)
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) 8 : 0 ФК "Раднички" (Ковин)
ОФК "Бегеј" (Житиште) 0 : 0 ФК "Младост" (Омољица)
ФК "Будућност" (Српска Црња) 5 : 2 ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ФК "Слога" (Ердевик) 1 : 1 ФК "Сремац Војка" (Војка)
ФК "1. мај" (Рума) 5 : 2 ФК "Раднички" (Шид)
ФК "Јединство" (Стара Пазова) 2 : 1 ФК "Хајдук" (Бешка)
ФК "Татра" (Кисач) 1 : 0 ФК "Хајдук" (Дивош)
ФК "Хајдук" (Чуруг) 0 : 2 ФК "ЛСК" (Лаћарак)
ОФК "Југовић" (Каћ) 3 : 2 ФК "Подунавац" (Белегиш)
ФК "Борац" (Шајкаш) 0 : 0 ФК "Подриње" (Мачванска Митровица)

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) 1 : 0 ФК "Цемент" (Беочин)
ФК "Кабел" (Нови Сад) 2 : 1 ФК "Борац" (Сакуле)
ФК "Железничар" (Панчево) 1 : 0 ФК "Дунав" (Стари Бановци)
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) 1 : 0 ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
ОФК "Вршац" (Вршац) 3 : 0 ФК "Бачка 1901" (Суботица)
ФК "Србобран" (Србобран) 0 : 0 ФК "Хајдук 1912" (Кула)
ФК "Младост" (Бачки Јарак) 0 : 1 ФК "Братство 1946" (Пригревица)
ФК "ЧСК Пивара" (Челарево) 2 : 1 ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
ФК "Динамо 1945" (Панчево) 1 : 1 ФК "Раднички" (Нова Пазова)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "Таванкут" (Таванкут) 0 : 1 ФК "Младост" (Турија)
ФК "Бачка" (Пачир) 3 : 4 ФК "Слога" (Чонопља)
ФК "Бајша" (Бајша) 2 : 0 ФК "Црвенка" (Црвенка)
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) 3 : 0 ФК "Текстилац" (Оџаци)
ОФК "Врбас" (Врбас) 1 : 3 ФК "Раднички" (Сомбор)
ФК "Младост" (Бачки Петровац) 2 : 0 ФК "БСК" (Бачки Брестовац)
ФК "Полет" (Каравуково) 1 : 2 ОФК "Младост АПА" (Апатин)
ФК "Будућност" (Младеново) 1 : 3 СК "Тиса" (Адорјан)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ФК "Будућност" (Српска Црња) 2 : 1 ФК "Крајина" (Крајишник)
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) 2 : 2 ОФК "Бегеј" (Житиште)
ФК "Младост" (Омољица) 2 : 1 ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
ФК "Раднички" (Ковин) 3 : 3 ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
ФК "Слобода" (Нови Козарци) 5 : 0 ФК "Слога" (Пландиште)
ФК "Војводина 1928" (Перлез) 1 : 0 ФК "БАК" (Бела Црква)
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) 3 : 0 ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
ФК "Раднички" (Сутјеска) 4 : 0 ФК "ЖАК" (Кикинда)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ФК "Борац" (Шајкаш) 2 : 0 ФК "Слога" (Ердевик)
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) 3 : 0 ОФК "Југовић" (Каћ)
ФК "Подунавац" (Белегиш) 2 : 0 ФК "Хајдук" (Чуруг)
ФК "ЛСК" (Лаћарак) 2 : 0 ФК "Татра" (Кисач)
ФК "Хајдук" (Дивош) 4 : 0 ФК "Борац" (Нови Сад)
ФК "Слога" (Темерин) 1 : 1 ФК "Јединство" (Стара Пазова)
ФК "Хајдук" (Бешка) 3 : 1 ФК "1. мај" (Рума)
ФК "Раднички" (Шид) 0 : 1 ФК "Сремац Војка" (Војка)