021 / 421-401, 021 / 420-885 021 / 66-23-460 kancelarija@fsv.rs Булевар Ослобођења 92/5, Нови Сад

Резултати

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) : ФК "Братство 1946" (Пригревица)
ФК "Младост" (Бачки Јарак) : ФК "Динамо 1945" (Панчево)
ФК "Борац" (Сакуле) : ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
ФК "Раднички" (Нова Пазова) : ФК "Оџаци" (Оџаци)
ФК "Раднички" (Шид) : ФК "Цемент" (Беочин)
ФК "Дунав" (Стари Бановци) : ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
ФК "Железничар" (Панчево) : ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) : ФК "Бачка 1901" (Суботица)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "Текстилац" (Оџаци) : ФК "Бачка" (Пачир)
ФК "Таванкут" (Таванкут) : ФК "Потисје" (Кањижа)
ФК "Раднички" (Сомбор) : ФК "Полет" (Каравуково)
СК "Тиса" (Адорјан) : ФК "Будућност" (Гложан)
ФК "Препород" (Нови Жедник) : ОФК "Младост АПА" (Апатин)
ФК "Младост" (Бачки Петровац) : ФК "Задругар" (Српски Милетић)
ФК "Слога" (Чонопља) : ФК "Младост" (Турија)
ФК "Србобран" (Србобран) : ФК "БСК" (Бачки Брестовац)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ФК "Младост" (Омољица) : ОФК "Вршац Унитед" (Вршац)
ФК "Раднички" (Сутјеска) : ФК "Полет" (Наково)
ФК "Раднички" (Ковин) : ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
ФК "Будућност" (Српска Црња) : ОФК "Бегеј" (Житиште)
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) : ФК "Слобода" (Нови Козарци)
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) : ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
ФК "Војводина 1928" (Перлез) : ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
ФК "ЖАК" (Кикинда) : ФК "Слога" (Пландиште)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ФК "Слога" (Ердевик) : ФК "Хајдук" (Дивош)
ФК "Борац" (Нови Сад) : ФК "Индекс" (Нови Сад)
ФК "Сремац Војка" (Војка) : ФК "Борац" (Шајкаш)
ФК "Слога" (Темерин) : ФК "ЛСК" (Лаћарак)
ФК "Купиново" (Купиновo) : ОФК "Југовић" (Каћ)
ФК "Јединство" (Стара Пазова) : ФК "Хајдук" (Чуруг)
ФК "Хајдук" (Бешка) : ФК "Подунавац" (Белегиш)
ФК "Кабел" (Нови Сад) : ОФК "Славија" (Нови Сад)

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Братство 1946" (Пригревица) 3 : 2 ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
ФК "Бачка 1901" (Суботица) 1 : 1 ФК "Железничар" (Панчево)
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) 2 : 0 ФК "Дунав" (Стари Бановци)
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) 4 : 0 ФК "Раднички" (Шид)
ФК "Цемент" (Беочин) 2 : 0 ФК "Раднички" (Нова Пазова)
ФК "Оџаци" (Оџаци) 1 : 2 ФК "Борац" (Сакуле)
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) 4 : 1 ФК "Младост" (Бачки Јарак)
ФК "Динамо 1945" (Панчево) 0 : 0 ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "Бачка" (Пачир) : ФК "Србобран" (Србобран)
ФК "БСК" (Бачки Брестовац) 3 : 2 ФК "Слога" (Чонопља)
ФК "Младост" (Турија) 0 : 0 ФК "Младост" (Бачки Петровац)
ФК "Задругар" (Српски Милетић) 2 : 1 ФК "Препород" (Нови Жедник)
ОФК "Младост АПА" (Апатин) 0 : 3 СК "Тиса" (Адорјан)
ФК "Будућност" (Гложан) 0 : 1 ФК "Раднички" (Сомбор)
ФК "Полет" (Каравуково) 2 : 0 ФК "Таванкут" (Таванкут)
ФК "Потисје" (Кањижа) 3 : 0 ФК "Текстилац" (Оџаци)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ОФК "Вршац Унитед" (Вршац) 4 : 2 ФК "ЖАК" (Кикинда)
ФК "Слога" (Пландиште) 3 : 0 ФК "Војводина 1928" (Перлез)
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) 2 : 4 ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) 0 : 2 ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
ФК "Слобода" (Нови Козарци) 2 : 0 ФК "Будућност" (Српска Црња)
ОФК "Бегеј" (Житиште) 3 : 2 ФК "Раднички" (Ковин)
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) 2 : 1 ФК "Раднички" (Сутјеска)
ФК "Полет" (Наково) 0 : 4 ФК "Младост" (Омољица)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ФК "Хајдук" (Дивош) 2 : 3 ФК "Кабел" (Нови Сад)
ОФК "Славија" (Нови Сад) 1 : 0 ФК "Хајдук" (Бешка)
ФК "Подунавац" (Белегиш) 0 : 0 ФК "Јединство" (Стара Пазова)
ФК "Хајдук" (Чуруг) 4 : 0 ФК "Купиново" (Купиновo)
ОФК "Југовић" (Каћ) 1 : 1 ФК "Слога" (Темерин)
ФК "ЛСК" (Лаћарак) 5 : 2 ФК "Сремац Војка" (Војка)
ФК "Борац" (Шајкаш) 2 : 1 ФК "Борац" (Нови Сад)
ФК "Индекс" (Нови Сад) 0 : 1 ФК "Слога" (Ердевик)

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Динамо 1945" (Панчево) 2 : 0 ФК "Братство 1946" (Пригревица)
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) 1 : 5 ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
ФК "Младост" (Бачки Јарак) 2 : 2 ФК "Оџаци" (Оџаци)
ФК "Борац" (Сакуле) 0 : 2 ФК "Цемент" (Беочин)
ФК "Раднички" (Нова Пазова) 0 : 2 ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
ФК "Раднички" (Шид) 3 : 3 ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
ФК "Дунав" (Стари Бановци) 1 : 1 ФК "Бачка 1901" (Суботица)
ФК "Железничар" (Панчево) 1 : 0 ФК "Раднички" (Сремска Митровица)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "Потисје" (Кањижа) 1 : 0 ФК "Бачка" (Пачир)
ФК "Текстилац" (Оџаци) 2 : 0 ФК "Полет" (Каравуково)
ФК "Таванкут" (Таванкут) 3 : 1 ФК "Будућност" (Гложан)
ФК "Раднички" (Сомбор) 2 : 1 ОФК "Младост АПА" (Апатин)
СК "Тиса" (Адорјан) 4 : 2 ФК "Задругар" (Српски Милетић)
ФК "Препород" (Нови Жедник) 2 : 0 ФК "Младост" (Турија)
ФК "Младост" (Бачки Петровац) 5 : 1 ФК "БСК" (Бачки Брестовац)
ФК "Слога" (Чонопља) 0 : 0 ФК "Србобран" (Србобран)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ФК "Полет" (Наково) 0 : 3 ОФК "Вршац Унитед" (Вршац)
ФК "Младост" (Омољица) 2 : 1 ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
ФК "Раднички" (Сутјеска) 2 : 1 ОФК "Бегеј" (Житиште)
ФК "Раднички" (Ковин) 4 : 2 ФК "Слобода" (Нови Козарци)
ФК "Будућност" (Српска Црња) 2 : 0 ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) 8 : 0 ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) 4 : 3 ФК "Слога" (Пландиште)
ФК "Војводина 1928" (Перлез) 4 : 0 ФК "ЖАК" (Кикинда)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ФК "Индекс" (Нови Сад) 1 : 1 ФК "Хајдук" (Дивош)
ФК "Слога" (Ердевик) 1 : 1 ФК "Борац" (Шајкаш)
ФК "Борац" (Нови Сад) 2 : 1 ФК "ЛСК" (Лаћарак)
ФК "Сремац Војка" (Војка) 1 : 2 ОФК "Југовић" (Каћ)
ФК "Слога" (Темерин) 2 : 1 ФК "Хајдук" (Чуруг)
ФК "Купиново" (Купиновo) 2 : 0 ФК "Подунавац" (Белегиш)
ФК "Јединство" (Стара Пазова) 8 : 0 ОФК "Славија" (Нови Сад)
ФК "Хајдук" (Бешка) 0 : 2 ФК "Кабел" (Нови Сад)

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Братство 1946" (Пригревица) 2 : 0 ФК "Железничар" (Панчево)
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) 1 : 1 ФК "Дунав" (Стари Бановци)
ФК "Бачка 1901" (Суботица) 5 : 1 ФК "Раднички" (Шид)
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) 2 : 1 ФК "Раднички" (Нова Пазова)
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) 1 : 1 ФК "Борац" (Сакуле)
ФК "Цемент" (Беочин) 0 : 1 ФК "Младост" (Бачки Јарак)
ФК "Оџаци" (Оџаци) 1 : 0 ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) 0 : 2 ФК "Динамо 1945" (Панчево)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "Бачка" (Пачир) 2 : 1 ФК "Слога" (Чонопља)
ФК "Србобран" (Србобран) 0 : 1 ФК "Младост" (Бачки Петровац)
ФК "БСК" (Бачки Брестовац) 5 : 2 ФК "Препород" (Нови Жедник)
ФК "Младост" (Турија) 1 : 2 СК "Тиса" (Адорјан)
ФК "Задругар" (Српски Милетић) 1 : 1 ФК "Раднички" (Сомбор)
ОФК "Младост АПА" (Апатин) 1 : 2 ФК "Таванкут" (Таванкут)
ФК "Будућност" (Гложан) 5 : 0 ФК "Текстилац" (Оџаци)
ФК "Полет" (Каравуково) 2 : 2 ФК "Потисје" (Кањижа)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ОФК "Вршац Унитед" (Вршац) 3 : 1 ФК "Војводина 1928" (Перлез)
ФК "ЖАК" (Кикинда) 1 : 0 ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
ФК "Слога" (Пландиште) 1 : 1 ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) 2 : 2 ФК "Будућност" (Српска Црња)
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) 2 : 1 ФК "Раднички" (Ковин)
ФК "Слобода" (Нови Козарци) 3 : 3 ФК "Раднички" (Сутјеска)
ОФК "Бегеј" (Житиште) 2 : 1 ФК "Младост" (Омољица)
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) 7 : 0 ФК "Полет" (Наково)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ФК "Хајдук" (Дивош) 2 : 1 ФК "Хајдук" (Бешка)
ФК "Кабел" (Нови Сад) 2 : 2 ФК "Јединство" (Стара Пазова)
ОФК "Славија" (Нови Сад) 0 : 0 ФК "Купиново" (Купиновo)
ФК "Подунавац" (Белегиш) 0 : 2 ФК "Слога" (Темерин)
ФК "Хајдук" (Чуруг) 2 : 0 ФК "Сремац Војка" (Војка)
ОФК "Југовић" (Каћ) 2 : 2 ФК "Борац" (Нови Сад)
ФК "ЛСК" (Лаћарак) 1 : 3 ФК "Слога" (Ердевик)
ФК "Борац" (Шајкаш) 2 : 2 ФК "Индекс" (Нови Сад)

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) 2 : 0 ФК "Братство 1946" (Пригревица)
ФК "Динамо 1945" (Панчево) 1 : 0 ФК "Оџаци" (Оџаци)
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) 0 : 1 ФК "Цемент" (Беочин)
ФК "Младост" (Бачки Јарак) 1 : 2 ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
ФК "Борац" (Сакуле) 0 : 2 ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
ФК "Раднички" (Нова Пазова) 2 : 0 ФК "Бачка 1901" (Суботица)
ФК "Раднички" (Шид) 1 : 0 ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
ФК "Дунав" (Стари Бановци) 0 : 1 ФК "Железничар" (Панчево)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "Полет" (Каравуково) 3 : 1 ФК "Бачка" (Пачир)
ФК "Потисје" (Кањижа) 1 : 1 ФК "Будућност" (Гложан)
ФК "Текстилац" (Оџаци) 1 : 1 ОФК "Младост АПА" (Апатин)
ФК "Таванкут" (Таванкут) 2 : 1 ФК "Задругар" (Српски Милетић)
ФК "Раднички" (Сомбор) 1 : 0 ФК "Младост" (Турија)
СК "Тиса" (Адорјан) 5 : 1 ФК "БСК" (Бачки Брестовац)
ФК "Препород" (Нови Жедник) 1 : 3 ФК "Србобран" (Србобран)
ФК "Младост" (Бачки Петровац) 5 : 2 ФК "Слога" (Чонопља)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) 3 : 1 ОФК "Вршац Унитед" (Вршац)
ФК "Полет" (Наково) 1 : 5 ОФК "Бегеј" (Житиште)
ФК "Младост" (Омољица) 2 : 1 ФК "Слобода" (Нови Козарци)
ФК "Раднички" (Сутјеска) 4 : 3 ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
ФК "Раднички" (Ковин) 2 : 2 ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
ФК "Будућност" (Српска Црња) 3 : 0 ФК "Слога" (Пландиште)
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) 1 : 0 ФК "ЖАК" (Кикинда)
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) 3 : 0 ФК "Војводина 1928" (Перлез)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ФК "Борац" (Шајкаш) 3 : 1 ФК "Хајдук" (Дивош)
ФК "Индекс" (Нови Сад) 0 : 2 ФК "ЛСК" (Лаћарак)
ФК "Слога" (Ердевик) 3 : 1 ОФК "Југовић" (Каћ)
ФК "Борац" (Нови Сад) 1 : 0 ФК "Хајдук" (Чуруг)
ФК "Сремац Војка" (Војка) 4 : 3 ФК "Подунавац" (Белегиш)
ФК "Слога" (Темерин) 3 : 1 ОФК "Славија" (Нови Сад)
ФК "Купиново" (Купиновo) 1 : 2 ФК "Кабел" (Нови Сад)
ФК "Јединство" (Стара Пазова) 1 : 0 ФК "Хајдук" (Бешка)

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Братство 1946" (Пригревица) 4 : 0 ФК "Дунав" (Стари Бановци)
ФК "Железничар" (Панчево) 3 : 0 ФК "Раднички" (Шид)
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) 1 : 3 ФК "Раднички" (Нова Пазова)
ФК "Бачка 1901" (Суботица) 0 : 2 ФК "Борац" (Сакуле)
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) 5 : 1 ФК "Младост" (Бачки Јарак)
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) 3 : 1 ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
ФК "Цемент" (Беочин) 0 : 1 ФК "Динамо 1945" (Панчево)
ФК "Оџаци" (Оџаци) 0 : 2 ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "Бачка" (Пачир) 1 : 0 ФК "Младост" (Бачки Петровац)
ФК "Слога" (Чонопља) 2 : 2 ФК "Препород" (Нови Жедник)
ФК "Србобран" (Србобран) 0 : 0 СК "Тиса" (Адорјан)
ФК "БСК" (Бачки Брестовац) 3 : 3 ФК "Раднички" (Сомбор)
ФК "Младост" (Турија) 4 : 0 ФК "Таванкут" (Таванкут)
ФК "Задругар" (Српски Милетић) 3 : 2 ФК "Текстилац" (Оџаци)
ОФК "Младост АПА" (Апатин) 2 : 2 ФК "Потисје" (Кањижа)
ФК "Будућност" (Гложан) 2 : 0 ФК "Полет" (Каравуково)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ОФК "Вршац Унитед" (Вршац) 6 : 0 ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
ФК "Војводина 1928" (Перлез) 0 : 0 ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
ФК "ЖАК" (Кикинда) 0 : 3 ФК "Будућност" (Српска Црња)
ФК "Слога" (Пландиште) 4 : 2 ФК "Раднички" (Ковин)
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) 2 : 1 ФК "Раднички" (Сутјеска)
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) 1 : 1 ФК "Младост" (Омољица)
ФК "Слобода" (Нови Козарци) 1 : 0 ФК "Полет" (Наково)
ОФК "Бегеј" (Житиште) 3 : 3 ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ФК "Хајдук" (Дивош) 0 : 0 ФК "Јединство" (Стара Пазова)
ФК "Хајдук" (Бешка) 1 : 1 ФК "Купиново" (Купиновo)
ФК "Кабел" (Нови Сад) 2 : 0 ФК "Слога" (Темерин)
ОФК "Славија" (Нови Сад) 2 : 1 ФК "Сремац Војка" (Војка)
ФК "Подунавац" (Белегиш) 2 : 1 ФК "Борац" (Нови Сад)
ФК "Хајдук" (Чуруг) 1 : 1 ФК "Слога" (Ердевик)
ОФК "Југовић" (Каћ) 1 : 4 ФК "Индекс" (Нови Сад)
ФК "ЛСК" (Лаћарак) 3 : 5 ФК "Борац" (Шајкаш)

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Оџаци" (Оџаци) 0 : 2 ФК "Братство 1946" (Пригревица)
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) 5 : 0 ФК "Цемент" (Беочин)
ФК "Динамо 1945" (Панчево) 2 : 0 ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) 1 : 2 ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
ФК "Младост" (Бачки Јарак) 1 : 1 ФК "Бачка 1901" (Суботица)
ФК "Борац" (Сакуле) 2 : 1 ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
ФК "Раднички" (Нова Пазова) 1 : 0 ФК "Железничар" (Панчево)
ФК "Раднички" (Шид) 2 : 4 ФК "Дунав" (Стари Бановци)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "Будућност" (Гложан) 1 : 2 ФК "Бачка" (Пачир)
ФК "Полет" (Каравуково) 5 : 2 ОФК "Младост АПА" (Апатин)
ФК "Потисје" (Кањижа) 1 : 0 ФК "Задругар" (Српски Милетић)
ФК "Текстилац" (Оџаци) 2 : 2 ФК "Младост" (Турија)
ФК "Таванкут" (Таванкут) 3 : 2 ФК "БСК" (Бачки Брестовац)
ФК "Раднички" (Сомбор) 0 : 1 ФК "Србобран" (Србобран)
СК "Тиса" (Адорјан) 1 : 1 ФК "Слога" (Чонопља)
ФК "Препород" (Нови Жедник) 1 : 3 ФК "Младост" (Бачки Петровац)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ОФК "Бегеј" (Житиште) 1 : 1 ОФК "Вршац Унитед" (Вршац)
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) 3 : 4 ФК "Слобода" (Нови Козарци)
ФК "Полет" (Наково) 1 : 2 ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
ФК "Младост" (Омољица) 4 : 1 ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
ФК "Раднички" (Сутјеска) 2 : 4 ФК "Слога" (Пландиште)
ФК "Раднички" (Ковин) 5 : 0 ФК "ЖАК" (Кикинда)
ФК "Будућност" (Српска Црња) 1 : 0 ФК "Војводина 1928" (Перлез)
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) 2 : 1 ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ФК "ЛСК" (Лаћарак) 0 : 1 ФК "Хајдук" (Дивош)
ФК "Борац" (Шајкаш) 3 : 1 ОФК "Југовић" (Каћ)
ФК "Индекс" (Нови Сад) 0 : 3 ФК "Хајдук" (Чуруг)
ФК "Слога" (Ердевик) 3 : 1 ФК "Подунавац" (Белегиш)
ФК "Борац" (Нови Сад) 3 : 0 ОФК "Славија" (Нови Сад)
ФК "Сремац Војка" (Војка) 2 : 1 ФК "Кабел" (Нови Сад)
ФК "Слога" (Темерин) 3 : 0 ФК "Хајдук" (Бешка)
ФК "Купиново" (Купиновo) 0 : 2 ФК "Јединство" (Стара Пазова)

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Братство 1946" (Пригревица) 7 : 0 ФК "Раднички" (Шид)
ФК "Дунав" (Стари Бановци) 1 : 3 ФК "Раднички" (Нова Пазова)
ФК "Железничар" (Панчево) 3 : 0 ФК "Борац" (Сакуле)
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) 0 : 3 ФК "Младост" (Бачки Јарак)
ФК "Бачка 1901" (Суботица) 2 : 2 ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) 0 : 1 ФК "Динамо 1945" (Панчево)
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) 1 : 4 ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
ФК "Цемент" (Беочин) 5 : 2 ФК "Оџаци" (Оџаци)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "Бачка" (Пачир) 7 : 1 ФК "Препород" (Нови Жедник)
ФК "Младост" (Бачки Петровац) 0 : 2 СК "Тиса" (Адорјан)
ФК "Слога" (Чонопља) 1 : 3 ФК "Раднички" (Сомбор)
ФК "Србобран" (Србобран) 3 : 0 ФК "Таванкут" (Таванкут)
ФК "БСК" (Бачки Брестовац) 6 : 0 ФК "Текстилац" (Оџаци)
ФК "Младост" (Турија) 2 : 1 ФК "Потисје" (Кањижа)
ФК "Задругар" (Српски Милетић) 1 : 1 ФК "Полет" (Каравуково)
ОФК "Младост АПА" (Апатин) 1 : 3 ФК "Будућност" (Гложан)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ОФК "Вршац Унитед" (Вршац) 1 : 0 ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) 3 : 0 ФК "Будућност" (Српска Црња)
ФК "Војводина 1928" (Перлез) 3 : 1 ФК "Раднички" (Ковин)
ФК "ЖАК" (Кикинда) 2 : 0 ФК "Раднички" (Сомбор)
ФК "Слога" (Пландиште) 3 : 2 ФК "Младост" (Омољица)
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) 4 : 1 ФК "Полет" (Наково)
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) 0 : 3 ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
ФК "Слобода" (Нови Козарци) 6 : 1 ОФК "Бегеј" (Житиште)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ФК "Хајдук" (Дивош) 6 : 1 ФК "Купиново" (Купиновo)
ФК "Јединство" (Стара Пазова) 5 : 2 ФК "Слога" (Темерин)
ФК "Хајдук" (Бешка) 2 : 1 ФК "Сремац Војка" (Војка)
ФК "Кабел" (Нови Сад) 0 : 0 ФК "Борац" (Нови Сад)
ОФК "Славија" (Нови Сад) 1 : 4 ФК "Слога" (Ердевик)
ФК "Подунавац" (Белегиш) 1 : 0 ФК "Индекс" (Нови Сад)
ФК "Хајдук" (Чуруг) 2 : 2 ФК "Борац" (Шајкаш)
ОФК "Југовић" (Каћ) 2 : 1 ФК "ЛСК" (Лаћарак)

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Цемент" (Беочин) 2 : 1 ФК "Братство 1946" (Пригревица)
ФК "Оџаци" (Оџаци) 2 : 0 ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) 2 : 0 ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
ФК "Динамо 1945" (Панчево) 4 : 0 ФК "Бачка 1901" (Суботица)
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) 0 : 0 ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
ФК "Младост" (Бачки Јарак) 1 : 1 ФК "Железничар" (Панчево)
ФК "Борац" (Сакуле) 1 : 1 ФК "Дунав" (Стари Бановци)
ФК "Раднички" (Нова Пазова) 4 : 0 ФК "Раднички" (Шид)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ОФК "Младост АПА" (Апатин) 2 : 0 ФК "Бачка" (Пачир)
ФК "Будућност" (Гложан) 1 : 1 ФК "Задругар" (Српски Милетић)
ФК "Полет" (Каравуково) 4 : 2 ФК "Младост" (Турија)
ФК "Потисје" (Кањижа) 5 : 1 ФК "БСК" (Бачки Брестовац)
ФК "Текстилац" (Оџаци) 1 : 3 ФК "Србобран" (Србобран)
ФК "Таванкут" (Таванкут) 1 : 2 ФК "Слога" (Чонопља)
ФК "Раднички" (Сомбор) 1 : 3 ФК "Младост" (Бачки Петровац)
СК "Тиса" (Адорјан) 2 : 1 ФК "Препород" (Нови Жедник)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ФК "Слобода" (Нови Козарци) 2 : 2 ОФК "Вршац Унитед" (Вршац)
ОФК "Бегеј" (Житиште) 2 : 0 ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) 7 : 0 ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
ФК "Полет" (Наково) 1 : 0 ФК "Слога" (Пландиште)
ФК "Младост" (Омољица) 2 : 2 ФК "ЖАК" (Кикинда)
ФК "Раднички" (Сутјеска) 0 : 3 ФК "Војводина 1928" (Перлез)
ФК "Раднички" (Ковин) 2 : 1 ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
ФК "Будућност" (Српска Црња) 1 : 0 ФК "Козара" (Банатско Велико Село)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ОФК "Југовић" (Каћ) 5 : 1 ФК "Хајдук" (Дивош)
ФК "ЛСК" (Лаћарак) 4 : 0 ФК "Хајдук" (Чуруг)
ФК "Борац" (Шајкаш) 2 : 0 ФК "Подунавац" (Белегиш)
ФК "Индекс" (Нови Сад) 1 : 1 ОФК "Славија" (Нови Сад)
ФК "Слога" (Ердевик) 1 : 0 ФК "Кабел" (Нови Сад)
ФК "Борац" (Нови Сад) 2 : 1 ФК "Хајдук" (Бешка)
ФК "Сремац Војка" (Војка) 0 : 0 ФК "Јединство" (Стара Пазова)
ФК "Слога" (Темерин) 2 : 1 ФК "Купиново" (Купиновo)

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Братство 1946" (Пригревица) 1 : 0 ФК "Раднички" (Нова Пазова)
ФК "Раднички" (Шид) 0 : 1 ФК "Борац" (Сакуле)
ФК "Дунав" (Стари Бановци) 1 : 2 ФК "Младост" (Бачки Јарак)
ФК "Железничар" (Панчево) 3 : 1 ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) 0 : 1 ФК "Динамо 1945" (Панчево)
ФК "Бачка 1901" (Суботица) 0 : 4 ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) 3 : 2 ФК "Оџаци" (Оџаци)
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) 2 : 2 ФК "Цемент" (Беочин)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "Бачка" (Пачир) 0 : 1 СК "Тиса" (Адорјан)
ФК "Препород" (Нови Жедник) 3 : 1 ФК "Раднички" (Сомбор)
ФК "Младост" (Бачки Петровац) 3 : 2 ФК "Таванкут" (Таванкут)
ФК "Слога" (Чонопља) 1 : 1 ФК "Текстилац" (Оџаци)
ФК "Србобран" (Србобран) 2 : 0 ФК "Потисје" (Кањижа)
ФК "БСК" (Бачки Брестовац) 2 : 1 ФК "Полет" (Каравуково)
ФК "Младост" (Турија) 2 : 0 ФК "Будућност" (Гложан)
ФК "Задругар" (Српски Милетић) 1 : 1 ОФК "Младост АПА" (Апатин)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ОФК "Вршац Унитед" (Вршац) 2 : 1 ФК "Будућност" (Српска Црња)
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) 3 : 0 ФК "Раднички" (Ковин)
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) 0 : 0 ФК "Раднички" (Сутјеска)
ФК "Војводина 1928" (Перлез) 2 : 0 ФК "Младост" (Омољица)
ФК "ЖАК" (Кикинда) 3 : 0 ФК "Полет" (Наково)
ФК "Слога" (Пландиште) 2 : 3 ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) 1 : 0 ОФК "Бегеј" (Житиште)
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) 1 : 0 ФК "Слобода" (Нови Козарци)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ФК "Хајдук" (Дивош) 2 : 0 ФК "Слога" (Темерин)
ФК "Купиново" (Купиновo) 1 : 2 ФК "Сремац Војка" (Војка)
ФК "Јединство" (Стара Пазова) 1 : 0 ФК "Борац" (Нови Сад)
ФК "Хајдук" (Бешка) 0 : 2 ФК "Слога" (Ердевик)
ФК "Кабел" (Нови Сад) 1 : 1 ФК "Индекс" (Нови Сад)
ОФК "Славија" (Нови Сад) 2 : 4 ФК "Борац" (Шајкаш)
ФК "Подунавац" (Белегиш) 6 : 1 ФК "ЛСК" (Лаћарак)
ФК "Хајдук" (Чуруг) 4 : 1 ОФК "Југовић" (Каћ)

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) 1 : 0 ФК "Братство 1946" (Пригревица)
ФК "Цемент" (Беочин) 3 : 1 ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
ФК "Оџаци" (Оџаци) 1 : 0 ФК "Бачка 1901" (Суботица)
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) 3 : 1 ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
ФК "Динамо 1945" (Панчево) 2 : 0 ФК "Железничар" (Панчево)
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) 3 : 1 ФК "Дунав" (Стари Бановци)
ФК "Младост" (Бачки Јарак) 1 : 0 ФК "Раднички" (Шид)
ФК "Борац" (Сакуле) 3 : 0 ФК "Раднички" (Нова Пазова)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "Задругар" (Српски Милетић) 6 : 0 ФК "Бачка" (Пачир)
ОФК "Младост АПА" (Апатин) 1 : 0 ФК "Младост" (Турија)
ФК "Будућност" (Гложан) 2 : 1 ФК "БСК" (Бачки Брестовац)
ФК "Полет" (Каравуково) 0 : 1 ФК "Србобран" (Србобран)
ФК "Потисје" (Кањижа) 2 : 1 ФК "Слога" (Чонопља)
ФК "Текстилац" (Оџаци) 0 : 2 ФК "Младост" (Бачки Петровац)
ФК "Таванкут" (Таванкут) 1 : 1 ФК "Препород" (Нови Жедник)
ФК "Раднички" (Сомбор) 1 : 1 СК "Тиса" (Адорјан)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) 2 : 0 ОФК "Вршац Унитед" (Вршац)
ФК "Слобода" (Нови Козарци) 2 : 0 ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
ОФК "Бегеј" (Житиште) 2 : 0 ФК "Слога" (Пландиште)
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) 2 : 2 ФК "ЖАК" (Кикинда)
ФК "Полет" (Наково) 1 : 2 ФК "Војводина 1928" (Перлез)
ФК "Младост" (Омољица) 1 : 1 ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
ФК "Раднички" (Сутјеска) 1 : 0 ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
ФК "Раднички" (Ковин) 1 : 0 ФК "Будућност" (Српска Црња)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ФК "Хајдук" (Чуруг) 2 : 2 ФК "Хајдук" (Дивош)
ОФК "Југовић" (Каћ) 0 : 0 ФК "Подунавац" (Белегиш)
ФК "ЛСК" (Лаћарак) 2 : 3 ОФК "Славија" (Нови Сад)
ФК "Борац" (Шајкаш) 2 : 0 ФК "Кабел" (Нови Сад)
ФК "Индекс" (Нови Сад) 1 : 0 ФК "Хајдук" (Бешка)
ФК "Слога" (Ердевик) 0 : 1 ФК "Јединство" (Стара Пазова)
ФК "Борац" (Нови Сад) 2 : 0 ФК "Купиново" (Купиновo)
ФК "Сремац Војка" (Војка) 1 : 1 ФК "Слога" (Темерин)

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Братство 1946" (Пригревица) 1 : 1 ФК "Борац" (Сакуле)
ФК "Раднички" (Нова Пазова) 1 : 1 ФК "Младост" (Бачки Јарак)
ФК "Раднички" (Шид) 1 : 3 ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
ФК "Дунав" (Стари Бановци) 2 : 1 ФК "Динамо 1945" (Панчево)
ФК "Железничар" (Панчево) 0 : 2 ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) 0 : 1 ФК "Оџаци" (Оџаци)
ФК "Бачка 1901" (Суботица) 0 : 2 ФК "Цемент" (Беочин)
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) 1 : 2 ФК "Омладинац" (Нови Бановци)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "Бачка" (Пачир) 1 : 2 ФК "Раднички" (Сомбор)
СК "Тиса" (Адорјан) 3 : 0 ФК "Таванкут" (Таванкут)
ФК "Препород" (Нови Жедник) 3 : 0 ФК "Текстилац" (Оџаци)
ФК "Младост" (Бачки Петровац) 2 : 0 ФК "Потисје" (Кањижа)
ФК "Слога" (Чонопља) 2 : 1 ФК "Полет" (Каравуково)
ФК "Србобран" (Србобран) 2 : 0 ФК "Будућност" (Гложан)
ФК "БСК" (Бачки Брестовац) 2 : 1 ОФК "Младост АПА" (Апатин)
ФК "Младост" (Турија) 5 : 1 ФК "Задругар" (Српски Милетић)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ОФК "Вршац Унитед" (Вршац) 2 : 0 ФК "Раднички" (Ковин)
ФК "Будућност" (Српска Црња) 1 : 1 ФК "Раднички" (Сутјеска)
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) 2 : 0 ФК "Младост" (Омољица)
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) 5 : 0 ФК "Полет" (Наково)
ФК "Војводина 1928" (Перлез) 0 : 1 ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
ФК "ЖАК" (Кикинда) 2 : 1 ОФК "Бегеј" (Житиште)
ФК "Слога" (Пландиште) 0 : 2 ФК "Слобода" (Нови Козарци)
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) 3 : 0 ФК "Јединство" (Нови Бечеј)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ФК "Хајдук" (Дивош) 3 : 2 ФК "Сремац Војка" (Војка)
ФК "Слога" (Темерин) 1 : 0 ФК "Борац" (Нови Сад)
ФК "Купиново" (Купиновo) 1 : 2 ФК "Слога" (Ердевик)
ФК "Јединство" (Стара Пазова) 2 : 1 ФК "Индекс" (Нови Сад)
ФК "Хајдук" (Бешка) 3 : 1 ФК "Борац" (Шајкаш)
ФК "Кабел" (Нови Сад) 1 : 1 ФК "ЛСК" (Лаћарак)
ОФК "Славија" (Нови Сад) 2 : 4 ОФК "Југовић" (Каћ)
ФК "Подунавац" (Белегиш) 0 : 1 ФК "Хајдук" (Чуруг)

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) 0 : 1 ФК "Братство 1946" (Пригревица)
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) 3 : 1 ФК "Бачка 1901" (Суботица)
ФК "Цемент" (Беочин) 2 : 0 ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
ФК "Оџаци" (Оџаци) 1 : 0 ФК "Железничар" (Панчево)
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) 3 : 1 ФК "Дунав" (Стари Бановци)
ФК "Динамо 1945" (Панчево) 5 : 0 ФК "Раднички" (Шид)
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) 3 : 1 ФК "Раднички" (Нова Пазова)
ФК "Младост" (Бачки Јарак) 1 : 3 ФК "Борац" (Сакуле)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "Младост" (Турија) 2 : 1 ФК "Бачка" (Пачир)
ФК "Задругар" (Српски Милетић) 5 : 2 ФК "БСК" (Бачки Брестовац)
ОФК "Младост АПА" (Апатин) 0 : 0 ФК "Србобран" (Србобран)
ФК "Будућност" (Гложан) 2 : 2 ФК "Слога" (Чонопља)
ФК "Полет" (Каравуково) 0 : 0 ФК "Младост" (Бачки Петровац)
ФК "Потисје" (Кањижа) 2 : 1 ФК "Препород" (Нови Жедник)
ФК "Текстилац" (Оџаци) 0 : 4 СК "Тиса" (Адорјан)
ФК "Таванкут" (Таванкут) 0 : 2 ФК "Раднички" (Сомбор)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) 1 : 1 ОФК "Вршац Унитед" (Вршац)
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) 1 : 0 ФК "Слога" (Пландиште)
ФК "Слобода" (Нови Козарци) 3 : 1 ФК "ЖАК" (Кикинда)
ОФК "Бегеј" (Житиште) 0 : 0 ФК "Војводина 1928" (Перлез)
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) 2 : 1 ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
ФК "Полет" (Наково) 1 : 5 ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
ФК "Младост" (Омољица) 1 : 0 ФК "Будућност" (Српска Црња)
ФК "Раднички" (Сутјеска) 2 : 2 ФК "Раднички" (Ковин)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ФК "Подунавац" (Белегиш) 2 : 0 ФК "Хајдук" (Дивош)
ФК "Хајдук" (Чуруг) 2 : 1 ОФК "Славија" (Нови Сад)
ОФК "Југовић" (Каћ) 1 : 2 ФК "Кабел" (Нови Сад)
ФК "ЛСК" (Лаћарак) 3 : 1 ФК "Хајдук" (Бешка)
ФК "Борац" (Шајкаш) 1 : 1 ФК "Јединство" (Стара Пазова)
ФК "Индекс" (Нови Сад) 2 : 0 ФК "Купиново" (Купиновo)
ФК "Слога" (Ердевик) 4 : 1 ФК "Слога" (Темерин)
ФК "Борац" (Нови Сад) 3 : 0 ФК "Сремац Војка" (Војка)

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Братство 1946" (Пригревица) 2 : 0 ФК "Младост" (Бачки Јарак)
ФК "Борац" (Сакуле) 4 : 0 ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
ФК "Раднички" (Нова Пазова) 1 : 0 ФК "Динамо 1945" (Панчево)
ФК "Раднички" (Шид) 1 : 6 ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
ФК "Дунав" (Стари Бановци) 1 : 2 ФК "Оџаци" (Оџаци)
ФК "Железничар" (Панчево) 2 : 1 ФК "Цемент" (Беочин)
ФК "Раднички" (Сремска Митровица) 0 : 3 ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
ФК "Бачка 1901" (Суботица) 0 : 2 ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "Бачка" (Пачир) 1 : 2 ФК "Таванкут" (Таванкут)
ФК "Раднички" (Сомбор) 7 : 0 ФК "Текстилац" (Оџаци)
СК "Тиса" (Адорјан) 1 : 1 ФК "Потисје" (Кањижа)
ФК "Препород" (Нови Жедник) 1 : 1 ФК "Полет" (Каравуково)
ФК "Младост" (Бачки Петровац) 2 : 0 ФК "Будућност" (Гложан)
ФК "Слога" (Чонопља) 6 : 0 ОФК "Младост АПА" (Апатин)
ФК "Србобран" (Србобран) 2 : 0 ФК "Задругар" (Српски Милетић)
ФК "БСК" (Бачки Брестовац) 5 : 1 ФК "Младост" (Турија)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ОФК "Вршац Унитед" (Вршац) 3 : 0 ФК "Раднички" (Сутјеска)
ФК "Раднички" (Ковин) 1 : 4 ФК "Младост" (Омољица)
ФК "Будућност" (Српска Црња) 4 : 2 ФК "Полет" (Наково)
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) 0 : 0 ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) 3 : 0 ОФК "Бегеј" (Житиште)
ФК "Војводина 1928" (Перлез) 1 : 0 ФК "Слобода" (Нови Козарци)
ФК "ЖАК" (Кикинда) 4 : 1 ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
ФК "Слога" (Пландиште) 5 : 3 ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ФК "Хајдук" (Дивош) 1 : 0 ФК "Борац" (Нови Сад)
ФК "Сремац Војка" (Војка) 0 : 2 ФК "Слога" (Ердевик)
ФК "Слога" (Темерин) 1 : 0 ФК "Индекс" (Нови Сад)
ФК "Купиново" (Купиновo) 1 : 4 ФК "Борац" (Шајкаш)
ФК "Јединство" (Стара Пазова) 8 : 2 ФК "ЛСК" (Лаћарак)
ФК "Хајдук" (Бешка) 3 : 1 ОФК "Југовић" (Каћ)
ФК "Кабел" (Нови Сад) 1 : 0 ФК "Хајдук" (Чуруг)
ОФК "Славија" (Нови Сад) 0 : 2 ФК "Подунавац" (Белегиш)

Српска лига ВОЈВОДИНА

Домаћин Гост
ФК "Бачка 1901" (Суботица) 1 : 1 ФК "Братство 1946" (Пригревица)
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) 2 : 1 ФК "Раднички" (Сремска Митровица)
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) 1 : 0 ФК "Железничар" (Панчево)
ФК "Цемент" (Беочин) 3 : 2 ФК "Дунав" (Стари Бановци)
ФК "Оџаци" (Оџаци) 3 : 2 ФК "Раднички" (Шид)
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) 4 : 0 ФК "Раднички" (Нова Пазова)
ФК "Динамо 1945" (Панчево) 1 : 2 ФК "Борац" (Сакуле)
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) 1 : 4 ФК "Младост" (Бачки Јарак)

Војвођанска фудбалска лига "Север"

Домаћин Гост
ФК "БСК" (Бачки Брестовац) 4 : 2 ФК "Бачка" (Пачир)
ФК "Младост" (Турија) 0 : 0 ФК "Србобран" (Србобран)
ФК "Задругар" (Српски Милетић) 4 : 5 ФК "Слога" (Чонопља)
ОФК "Младост АПА" (Апатин) 0 : 3 ФК "Младост" (Бачки Петровац)
ФК "Будућност" (Гложан) 2 : 1 ФК "Препород" (Нови Жедник)
ФК "Полет" (Каравуково) 1 : 0 СК "Тиса" (Адорјан)
ФК "Потисје" (Кањижа) 2 : 0 ФК "Раднички" (Сомбор)
ФК "Текстилац" (Оџаци) 1 : 0 ФК "Таванкут" (Таванкут)

Војвођанска фудбалска лига "Исток"

Домаћин Гост
ФК "Слога" (Пландиште) 0 : 4 ОФК "Вршац Унитед" (Вршац)
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) 2 : 1 ФК "ЖАК" (Кикинда)
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) 0 : 0 ФК "Војводина 1928" (Перлез)
ФК "Слобода" (Нови Козарци) 3 : 0 ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
ОФК "Бегеј" (Житиште) 0 : 1 ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) 3 : 0 ФК "Будућност" (Српска Црња)
ФК "Полет" (Наково) 0 : 0 ФК "Раднички" (Ковин)
ФК "Младост" (Омољица) 0 : 0 ФК "Раднички" (Сутјеска)

Војвођанска фудбалска лига "Југ"

Домаћин Гост
ОФК "Славија" (Нови Сад) 0 : 1 ФК "Хајдук" (Дивош)
ФК "Подунавац" (Белегиш) 3 : 3 ФК "Кабел" (Нови Сад)
ФК "Хајдук" (Чуруг) 2 : 0 ФК "Хајдук" (Бешка)
ОФК "Југовић" (Каћ) 1 : 2 ФК "Јединство" (Стара Пазова)
ФК "ЛСК" (Лаћарак) 1 : 1 ФК "Купиново" (Купиновo)
ФК "Борац" (Шајкаш) 1 : 1 ФК "Слога" (Темерин)
ФК "Индекс" (Нови Сад) 1 : 1 ФК "Сремац Војка" (Војка)
ФК "Слога" (Ердевик) 4 : 0 ФК "Борац" (Нови Сад)

Архива

22. 11. 2017. | 13:19

Седница Скупштине ФСВ 24. новембра у Старој Пазови

Читај даље...
17. 11. 2017. | 14:38

Моторичка тестирања и спортско-медицински прегледи перспективних фудбалера ФСВ

Читај даље...
17. 11. 2017. | 14:27

Билтени ОКП лига за 12. коло биће објављени 24. новембра

Читај даље...
16. 11. 2017. | 11:05

Одигране селективне утакмице регионалних селекција Војводине и Западне Србије

Читај даље...