Булевар ослобођења 92/V, 21 000 Нови Сад; Тел: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Факс: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Финале баража за Српску лигу Војводина и Војвођанске лиге – прве утакмице

Loading Догађаји

Прве утакмице финала баража за Српску лигу Војводина и Војвођанске лиге (Север, Исток, Југ) на програму су у уторак 25. и среду 26. јуна 2019. године.

СРПСКА ЛИГА ВОЈВОДИНА:

НЕДЕЉА 16. јун 2019. године 17:30 часова
Каћ: ОФК „Југовић“ (Каћ) – ФК “ЧСК Пивара“ (Челарево)
Чонопља: ФК “Слога“ (Чонопља) – ФК “Војводина 1928“ (Перлез)

ЧЕТВРТАК 20. јун 2019. године 17:30 часова
Челарево: ФК “ЧСК Пивара“ (Челарево) – ОФК „Југовић“ (Каћ)
Перлез: ФК “Војводина 1928“ (Перлез) – ФК “Слога“ (Чонопља)

ФИНАЛЕ
Прва утакмица / среда 26. јун 2019. године 17:30 часова
Победник ОФК „Југовић“ (Каћ) / ФК “ЧСК Пивара“ (Челарево)
Против
Победник ФК “Слога“ (Чонопља) – ФК “Војводина 1928“ (Перлез)

РЕВАНШ / недеља 30. јун 2019. године 17:30 часова
Победник ФК “Слога“ (Чонопља) – ФК “Војводина 1928“ (Перлез)
Против
Победник ОФК „Југовић“ (Каћ) / ФК “ЧСК Пивара“ (Челарево)

ВФЛ ИСТОК:
1. ФК Нафтагас (Елемир) – ФК Потпорањ (Потпорањ)
прва утакмица 16.06.(недеља), друга утакмица 20.06. (четвртак)

2. ФК Банат (Чента) – ФК Раднички (Баранда)
прва утакмица 15.06. (субота), друга утакмица 19.06. (среда)

Финале: победник пара 2 са победником пара 1
прва утакмица 26.06. (среда), друга утакмица 30.06. (недеља)

ВФЛ ЈУГ:
1. ФК Железничар (Инђија) – ФК Т С К (Темерин)
прва утакмица 15.06. (субота), друга утакмица 19.06. (среда)

2. ФК Јадран (Голубинци) – РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)
прва утакмица 16.06. (недеља), друга утакмица 20.06. (четвртак)

Финале: победник пара 1 са победником пара 2
прва утакмица 26.06. (среда), друга утакмица 30.06. (недеља)

ВФЛ СЕВЕР:
1. ФК Искра (Куцура) – ФК Херцеговац (Гајдобра)
прва утакмица 16.06. (недеља), друга утакмица 20.06. (четвртак)

2. ФК Пролетер (Равно Село) – ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)
прва утакмица 15.06. (субота), друга утакмица 19.06. (среда)

Финале: победник пара 1 са победником пара 2
прва утакмица 26.06. (среда), друга утакмица 29.06. (субота)

Све утакмице се играју са почетком у 17.30 часова.