VFL „Jug“ – delegiranje

VFL „Jug“ – 2. kolo

FK "Mladost" (Novi Sad) FK "Podunavac" (Belegiš)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Novi Sad
Delegat Pejić Dragan
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Todić Filip
Drugi sudija pomoćnik Kalman Petar
FK "Podrinje" (Mačvanska Mitrovica) FK "Borac" (Šajkaš)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Mačvanska Mitrovica
Delegat Kosovac Jovan
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
FK "Radnički" (Nova Pazova) FK "Crvena zvezda" (Novi Sad)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Nova Pazova
Delegat Muratović Radislav
Sudija Petrović Rastko
Prvi sudija pomoćnik Mitrović Ognjen
Drugi sudija pomoćnik Mitrović Minja
FK "Sloga" (Temerin) FK "Jadran" (Golubinci)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Temerin
Delegat Ćurčić Dejan
Sudija Gaćinović Marko
Prvi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Vukčević Dunja
OFK "Jugović" (Kać) FK "Cement" (Beočin)
25. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Kać
Delegat Golubović Milenko
Sudija Stojić Uroš
Prvi sudija pomoćnik Božoki Danijel
Drugi sudija pomoćnik Stoiljković Zorana
FK "Sloboda" (Donji Tovarnik) FK "Mladost" (Bački Jarak)
25. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Donji Tovarnik
Delegat Milanović Igor
Sudija Ranković Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Mijanović Stefan
Drugi sudija pomoćnik Matić Dimitrije
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) FK "Sremac Vojka" (Vojka)
25. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Stara Pazova
Delegat Paprica Nemanja
Sudija Negovanović Miloš
Prvi sudija pomoćnik Graovac Bojan
Drugi sudija pomoćnik Malešević Mirela
FK "Hajduk" (Divoš) FK "Sloga" (Erdevik)
25. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Divoš
Delegat Knežević Brane
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Radić Blagoje
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe

VFL „Jug“ – 1. kolo

FK "Sloga" (Erdevik) FK "Sloga" (Temerin)
17. 08. 2019. (subota) - 17:00 Erdevik
Delegat Radaković Miodrag
Sudija Mitrović Ognjen
Prvi sudija pomoćnik Graovac Bojan
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
FK "Crvena zvezda" (Novi Sad) FK "Jedinstvo" (Stara Pazova)
17. 08. 2019. (subota) - 17:00 Novi Sad
Delegat Subotić Marko
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Stoiljković Zorana
Drugi sudija pomoćnik Vukčević Dunja
FK "Mladost" (Bački Jarak) FK "Mladost" (Novi Sad)
17. 08. 2019. (subota) - 17:00 Bački Jarak
Delegat Trkulja Ilija
Sudija Stojić Uroš
Prvi sudija pomoćnik Božoki Danijel
Drugi sudija pomoćnik Kalman Petar
FK "Hajduk" (Divoš) OFK "Jugović" (Kać)
18. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Divoš
Delegat Malenić Predrag
Sudija Graovac Bojan
Prvi sudija pomoćnik Matić Dimitrije
Drugi sudija pomoćnik Mijanović Stefan
FK "Jadran" (Golubinci) FK "Radnički" (Nova Pazova)
18. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Golubinci
Delegat Klincov Velimir
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Drugi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
FK "Sremac Vojka" (Vojka) FK "Podrinje" (Mačvanska Mitrovica)
18. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Vojka
Delegat Simić Saša
Sudija Gaćinović Marko
Prvi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Drugi sudija pomoćnik Vukmirović Veljko
FK "Borac" (Šajkaš) FK "Sloboda" (Donji Tovarnik)
18. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Šajkaš
Delegat Adžić Veselin
Sudija Negovanović Miloš
Prvi sudija pomoćnik Petrović Rastko
Drugi sudija pomoćnik Malešević Mirela
FK "Podunavac" (Belegiš) FK "Cement" (Beočin)
18. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Belegiš
Delegat Jovanović Stojša
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Radić Blagoje
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe