ВФЛ „Југ“ – делегирање

ВФЛ „Југ“ – 2. коло

ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Подунавац" (Белегиш)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Нови Сад
Делегат Пејић Драган
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Тодић Филип
Други судија помоћник Калман Петар
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) ФК "Борац" (Шајкаш)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Мачванска Митровица
Делегат Косовац Јован
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Нова Пазова
Делегат Муратовић Радислав
Судија Петровић Растко
Први судија помоћник Митровић Огњен
Други судија помоћник Митровић Миња
ФК "Слога" (Темерин) ФК "Јадран" (Голубинци)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Темерин
Делегат Ћурчић Дејан
Судија Гаћиновић Марко
Први судија помоћник Миоданић Владимир
Други судија помоћник Вукчевић Дуња
ОФК "Југовић" (Каћ) ФК "Цемент" (Беочин)
25. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Каћ
Делегат Голубовић Миленко
Судија Стојић Урош
Први судија помоћник Божоки Данијел
Други судија помоћник Стоиљковић Зорана
ФК "Слобода" (Доњи Товарник) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
25. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Доњи Товарник
Делегат Милановић Игор
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Мијановић Стефан
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Сремац Војка" (Војка)
25. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Стара Пазова
Делегат Паприца Немања
Судија Неговановић Милош
Први судија помоћник Граовац Бојан
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Хајдук" (Дивош) ФК "Слога" (Ердевик)
25. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Дивош
Делегат Кнежевић Бране
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Радић Благоје
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе

ВФЛ „Југ“ – 1. коло

ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Слога" (Темерин)
17. 08. 2019. (субота) - 17:00 Ердевик
Делегат Радаковић Миодраг
Судија Митровић Огњен
Први судија помоћник Граовац Бојан
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
17. 08. 2019. (субота) - 17:00 Нови Сад
Делегат Суботић Марко
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Стоиљковић Зорана
Други судија помоћник Вукчевић Дуња
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Младост" (Нови Сад)
17. 08. 2019. (субота) - 17:00 Бачки Јарак
Делегат Тркуља Илија
Судија Стојић Урош
Први судија помоћник Божоки Данијел
Други судија помоћник Калман Петар
ФК "Хајдук" (Дивош) ОФК "Југовић" (Каћ)
18. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Дивош
Делегат Маленић Предраг
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Матић Димитрије
Други судија помоћник Мијановић Стефан
ФК "Јадран" (Голубинци) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
18. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Голубинци
Делегат Клинцов Велимир
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Рапоти Зоран
Други судија помоћник Батало Немања
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Подриње" (Мачванска Митровица)
18. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Војка
Делегат Симић Саша
Судија Гаћиновић Марко
Први судија помоћник Стојић Урош
Други судија помоћник Вукмировић Вељко
ФК "Борац" (Шајкаш) ФК "Слобода" (Доњи Товарник)
18. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Шајкаш
Делегат Аџић Веселин
Судија Неговановић Милош
Први судија помоћник Петровић Растко
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Цемент" (Беочин)
18. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Белегиш
Делегат Јовановић Стојша
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Радић Благоје
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе