021 / 421-401, 021 / 420-885 021 / 66-23-460 kancelarija@fsv.rs Булевар Ослобођења 92/5, Нови Сад

ВФЛ “Југ”

ВФЛ “Југ” – 30. коло

ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Индекс" (Нови Сад)
04.06.2017 (недеља) - 17:00 Нови Сад
Делегат Ватић Небојша
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Арсић Драган
Други судија помоћник Јоксовић Петар
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Подунавац" (Белегиш)
04.06.2017 (недеља) - 17:00 Војка
Делегат Зубац Илија
Судија Илић Дејан
Први судија помоћник Вукчевић Горан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "Хајдук" (Чуруг) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
04.06.2017 (недеља) - 17:00 Чуруг
Делегат Ковачевић Љубомир
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Малешевић Мирела
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "ЖСК" (Жабаљ) ФК "Софекс" (Футог)
04.06.2017 (недеља) - 17:00 Жабаљ
Делегат Муратовић Радислав
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Матић Немања
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Слога" (Ердевик) ОФК "Славија" (Нови Сад)
04.06.2017 (недеља) - 17:00 Ердевик
Делегат Радиновић Саша
Судија Неговановић Милош
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Рапоти Зоран
ФК "ЛСК" (Лаћарак) ФК "Борац" (Нови Сад)
04.06.2017 (недеља) - 17:00 Лаћарак
Делегат Козарев Петар
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "Ветерник" (Ветерник) ФК "Хајдук" (Бешка)
04.06.2017 (недеља) - 17:00 Ветерник
Делегат Докоза Андрија
Судија Олах Давид
Први судија помоћник Савић Страхиња
Други судија помоћник Грујовић Марко
ФК "Купиново" (Купиновo) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
04.06.2017 (недеља) - 17:00 Купиново
Делегат Ђорђијевски Драган
Судија Ступар Јован
Први судија помоћник Станојчев Ђорђе
Други судија помоћник Вучић Стефан

ВФЛ “Југ” – 29. коло

ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Кабел" (Нови Сад)
28.05.2017 (недеља) - 17:00 Стара Пазова
Делегат Аврамовић Ненад
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Димитријевић Небојша
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Хајдук" (Бешка) ФК "Купиново" (Купиновo)
28.05.2017 (недеља) - 17:00 Бешка
Делегат Поповић Далибор
Судија Матић Димитрије
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "Борац" (Нови Сад) ФК "Ветерник" (Ветерник)
28.05.2017 (недеља) - 17:00 Нови Сад
Делегат Паприца Немања
Судија Самац Саша
Први судија помоћник Олах Давид
Други судија помоћник Зорић Душан
ОФК "Славија" (Нови Сад) ФК "ЛСК" (Лаћарак)
28.05.2017 (недеља) - 17:00 Нови Сад
Делегат Аџић Веселин
Судија Вукчевић Горан
Први судија помоћник Илић Дејан
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Софекс" (Футог) ФК "Слога" (Ердевик)
28.05.2017 (недеља) - 17:00 Футог
Делегат Илић Милан
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Савић Страхиња
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "ЖСК" (Жабаљ)
28.05.2017 (недеља) - 17:00 Бачки Јарак
Делегат Дакић Милан
Судија Станојчев Ђорђе
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Хајдук" (Чуруг)
28.05.2017 (недеља) - 17:00 Белегиш
Делегат Алексић Владан
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Бањац Милош
Други судија помоћник Рапоти Зоран
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Сремац Војка" (Војка)
28.05.2017 (недеља) - 17:00 Нови Сад
Делегат Јелић Радиша
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Малешевић Мирела

ВФЛ “Југ” – 28. коло

ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Сремац Војка" (Војка)
21.05.2017 (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Голубовић Миленко
Судија Бањац Милош
Први судија помоћник Ранисавић Саша
Други судија помоћник Грујовић Марко
ФК "Хајдук" (Чуруг) ФК "Индекс" (Нови Сад)
20.05.2017 (субота) - 16:30 Чуруг
Делегат Кнежевић Бране
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "ЖСК" (Жабаљ) ФК "Подунавац" (Белегиш)
20.05.2017 (субота) - 16:30 Жабаљ
Делегат Косовац Јован
Судија Неговановић Милош
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Јоксовић Петар
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
20.05.2017 (субота) - 16:30 Ердевик
Делегат Ковачевић Љубомир
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Свркота Немања
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "ЛСК" (Лаћарак) ФК "Софекс" (Футог)
21.05.2017 (недеља) - 16:30 Лаћарак
Делегат Докоза Андрија
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Прашовић Небојша
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Ветерник" (Ветерник) ОФК "Славија" (Нови Сад)
20.05.2017 (субота) - 16:30 Ветерник
Делегат Ватић Небојша
Судија Савић Страхиња
Први судија помоћник Матић Немања
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Купиново" (Купиновo) ФК "Борац" (Нови Сад)
21.05.2017 (недеља) - 16:30 Купиново
Делегат Радиновић Саша
Судија Станојчев Ђорђе
Први судија помоћник Илић Дејан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Хајдук" (Бешка)
20.05.2017 (субота) - 16:30 Стара Пазова
Делегат Аџић Веселин
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Ступар Јован
Други судија помоћник Рапоти Зоран

ВФЛ “Југ” – 27. коло

ФК "Хајдук" (Бешка) ФК "Кабел" (Нови Сад)
17.05.2017 (среда) - 16:30 Бешка
Делегат Зеленовић Миладин
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Матић Димитрије
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "Борац" (Нови Сад) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
17.05.2017 (среда) - 16:30 Нови Сад
Делегат Калањ Александар
Судија Ступар Јован
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Рапоти Зоран
ОФК "Славија" (Нови Сад) ФК "Купиново" (Купиновo)
17.05.2017 (среда) - 16:30 Нови Сад
Делегат Симеуновић Славко
Судија Свркота Немања
Први судија помоћник Гњатовић Марко
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Софекс" (Футог) ФК "Ветерник" (Ветерник)
17.05.2017 (среда) - 16:30 Футог
Делегат Јелић Радиша
Судија Рађен Предраг
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "ЛСК" (Лаћарак)
17.05.2017 (среда) - 16:30 Бачки Јарак
Делегат Муратовић Радислав
Судија Илић Дејан
Први судија помоћник Вукчевић Горан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Слога" (Ердевик)
17.05.2017 (среда) - 16:30 Белегиш
Делегат Козарев Петар
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Станојчев Ђорђе
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "ЖСК" (Жабаљ)
17.05.2017 (среда) - 16:30 Нови Сад
Делегат Зубац Илија
Судија Самац Саша
Први судија помоћник Прашовић Небојша
Други судија помоћник Јоксовић Петар
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Хајдук" (Чуруг)
17.05.2017 (среда) - 16:30 Војка
Делегат Поповић Слободан
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Арсић Драган
Други судија помоћник Грујовић Марко

ВФЛ “Југ” – 26. коло

ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Хајдук" (Чуруг)
14.05.2017 (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Паприца Немања
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Самац Саша
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "ЖСК" (Жабаљ) ФК "Сремац Војка" (Војка)
13.05.2017 (субота) - 16:30 Жабаљ
Делегат Ђорђијевски Драган
Судија Неговановић Милош
Први судија помоћник Ранисавић Саша
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Индекс" (Нови Сад)
13.05.2017 (субота) - 16:30 Ердевик
Делегат Дакић Милан
Судија Вукчевић Горан
Први судија помоћник Бањац Милош
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "ЛСК" (Лаћарак) ФК "Подунавац" (Белегиш)
14.05.2017 (недеља) - 16:30 Лаћарак
Делегат Гелић Милко
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Ступар Јован
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Ветерник" (Ветерник) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
13.05.2017 (субота) - 16:30 Ветерник
Делегат Косовац Јован
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Свркота Немања
Други судија помоћник Грујовић Марко
ФК "Купиново" (Купиновo) ФК "Софекс" (Футог)
14.05.2017 (недеља) - 16:30 Купиново
Делегат Аџић Веселин
Судија Олах Давид
Први судија помоћник Димитријевић Небојша
Други судија помоћник Јоксовић Петар
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ОФК "Славија" (Нови Сад)
13.05.2017 (субота) - 16:30 Стара Пазова
Делегат Поповић Далибор
Судија Прашовић Небојша
Први судија помоћник Савић Страхиња
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "Хајдук" (Бешка) ФК "Борац" (Нови Сад)
14.05.2017 (недеља) - 16:30 Бешка
Делегат Маленић Предраг
Судија Дашић Милош
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Лазаров Негован

ВФЛ “Југ” – 25. коло

ФК "Борац" (Нови Сад) ФК "Кабел" (Нови Сад)
07.05.2017 (недеља) - 16:30 Нови Сад
Делегат Голубовић Миленко
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Илић Дејан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ОФК "Славија" (Нови Сад) ФК "Хајдук" (Бешка)
06.05.2017 (субота) - 16:30 Нови Сад
Делегат Ватић Небојша
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Рапоти Зоран
ФК "Софекс" (Футог) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
07.05.2017 (недеља) - 10:00 Футог
Делегат Гелић Милко
Судија Бањац Милош
Први судија помоћник Дашић Милош
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Купиново" (Купиновo)
06.05.2017 (субота) - 16:30 Бачки Јарак
Делегат Илић Милан
Судија Самац Саша
Први судија помоћник Вукчевић Горан
Други судија помоћник Јоксовић Петар
ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Ветерник" (Ветерник)
07.05.2017 (недеља) - 16:30 Белегиш
Делегат Калањ Александар
Судија Станојчев Ђорђе
Први судија помоћник Ступар Јован
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "ЛСК" (Лаћарак)
07.05.2017 (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Аврамовић Ненад
Судија Савић Страхиња
Први судија помоћник Олах Давид
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Слога" (Ердевик)
07.05.2017 (недеља) - 16:30 Војка
Делегат Алексић Владан
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Свркота Немања
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Хајдук" (Чуруг) ФК "ЖСК" (Жабаљ)
07.05.2017 (недеља) - 16:30 Чуруг
Делегат Максимовић Павле
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Матић Димитрије
Други судија помоћник Вучић Стефан

ВФЛ “Југ” – 24. коло

ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "ЖСК" (Жабаљ)
30.04.2017 (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Козарев Петар
Судија Вукчевић Горан
Први судија помоћник Прашовић Небојша
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Хајдук" (Чуруг)
29.04.2017 (субота) - 16:30 Ердевик
Делегат Докоза Андрија
Судија Неговановић Милош
Први судија помоћник Илић Дејан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "ЛСК" (Лаћарак) ФК "Сремац Војка" (Војка)
29.04.2017 (субота) - 16:30 Лаћарак
Делегат Зеленовић Миладин
Судија Ступар Јован
Први судија помоћник Станојчев Ђорђе
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "Ветерник" (Ветерник) ФК "Индекс" (Нови Сад)
29.04.2017 (субота) - 16:30 Ветерник
Делегат Симеуновић Славко
Судија Дашић Милош
Први судија помоћник Самац Саша
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "Купиново" (Купиновo) ФК "Подунавац" (Белегиш)
30.04.2017 (недеља) - 16:30 Купиново
Делегат Јелић Радиша
Судија Матић Димитрије
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
29.04.2017 (субота) - 16:30 Стара Пазова
Делегат Ковачевић Љубомир
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Арсић Драган
Други судија помоћник Грујовић Марко
ФК "Хајдук" (Бешка) ФК "Софекс" (Футог)
30.04.2017 (недеља) - 16:30 Бешка
Делегат Кнежевић Бране
Судија Рађен Предраг
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Борац" (Нови Сад) ОФК "Славија" (Нови Сад)
30.04.2017 (недеља) - 16:30 Нови Сад
Делегат Муратовић Радислав
Судија Свркота Немања
Први судија помоћник Савић Страхиња
Други судија помоћник Рапоти Зоран

ВФЛ “Југ” – 23. коло

ОФК "Славија" (Нови Сад) ФК "Кабел" (Нови Сад)
22.04.2017 (субота) - 16:00 Нови Сад
Делегат Дакић Милан
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вукчевић Горан
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "Софекс" (Футог) ФК "Борац" (Нови Сад)
23.04.2017 (недеља) - 10:00 Футог
Делегат Косовац Јован
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Хајдук" (Бешка)
22.04.2017 (субота) - 16:00 Бачки Јарак
Делегат Паприца Немања
Судија Олах Давид
Први судија помоћник Димитријевић Небојша
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
23.04.2017 (недеља) - 16:00 Белегиш
Делегат Радиновић Саша
Судија Илић Дејан
Први судија помоћник Бањац Милош
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Купиново" (Купиновo)
23.04.2017 (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Гелић Милко
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Гњатовић Марко
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Ветерник" (Ветерник)
23.04.2017 (недеља) - 16:00 Војка
Делегат Поповић Слободан
Судија Самац Саша
Први судија помоћник Матић Димитрије
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Хајдук" (Чуруг) ФК "ЛСК" (Лаћарак)
23.04.2017 (недеља) - 16:00 Чуруг
Делегат Поповић Далибор
Судија Рађен Предраг
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Грујовић Марко
ФК "ЖСК" (Жабаљ) ФК "Слога" (Ердевик)
22.04.2017 (субота) - 16:00 Жабаљ
Делегат Максимовић Павле
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Дашић Милош
Други судија помоћник Јоксовић Петар

ВФЛ “Југ” – 22. коло

ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Слога" (Ердевик)
15.04.2017 (субота) - 16:00 Нови Сад
Делегат Аврамовић Ненад
Судија Прашовић Небојша
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Јоксовић Петар
ФК "ЛСК" (Лаћарак) ФК "ЖСК" (Жабаљ)
16.04.2017 (недеља) - 16:00 Лаћарак
Делегат Маленић Предраг
Судија Савић Страхиња
Први судија помоћник Матић Димитрије
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Ветерник" (Ветерник) ФК "Хајдук" (Чуруг)
15.04.2017 (субота) - 16:00 Ветерник
Делегат Јелић Радиша
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Олах Давид
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "Купиново" (Купиновo) ФК "Сремац Војка" (Војка)
15.04.2017 (субота) - 16:00 Купиново
Делегат Алексић Владан
Судија Станојчев Ђорђе
Први судија помоћник Ступар Јован
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Индекс" (Нови Сад)
15.04.2017 (субота) - 16:00 Стара Пазова
Делегат Косовац Јован
Судија Бањац Милош
Први судија помоћник Ранисавић Саша
Други судија помоћник Рапоти Зоран
ФК "Хајдук" (Бешка) ФК "Подунавац" (Белегиш)
16.04.2017 (недеља) - 16:00 Бешка
Делегат Зубац Илија
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Самац Саша
Други судија помоћник Грујовић Марко
ФК "Борац" (Нови Сад) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
15.04.2017 (субота) - 16:00 Нови Сад
Делегат Ватић Небојша
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Илић Дејан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ОФК "Славија" (Нови Сад) ФК "Софекс" (Футог)
15.04.2017 (субота) - 16:00 Нови Сад
Делегат Ђорђијевски Драган
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Свркота Немања
Други судија помоћник Грујић Марко

ВФЛ “Југ” – 21. коло

ФК "Софекс" (Футог) ФК "Кабел" (Нови Сад)
12.04.2017 (среда) - 16:00 Футог
Делегат Калањ Александар
Судија Дашић Милош
Први судија помоћник Арсић Драган
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ОФК "Славија" (Нови Сад)
12.04.2017 (среда) - 16:00 Бачки Јарак
Делегат Радиновић Саша
Судија Вукчевић Горан
Први судија помоћник Савић Страхиња
Други судија помоћник Рапоти Зоран
ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Борац" (Нови Сад)
12.04.2017 (среда) - 16:00 Белегиш
Делегат Муратовић Радислав
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Гњатовић Марко
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Хајдук" (Бешка)
12.04.2017 (среда) - 16:00 Нови Сад
Делегат Кнежевић Бране
Судија Олах Давид
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
12.04.2017 (среда) - 16:00 Војка
Делегат Ковачевић Љубомир
Судија Неговановић Милош
Први судија помоћник Илић Дејан
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "Хајдук" (Чуруг) ФК "Купиново" (Купиновo)
12.04.2017 (среда) - 16:00 Турија
Делегат Голубовић Миленко
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "ЖСК" (Жабаљ) ФК "Ветерник" (Ветерник)
12.04.2017 (среда) - 16:00 Жабаљ
Делегат Козарев Петар
Судија Свркота Немања
Први судија помоћник Прашовић Небојша
Други судија помоћник Јоксовић Петар
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "ЛСК" (Лаћарак)
12.04.2017 (среда) - 16:00 Ердевик
Делегат Паприца Немања
Судија Ступар Јован
Први судија помоћник Станојчев Ђорђе
Други судија помоћник Нешковић Ивана

ВФЛ “Југ” – 20. коло

ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "ЛСК" (Лаћарак)
09.04.2017 (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Зеленовић Миладин
Судија Илић Дејан
Први судија помоћник Вукчевић Горан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "Ветерник" (Ветерник) ФК "Слога" (Ердевик)
08.04.2017 (субота) - 16:00 Ветерник
Делегат Илић Милан
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Дашић Милош
Други судија помоћник Грујовић Марко
ФК "Купиново" (Купиновo) ФК "ЖСК" (Жабаљ)
09.04.2017 (недеља) - 16:00 Купиново
Делегат Докоза Андрија
Судија Матић Димитрије
Први судија помоћник Станојчев Ђорђе
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Хајдук" (Чуруг)
08.04.2017 - 16:00 Стара Пазова
Делегат Маленић Предраг
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Матић Немања
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Хајдук" (Бешка) ФК "Сремац Војка" (Војка)
09.04.2017 (недеља) - 16:00 Бешка
Делегат Дакић Милан
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Рапоти Зоран
ФК "Борац" (Нови Сад) ФК "Индекс" (Нови Сад)
09.04.2017 (недеља) - 16:00 Нови Сад
Делегат Јелић Радиша
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Олах Давид
Други судија помоћник Божоки Данијел
ОФК "Славија" (Нови Сад) ФК "Подунавац" (Белегиш)
08.04.2017 (субота) - 16:00 Нови Сад
Делегат Поповић Далибор
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Самац Саша
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "Софекс" (Футог) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
09.04.2017 (недеља) - 10:00 Футог
Делегат Аџић Веселин
Судија Рађен Предраг
Први судија помоћник Свркота Немања
Други судија помоћник Јоксовић Петар

ВФЛ “Југ” – 19. коло

ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Кабел" (Нови Сад)
01.04.2017 - 15:30 Бачки Јарак
Делегат Ђорђијевски Драган
Судија Радаковић Никола
Први судија помоћник Димитријевић Небојша
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Софекс" (Футог)
02.04.2017 - 15:30 Белегиш
Делегат Гелић Милко
Судија Свркота Немања
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Јоксовић Петар
ФК "Индекс" (Нови Сад) ОФК "Славија" (Нови Сад)
02.04.2017 - 10:00 Нови Сад
Делегат Голубовић Миленко
Судија Савић Страхиња
Први судија помоћник Вукчевић Горан
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Борац" (Нови Сад)
02.04.2017 - 15:30 Војка
Делегат Ватић Небојша
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "Хајдук" (Чуруг) ФК "Хајдук" (Бешка)
02.04.2017 - 15:30 Србобран
Делегат Радиновић Саша
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Илић Дејан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "ЖСК" (Жабаљ) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
01.04.2017 - 15:30 Жабаљ
Делегат Зубац Илија
Судија Прашовић Небојша
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујовић Марко
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Купиново" (Купиновo)
01.04.2017 - 15:30 Ердевик
Делегат Алексић Владан
Судија Бањац Милош
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "ЛСК" (Лаћарак) ФК "Ветерник" (Ветерник)
02.04.2017 - 15:30 Лаћарак
Делегат Симеуновић Славко
Судија Ступар Јован
Први судија помоћник Станојчев Ђорђе
Други судија помоћник Нешковић Ивана

ВФЛ “Југ” – 18. коло

ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Ветерник" (Ветерник)
26.03.2017 (Недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Аџић Веселин
Судија Самац Саша
Први судија помоћник Савић Страхиња
Други судија помоћник Рапоти Зоран
ФК "Купиново" (Купиновo) ФК "ЛСК" (Лаћарак)
26.03.2017 (Недеља) - 15:00 Купиново
Делегат Маленић Предраг
Судија Вукчевић Горан
Први судија помоћник Ступар Јован
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Слога" (Ердевик)
25.03.2017 (Субота) - 15:00 Стара Пазова
Делегат Јелић Радиша
Судија Станојчев Ђорђе
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Хајдук" (Бешка) ФК "ЖСК" (Жабаљ)
26.03.2017 (Недеља) - 15:00 Бешка
Делегат Калањ Александар
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Свркота Немања
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Борац" (Нови Сад) ФК "Хајдук" (Чуруг)
26.03.2017 (Недеља) - 15:00 Нови Сад
Делегат Поповић Далибор
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Прашовић Небојша
Други судија помоћник Јоксовић Петар
ОФК "Славија" (Нови Сад) ФК "Сремац Војка" (Војка)
25.03.2017 (Субота) - 15:00 Нови Сад
Делегат Муратовић Радислав
Судија Неговановић Милош
Први судија помоћник Матић Димитрије
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "Софекс" (Футог) ФК "Индекс" (Нови Сад)
26.03.2017 (Недеља) - 10:00 Футог
Делегат Радиновић Саша
Судија Олах Давид
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Подунавац" (Белегиш)
25.03.2017 (Субота) - 15:00 Бачки Јарак
Делегат Кнежевић Бране
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Дашић Милош
Други судија помоћник Лазаров Негован

ВФЛ “Југ” – 17. коло

ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Кабел" (Нови Сад)
19.03.2017 (Недеља) - 14:30 Белегиш
Делегат Косовац Јован
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Бањац Милош
Други судија помоћник Рапоти Зоран
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
19.03.2017 (Недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Зеленовић Миладин
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Самац Саша
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Софекс" (Футог)
19.03.2017 (Недеља) - 14:30 Војка
Делегат Аврамовић Ненад
Судија Дашић Милош
Први судија помоћник Арсић Драган
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "Хајдук" (Чуруг) ОФК "Славија" (Нови Сад)
19.03.2017 (Недеља) - 14:30 Србобран
Делегат Козарев Петар
Судија Ступар Јован
Први судија помоћник Станојчев Ђорђе
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "ЖСК" (Жабаљ) ФК "Борац" (Нови Сад)
18.03.2017 (Субота) - 14:30 Жабаљ
Делегат Докоза Андрија
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Савић Страхиња
Други судија помоћник Јоксовић Петар
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Хајдук" (Бешка)
18.03.2017 (Субота) - 14:30 Ердевик
Делегат Зубац Илија
Судија Илић Дејан
Први судија помоћник Вукчевић Горан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "ЛСК" (Лаћарак) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
19.03.2017 (Недеља) - 14:30 Лаћарак
Делегат Поповић Слободан
Судија Матић Димитрије
Први судија помоћник Прашовић Небојша
Други судија помоћник Грујовић Марко
ФК "Ветерник" (Ветерник) ФК "Купиново" (Купиновo)
18.03.2017 (Субота) - 14:30 Ветерник
Делегат Паприца Немања
Судија Рађен Предраг
Први судија помоћник Гњатовић Марко
Други судија помоћник Грујић Марко

ВФЛ “Југ” – 16. коло

ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Купиново" (Купиновo)
12.03.2017 (Недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Максимовић Павле
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Самац Саша
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Ветерник" (Ветерник)
11.03.2017 (Субота) - 14:30 Стара Пазова
Делегат Дакић Милан
Судија Неговановић Милош
Први судија помоћник Ступар Јован
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "Хајдук" (Бешка) ФК "ЛСК" (Лаћарак)
12.03.2017 (Недеља) - 14:30 Бешка
Делегат Илић Милан
Судија Олах Давид
Први судија помоћник Савић Страхиња
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Борац" (Нови Сад) ФК "Слога" (Ердевик)
12.03.2017 (Недеља) - 14:30 Нови Сад
Делегат Ђорђијевски Драган
Судија Бањац Милош
Први судија помоћник Илић Дејан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ОФК "Славија" (Нови Сад) ФК "ЖСК" (Жабаљ)
11.03.2017 (Субота) - 14:30 Нови Сад
Делегат Алексић Владан
Судија Свркота Немања
Први судија помоћник Матић Немања
Други судија помоћник Грујовић Марко
ФК "Софекс" (Футог) ФК "Хајдук" (Чуруг)
12.03.2017 (Недеља) - 10:00 Футог
Делегат Кнежевић Бране
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Сремац Војка" (Војка)
11.03.2017 (Субота) - 14:30 Бачки Јарак
Делегат Гелић Милко
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Дашић Милош
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Индекс" (Нови Сад)
12.03.2017 (Недеља) - 14:30 Белегиш
Делегат Аџић Веселин
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Ранисавић Саша
Други судија помоћник Вучић Стефан

ВФЛ “Југ” – 15. коло

ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Кабел" (Нови Сад)
20.11.2016 (Недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Симеуновић Славко
Судија Свркота Немања
Први судија помоћник Свркота Горан
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Сремац Војка" (Војка)
20.11.2016 (Недеља) - 13:00 Белегиш
Делегат Голубовић Миленко
Судија Неговановић Милош
Први судија помоћник Ранисавић Саша
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Хајдук" (Чуруг)
19.11.2016 (Субота) - 13:00 Бачки Јарак
Делегат Јелић Радиша
Судија Брдар Илија
Први судија помоћник Ловре Илија
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Софекс" (Футог) ФК "ЖСК" (Жабаљ)
20.11.2016 (Недеља) - 10:00 Футог
Делегат Поповић Далибор
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Дашић Милош
Други судија помоћник Божоки Данијел
ОФК "Славија" (Нови Сад) ФК "Слога" (Ердевик)
19.11.2016 (Субота) - 13:00 Нови Сад
Делегат Алексић Владан
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Димитријевић Небојша
Други судија помоћник Грујовић Марко
ФК "Борац" (Нови Сад) ФК "ЛСК" (Лаћарак)
20.11.2016 (Недеља) - 13:00 Нови Сад
Делегат Поповић Слободан
Судија Вукчевић Горан
Први судија помоћник Бањац Милош
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "Хајдук" (Бешка) ФК "Ветерник" (Ветерник)
20.11.2016 (Недеља) - 13:00 Бешка
Делегат Радиновић Саша
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Лекић Александар
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Купиново" (Купиновo)
19.11.2016 (Субота) - 13:00 Стара Пазова
Делегат Ковачевић Љубомир
Судија Матић Димитрије
Први судија помоћник Ступар Јован
Други судија помоћник Нешковић Ивана

ВФЛ “Југ” – 14. коло

ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
13.11.2016 (Недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Ђорђијевски Драган
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Купиново" (Купиновo) ФК "Хајдук" (Бешка)
13.11.2016 (Недеља) - 13:00 Купиново
Делегат Докоза Андрија
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Вукчевић Горан
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Ветерник" (Ветерник) ФК "Борац" (Нови Сад)
12.11.2016 (Субота) - 13:00 Ветерник
Делегат Јелић Радиша
Судија Дашић Милош
Први судија помоћник Свркота Немања
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "ЛСК" (Лаћарак) ОФК "Славија" (Нови Сад)
13.11.2016 (Недеља) - 13:00 Лаћарак
Делегат Илић Милан
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Гњатовић Марко
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Софекс" (Футог)
12.11.2016 (Субота) - 13:00 Ердевик
Делегат Зеленовић Миладин
Судија Ступар Јован
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "ЖСК" (Жабаљ) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
12.11.2016 (Субота) - 13:00 Жабаљ
Делегат Радиновић Саша
Судија Бањац Милош
Први судија помоћник Лекић Александар
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "Хајдук" (Чуруг) ФК "Подунавац" (Белегиш)
13.11.2016 (Недеља) - 13:00 Србобран
Делегат Калањ Александар
Судија Рилак Никола
Први судија помоћник Матић Немања
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Индекс" (Нови Сад)
12.11.2016 (Субота) - 13:00 Војка
Делегат Кнежевић Бране
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Грујовић Зорица
Други судија помоћник Грујовић Марко

ВФЛ “Југ” – 13. коло

ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Кабел" (Нови Сад)
05.11.2016 (Субота) - 13:00 Војка
Делегат Сукара Боро
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Олах Давид
Други судија помоћник Грујовић Марко
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Хајдук" (Чуруг)
06.11.2016 (Недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Косовац Јован
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "ЖСК" (Жабаљ)
06.11.2016 (Недеља) - 13:00 Белегиш
Делегат Маленић Предраг
Судија Грујовић Зорица
Први судија помоћник Свркота Горан
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Слога" (Ердевик)
05.11.2016 (Субота) - 13:00 Бачки Јарак
Делегат Максимовић Павле
Судија Кеџа Стефан
Први судија помоћник Арсић Драган
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Софекс" (Футог) ФК "ЛСК" (Лаћарак)
06.11.2016 (Недеља) - 10:00 Футог
Делегат Паприца Немања
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Вукчевић Горан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ОФК "Славија" (Нови Сад) ФК "Ветерник" (Ветерник)
05.11.2016 (Субота) - 13:00 Нови Сад
Делегат Голубовић Миленко
Судија Матић Димитрије
Први судија помоћник Ступар Јован
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "Борац" (Нови Сад) ФК "Купиново" (Купиновo)
06.11.2016 (Недеља) - 13:00 Нови Сад
Делегат Аџић Веселин
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Бањац Милош
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Хајдук" (Бешка) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
06.11.2016 (Недеља) - 13:00 Бешка
Делегат Козарев Петар
Судија Неговановић Милош
Први судија помоћник Лекић Александар
Други судија помоћник Вучић Стефан

ВФЛ “Југ” – 12. коло

ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Хајдук" (Бешка)
30.10.2016 (Недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Радиновић Саша
Судија Вукчевић Горан
Први судија помоћник Дашић Милош
Други судија помоћник Грујовић Марко
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Борац" (Нови Сад)
29.10.2016 (Субота) - 13:30 Стара Пазова
Делегат Дакић Милан
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Матић Димитрије
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Купиново" (Купиновo) ОФК "Славија" (Нови Сад)
30.10.2016 (Недеља) - 13:30 Купиново
Делегат Ватић Небојша
Судија Лекић Александар
Први судија помоћник Ступар Јован
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "Ветерник" (Ветерник) ФК "Софекс" (Футог)
29.10.2016 (Субота) - 13:30 Ветерник
Делегат Калањ Александар
Судија Свркота Горан
Први судија помоћник Свркота Немања
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "ЛСК" (Лаћарак) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
30.10.2016 (Недеља) - 13:30 Лаћарак
Делегат Поповић Далибор
Судија Калафат Дино
Први судија помоћник Матић Немања
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Подунавац" (Белегиш)
29.10.2016 (Субота) - 13:30 Ердевик
Делегат Јелић Радиша
Судија Бањац Милош
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "ЖСК" (Жабаљ) ФК "Индекс" (Нови Сад)
29.10.2016 (Субота) - 13:30 Жабаљ
Делегат Зубац Илија
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Хајдук" (Чуруг) ФК "Сремац Војка" (Војка)
30.10.2016 (Недеља) - 13:30 Чуруг
Делегат Алексић Владан
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Гњатовић Марко
Други судија помоћник Грујић Марко

ВФЛ “Југ” – 11. коло

ФК "Хајдук" (Чуруг) ФК "Кабел" (Нови Сад)
23.10.2016 (Недеља) - 14:00 Чуруг
Делегат Ђорђијевски Драган
Судија Петровић Никола
Први судија помоћник Гњатовић Марко
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "ЖСК" (Жабаљ)
22.10.2016 (Субота) - 14:00 Војка
Делегат Поповић Слободан
Судија Грујовић Зорица
Први судија помоћник Матић Димитрије
Други судија помоћник Грујовић Марко
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Слога" (Ердевик)
23.10.2016 (Недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Паприца Немања
Судија Олах Давид
Први судија помоћник Димитријевић Небојша
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "ЛСК" (Лаћарак)
23.10.2016 (Недеља) - 14:00 Белегиш
Делегат Митровић Петар
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Бањац Милош
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Ветерник" (Ветерник)
22.10.2016 (Субота) - 14:00 Бачки Јарак
Делегат Зеленовић Миладин
Судија Дашић Милош
Први судија помоћник Свркота Горан
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "Софекс" (Футог) ФК "Купиново" (Купиновo)
23.10.2016 (Недеља) - 10:00 Футог
Делегат Муратовић Радислав
Судија Свркота Немања
Први судија помоћник Арсић Драган
Други судија помоћник Зорић Душан
ОФК "Славија" (Нови Сад) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
22.10.2016 (Субота) - 14:00 Нови Сад
Делегат Аџић Веселин
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Борац" (Нови Сад) ФК "Хајдук" (Бешка)
23.10.2016 (Недеља) - 14:00 Нови Сад
Делегат Сукара Боро
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Вукчевић Горан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг

ВФЛ “Југ” – 10. коло

ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Борац" (Нови Сад)
16.10.2016 (Недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Ковачевић Љубомир
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Олах Давид
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "Хајдук" (Бешка) ОФК "Славија" (Нови Сад)
16.10.2016 (Недеља) - 15:00 Бешка
Делегат Јелић Радиша
Судија Матић Димитрије
Први судија помоћник Свркота Горан
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Софекс" (Футог)
15.10.2016 (Субота) - 15:00 Стара Пазова
Делегат Косовац Јован
Судија Неговановић Милош
Први судија помоћник Бањац Милош
Други судија помоћник Грујовић Марко
ФК "Купиново" (Купиновo) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
16.10.2016 (Недеља) - 15:00 Купиново
Делегат Кнежевић Бране
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Свркота Немања
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Ветерник" (Ветерник) ФК "Подунавац" (Белегиш)
15.10.2016 (Субота) - 15:00 Ветерник
Делегат Максимовић Павле
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Дашић Милош
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "ЛСК" (Лаћарак) ФК "Индекс" (Нови Сад)
16.10.2016 (Недеља) - 15:00 Лаћарак
Делегат Радиновић Саша
Судија Ступар Јован
Први судија помоћник Лекић Александар
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Сремац Војка" (Војка)
15.10.2016 (Субота) - 15:00 Ердевик
Делегат Козарев Петар
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "ЖСК" (Жабаљ) ФК "Хајдук" (Чуруг)
15.10.2016 (Субота) - 15:00 Жабаљ
Делегат Сукара Боро
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Зорић Душан

ВФЛ “Југ” – 9. коло

ФК "ЖСК" (Жабаљ) ФК "Кабел" (Нови Сад)
08.10.2016 (Субота) - 15:00 Жабаљ
Делегат Илић Милан
Судија Неговановић Милош
Први судија помоћник Грујовић Зорица
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Хајдук" (Чуруг) ФК "Слога" (Ердевик)
09.10.2016 (Недеља) - 15:00 Чуруг
Делегат Ватић Небојша
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Ранисавић Саша
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "ЛСК" (Лаћарак)
08.10.2016 (Субота) - 15:00 Војка
Делегат Маленић Предраг
Судија Бањац Милош
Први судија помоћник Лекић Александар
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Ветерник" (Ветерник)
09.10.2016 (Недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Поповић Далибор
Судија Вукчевић Горан
Први судија помоћник Ступар Јован
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Купиново" (Купиновo)
09.10.2016 (Недеља) - 15:00 Белегиш
Делегат Зубац Илија
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Свркота Горан
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
08.10.2016 (Субота) - 15:00 Бачки Јарак
Делегат Алексић Владан
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Димитријевић Небојша
Други судија помоћник Грујовић Марко
ФК "Софекс" (Футог) ФК "Хајдук" (Бешка)
09.10.2016 (Недеља) - 10:00 Футог
Делегат Калањ Александар
Судија Олах Давид
Први судија помоћник Свркота Немања
Други судија помоћник Божоки Данијел
ОФК "Славија" (Нови Сад) ФК "Борац" (Нови Сад)
08.10.2016 (Субота) - 15:00 Нови Сад
Делегат Ђорђијевски Драган
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Гњатовић Марко
Други судија помоћник Зорић Душан

ВФЛ “Југ” – 8. коло

ФК "Кабел" (Нови Сад) ОФК "Славија" (Нови Сад)
02.10.2016 (Недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Косовац Јован
Судија Дашић Милош
Први судија помоћник Лекић Александар
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "Борац" (Нови Сад) ФК "Софекс" (Футог)
02.10.2016 (Недеља) - 15:30 Нови Сад
Делегат Голубовић Миленко
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Вукчевић Горан
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Хајдук" (Бешка) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
02.10.2016 (Недеља) - 15:30 Бешка
Делегат Симеуновић Славко
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Марић Бошко
Други судија помоћник Грујовић Марко
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Подунавац" (Белегиш)
01.10.2016 (Субота) - 15:30 Стара Пазова
Делегат Аџић Веселин
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Арсић Драган
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "Купиново" (Купиновo) ФК "Индекс" (Нови Сад)
02.10.2016 (Недеља) - 15:30 Купиново
Делегат Максимовић Павле
Судија Олах Давид
Први судија помоћник Бањац Милош
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Ветерник" (Ветерник) ФК "Сремац Војка" (Војка)
01.10.2016 (Субота) - 15:30 Ветерник
Делегат Дакић Милан
Судија Матић Димитрије
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "ЛСК" (Лаћарак) ФК "Хајдук" (Чуруг)
02.10.2016 (Недеља) - 15:30 Лаћарак
Делегат Поповић Слободан
Судија Свркота Немања
Први судија помоћник Свркота Горан
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "ЖСК" (Жабаљ)
01.10.2016 (Субота) - 15:30 Ердевик
Делегат Докоза Андрија
Судија Грујовић Зорица
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Зорић Душан

ВФЛ “Југ” – 7. коло

ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Кабел" (Нови Сад)
24.09.2016 (Субота) - 15:30 Ердевик
Делегат Кнежевић Бране
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Вукчевић Горан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "ЖСК" (Жабаљ) ФК "ЛСК" (Лаћарак)
24.09.2016 (Субота) - 15:30 Жабаљ
Делегат Ковачевић Љубомир
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Свркота Немања
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Хајдук" (Чуруг) ФК "Ветерник" (Ветерник)
25.09.2016 (Недеља) - 15:30 Чуруг
Делегат Јелић Радиша
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Матић Немања
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Купиново" (Купиновo)
24.09.2016 (Субота) - 15:30 Војка
Делегат Митровић Петар
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Матић Димитрије
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
25.09.2016 (Недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Зеленовић Миладин
Судија Бањац Милош
Први судија помоћник Марић Бошко
Други судија помоћник Свркота Горан
ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Хајдук" (Бешка)
25.09.2016 (Недеља) - 15:30 Белегиш
Делегат Муратовић Радислав
Судија Ступар Јован
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Борац" (Нови Сад)
24.09.2016 (Субота) - 15:30 Бачки Јарак
Делегат Ватић Небојша
Судија Олах Давид
Први судија помоћник Дашић Милош
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Софекс" (Футог) ОФК "Славија" (Нови Сад)
25.09.2016 (Недеља) - 10:00 Футог
Делегат Радиновић Саша
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Гњатовић Марко
Други судија помоћник Зорић Душан

ВФЛ “Југ” – 6. коло

ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Софекс" (Футог)
18.09.2016 (Недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Јелић Радиша
Судија Неговановић Милош
Први судија помоћник Ранисавић Саша
Други судија помоћник Вучић Стефан
ОФК "Славија" (Нови Сад) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
17.09.2016 (Субота) - 16:00 Нови Сад
Делегат Дакић Милан
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Димитријевић Небојша
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Борац" (Нови Сад) ФК "Подунавац" (Белегиш)
18.09.2016 (Недеља) - 16:00 Нови Сад
Делегат Козарев Петар
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Гњатовић Марко
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "Хајдук" (Бешка) ФК "Индекс" (Нови Сад)
18.09.2016 (Недеља) - 16:00 Бешка
Делегат Илић Милан
Судија Марић Бошко
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Сремац Војка" (Војка)
17.09.2016 (Субота) - 16:00 Стара Пазова
Делегат Поповић Далибор
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Арсић Драган
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Купиново" (Купиновo) ФК "Хајдук" (Чуруг)
18.09.2016 (Недеља) - 16:00 Купиново
Делегат Зубац Илија
Судија Свркота Горан
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "Ветерник" (Ветерник) ФК "ЖСК" (Жабаљ)
17.09.2016 (Субота) - 16:00 Ветерник
Делегат Аџић Веселин
Судија Свркота Немања
Први судија помоћник Олах Давид
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "ЛСК" (Лаћарак) ФК "Слога" (Ердевик)
18.09.2016 (Недеља) - 16:00 Лаћарак
Делегат Косовац Јован
Судија Ступар Јован
Први судија помоћник Вукчевић Горан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг

ВФЛ “Југ” – 5. коло

ФК "ЛСК" (Лаћарак) ФК "Кабел" (Нови Сад)
11.09.2016 (Недеља) - 16:00 Лаћарак
Делегат Максимовић Павле
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Арсић Драган
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Ветерник" (Ветерник)
10.09.2016 (Субота) - 16:00 Ердевик
Делегат Паприца Немања
Судија Олах Давид
Први судија помоћник Лекић Александар
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "ЖСК" (Жабаљ) ФК "Купиново" (Купиновo)
10.09.2016 (Субота) - 16:00 Жабаљ
Делегат Маленић Предраг
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Гњатовић Марко
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "Хајдук" (Чуруг) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
11.09.2016 (Недеља) - 16:00 Чуруг
Делегат Радиновић Саша
Судија Лекић Александар
Први судија помоћник Ступар Јован
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Хајдук" (Бешка)
10.09.2016 (Субота) - 16:00 Војка
Делегат Симеуновић Славко
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Борац" (Нови Сад)
11.09.2016 (Недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Голубовић Миленко
Судија Бањац Милош
Први судија помоћник Вукчевић Горан
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "Подунавац" (Белегиш) ОФК "Славија" (Нови Сад)
11.09.2016 (Недеља) - 16:00 Белегиш
Делегат Поповић Слободан
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Софекс" (Футог)
10.09.2016 (Субота) - 16:00 Бачки Јарак
Делегат Ђорђијевски Драган
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Свркота Немања
Други судија помоћник Грујић Марко

ВФЛ “Југ” – 4. коло

ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
04.09.2016 (Недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Зеленовић Миладин
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Арсић Драган
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Софекс" (Футог) ФК "Подунавац" (Белегиш)
04.09.2016 (Недеља) - 10:00 Футог
Делегат Кнежевић Бране
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Бањац Милош
Други судија помоћник Лазаров Негован
ОФК "Славија" (Нови Сад) ФК "Индекс" (Нови Сад)
03.09.2016 (Субота) - 16:30 Нови Сад
Делегат Сукара Боро
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Марић Бошко
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "Борац" (Нови Сад) ФК "Сремац Војка" (Војка)
04.09.2016 (Недеља) - 16:30 Нови Сад
Делегат Калањ Александар
Судија Неговановић Милош
Први судија помоћник Марић Бошко
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "Хајдук" (Бешка) ФК "Хајдук" (Чуруг)
04.09.2016 (Недеља) - 16:30 Бешка
Делегат Докоза Андрија
Судија Свркота Немања
Први судија помоћник Димитријевић Небојша
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "ЖСК" (Жабаљ)
03.09.2016 (Субота) - 16:30 Стара Пазова
Делегат Алексић Владан
Судија Ступар Јован
Први судија помоћник Лекић Александар
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ФК "Купиново" (Купиновo) ФК "Слога" (Ердевик)
04.09.2016 (Недеља) - 16:30 Купиново
Делегат Митровић Петар
Судија Вукчевић Горан
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Ветерник" (Ветерник) ФК "ЛСК" (Лаћарак)
03.09.2016 (Субота) - 16:30 Ветерник
Делегат Муратовић Радислав
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Грујовић Зорица
Други судија помоћник Грујић Марко

ВФЛ “Југ” – 3. коло

ФК "Ветерник" (Ветерник) ФК "Кабел" (Нови Сад)
27.08.2016 (Субота) - 16:30 Ветерник
Делегат Ђорђијевски Драган
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Божоки Данијел
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "ЛСК" (Лаћарак) ФК "Купиново" (Купиновo)
28.08.2016 (Недеља) - 16:30 Лаћарак
Делегат Симеуновић Славко
Судија Бањац Милош
Први судија помоћник Вукчевић Горан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
27.08.2016 (Субота) - 16:30 Ердевик
Делегат Ковачевић Љубомир
Судија Марић Бошко
Први судија помоћник Ранисавић Саша
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "ЖСК" (Жабаљ) ФК "Хајдук" (Бешка)
27.08.2016 (Субота) - 16:30 Жабаљ
Делегат Ватић Небојша
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Грујовић Зорица
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "Хајдук" (Чуруг) ФК "Борац" (Нови Сад)
28.08.2016 (Недеља) - 16:30 Чуруг
Делегат Паприца Немања
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Свркота Немања
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Сремац Војка" (Војка) ОФК "Славија" (Нови Сад)
27.08.2016 (Субота) - 16:30 Војка
Делегат Аџић Веселин
Судија Ступар Јован
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Софекс" (Футог)
28.08.2016 (Недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Дакић Милан
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Димитријевић Небојша
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
28.08.2016 (Недеља) - 16:30 Белегиш
Делегат Косовац Јован
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Ступар Јован
Други судија помоћник Вучић Стефан

ВФЛ “Југ” – 2. коло

ФК "Кабел" (Нови Сад) ФК "Подунавац" (Белегиш)
21.08.2016 (nedelja) - 10:00 Нови Сад
Делегат Поповић Далибор
Судија Олах Давид
Први судија помоћник Бањац Милош
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Индекс" (Нови Сад)
20.08.2016 (subota) - 17:00 Бачки Јарак
Делегат Калањ Александар
Судија Свркота Немања
Први судија помоћник Грујовић Зорица
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Софекс" (Футог) ФК "Сремац Војка" (Војка)
21.08.2016 (nedelja) - 10:00 Футог
Делегат Дукић Озрен
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Вучић Стефан
ОФК "Славија" (Нови Сад) ФК "Хајдук" (Чуруг)
20.08.2016 (subota) - 17:00 Нови Сад
Делегат Радиновић Саша
Судија Неговановић Милош
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Вучић Стефан
ФК "Борац" (Нови Сад) ФК "ЖСК" (Жабаљ)
21.08.2016 (nedelja) - 17:00 Нови Сад
Делегат Зеленовић Миладин
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Матић Немања
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Хајдук" (Бешка) ФК "Слога" (Ердевик)
21.08.2016 (nedelja) - 17:00 Бешка
Делегат Муратовић Радислав
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Свркота Немања
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "ЛСК" (Лаћарак)
20.08.2016 (subota) - 17:00 Стара Пазова
Делегат Кнежевић Бране
Судија Бањац Милош
Први судија помоћник Гњатовић Марко
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Купиново" (Купиновo) ФК "Ветерник" (Ветерник)
21.08.2016 (nedelja) - 17:00 Купиново
Делегат Илић Милан
Судија Ступар Јован
Први судија помоћник Лекић Александар
Други судија помоћник Свиленковић Предраг

ВФЛ “Југ” – 1. коло

ФК "Купиново" (Купиновo) ФК "Кабел" (Нови Сад)
14.08.2016 (nedelja) - 17:00 Kupinovo
Делегат Поповић Слободан
Судија Лекић Александар
Први судија помоћник Арсић Драган
Други судија помоћник Лазаров Негован
ФК "Ветерник" (Ветерник) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
13.08.2016 (subota) - 17:00 Veternik
Делегат Митровић Петар
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Ранисавић Саша
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "ЛСК" (Лаћарак) ФК "Хајдук" (Бешка)
14.08.2016 (nedelja) - 17:00 Laćarak
Делегат Маленић Предраг
Судија Свркота Немања
Први судија помоћник Димитријевић Небојша
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Борац" (Нови Сад)
12.08.2016 (petak) - 17:00 Erdevik
Делегат Алексић Владан
Судија Вукчевић Горан
Први судија помоћник Марић Бошко
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "ЖСК" (Жабаљ) ОФК "Славија" (Нови Сад)
13.08.2016 (subota) - 17:00 Žabalj
Делегат Максимовић Павле
Судија Матић Немања
Први судија помоћник Грујовић Зорица
Други судија помоћник Грујић Марко
ФК "Хајдук" (Чуруг) ФК "Софекс" (Футог)
14.08.2016 (nedelja) - 17:00
Делегат Докоза Андрија
Судија Бањац Милош
Први судија помоћник Гњатовић Марко
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
13.08.2016 (subota) - 17:00 Vojka
Делегат Ковачевић Љубомир
Судија Олах Давид
Први судија помоћник Свркота Немања
Други судија помоћник Зорић Душан
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Подунавац" (Белегиш)
14.08.2016 (nedelja) - 10:00 Novi Sad
Делегат Сукара Боро
Судија Марић Бошко
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Вучић Стефан

Архива

23. 06. 2017. | 08:58

Резултати одиграних утакмица баража за попуну Омладинске, Кадетске и Пионирске лиге Војводине

Читај даље...
21. 06. 2017. | 18:49

Одигране реванш утакмице баража за попуну Војвођанских фудбалских лига

Читај даље...
20. 06. 2017. | 19:30

Првакиње Развојне лиге Војводине импресивне на финалном турниру Развојне лиге Србије

Читај даље...
19. 06. 2017. | 14:52

Одређена службена лица за утакмице баража за попуну Омладинске, Кадетске и Пионирске лиге Војводине које се играју 21. и 22. јуна 2017. године

Читај даље...