ВФЛ „Исток“ – делегирање 2018/2019

ВФЛ „Исток“ – 30. коло 2018/2019

ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Раднички" (Сутјеска)
08. 06. 2019. (субота) - 17:00 Крајишник
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Субић Бојан
Други судија помоћник Субић Јован
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "ЖАК" (Кикинда)
08. 06. 2019. (субота) - 17:00 Банатско Карађорђево
Делегат Ђенић Предраг
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Јанковић Милош
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
08. 06. 2019. (субота) - 17:00 Перлез
Делегат Ромић Боро
Судија Јонић Божидар
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "БАК" (Бела Црква)
08. 06. 2019. (субота) - 17:00 Нови Козарци
Делегат Бечејац Радослав
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Радишић Дејан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Слога" (Пландиште)
08. 06. 2019. (субота) - 17:00 Ковин
Делегат Мишић Жика
Судија Јаћимовски Дејан
Први судија помоћник Милошевић Александар
Други судија помоћник Јанковић Александар
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
08. 06. 2019. (субота) - 17:00 Омољица
Делегат Шешлија Владан
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Николић Бојан
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
08. 06. 2019. (субота) - 17:00 Кикинда
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Богдановић Срђан
Други судија помоћник Рунић Милан
ФК "Будућност" (Српска Црња) ОФК "Бегеј" (Житиште)
08. 06. 2019. (субота) - 17:00 Српска Црња
Делегат Ковановић Милорад
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Миливојев Бојан

ВФЛ „Исток“ – 29. коло 2018/2019

ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Крајина" (Крајишник)
01. 06. 2019. (субота) - 17:00 Житиште
Делегат Блажин Иван
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Будућност" (Српска Црња)
01. 06. 2019. (субота) - 17:00 Нови Бечеј
Делегат Мишић Жика
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
01. 06. 2019. (субота) - 17:00 Банатско Велико Село
Делегат Јевтић Бојан
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Јонић Божидар
Други судија помоћник Попов Марко
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Младост" (Омољица)
01. 06. 2019. (субота) - 17:00 Пландиште
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Јоцић Младен
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "БАК" (Бела Црква) ФК "Раднички" (Ковин)
01. 06. 2019. (субота) - 17:00 Бела Црква
Делегат Пандуров Жива
Судија Субић Бојан
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Субић Јован
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
01. 06. 2019. (субота) - 17:00 Банатски Карловац
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Богићевић Марио
Други судија помоћник Радуловић Страхиња
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
01. 06. 2019. (субота) - 17:00 Кикинда
Делегат Рохарик Павел
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Милошевић Александар
Други судија помоћник Вујанов Здравко
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
01. 06. 2019. (субота) - 17:00 Сутјеска
Делегат Станковић Драган
Судија Јанићијевић Звездан
Први судија помоћник Радишић Дејан
Други судија помоћник Јанковић Милош

ВФЛ „Исток“ – 28. коло 2018/2019

ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
25. 05. 2019. (субота) - 16:30 Крајишник
Делегат Крњајић Дејан
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Јанићијевић Звездан
Други судија помоћник Вујанов Здравко
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Раднички" (Сутјеска)
26. 05. 2019. (недеља) - 16:30 Перлез
Делегат Мишић Жика
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Војновић Стојан
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "ЖАК" (Кикинда)
25. 05. 2019. (субота) - 16:30 Нови Козарци
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Јонић Божидар
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Раднички" (Ковин) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
25. 05. 2019. (субота) - 16:30 Ковин
Делегат Ђенић Предраг
Судија Милошевић Александар
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Маричић Јован
ФК "Младост" (Омољица) ФК "БАК" (Бела Црква)
26. 05. 2019. (недеља) - 16:30 Омољица
Делегат Бечејац Радослав
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Стошић Александар
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Слога" (Пландиште)
25. 05. 2019. (субота) - 16:30 Кикинда
Делегат Јановић Зоран
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Јоцић Младен
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
25. 05. 2019. (субота) - 16:30 Српска Црња
Делегат Пандуров Миле
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Шуљагић Урош
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
25. 05. 2019. (субота) - 16:30 Житиште
Делегат Ковановић Милорад
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Рашковић Бошко

ВФЛ „Исток“ – 27. коло 2018/2019

ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Крајина" (Крајишник)
18. 05. 2019. (субота) - 16:30 Нови Бечеј
Делегат Гаврић Миле
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Маричић Јован
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ОФК "Бегеј" (Житиште)
18. 05. 2019. (субота) - 16:30 Банатско Велико Село
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Богдановић Срђан
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Будућност" (Српска Црња)
18. 05. 2019. (субота) - 16:30 Пландиште
Делегат Ожеговић Слободан
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "БАК" (Бела Црква) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
18. 05. 2019. (субота) - 16:30 Бела Црква
Делегат Ђенић Предраг
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Милосављевић Немања
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Младост" (Омољица)
18. 05. 2019. (субота) - 16:30 Банатски Карловац
Делегат Маринков Цвета
Судија Субић Бојан
Први судија помоћник Субић Јован
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Раднички" (Ковин)
19. 05. 2019. (недеља) - 16:30 Кикинда
Делегат Шешлија Владан
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
18. 05. 2019. (субота) - 16:30 Сутјеска
Делегат Стојаковић Александар
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
18. 05. 2019. (субота) - 16:30 Банатско Карађорђево
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Богићевић Марио
Други судија помоћник Стошић Александар

ВФЛ „Исток“ – 26. коло 2018/2019

ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
15. 05. 2019. (среда) - 16:30 Крајишник
Делегат Пандуров Жива
Судија Јанићијевић Звездан
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
15. 05. 2019. (среда) - 16:30 Нови Козарци
Делегат Јевтић Бојан
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Јонић Божидар
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Раднички" (Сутјеска)
15. 05. 2019. (среда) - 16:30 Ковин
Делегат Станковић Драган
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "Младост" (Омољица) ФК "ЖАК" (Кикинда)
15. 05. 2019. (среда) - 16:30 Омољица
Делегат Јановић Зоран
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Ристић Вељко
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
15. 05. 2019. (среда) - 16:30 Кикинда
Делегат Рохарик Павел
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "БАК" (Бела Црква)
15. 05. 2019. (среда) - 16:30 Српска Црња
Делегат Ромић Боро
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Радишић Дејан
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Слога" (Пландиште)
15. 05. 2019. (среда) - 16:30 Житиште
Делегат Пандуров Миле
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
15. 05. 2019. (среда) - 16:30 Нови Бечеј
Делегат Мишић Жика
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Субић Бојан
Други судија помоћник Субић Јован

ВФЛ „Исток“ – 25. коло 2018/2019

ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Крајина" (Крајишник)
11. 05. 2019. (субота) - 16:30 Банатско Велико Село
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Милошевић Александар
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
11. 05. 2019. (субота) - 16:30 Пландиште
Делегат Маринков Цвета
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Богићевић Марио
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "БАК" (Бела Црква) ОФК "Бегеј" (Житиште)
11. 05. 2019. (субота) - 16:30 Бела Црква
Делегат Ожеговић Слободан
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Јонић Божидар
Други судија помоћник Богдановић Срђан
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Будућност" (Српска Црња)
11. 05. 2019. (субота) - 16:30 Банатски Карловац
Делегат Крњајић Дејан
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "ЖАК" (Кикинда) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
12. 05. 2019. (недеља) - 16:30 Кикинда
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Младост" (Омољица)
11. 05. 2019. (субота) - 16:30 Сутјеска
Делегат Блажин Иван
Судија Субић Бојан
Први судија помоћник Субић Јован
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Раднички" (Ковин)
11. 05. 2019. (субота) - 16:30 Банатско Карађорђево
Делегат Ковановић Милорад
Судија Јанићијевић Звездан
Први судија помоћник Јоцић Младен
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
12. 05. 2019. (недеља) - 16:30 Перлез
Делегат Гаврић Миле
Судија Војновић Стојан
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Јанковић Александар

ВФЛ „Исток“ – 24. коло 2018/2019

ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
04. 05. 2019. (субота) - 16:30 Крајишник
Делегат Станков Жељко
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Војновић Стојан
Други судија помоћник Јанићијевић Звездан
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
04. 05. 2019. (субота) - 16:30 Ковин
Делегат Ромић Боро
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
05. 05. 2019. (недеља) - 16:30 Омољица
Делегат Ђенић Предраг
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Милошевић Александар
Други судија помоћник Маричић Јован
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Раднички" (Сутјеска)
04. 05. 2019. (субота) - 16:30 Кикинда
Делегат Јановић Зоран
Судија Јаћимовски Дејан
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Рунић Милан
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "ЖАК" (Кикинда)
04. 05. 2019. (субота) - 16:30 Српска Црња
Делегат Јевтић Бојан
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Стошић Александар
ОФК "Бегеј" (Житиште) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
04. 05. 2019. (субота) - 16:30 Житиште
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Радишић Дејан
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "БАК" (Бела Црква)
04. 05. 2019. (субота) - 16:30 Нови Бечеј
Делегат Шешлија Владан
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Јонић Божидар
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Слога" (Пландиште)
04. 05. 2019. (субота) - 16:30 Банатско Велико Село
Делегат Стојаковић Александар
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Ристић Вељко

ВФЛ „Исток“ – 23. коло 2018/2019

ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Крајина" (Крајишник)
27. 04. 2019. (субота) - 16:00 Пландиште
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Јонић Божидар
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Субић Бојан
ФК "БАК" (Бела Црква) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
27. 04. 2019. (субота) - 16:00 Бела Црква
Делегат Пандуров Жива
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Ристић Вељко
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
27. 04. 2019. (субота) - 16:00 Банатски Карловац
Делегат Ожеговић Слободан
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Маричић Јован
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "ЖАК" (Кикинда) ОФК "Бегеј" (Житиште)
28. 04. 2019. (недеља) - 16:00 Кикинда
Делегат Мишић Жика
Судија Војновић Стојан
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Милосављевић Немања
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Будућност" (Српска Црња)
27. 04. 2019. (субота) - 16:00 Сутјеска
Делегат Бечејац Радослав
Судија Јанићијевић Звездан
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Домазетоски Немања
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
27. 04. 2019. (субота) - 16:00 Банатско Карађорђево
Делегат Пандуров Миле
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Милошевић Александар
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Младост" (Омољица)
28. 04. 2019. (недеља) - 16:00 Перлез
Делегат Рохарик Павел
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Субић Јован
Други судија помоћник Јоцић Младен
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Раднички" (Ковин)
27. 04. 2019. (субота) - 16:00 Нови Козарци
Делегат Јевтић Бојан
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Радишић Дејан

ВФЛ „Исток“ – 22. коло 2018/2019

ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Раднички" (Ковин)
20. 04. 2019. (субота) - 16:00 Крајишник
Делегат Блажин Иван
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
21. 04. 2019. (недеља) - 16:00 Омољица
Делегат Ковановић Милорад
Судија Субић Бојан
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
20. 04. 2019. (субота) - 16:00 Кикинда
Делегат Стојаковић Александар
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
20. 04. 2019. (субота) - 16:00 Српска Црња
Делегат Ђенић Предраг
Судија Јонић Божидар
Први судија помоћник Стошић Александар
Други судија помоћник Николић Бојан
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Раднички" (Сутјеска)
20. 04. 2019. (субота) - 16:00 Житиште
Делегат Станковић Драган
Судија Милошевић Александар
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Јанићијевић Звездан
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "ЖАК" (Кикинда)
20. 04. 2019. (субота) - 16:00 Нови Бечеј
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Вујанов Здравко
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
20. 04. 2019. (субота) - 16:00 Банатско Велико Село
Делегат Крњајић Дејан
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "БАК" (Бела Црква)
20. 04. 2019. (субота) - 16:00 Пландиште
Делегат Маринков Цвета
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Миливојев Бојан

ВФЛ „Исток“ – 21. коло 2018/2019

ФК "БАК" (Бела Црква) ФК "Крајина" (Крајишник)
13. 04. 2019. (субота) - 16:00 Бела Црква
Делегат Гаврић Миле
Судија Субић Бојан
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Слога" (Пландиште)
13. 04. 2019. (субота) - 16:00 Банатски Карловац
Делегат Шешлија Владан
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
14. 04. 2019. (недеља) - 16:00 Кикинда
Делегат Јевтић Бојан
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Богићевић Марио
Други судија помоћник Радуловић Страхиња
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
13. 04. 2019. (субота) - 16:00 Сутјеска
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Војновић Стојан
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Јанковић Александар
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ОФК "Бегеј" (Житиште)
13. 04. 2019. (субота) - 16:00 Банатско Карађорђево
Делегат Пандуров Жива
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Субић Јован
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Будућност" (Српска Црња)
14. 04. 2019. (недеља) - 16:00 Перлез
Делегат Бечејац Радослав
Судија Јаћимовски Дејан
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Јанићијевић Звездан
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
13. 04. 2019. (субота) - 16:00 Нови Козарци
Делегат Ковановић Милорад
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Вујанов Здравко
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Младост" (Омољица)
13. 04. 2019. (субота) - 16:00 Ковин
Делегат Рохарик Павел
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Рашковић Бошко
Други судија помоћник Домазетоски Немања

ВФЛ „Исток“ – 20. коло 2018/2019

ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Младост" (Омољица)
06. 04. 2019. (субота) - 16:00 Крајишник
Делегат Јановић Зоран
Судија Јонић Божидар
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Радишић Дејан
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Раднички" (Ковин)
06. 04. 2019. (субота) - 16:00 Кикинда
Делегат Ожеговић Слободан
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Богићевић Марио
Други судија помоћник Попов Марко
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
06. 04. 2019. (субота) - 16:00 Српска Црња
Делегат Пандуров Миле
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Јанковић Александар
Други судија помоћник Јанковић Милош
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
06. 04. 2019. (субота) - 16:00 Житиште
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Миливојев Бојан
Други судија помоћник Субић Јован
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
06. 04. 2019. (субота) - 16:00 Нови Бечеј
Делегат Маринков Цвета
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Субић Бојан
Други судија помоћник Вујанов Здравко
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Раднички" (Сутјеска)
06. 04. 2019. (субота) - 16:00 Банатско Велико Село
Делегат Станков Жељко
Судија Јанићијевић Звездан
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "ЖАК" (Кикинда)
06. 04. 2019. (субота) - 16:00 Пландиште
Делегат Ђенић Предраг
Судија Милошевић Александар
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "БАК" (Бела Црква) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
06. 04. 2019. (субота) - 16:00 Бела Црква
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Стошић Александар

ВФЛ „Исток“ – 19. коло 2018/2019

ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Крајина" (Крајишник)
30. 03. 2019. (субота) - 15:30 Банатски Карловац
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Субић Јован
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "БАК" (Бела Црква)
31. 03. 2019. (недеља) - 15:30 Кикинда
Делегат Мишић Жика
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Милошевић Александар
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Слога" (Пландиште)
30. 03. 2019. (субота) - 15:30 Сутјеска
Делегат Бечејац Радослав
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
30. 03. 2019. (субота) - 15:30 Банатско Карађорђево
Делегат Рохарик Павел
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
31. 03. 2019. (недеља) - 15:30 Перлез
Делегат Шешлија Владан
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Јанићијевић Звездан
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ОФК "Бегеј" (Житиште)
30. 03. 2019. (субота) - 15:30 Нови Козарци
Делегат Крњајић Дејан
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Јонић Божидар
Други судија помоћник Јоцић Младен
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Будућност" (Српска Црња)
30. 03. 2019. (субота) - 15:30 Ковин
Делегат Станковић Драган
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Бибин Алекса
ФК "Младост" (Омољица) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
31. 03. 2019. (недеља) - 15:30 Омољица
Делегат Стојаковић Александар
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Радишић Дејан

ВФЛ „Исток“ – 18. коло 2018/2019

ФК "Крајина" (Крајишник) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
23. 03. 2019. (субота) - 15:00 Крајишник
Делегат Гаврић Миле
Судија Јаћимовски Дејан
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Младост" (Омољица)
23. 03. 2019. (субота) - 15:00 Српска Црња
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Бјелош Срђан
Други судија помоћник Радишић Дејан
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Раднички" (Ковин)
23. 03. 2019. (субота) - 15:00 Житиште
Делегат Блажин Иван
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Јоцић Младен
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
23. 03. 2019. (субота) - 15:00 Нови Бечеј
Делегат Ковановић Милорад
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Јанковић Александар
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
23. 03. 2019. (субота) - 15:00 Банатско Велико Село
Делегат Ожеговић Слободан
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
23. 03. 2019. (субота) - 15:00 Пландиште
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Јонић Божидар
Други судија помоћник Вујанов Здравко
ФК "БАК" (Бела Црква) ФК "Раднички" (Сутјеска)
23. 03. 2019. (субота) - 15:00 Бела Црква
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Милошевић Александар
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Грујић Никола
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "ЖАК" (Кикинда)
23. 03. 2019. (субота) - 15:00 Банатски Карловац
Делегат Пандуров Жива
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Богдановић Срђан
Други судија помоћник Стошић Александар

ВФЛ „Исток“ – 17. коло 2018/2019

ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Крајина" (Крајишник)
17. 03. 2019. (недеља) - 14:30 Кикинда
Делегат Јевтић Бојан
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Јанковић Александар
ФК "Раднички" (Сутјеска) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
16. 03. 2019. (субота) - 14:30 Сутјеска
Делегат Блажин Иван
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Субић Јован
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "БАК" (Бела Црква)
16. 03. 2019. (субота) - 14:30 Банатско Карађорђево
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Габоров Милан
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Слога" (Пландиште)
17. 03. 2019. (недеља) - 14:30 Перлез
Делегат Станковић Драган
Судија Јонић Божидар
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
16. 03. 2019. (субота) - 14:30 Нови Козарци
Делегат Пандуров Миле
Судија Јањуш Предраг
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Томовић Бојан
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
16. 03. 2019. (субота) - 14:30 Ковин
Делегат Ђенић Предраг
Судија Јанићијевић Звездан
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "Младост" (Омољица) ОФК "Бегеј" (Житиште)
17. 03. 2019. (недеља) - 14:30 Омољица
Делегат Јановић Зоран
Судија Бјелош Срђан
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Богићевић Марио
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Будућност" (Српска Црња)
16. 03. 2019. (субота) - 14:30 Кикинда
Делегат Ромић Боро
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Ристић Вељко

ВФЛ „Исток“ – 16. колo 2018/2019

ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Будућност" (Српска Црња)
09. 03. 2019. (субота) - 14:30 Крајишник
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ОФК "Бегеј" (Житиште) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
09. 03. 2019. (субота) - 14:30 Житиште
Делегат Крњајић Дејан
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Бјелош Срђан
Други судија помоћник Попов Марко
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Младост" (Омољица)
09. 03. 2019. (субота) - 14:30 Нови Бечеј
Делегат Гаврић Миле
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Богдановић Срђан
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Раднички" (Ковин)
09. 03. 2019. (субота) - 14:30 Банатско Велико Село
Делегат Шешлија Владан
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Вујанов Здравко
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
09. 03. 2019. (субота) - 14:30 Пландиште
Делегат Стојаковић Александар
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Јоцић Младен
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "БАК" (Бела Црква) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
09. 03. 2019. (субота) - 14:30 Бела Црква
Делегат Рохарик Павел
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Јанићијевић Звездан
Други судија помоћник Милошевић Александар
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
09. 03. 2019. (субота) - 14:30 Банатски Карловац
Делегат Маринков Цвета
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Рашковић Бошко
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Раднички" (Сутјеска)
10. 03. 2019. (недеља) - 14:30 Кикинда
Делегат Ромић Боро
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Субић Јован

ВФЛ „Исток“ – 15. коло 2018/2019

ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Крајина" (Крајишник)
24. 11. 2018. (субота) - 13:00 Сутјеска
Делегат Ковановић Милорад
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Јоцић Младен
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
25. 11. 2018. (недеља) - 13:00 Кикинда
Делегат Рохарик Павел
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Радишић Дејан
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
24. 11. 2018. (субота) - 13:00 Банатски Карловац
Делегат Блажин Иван
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Белић Михајло
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "БАК" (Бела Црква) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
24. 11. 2018. (субота) - 13:00 Бела Црква
Делегат Ожеговић Слободан
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Јанићијевић Звездан
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Раднички" (Ковин)
24. 11. 2018. (субота) - 13:00 Пландиште
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Субић Бојан
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Младост" (Омољица)
24. 11. 2018. (субота) - 13:00 Банатско Велико Село
Делегат Шешлија Владан
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Богићевић Марио
Други судија помоћник Рунић Милан
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
24. 11. 2018. (субота) - 13:00 Нови Бечеј
Делегат Ранков Драгиша
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Ристић Вељко
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Будућност" (Српска Црња)
24. 11. 2018. (субота) - 13:00 Житиште
Делегат Мишић Жика
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Милошевић Александар
Други судија помоћник Миливојев Бојан

ВФЛ „Исток“ – 14. коло 2018/2019

ФК "Крајина" (Крајишник) ОФК "Бегеј" (Житиште)
17. 11. 2018. (субота) - 13:00 Крајишник
Делегат Бечејац Радослав
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
17. 11. 2018. (субота) - 13:00 Српска Црња
Делегат Пандуров Жива
Судија Милошевић Александар
Први судија помоћник Богдановић Срђан
Други судија помоћник Белић Михајло
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
17. 11. 2018. (субота) - 13:00 Кикинда
Делегат Јевтић Бојан
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Слога" (Пландиште)
18. 11. 2018. (недеља) - 13:00 Омољица
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "БАК" (Бела Црква)
17. 11. 2018. (субота) - 13:00 Ковин
Делегат Крњајић Дејан
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Јанићијевић Звездан
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
17. 11. 2018. (субота) - 13:00 Нови Козарци
Делегат Гаврић Миле
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Тополић Никола
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "ЖАК" (Кикинда)
18. 11. 2018. (недеља) - 13:00 Перлез
Делегат Станков Жељко
Судија Јаћимовски Дејан
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Раднички" (Сутјеска)
17. 11. 2018. (субота) - 13:00 Банатско Карађорђево
Делегат Станковић Драган
Судија Субић Бојан
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Субић Јован

ВФЛ „Исток“ – 13. коло 2018/2019

ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Крајина" (Крајишник)
10. 11. 2018. (субота) - 13:00 Банатско Карађорђево
Делегат Пандуров Миле
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Милошевић Александар
Други судија помоћник Вујанов Здравко
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
10. 11. 2018. (субота) - 13:00 Сутјеска
Делегат Мишић Жика
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Богићевић Марио
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
11. 11. 2018. (недеља) - 13:00 Кикинда
Делегат Ковановић Милорад
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Маричић Јован
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Раднички" (Ковин)
10. 11. 2018. (субота) - 13:00 Банатски Карловац
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "БАК" (Бела Црква) ФК "Младост" (Омољица)
10. 11. 2018. (субота) - 13:00 Бела Црква
Делегат Стојаковић Александар
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Тополић Никола
ФК "Слога" (Пландиште) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
10. 11. 2018. (субота) - 13:00 Пландиште
Делегат Јановић Зоран
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Попов Марко
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Будућност" (Српска Црња)
10. 11. 2018. (субота) - 13:00 Банатско Велико Село
Делегат Маринков Цвета
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ОФК "Бегеј" (Житиште)
10. 11. 2018. (субота) - 13:00 Нови Бечеј
Делегат Ђенић Предраг
Судија Субић Бојан
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Субић Јован

ВФЛ „Исток“ – 12. коло 2018/2019

ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
03. 11. 2018. (субота) - 13:30 Крајишник
Делегат Јановић Зоран
Судија Јанићијевић Звездан
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Јанковић Милош
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
03. 11. 2018. (субота) - 13:30 Житиште
Делегат Блажин Иван
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Субић Јован
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Слога" (Пландиште)
03. 11. 2018. (субота) - 13:30 Српска Црња
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Ристић Вељко
Други судија помоћник Стошић Александар
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "БАК" (Бела Црква)
03. 11. 2018. (субота) - 13:30 Кикинда
Делегат Ожеговић Слободан
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Радишић Дејан
Други судија помоћник Вујанов Здравко
ФК "Младост" (Омољица) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
04. 11. 2018. (недеља) - 13:30 Омољица
Делегат Ђенић Предраг
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Тополић Никола
Други судија помоћник Јоцић Младен
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "ЖАК" (Кикинда)
03. 11. 2018. (субота) - 13:30 Ковин
Делегат Ромић Боро
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Раднички" (Сутјеска)
03. 11. 2018. (субота) - 13:30 Нови Козарци
Делегат Маринков Цвета
Судија Милошевић Александар
Први судија помоћник Маричић Јован
Други судија помоћник Белић Михајло
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
04. 11. 2018. (недеља) - 13:30 Перлез
Делегат Јевтић Бојан
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Домазетоски Немања

ВФЛ „Исток“ – 11. коло 2018/2019

ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Крајина" (Крајишник)
28. 10. 2018. (недеља) - 14:00 Перлез
Делегат Пандуров Миле
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
27. 10. 2018. (субота) - 14:00 Банатско Карађорђево
Делегат Рохарик Павел
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Богићевић Марио
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Раднички" (Ковин)
27. 10. 2018. (субота) - 14:00 Сутјеска
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Субић Бојан
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Младост" (Омољица)
28. 10. 2018. (недеља) - 14:00 Кикинда
Делегат Станковић Драган
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Ристић Вељко
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
27. 10. 2018. (субота) - 14:00 Банатски Карловац
Делегат Шешлија Владан
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "БАК" (Бела Црква) ФК "Будућност" (Српска Црња)
27. 10. 2018. (субота) - 14:00 Бела Црква
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Слога" (Пландиште) ОФК "Бегеј" (Житиште)
27. 10. 2018. (субота) - 14:00 Пландиште
Делегат Ковановић Милорад
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Јанићијевић Звездан
Други судија помоћник Белић Михајло
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
27. 10. 2018. (субота) - 14:00 Банатско Велико Село
Делегат Ранков Драгиша
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Стошић Александар

ВФЛ „Исток“ – 10. коло 2018/2019

ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
20. 10. 2018. (субота) - 15:00 Крајишник
Делегат Гаврић Миле
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Милошевић Александар
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Слога" (Пландиште)
20. 10. 2018. (субота) - 15:00 Нови Бечеј
Делегат Јановић Зоран
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Радуловић Страхиња
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "БАК" (Бела Црква)
20. 10. 2018. (субота) - 15:00 Житиште
Делегат Ромић Боро
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Богдановић Срђан
Други судија помоћник Бибин Алекса
ФК "Будућност" (Српска Црња) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
20. 10. 2018. (субота) - 15:00 Српска Црња
Делегат Бечејац Радослав
Судија Јанићијевић Звездан
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Вујанов Здравко
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "ЖАК" (Кикинда)
20. 10. 2018. (субота) - 15:00 Кикинда
Делегат Пандуров Жива
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Раднички" (Сутјеска)
21. 10. 2018. (недеља) - 15:00 Омољица
Делегат Стојаковић Александар
Судија Тополић Никола
Први судија помоћник Маричић Јован
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
20. 10. 2018. (субота) - 15:00 Ковин
Делегат Ђенић Предраг
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Миливојев Бојан
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
20. 10. 2018. (субота) - 15:00 Нови Козарци
Делегат Станков Жељко
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Субић Бојан
Други судија помоћник Субић Јован

ВФЛ „Исток“ – 9. коло 2018/2019

ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Крајина" (Крајишник)
13. 10. 2018. (субота) - 15:00 Нови Козарци
Делегат Рохарик Павел
Судија Тополић Никола
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Радуловић Страхиња
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Раднички" (Ковин)
14. 10. 2018. (недеља) - 15:00 Перлез
Делегат Шешлија Владан
Судија Милошевић Александар
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Белић Михајло
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Младост" (Омољица)
13. 10. 2018. (субота) - 15:00 Банатско Карађорђево
Делегат Ковановић Милорад
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Радишић Дејан
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Раднички" (Сутјеска) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
13. 10. 2018. (субота) - 15:00 Сутјеска
Делегат Крњајић Дејан
Судија Субић Бојан
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Субић Јован
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Будућност" (Српска Црња)
14. 10. 2018. (недеља) - 15:00 Кикинда
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Богићевић Марио
Други судија помоћник Богдановић Срђан
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ОФК "Бегеј" (Житиште)
13. 10. 2018. (субота) - 15:00 Банатски Карловац
Делегат Пандуров Миле
Судија Јаћимовски Дејан
Први судија помоћник Маричић Јован
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "БАК" (Бела Црква) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
13. 10. 2018. (субота) - 15:00 Бела Црква
Делегат Маринков Цвета
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
13. 10. 2018. (субота) - 15:00 Пландиште
Делегат Јановић Зоран
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Јоцић Младен
Други судија помоћник Вујанов Здравко

ВФЛ „Исток“ – 8. коло 2018/2019

ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Слога" (Пландиште)
06. 10. 2018. (субота) - 15:30 Крајишник
Делегат Јевтић Бојан
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Тополић Никола
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "БАК" (Бела Црква)
06. 10. 2018. (субота) - 15:30 Банатско Велико Село
Делегат Ђенић Предраг
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Белић Михајло
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
06. 10. 2018. (субота) - 15:30 Нови Бечеј
Делегат Маринков Цвета
Судија Милошевић Александар
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Ристић Вељко
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "ЖАК" (Кикинда)
06. 10. 2018. (субота) - 15:30 Житиште
Делегат Мишић Жика
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Миливојев Бојан
Други судија помоћник Субић Јован
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Раднички" (Сутјеска)
06. 10. 2018. (субота) - 15:30 Српска Црња
Делегат Ранков Драгиша
Судија Јанићијевић Звездан
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Маричић Јован
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
06. 10. 2018. (субота) - 15:30 Кикинда
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
07. 10. 2018. (недеља) - 15:30 Омољица
Делегат Гаврић Миле
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
06. 10. 2018. (субота) - 15:30 Ковин
Делегат Ожеговић Слободан
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Николић Бојан

ВФЛ „Исток“ – 7. коло 2018/2019

ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Крајина" (Крајишник)
29. 09. 2018. (субота) - 15:30 Ковин
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Младост" (Омољица)
29. 09. 2018. (субота) - 15:30 Нови Козарци
Делегат Пандуров Жива
Судија Тополић Никола
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
30. 09. 2018. (недеља) - 15:30 Перлез
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Војновић Стојан
Први судија помоћник Јанићијевић Звездан
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Будућност" (Српска Црња)
29. 09. 2018. (субота) - 15:30 Банатско Карађорђево
Делегат Крњајић Дејан
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Стошић Александар
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Раднички" (Сутјеска) ОФК "Бегеј" (Житиште)
29. 09. 2018. (субота) - 15:30 Сутјеска
Делегат Блажин Иван
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Рашковић Бошко
Други судија помоћник Белић Михајло
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
30. 09. 2018. (недеља) - 15:30 Кикинда
Делегат Бечејац Радослав
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Ристић Вељко
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
29. 09. 2018. (субота) - 15:30 Банатски Карловац
Делегат Ожеговић Слободан
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Вујанов Здравко
ФК "БАК" (Бела Црква) ФК "Слога" (Пландиште)
29. 09. 2018. (субота) - 15:30 Бела Црква
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Субић Бојан
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Субић Јован

ВФЛ „Исток“ – 6. коло 2018/2019

ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "БАК" (Бела Црква)
(субота) - 16:00 Крајишник
Делегат Станков Жељко
Судија Милошевић Александар
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Белић Михајло
ФК "Слога" (Пландиште) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
(субота) - 16:00 Пландиште
Делегат Маринков Цвета
Судија Јаћимовски Дејан
Први судија помоћник Субић Бојан
Други судија помоћник Субић Јован
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "ЖАК" (Кикинда)
(субота) - 16:00 Банатско Велико Село
Делегат Станковић Драган
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Богдановић Срђан
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Раднички" (Сутјеска)
(субота) - 16:00 Нови Бечеј
Делегат Ромић Боро
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Тополић Никола
Други судија помоћник Радуловић Страхиња
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
(субота) - 16:00 Житиште
Делегат Стојаковић Александар
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
(субота) - 16:00 Српска Црња
Делегат Блажин Иван
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Јанићијевић Звездан
Други судија помоћник Јанковић Милош
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
(недеља) - 16:00 Кикинда
Делегат Ковановић Милорад
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Миливојев Бојан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Раднички" (Ковин)
(недеља) - 16:00 Омољица
Делегат Шешлија Владан
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Маричић Јован

ВФЛ „Исток“ – 5. коло 2018/2019

ФК "Младост" (Омољица) ФК "Крајина" (Крајишник)
16.09.2018 (недеља) - 16:00 Омољица
Делегат Ранков Драгиша
Судија Субић Бојан
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Милошевић Александар
ФК "Раднички" (Ковин) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Ковин
Делегат Маринков Цвета
Судија Јанићијевић Звездан
Први судија помоћник Рашковић Бошко
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Будућност" (Српска Црња)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Нови Козарци
Делегат Ђенић Предраг
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Маричић Јован
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ОФК "Бегеј" (Житиште)
16.09.2018 (недеља) - 16:00 Перлез
Делегат Рохарик Павел
Судија Војновић Стојан
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Белић Михајло
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Банатско Карађорђево
Делегат Јевтић Бојан
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Сутјеска
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Грујић Никола
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Слога" (Пландиште)
16.09.2018 (недеља) - 16:00 Кикинда
Делегат Шешлија Владан
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Вујанов Здравко
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "БАК" (Бела Црква)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Банатски Карловац
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Стошић Александар
Други судија помоћник Николић Бојан

ВФЛ „Исток“ – 4. коло 2018/2019

ФК "Крајина" (Крајишник) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Крајишник
Делегат Блажин Иван
Судија Војновић Стојан
Први судија помоћник Рашковић Бошко
Други судија помоћник Маричић Јован
ФК "БАК" (Бела Црква) ФК "ЖАК" (Кикинда)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Бела Црква
Делегат Ђенић Предраг
Судија Тополић Никола
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Богићевић Марио
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Раднички" (Сутјеска)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Пландиште
Делегат Крњајић Дејан
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Субић Бојан
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Банатско Велико Село
Делегат Јевтић Бојан
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Нови Бечеј
Делегат Стојаковић Александар
Судија Јаћимовски Дејан
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Јанковић Милош
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Житиште
Делегат Ожеговић Слободан
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Вујанов Здравко
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Раднички" (Ковин)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Српска Црња
Делегат Ромић Боро
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Радишић Дејан
Други судија помоћник Николић Бојан
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Младост" (Омољица)
08.09.2018 (субота) - 16:30 Кикинда
Делегат Пандуров Миле
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Субић Јован

ВФЛ „Исток“ – 3. коло 2018/2019

ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Крајина" (Крајишник)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Кикинда
Делегат Станков Жељко
Судија Јанићијевић Звездан
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Будућност" (Српска Црња)
02.09.2018 (недеља) - 16:30 Омољица
Делегат Јановић Зоран
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Раднички" (Ковин) ОФК "Бегеј" (Житиште)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Ковин
Делегат Крњајић Дејан
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Вујанов Здравко
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Нови Козарци
Делегат Мишић Жика
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Тополић Никола
Други судија помоћник Богићевић Марио
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
02.09.2018 (недеља) - 16:30 Перлез
Делегат Стојаковић Александар
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Богдановић Срђан
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Слога" (Пландиште)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Банатско Карађорђево
Делегат Ожеговић Слободан
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Субић Јован
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "БАК" (Бела Црква)
01.09.2018 (субота) - 16:30 Сутјеска
Делегат Шипош Даниел
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "ЖАК" (Кикинда) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
02.09.2018 (недеља) - 16:30 Кикинда
Делегат Рохарик Павел
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Милошевић Александар
Други судија помоћник Ристић Вељко

ВФЛ „Исток“ – 2. коло 2018/2019

ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "ЖАК" (Кикинда)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Крајишник
Делегат Шипош Даниел
Судија Јаћимовски Дејан
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Стошић Александар
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Раднички" (Сутјеска)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Банатски Карловац
Делегат Пандуров Миле
Судија Милошевић Александар
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "БАК" (Бела Црква) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Бела Црква
Делегат Рохарик Павел
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Вујанов Здравко
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Пландиште
Делегат Ромић Боро
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Субић Јован
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
26.08.2018 (недеља) - 17:00 Банатско Велико Село
Делегат Ранков Драгиша
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Јоцић Младен
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Раднички" (Ковин)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Нови Бечеј
Делегат Станков Жељко
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Богићевић Марио
Други судија помоћник Тополић Никола
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Младост" (Омољица)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Житиште
Делегат Блажин Иван
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Радишић Дејан
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Будућност" (Српска Црња) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
25.08.2018 (субота) - 17:00 Српска Црња
Делегат Ђенић Предраг
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Богдановић Срђан
Други судија помоћник Јанићијевић Звездан

ВФЛ „Исток“ – 1. коло 2018/2019

ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Крајина" (Крајишник)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Српска Црња
Делегат Станковић Драган
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Јанићијевић Звездан
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ОФК "Бегеј" (Житиште)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Кикинда
Делегат Јевтић Бојан
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Попов Марко
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
19.08.2018 (недеља) - 17:00 Омољица
Делегат Ковановић Милорад
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Милошевић Александар
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Ковин
Делегат Гаврић Миле
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Субић Јован
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Слога" (Пландиште)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Нови Козарци
Делегат Шешлија Владан
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Вујанов Здравко
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "БАК" (Бела Црква)
19.08.2018 (недеља) - 17:00 Перлез
Делегат Бечејац Радослав
Судија Тополић Никола
Први судија помоћник Рунић Милан
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Банатско Карађорђево
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "ЖАК" (Кикинда)
18.08.2018 (субота) - 17:00 Сутјеска
Делегат Јановић Зоран
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Субић Бојан
Други судија помоћник Габоров Милан