VFL „Istok“ – delegiranje

VFL „Istok“ – 2. kolo

FK "Crvena zvezda" (Vojvoda Stepa) FK "Sloga" (Plandište)
25. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Vojvoda Stepa
Delegat Pandurov Živa
Sudija Grujić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Subić Bojan
Drugi sudija pomoćnik Cvitak Boris
OFK "Begej" (Žitište) FK "Jedinstvo" (Banatsko Karađorđevo)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Žitište
Delegat Pandurov Mile
Sudija Domazetoski Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Maksimović Miloš
Drugi sudija pomoćnik Naumović Marko
FK "Mladost" (Omoljica) FK "Jedinstvo" (Novi Bečej)
25. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Omoljica
Delegat Kirkov Aleksandar
Sudija Bibin Aleksa
Prvi sudija pomoćnik Runić Milan
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
FK "Banat" (Čenta) FK "Krajina" (Krajišnik)
25. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Čenta
Delegat Jerinkić Branislav
Sudija Šuljagić Uroš
Prvi sudija pomoćnik Milosavljević Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Bojan
FK "Sloboda" (Novi Kozarci) OFK "Kikinda 1909" (Kikinda)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Novi Kozarci
Delegat Šešlija Vladan
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Tadić Nikola
Drugi sudija pomoćnik Janković Miloš
FK "Radnički" (Sutjeska) FK "Naftagas" Elemir
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Elemir
Delegat Romić Boro
Sudija Gaborov Milan
Prvi sudija pomoćnik Jocić Mladen
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
FK "Budućnost" (Srpska Crnja) FK "Borac" (Starčevo)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Srpska Crnja
Delegat Stoilkovski Milorad
Sudija Popov Marko
Prvi sudija pomoćnik Kovač Kristijan
Drugi sudija pomoćnik Ristić Veljko
OFK "Proleter" (Banatski Karlovac) FK "ŽAK" (Kikinda)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Banatski Karlovac
Delegat Đorđevski Nenad
Sudija Radulović Strahinja
Prvi sudija pomoćnik Milosavljević Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Stevkovski Danil

VFL „Istok“ – 1. kolo

OFK "Proleter" (Banatski Karlovac) FK "Crvena zvezda" (Vojvoda Stepa)
17. 08. 2019. (subota) - 17:00 Banatski Karlovac
Delegat Stojaković Aleksandar
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Maksimović Miloš
Drugi sudija pomoćnik Jaćimovski Dejan
FK "ŽAK" (Kikinda) FK "Budućnost" (Srpska Crnja)
18. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Kikinda
Delegat Jevtić Bojan
Sudija Jocić Mladen
Prvi sudija pomoćnik Bibin Aleksa
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Bojan
FK "Borac" (Starčevo) FK "Radnički" (Sutjeska)
18. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Starčevo
Delegat Andrejić Igor
Sudija Grujić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Milosavljević Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Subić Bojan
FK "Naftagas" Elemir FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
17. 08. 2019. (subota) - 17:00 Elemir
Delegat Bečejac Radoslav
Sudija Milosavljević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Domazetoski Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Stevkovski Danil
OFK "Kikinda 1909" (Kikinda) FK "Banat" (Čenta)
17. 08. 2019. (subota) - 17:00 Kikinda
Delegat Blažin Ivan
Sudija Šuljagić Uroš
Prvi sudija pomoćnik Cvitak Boris
Drugi sudija pomoćnik Runić Milan
FK "Krajina" (Krajišnik) FK "Mladost" (Omoljica)
17. 08. 2019. (subota) - 17:00 Krajišnik
Delegat Roharik Pavel
Sudija Subić Bojan
Prvi sudija pomoćnik Kovač Kristijan
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
FK "Jedinstvo" (Novi Bečej) OFK "Begej" (Žitište)
17. 08. 2019. (subota) - 17:00 Novi Bečej
Delegat Popov Saša
Sudija Radulović Strahinja
Prvi sudija pomoćnik Popov Marko
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
FK "Jedinstvo" (Banatsko Karađorđevo) FK "Sloga" (Plandište)
18. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Banatsko Karađorđevo
Delegat Mizdrak Gojko
Sudija Tadić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Janković Miloš
Drugi sudija pomoćnik Naumović Marko