ВФЛ „Исток“ – делегирање

ВФЛ „Исток“ – 14. коло

ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Будућност" (Српска Црња)
16. 11. 2019. (субота) - 13:00 Војвода Степа
Делегат Бечејац Радослав
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Томашев Никола
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Раднички" (Сутјеска)
16. 11. 2019. (субота) - 13:00 Банатски Карловац
Делегат Курјаков Милорад
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
17. 11. 2019. (недеља) - 13:00 Кикинда
Делегат Кирков Александар
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Борац" (Старчево) ФК "Банат" (Чента)
17. 11. 2019. (недеља) - 13:00 Старчево
Делегат Пандуров Жива
Судија Субић Бојан
Први судија помоћник Јанковић Милош
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Младост" (Омољица)
16. 11. 2019. (субота) - 13:00 Елемир
Делегат Рохарик Павел
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ОФК "Бегеј" (Житиште)
16. 11. 2019. (субота) - 13:00 Кикинда
Делегат Стојаковић Александар
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Јоцић Младен
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Слога" (Пландиште)
16. 11. 2019. (субота) - 13:00 Крајишник
Делегат Пандуров Миле
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Шуљагић Урош
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
16. 11. 2019. (субота) - 13:00 Нови Бечеј
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Стошић Александар
Други судија помоћник Николић Бојан

ВФЛ „Исток“ – 13. коло

ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
09. 11. 2019. (субота) - 13:00 Нови Бечеј
Делегат Ромић Боро
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Крајина" (Крајишник)
10. 11. 2019. (недеља) - 13:00 Банатско Карађорђево
Делегат Андрејић Игор
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Слога" (Пландиште) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
09. 11. 2019. (субота) - 13:00 Пландиште
Делегат Мишић Жика
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Богдановић Срђан
Други судија помоћник Јоцић Младен
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Нафтагас" Елемир
09. 11. 2019. (субота) - 13:00 Житиште
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Миливојев Бојан
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Борац" (Старчево)
10. 11. 2019. (недеља) - 13:00 Омољица
Делегат Јевтић Бојан
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Стошић Александар
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Банат" (Чента) ФК "ЖАК" (Кикинда)
10. 11. 2019. (недеља) - 13:00 Чента
Делегат Радаковић Миодраг
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Рашковић Бошко
Други судија помоћник Максимовић Милош
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
09. 11. 2019. (субота) - 13:00 Нови Козарци
Делегат Маринков Цвета
Судија Петровић Катарина
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Будућност" (Српска Црња)
09. 11. 2019. (субота) - 13:00 Сутјеска
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Субић Бојан
Други судија помоћник Наумовић Марко

ВФЛ „Исток“ – 12. коло

ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Раднички" (Сутјеска)
03. 11. 2019. (недеља) - 13:30 Војвода Степа
Делегат Стојаковић Александар
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Наумовић Марко
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
02. 11. 2019. (субота) - 13:30 Српска Црња
Делегат Шешлија Владан
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Максимовић Милош
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Банат" (Чента)
02. 11. 2019. (субота) - 13:30 Банатски Карловац
Делегат Вукосављевић Радомир
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Бибин Алекса
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Младост" (Омољица)
03. 11. 2019. (недеља) - 13:30 Кикинда
Делегат Блажин Иван
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Борац" (Старчево) ОФК "Бегеј" (Житиште)
03. 11. 2019. (недеља) - 13:30 Старчево
Делегат Пандуров Миле
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Субић Бојан
Други судија помоћник Домазетоски Немања
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Слога" (Пландиште)
02. 11. 2019. (субота) - 13:30 Елемир
Делегат Попов Саша
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Цвитак Борис
Други судија помоћник Јанковић Милош
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
02. 11. 2019. (субота) - 13:30 Кикинда
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Рашковић Бошко
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
02. 11. 2019. (субота) - 13:30 Крајишник
Делегат Крњајић Дејан
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Стошић Александар

ВФЛ „Исток“ – 11. коло

ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
26. 10. 2019. (субота) - 14:00 Крајишник
Делегат Мишић Жика
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
26. 10. 2019. (субота) - 14:00 Нови Бечеј
Делегат Пандуров Жива
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Нафтагас" Елемир
27. 10. 2019. (недеља) - 14:00 Банатско Карађорђево
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Јанковић Александар
Други судија помоћник Субић Бојан
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Борац" (Старчево)
26. 10. 2019. (субота) - 14:00 Пландиште
Делегат Андрејић Игор
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Рунић Милан
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "ЖАК" (Кикинда)
26. 10. 2019. (субота) - 14:00 Житиште
Делегат Рохарик Павел
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Томашев Никола
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Младост" (Омољица) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
27. 10. 2019. (недеља) - 14:00 Омољица
Делегат Курјаков Милорад
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Ристић Вељко
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Банат" (Чента) ФК "Будућност" (Српска Црња)
27. 10. 2019. (недеља) - 14:00 Чента
Делегат Маринков Цвета
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Рашковић Бошко
Други судија помоћник Максимовић Милош
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Раднички" (Сутјеска)
26. 10. 2019. (субота) - 14:00 Нови Козарци
Делегат Блажин Иван
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Стевковски Данил

ВФЛ „Исток“ – 10. коло

ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
20. 10. 2019. (недеља) - 15:00 Војвода Степа
Делегат Жужа Ђорђе
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Петровић Катарина
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Банат" (Чента)
19. 10. 2019. (субота) - 15:00 Сутјеска
Делегат Јевтић Бојан
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Младост" (Омољица)
19. 10. 2019. (субота) - 15:00 Српска Црња
Делегат Бечејац Радослав
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Стошић Александар
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ОФК "Бегеј" (Житиште)
19. 10. 2019. (субота) - 15:00 Банатски Карловац
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Јоцић Младен
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Слога" (Пландиште)
20. 10. 2019. (недеља) - 15:00 Кикинда
Делегат Стојаковић Александар
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Борац" (Старчево) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
20. 10. 2019. (недеља) - 15:00 Старчево
Делегат Кирков Александар
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Томашев Никола
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
19. 10. 2019. (субота) - 15:00 Елемир
Делегат Радаковић Миодраг
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Рашковић Бошко
Други судија помоћник Максимовић Милош
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Крајина" (Крајишник)
19. 10. 2019. (субота) - 15:00 Кикинда
Делегат Миздрак Гојко
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан

ВФЛ „Исток“ – 9. коло

ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
12. 10. 2019. (субота) - 15:00 Кикинда
Делегат Ромић Боро
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Јоцић Младен
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Нафтагас" Елемир
12. 10. 2019. (субота) - 15:00 Крајишник
Делегат Маринков Цвета
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Радишић Дејан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Борац" (Старчево)
12. 10. 2019. (субота) - 15:00 Нови Бечеј
Делегат Пандуров Миле
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Богдановић Срђан
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "ЖАК" (Кикинда)
13. 10. 2019. (недеља) - 15:00 Банатско Карађорђево
Делегат Мишић Жика
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Слога" (Пландиште) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
12. 10. 2019. (субота) - 15:00 Пландиште
Делегат Рохарик Павел
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Рашковић Бошко
Други судија помоћник Наумовић Марко
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Будућност" (Српска Црња)
12. 10. 2019. (субота) - 15:00 Житиште
Делегат Крњајић Дејан
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Субић Бојан
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Раднички" (Сутјеска)
13. 10. 2019. (недеља) - 15:00 Омољица
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Банат" (Чента) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
13. 10. 2019. (недеља) - 15:00 Чента
Делегат Попов Саша
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Тадић Никола
Други судија помоћник Стевковски Данил

ВФЛ „Исток“ – 8. коло

ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Банат" (Чента)
06. 10. 2019. (недеља) - 15:30 Војвода Степа
Делегат Курјаков Милорад
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Јанковић Милош
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Младост" (Омољица)
05. 10. 2019. (субота) - 15:30 Нови Козарци
Делегат Стојаковић Александар
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "Раднички" (Сутјеска) ОФК "Бегеј" (Житиште)
05. 10. 2019. (субота) - 15:30 Сутјеска
Делегат Пандуров Жива
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Субић Бојан
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Слога" (Пландиште)
05. 10. 2019. (субота) - 15:30 Српска Црња
Делегат Миздрак Гојко
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
05. 10. 2019. (субота) - 15:30 Банатски Карловац
Делегат Јевтић Бојан
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
06. 10. 2019. (недеља) - 15:30 Кикинда
Делегат Андрејић Игор
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Томашев Никола
Други судија помоћник Богдановић Срђан
ФК "Борац" (Старчево) ФК "Крајина" (Крајишник)
06. 10. 2019. (недеља) - 15:30 Старчево
Делегат Вукосављевић Радомир
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Шуљагић Урош
ФК "Нафтагас" Елемир ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
05. 10. 2019. (субота) - 15:30 Елемир
Делегат Жужа Ђорђе
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Миливојев Бојан

ВФЛ „Исток“ – 7. коло

ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
28. 09. 2019. (субота) - 15:30 Елемир
Делегат Шешлија Владан
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Субић Бојан
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Борац" (Старчево)
28. 09. 2019. (субота) - 15:30 Кикинда
Делегат Попов Саша
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "ЖАК" (Кикинда)
28. 09. 2019. (субота) - 15:30 Крајишник
Делегат Блажин Иван
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Тадић Никола
Други судија помоћник Петровић Катарина
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
28. 09. 2019. (субота) - 15:30 Нови Бечеј
Делегат Крњајић Дејан
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Богдановић Срђан
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Будућност" (Српска Црња)
29. 09. 2019. (недеља) - 15:30 Банатско Карађорђево
Делегат Жужа Ђорђе
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Томашев Никола
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Раднички" (Сутјеска)
28. 09. 2019. (субота) - 15:30 Пландиште
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Николић Бојан
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
28. 09. 2019. (субота) - 15:30 Житиште
Делегат Ромић Боро
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Рашковић Бошко
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Банат" (Чента)
29. 09. 2019. (недеља) - 15:30 Омољица
Делегат Кирков Александар
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Субић Бојан
Други судија помоћник Грујић Никола

ВФЛ „Исток“ – 6. коло

ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Младост" (Омољица)
22. 09. 2019. (недеља) - 16:00 Војвода Степа
Делегат Бечејац Радослав
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Томашев Никола
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Банат" (Чента) ОФК "Бегеј" (Житиште)
22. 09. 2019. (недеља) - 16:00 Чента
Делегат Мишић Жика
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Слога" (Пландиште)
21. 09. 2019. (субота) - 16:00 Нови Козарци
Делегат Рохарик Павел
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
21. 09. 2019. (субота) - 16:00 Сутјеска
Делегат Пандуров Миле
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Петровић Катарина
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
21. 09. 2019. (субота) - 16:00 Српска Црња
Делегат Маринков Цвета
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Јанковић Александар
Други судија помоћник Максимовић Милош
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Крајина" (Крајишник)
21. 09. 2019. (субота) - 16:00 Банатски Карловац
Делегат Крњајић Дејан
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Рашковић Бошко
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "ЖАК" (Кикинда) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
22. 09. 2019. (недеља) - 16:00 Кикинда
Делегат Шешлија Владан
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Борац" (Старчево) ФК "Нафтагас" Елемир
22. 09. 2019. (недеља) - 16:00 Старчево
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Субић Бојан
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Ковач Страхиња

ВФЛ „Исток“ – 5. коло

ФК "Борац" (Старчево) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
15. 09. 2019. (недеља) - 16:00 Старчево
Делегат Миздрак Гојко
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Милосављевић Немања
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "ЖАК" (Кикинда)
14. 09. 2019. (субота) - 16:00 Елемир
Делегат Стојаковић Александар
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Цвитак Борис
Други судија помоћник Максимовић Милош
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
14. 09. 2019. (субота) - 16:00 Кикинда
Делегат Пандуров Жива
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Будућност" (Српска Црња)
14. 09. 2019. (субота) - 16:00 Крајишник
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Рашковић Бошко
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Раднички" (Сутјеска)
14. 09. 2019. (субота) - 16:00 Нови Бечеј
Делегат Курјаков Милорад
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
15. 09. 2019. (недеља) - 16:00 Банатско Карађорђево
Делегат Вукосављевић Радомир
Судија Субић Бојан
Први судија помоћник Јанковић Александар
Други судија помоћник Бунчић Немања
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Банат" (Чента)
14. 09. 2019. (субота) - 16:00 Пландиште
Делегат Ромић Боро
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Ковач Кристијан
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Младост" (Омољица)
14. 09. 2019. (субота) - 16:00 Житиште
Делегат Попов Саша
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Стошић Александар
Други судија помоћник Томашев Никола

ВФЛ „Исток“ – 4. коло

ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ОФК "Бегеј" (Житиште)
08. 09. 2019. (недеља) - 16:30 Војвода Степа
Делегат Курјаков Милорад
Судија Субић Бојан
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Слога" (Пландиште)
08. 09. 2019. (недеља) - 16:30 Омољица
Делегат Радаковић Миодраг
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Банат" (Чента) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
08. 09. 2019. (недеља) - 16:30 Чента
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Ристић Вељко
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
07. 09. 2019. (субота) - 16:30 Нови Козарци
Делегат Јевтић Бојан
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Ристић Вељко
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Крајина" (Крајишник)
07. 09. 2019. (субота) - 16:30 Сутјеска
Делегат Жужа Ђорђе
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Будућност" (Српска Црња) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
07. 09. 2019. (субота) - 16:30 Српска Црња
Делегат Кирков Александар
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Радишић Дејан
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Нафтагас" Елемир
07. 09. 2019. (субота) - 16:30 Алибунар
Делегат Блажин Иван
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Јанковић Александар
Други судија помоћник Домазетоски Немања
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Борац" (Старчево)
08. 09. 2019. (недеља) - 16:30 Кикинда
Делегат Маринков Цвета
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Домазетоски Немања

ВФЛ „Исток“ – 3. коло

ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
01. 09. 2019. (недеља) - 16:30 Кикинда
Делегат Крњајић Дејан
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Борац" (Старчево) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
01. 09. 2019. - 16:30 Старчево
Делегат Бечејац Радослав
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Будућност" (Српска Црња)
01. 09. 2019. - 16:30 Елемир
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Субић Бојан
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Тадић Никола
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Раднички" (Сутјеска)
31. 08. 2019. (субота) - 16:30 Кикинда
Делегат Рохарик Павел
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Јанковић Александар
Други судија помоћник Шуљагић Урош
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
31. 08. 2019. (субота) - 16:30 Крајишник
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Јанковић Милош
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Банат" (Чента)
31. 08. 2019. (субота) - 16:30 Нови Бечеј
Делегат Андрејић Игор
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Максимовић Милош
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Младост" (Омољица)
01. 09. 2019. (недеља) - 16:30 Банатско Карађорђево
Делегат Мишић Жика
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Радишић Дејан
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Слога" (Пландиште) ОФК "Бегеј" (Житиште)
31. 08. 2019. (субота) - 16:30 Пландиште
Делегат Вукосављевић Радомир
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Ристић Вељко

ВФЛ „Исток“ – 2. коло

ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Слога" (Пландиште)
25. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Војвода Степа
Делегат Пандуров Жива
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Јанковић Александар
Други судија помоћник Цвитак Борис
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Житиште
Делегат Пандуров Миле
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
25. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Омољица
Делегат Кирков Александар
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "Банат" (Чента) ФК "Крајина" (Крајишник)
25. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Чента
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Нови Козарци
Делегат Шешлија Владан
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Тадић Никола
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Нафтагас" Елемир
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Елемир
Делегат Ромић Боро
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Јоцић Младен
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Борац" (Старчево)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Српска Црња
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Ковач Кристијан
Други судија помоћник Ристић Вељко
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "ЖАК" (Кикинда)
24. 08. 2019. (субота) - 17:00 Банатски Карловац
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Стевковски Данил

ВФЛ „Исток“ – 1. коло

ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
17. 08. 2019. (субота) - 17:00 Банатски Карловац
Делегат Стојаковић Александар
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Будућност" (Српска Црња)
18. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Кикинда
Делегат Јевтић Бојан
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Бибин Алекса
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Борац" (Старчево) ФК "Раднички" (Сутјеска)
18. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Старчево
Делегат Андрејић Игор
Судија Грујић Никола
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Субић Бојан
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Слобода" (Нови Козарци)
17. 08. 2019. (субота) - 17:00 Елемир
Делегат Бечејац Радослав
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Стевковски Данил
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Банат" (Чента)
17. 08. 2019. (субота) - 17:00 Кикинда
Делегат Блажин Иван
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Цвитак Борис
Други судија помоћник Рунић Милан
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Младост" (Омољица)
17. 08. 2019. (субота) - 17:00 Крајишник
Делегат Рохарик Павел
Судија Субић Бојан
Први судија помоћник Ковач Кристијан
Други судија помоћник Грујић Никола
ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ОФК "Бегеј" (Житиште)
17. 08. 2019. (субота) - 17:00 Нови Бечеј
Делегат Попов Саша
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Радишић Дејан
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Слога" (Пландиште)
18. 08. 2019. (недеља) - 17:00 Банатско Карађорђево
Делегат Миздрак Гојко
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Јанковић Милош
Други судија помоћник Наумовић Марко