Razvojna liga mlađih kategorija Srbije za žene – „Sever“

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 20. kolo 2018/2019

ŽFK "Banat" (Vršac) ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo)
20. 04. 2019. (subota) - 16:00 Stajićevo
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) ŽFK "Mladost" (Srbobran)
20. 04. 2019. (subota) - 13:00 Kovin
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) ŽFK "Spartak" (Subotica)
20. 04. 2019. (subota) - 10:00 Bačka Palanka
ŽFK "TSC" (Kanjiža) SLOBODAN
-
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) SLOBODAN
-
ŽFK "Polet" (Sivac) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 19. kolo

ŽFK "Spartak" (Subotica) ŽFK "TSC" (Kanjiža)
14. 04. 2019. (nedelja) - 13:00 Subotica
ŽFK "Mladost" (Srbobran) ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka)
14. 04. 2019. (nedelja) - 15:00 Srbobran
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) SLOBODAN
-
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) SLOBODAN
-
ŽFK "Banat" (Vršac) SLOBODAN
-
ŽFK "Polet" (Sivac) SLOBODAN
-
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 18. kolo

ŽFK "TSC" (Kanjiža) ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad)
07. 04. 2019. (nedelja) - 11:00 Kanjiža
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo)
07. 04. 2019. (nedelja) - 10:30 Kovin
ŽFK "Spartak" (Subotica) ŽFK "Mladost" (Srbobran)
06. 04. 2019. (subota) - 11:00 Subotica
ŽFK "Polet" (Sivac) SLOBODAN
-
ŽFK "Banat" (Vršac) SLOBODAN
-
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 17. kolo

ŽFK "Mladost" (Srbobran) ŽFK "TSC" (Kanjiža)
30. 03. 2019. (subota) - 16:00 Turija
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka)
30. 03. 2019. (subota) - 15:30 Stajićevo
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) ŽFK "Polet" (Sivac)
30. 03. 2019. (subota) - 13:00 Petrovaradin
ŽFK "Spartak" (Subotica) SLOBODAN
-
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) SLOBODAN
-
ŽFK "Banat" (Vršac) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 16. kolo

ŽFK "TSC" (Kanjiža) ŽFK "Polet" (Sivac)
24. 03. 2019. (nedelja) - 11:00 Kanjiža
ŽFK "Banat" (Vršac) ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad)
24. 03. 2019. (nedelja) - 11:00 Vršac
ŽFK "Spartak" (Subotica) ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo)
24. 03. 2019. (nedelja) - 10:30 Subotica
ŽFK "Mladost" (Srbobran) ŽFK "Inđija" (Inđija)
23. 03. 2019. (subota) - 16:00 Turija
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) SLOBODAN
-
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 13. kolo

ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "TSC" (Kanjiža)
- ODIGRANO
ŽFK "Spartak" (Subotica) ŽFK "Železničar" (Pančevo)
24. 11. 2018. (subota) - 12:00 Subotica
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad)
25. 11. 2018. (nedelja) - 14:00 Bačka Palanka
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) ŽFK "Polet" (Sivac)
24. 11. 2018. (subota) - 13:00 Kovin
ŽFK "Inđija" (Inđija) SLOBODAN
-
ŽFK "Mladost" (Srbobran) SLOBODAN
-
ŽFK "Banat" (Vršac) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 12. kolo

ŽFK "Banat" (Vršac) ŽFK "Nova kolonija" (Kovin)
18. 11. 2018. (nedelja) - 10:00 Vršac
ŽFK "Polet" (Sivac) ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka)
17. 11. 2018. (subota) - 11:00 Sivac
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) ŽFK "Spartak" (Subotica)
18. 11. 2018. (nedelja) - 11:00 Novi Sad
ŽFK "Železničar" (Pančevo) ŽFK "Mladost" (Srbobran)
18. 11. 2018. (nedelja) - 11:00 Pančevo
ŽFK "TSC" (Kanjiža) SLOBODAN
-
ŽFK "Inđija" (Inđija) SLOBODAN
-
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 11. kolo

ŽFK "Inđija" (Inđija) ŽFK "Železničar" (Pančevo)
10. 11. 2018. (subota) - 15:00 Inđija
ŽFK "Mladost" (Srbobran) ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad)
11. 11. 2018. (nedelja) - 11:00 Srbobran
ŽFK "Spartak" (Subotica) ŽFK "Polet" (Sivac)
10. 11. 2018. (subota) - 15:00 Subotica
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) ŽFK "Banat" (Vršac)
11. 11. 2018. (nedelja) - 15:00 Bačka Palanka
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "TSC" (Kanjiža)
11. 11. 2018. (nedelja) - 10:30 Stajićevo
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 10. kolo 2018/2019

ŽFK "TSC" (Kanjiža) ŽFK "Nova kolonija" (Kovin)
04. 11. 2018. (nedelja) - 11:00 Kanjiža
ŽFK "Banat" (Vršac) ŽFK "Spartak" (Subotica)
- ODIGRANO
ŽFK "Polet" (Sivac) ŽFK "Mladost" (Srbobran)
03. 11. 2018. (subota) - 10:00 Sivac
ŽFK "Inđija" (Inđija) ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad)
04. 11. 2018. (nedelja) - 15:00 Novi Karlovci
ŽFK "Železničar" (Pančevo) ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo)
- ODIGRANO
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 9. kolo

ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad)
21. 10. 2018. (nedelja) - 11:00 Stajićevo
ŽFK "Inđija" (Inđija) ŽFK "Polet" (Sivac)
27. 10. 2018. (subota) - 15:00 Novi Karlovci
ŽFK "Mladost" (Srbobran) ŽFK "Banat" (Vršac)
28. 10. 2018. (nedelja) - 12:00 Srbobran
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) ŽFK "Nova kolonija" (Kovin)
28. 10. 2018. (nedelja) - 14:00 Bačka Palanka
ŽFK "TSC" (Kanjiža) SLOBODAN
-
ŽFK "Železničar" (Pančevo) SLOBODAN
-
ŽFK "Spartak" (Subotica) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 8. kolo

ŽFK "TSC" (Kanjiža) ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka)
20. 10. 2018. (subota) - 11:00 Kanjiža
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) ŽFK "Spartak" (Subotica)
20. 10. 2018. (subota) - 15:00 Kovin
ŽFK "Banat" (Vršac) ŽFK "Inđija" (Inđija)
21. 10. 2018. (nedelja) - 12:30 Vršac
ŽFK "Polet" (Sivac) ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo)
- odloženo
ŽFK "Mladost" (Srbobran) SLOBODAN
-
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) SLOBODAN
-
ŽFK "Železničar" (Pančevo) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 7. kolo

ŽFK "Železničar" (Pančevo) ŽFK "TSC" (Kanjiža)
13. 10. 2018. (subota) - 12:00 Pančevo
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "Banat" (Vršac)
14. 10. 2018. (nedelja) - 10:30 Stajićevo
ŽFK "Mladost" (Srbobran) ŽFK "Nova kolonija" (Kovin)
14. 10. 2018. (nedelja) - 15:00 Srbobran
ŽFK "Spartak" (Subotica) ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka)
13. 10. 2018. (subota) - 13:00 Subotica
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) SLOBODAN
-
ŽFK "Polet" (Sivac) SLOBODAN
-
ŽFK "Inđija" (Inđija) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 6. kolo

ŽFK "TSC" (Kanjiža) ŽFK "Spartak" (Subotica)
28. 10. 2018. (nedelja) - Kanjiža
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) ŽFK "Mladost" (Srbobran)
07. 10. 2018. (nedelja) - 16:00 Bačka Palanka
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) ŽFK "Inđija" (Inđija)
06. 10. 2018. (subota) - 16:00 Kovin
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) ŽFK "Železničar" (Pančevo)
07. 10. 2018. (nedelja) - 13:00 Novi Sad
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) SLOBODAN
-
ŽFK "Banat" (Vršac) SLOBODAN
-
ŽFK "Polet" (Sivac) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 5. kolo

ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) ŽFK "TSC" (Kanjiža)
30. 09. 2018. (nedelja) - 13:30 Novi Sad
ŽFK "Železničar" (Pančevo) ŽFK "Polet" (Sivac)
29. 09. 2018. (subota) - 10:00 Pančevo
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "Nova kolonija" (Kovin)
29. 09. 2018. (subota) - 10:30 Stajićevo
ŽFK "Inđija" (Inđija) ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka)
29. 09. 2018. (subota) - 15:30 Novi Karlovci
ŽFK "Mladost" (Srbobran) ŽFK "Spartak" (Subotica)
30. 09. 2018. (nedelja) - 11:00 Srbobran
ŽFK "Banat" (Vršac) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 4. kolo

ŽFK "TSC" (Kanjiža) ŽFK "Mladost" (Srbobran)
23. 09. 2018. (nedelja) - 10:00 Kanjiža
ŽFK "Spartak" (Subotica) ŽFK "Inđija" (Inđija)
23. 09. 2018. (nedelja) - 16:00 Subotica
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo)
23. 09. 2018. (nedelja) - 16:00 Bačka Palanka
ŽFK "Banat" (Vršac) ŽFK "Železničar" (Pančevo)
22. 09. 2018. (subota) - 11:00 Vršac
ŽFK "Polet" (Sivac) ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad)
21. 09. 2018. (petak) - 16:00 Sivac
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 3. kolo 2018/2019

ŽFK "Polet" (Sivac) ŽFK "TSC" (Kanjiža)
16.09.2018 (nedelja) - 11:00 Sivac
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) ŽFK "Banat" (Vršac)
15.09.2018 (subota) - 16:00 Novi Sad
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "Spartak" (Subotica)
16.09.2018 (nedelja) - 10:30 Stajićevo
ŽFK "Inđija" (Inđija) ŽFK "Mladost" (Srbobran)
- odloženo
ŽFK "Železničar" (Pančevo) SLOBODAN
-
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) SLOBODAN
-
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 2. kolo 2018/2019

ŽFK "TSC" (Kanjiža) ŽFK "Inđija" (Inđija)
09.09.2018 (nedelja) - 10:00 Kanjiža
ŽFK "Mladost" (Srbobran) ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo)
09.09.2018 (nedelja) - 10:30 Srbobran
ŽFK "Spartak" (Subotica) ŽFK "Srem" (Sremska Mitrovica)
09.09.2018 (nedelja) - 17:00 Subotica
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) SLOBODAN
-
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) ŽFK "Železničar" (Pančevo)
09.09.2018 (nedelja) - 11:00 Kovin
ŽFK "Jedinstvo" (Dubovac) ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad)
08.09.2018 (subota) - 16:00 Dubovac
ŽFK "Banat" (Vršac) ŽFK "Polet" (Sivac)
08.09.2018 (subota) - 12:00 Vršac

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 1. kolo 2018/2019

ŽFK "Banat" (Vršac) ŽFK "TSC" (Kanjiža)
02.09.2018 (nedelja) - 14:00 Vršac
ŽFK "Polet" (Sivac) ŽFK "Jedinstvo" (Dubovac)
01.09.2018 (subota) - 12:00 Sivac
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) ŽFK "Nova kolonija" (Kovin)
01.09.2018 (subota) - 15:00 Novi Sad
ŽFK "Železničar" (Pančevo) ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka)
- odloženo
ŽFK "Budućnost" (Banatski Brestovac) ŽFK "Spartak" (Subotica)
- odloženo
ŽFK "Srem" (Sremska Mitrovica) ŽFK "Mladost" (Srbobran)
- odloženo
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "Inđija" (Inđija)
02.09.2018 (nedelja) - 10:30 Stajićevo