Развојна лига млађих категорија Србије за жене – „Север“

Развојна лига за жене – „Север“ – 8. коло

ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) ЖФК "ТСЦ" (Кањижа)
25. 10. 2020. (недеља) - 11:30 Стајићево
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Лехел 2019" (Зрењанин)
25. 10. 2020. (недеља) - 13:00 Футог
ЖФК "Москва" (Нови Сад) ЖФК "Банат" (Вршац)
25. 10. 2020. (недеља) - 11:00 Нови Сад
ЖФК "Воша Ас" (Нови Сад) ЖФК "Нова колонија" (Ковин)
24. 10. 2020. (субота) - 11:30 Нови Сад
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка)
25. 10. 2020. (недеља) - 11:00 Суботица
ЖФК "Спартак д.о.о." (Суботица) ЖФК "Полет" (Сивац)
24. 10. 2020. (субота) - 11:00 Суботица
ЖФК "Воја Гачић" (Панчево) СЛОБОДАН
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 7. коло

ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Спартак" (Суботица)
17. 10. 2020. (субота) - 11:00 Сивац
ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка) ЖФК "Воша Ас" (Нови Сад)
18. 10. 2020. (недеља) - 16:00 Бачка Паланка
ЖФК "Нова колонија" (Ковин) ЖФК "Москва" (Нови Сад)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Ковин
ЖФК "Банат" (Вршац) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
28. 11. 2020. (субота) - Вршац
ЖФК "Лехел 2019" (Зрењанин) ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево)
17. 10. 2020. (субота) - 11:00 Зрењанин
ЖФК "ТСЦ" (Кањижа) ЖФК "Воја Гачић" (Панчево)
18. 10. 2020. (недеља) - 11:00 Кањижа
ЖФК "Спартак д.о.о." (Суботица) СЛОБОДАН
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 6. коло

ЖФК "Воја Гачић" (Панчево) ЖФК "Лехел 2019" (Зрењанин)
10. 10. 2020. (субота) - 12:00 Панчево
ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) ЖФК "Банат" (Вршац)
10. 10. 2020. (субота) - 12:00 Стајићево
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Нова колонија" (Ковин)
11. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Футог
ЖФК "Москва" (Нови Сад) ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка)
11. 10. 2020. (недеља) - 11:00 Нови Сад
ЖФК "Воша Ас" (Нови Сад) ЖФК "Полет" (Сивац)
10. 10. 2020. (субота) - 12:00 Нови Сад
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Спартак д.о.о." (Суботица)
11. 10. 2020. (недеља) - 11:00 Суботица
ЖФК "ТСЦ" (Кањижа) СЛОБОДАН
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 5. коло

ЖФК "Спартак д.о.о." (Суботица) ЖФК "Воша Ас" (Нови Сад)
03. 10. 2020. (субота) - 11:00 Суботица
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Москва" (Нови Сад)
03. 10. 2020. (субота) - 11:00 Сивац
ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
04. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Бачка Паланка
ЖФК "Нова колонија" (Ковин) ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево)
04. 10. 2020. (недеља) - 13:00 Ковин
ЖФК "Банат" (Вршац) ЖФК "Воја Гачић" (Панчево)
04. 10. 2020. (недеља) - 11:00 Вршац
ЖФК "Лехел 2019" (Зрењанин) ЖФК "ТСЦ" (Кањижа)
03. 10. 2020. (субота) - 11:00 Зрењанин
ЖФК "Спартак" (Суботица) СЛОБОДАН
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 4. коло

ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка) ЖФК "Лехел 2019" (Зрењанин)
27. 09. 2020. (недеља) - 15:00 Бачка Паланка
ЖФК "ТСЦ" (Кањижа) ЖФК "Банат" (Вршац)
26. 09. 2020. (субота) - 12:00 Кањижа
ЖФК "Воја Гачић" (Панчево) ЖФК "Нова колонија" (Ковин)
27. 09. 2020. (недеља) - 15:00 Панчево
ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка)
26. 09. 2020. (субота) - 11:00 Стајићево
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Полет" (Сивац)
27. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Футог
ЖФК "Москва" (Нови Сад) ЖФК "Спартак д.о.о." (Суботица)
26. 09. 2020. (субота) - 15:00 Нови Сад
ЖФК "Воша Ас" (Нови Сад) ЖФК "Спартак" (Суботица)
27. 09. 2020. (недеља) - 11:00 Нови Сад

Развојна лига за жене – „Север“ – 3. коло

ЖФК "Москва" (Нови Сад) ЖФК "Спартак" (Суботица)
20. 09. 2020. (недеља) - 13:00 Нови Сад
ЖФК "Спартак д.о.о." (Суботица) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
19. 09. 2020. (субота) - 12:00 Суботица
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево)
19. 09. 2020. (субота) - 11:00 Сивац
ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка) ЖФК "Воја Гачић" (Панчево)
20. 09. 2020. (недеља) - 16:15 Бачка Паланка
ЖФК "Нова колонија" (Ковин) ЖФК "ТСЦ" (Кањижа)
19. 09. 2020. (субота) - 12:00 Ковин
ЖФК "Лехел 2019" (Зрењанин) ЖФК "Банат" (Вршац)
19. 09. 2020. (субота) - 11:00 Зрењанин
ЖФК "Воша Ас" (Нови Сад) СЛОБОДАН
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 2. коло

ЖФК "Лехел 2019" (Зрењанин) ЖФК "Нова колонија" (Ковин)
13. 09. 2020. (недеља) - 11:00 Зрењанин
ЖФК "ТСЦ" (Кањижа) ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка)
12. 09. 2020. (субота) - 11:00 Кањижа
ЖФК "Воја Гачић" (Панчево) ЖФК "Полет" (Сивац)
- ОДЛОЖЕНО
ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) ЖФК "Спартак д.о.о." (Суботица)
12. 09. 2020. (субота) - 17:00 Стајићево
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Спартак" (Суботица)
13. 09. 2020. (недеља) - 13:00 Нови Сад
ЖФК "Москва" (Нови Сад) ЖФК "Воша Ас" (Нови Сад)
13. 09. 2020. (недеља) - 11:00 Нови Сад
ЖФК "Банат" (Вршац) СЛОБОДАН
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 1. коло

ЖФК "Воша Ас" (Нови Сад) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
05. 09. 2020. (субота) - 17:00 Нови Сад
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево)
05. 09. 2020. (субота) - 13:00 Суботица
ЖФК "Спартак д.о.о." (Суботица) ЖФК "Воја Гачић" (Панчево)
- ОДЛОЖЕНО
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "ТСЦ" (Кањижа)
06. 09. 2020. (недеља) - 11:00 Сивац
ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка) ЖФК "Лехел 2019" (Зрењанин)
- ОДЛОЖЕНО
ЖФК "Москва" (Нови Сад) СЛОБОДАН
-