Развојна лига млађих категорија Србије за жене – „Север“

Развојна лига за жене – „Север“ – 12. коло

ЖФК "Банат" (Вршац) ЖФК "Нова колонија" (Ковин)
18. 11. 2018. (недеља) - 10:00 Вршац
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка)
17. 11. 2018. (субота) - 11:00 Сивац
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Спартак" (Суботица)
18. 11. 2018. (недеља) - 11:00 Нови Сад
ЖФК "Железничар" (Панчево) ЖФК "Младост" (Србобран)
18. 11. 2018. (недеља) - 11:00 Панчево
ЖФК "Кањижа" (Кањижа) СЛОБОДАН
-
ЖФК "Инђија" (Инђија) СЛОБОДАН
-
ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) СЛОБОДАН
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 11. коло

ЖФК "Инђија" (Инђија) ЖФК "Железничар" (Панчево)
10. 11. 2018. (субота) - 15:00 Инђија
ЖФК "Младост" (Србобран) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
11. 11. 2018. (недеља) - 11:00 Србобран
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Полет" (Сивац)
10. 11. 2018. (субота) - 15:00 Суботица
ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка) ЖФК "Банат" (Вршац)
11. 11. 2018. (недеља) - 15:00 Бачка Паланка
ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) ЖФК "Кањижа" (Кањижа)
11. 11. 2018. (недеља) - 10:30 Стајићево
ЖФК "Нова колонија" (Ковин) СЛОБОДАН
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 10. коло

ЖФК "Кањижа" (Кањижа) ЖФК "Нова колонија" (Ковин)
04. 11. 2018. (недеља) - 11:00 Кањижа
ЖФК "Банат" (Вршац) ЖФК "Спартак" (Суботица)
- ОДИГРАНО
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Младост" (Србобран)
03. 11. 2018. (субота) - 10:00 Сивац
ЖФК "Инђија" (Инђија) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
04. 11. 2018. (недеља) - 15:00 Нови Карловци
ЖФК "Железничар" (Панчево) ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево)
- ОДИГРАНО
ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка) СЛОБОДАН
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 9. коло

ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
21. 10. 2018. (недеља) - 11:00 Стајићево
ЖФК "Инђија" (Инђија) ЖФК "Полет" (Сивац)
27. 10. 2018. (субота) - 15:00 Нови Карловци
ЖФК "Младост" (Србобран) ЖФК "Банат" (Вршац)
28. 10. 2018. (недеља) - 12:00 Србобран
ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка) ЖФК "Нова колонија" (Ковин)
28. 10. 2018. (недеља) - 14:00 Бачка Паланка
ЖФК "Кањижа" (Кањижа) СЛОБОДАН
-
ЖФК "Железничар" (Панчево) СЛОБОДАН
-
ЖФК "Спартак" (Суботица) СЛОБОДАН
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 8. коло

ЖФК "Кањижа" (Кањижа) ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка)
20. 10. 2018. (субота) - 11:00 Кањижа
ЖФК "Нова колонија" (Ковин) ЖФК "Спартак" (Суботица)
20. 10. 2018. (субота) - 15:00 Ковин
ЖФК "Банат" (Вршац) ЖФК "Инђија" (Инђија)
21. 10. 2018. (недеља) - 12:30 Вршац
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево)
- одложено
ЖФК "Младост" (Србобран) СЛОБОДАН
-
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) СЛОБОДАН
-
ЖФК "Железничар" (Панчево) СЛОБОДАН
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 7. коло

ЖФК "Железничар" (Панчево) ЖФК "Кањижа" (Кањижа)
13. 10. 2018. (субота) - 12:00 Панчево
ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) ЖФК "Банат" (Вршац)
14. 10. 2018. (недеља) - 10:30 Стајићево
ЖФК "Младост" (Србобран) ЖФК "Нова колонија" (Ковин)
14. 10. 2018. (недеља) - 15:00 Србобран
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка)
13. 10. 2018. (субота) - 13:00 Суботица
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) СЛОБОДАН
-
ЖФК "Полет" (Сивац) СЛОБОДАН
-
ЖФК "Инђија" (Инђија) СЛОБОДАН
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 6. коло

ЖФК "Кањижа" (Кањижа) ЖФК "Спартак" (Суботица)
28. 10. 2018. (недеља) - Кањижа
ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка) ЖФК "Младост" (Србобран)
07. 10. 2018. (недеља) - 16:00 Бачка Паланка
ЖФК "Нова колонија" (Ковин) ЖФК "Инђија" (Инђија)
06. 10. 2018. (субота) - 16:00 Ковин
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Железничар" (Панчево)
07. 10. 2018. (недеља) - 13:00 Нови Сад
ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) СЛОБОДАН
-
ЖФК "Банат" (Вршац) СЛОБОДАН
-
ЖФК "Полет" (Сивац) СЛОБОДАН
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 5. коло

ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Кањижа" (Кањижа)
30. 09. 2018. (недеља) - 13:30 Нови Сад
ЖФК "Железничар" (Панчево) ЖФК "Полет" (Сивац)
29. 09. 2018. (субота) - 10:00 Панчево
ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) ЖФК "Нова колонија" (Ковин)
29. 09. 2018. (субота) - 10:30 Стајићево
ЖФК "Инђија" (Инђија) ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка)
29. 09. 2018. (субота) - 15:30 Нови Карловци
ЖФК "Младост" (Србобран) ЖФК "Спартак" (Суботица)
30. 09. 2018. (недеља) - 11:00 Србобран
ЖФК "Банат" (Вршац) СЛОБОДАН
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 4. коло

ЖФК "Кањижа" (Кањижа) ЖФК "Младост" (Србобран)
23. 09. 2018. (недеља) - 10:00 Кањижа
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Инђија" (Инђија)
23. 09. 2018. (недеља) - 16:00 Суботица
ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка) ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево)
23. 09. 2018. (недеља) - 16:00 Бачка Паланка
ЖФК "Банат" (Вршац) ЖФК "Железничар" (Панчево)
22. 09. 2018. (субота) - 11:00 Вршац
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
21. 09. 2018. (петак) - 16:00 Сивац
ЖФК "Нова колонија" (Ковин) СЛОБОДАН
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 3. коло

ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Кањижа" (Кањижа)
16.09.2018 (недеља) - 11:00 Сивац
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Банат" (Вршац)
15.09.2018 (субота) - 16:00 Нови Сад
ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) ЖФК "Спартак" (Суботица)
16.09.2018 (недеља) - 10:30 Стајићево
ЖФК "Инђија" (Инђија) ЖФК "Младост" (Србобран)
- одложено
ЖФК "Железничар" (Панчево) СЛОБОДАН
-
ЖФК "Нова колонија" (Ковин) СЛОБОДАН
-
ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка) СЛОБОДАН
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 2. коло

ЖФК "Кањижа" (Кањижа) ЖФК "Инђија" (Инђија)
09.09.2018 (недеља) - 10:00 Кањижа
ЖФК "Младост" (Србобран) ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево)
09.09.2018 (недеља) - 10:30 Србобран
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Срем" (Сремска Митровица)
09.09.2018 (недеља) - 17:00 Суботица
ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка) СЛОБОДАН
-
ЖФК "Нова колонија" (Ковин) ЖФК "Железничар" (Панчево)
09.09.2018 (недеља) - 11:00 Ковин
ЖФК "Јединство" (Дубовац) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
08.09.2018 (субота) - 16:00 Дубовац
ЖФК "Банат" (Вршац) ЖФК "Полет" (Сивац)
08.09.2018 (субота) - 12:00 Вршац

Развојна лига за жене – „Север“ – 1. коло

ЖФК "Банат" (Вршац) ЖФК "Кањижа" (Кањижа)
02.09.2018 (недеља) - 14:00 Вршац
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Јединство" (Дубовац)
01.09.2018 (субота) - 12:00 Сивац
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Нова колонија" (Ковин)
01.09.2018 (субота) - 15:00 Нови Сад
ЖФК "Железничар" (Панчево) ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка)
- одложено
ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац) ЖФК "Спартак" (Суботица)
- одложено
ЖФК "Срем" (Сремска Митровица) ЖФК "Младост" (Србобран)
- одложено
ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) ЖФК "Инђија" (Инђија)
02.09.2018 (недеља) - 10:30 Стајићево