021 / 421-401, 021 / 420-885 021 / 66-23-460 kancelarija@fsv.rs Булевар Ослобођења 92/5, Нови Сад

Развојна лига млађих категорија Србије за жене – “Север”

Развојна лига за жене – „Север“ – 11. коло

ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) ЖФК "Металманиа" (Кањижа)
26.11.2017 (недеља) - 13:00 Стајићево
ЖФК "Инђија" (Инђија) ЖФК "Спартак" (Суботица)
25.11.2017 (субота) - 13:00 Нови Карловци
ЖФК "Шампион 2013" (Панчево) ЖФК "Полет" (Сивац)
25.11.2017 (субота) - 12:00 Панчево
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Јединство" (Дубовац)
25.11.2017 (субота) - 13:00 Нови Сад
ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка) ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац)
26.11.2017 (недеља) - 12:00 Бачка Паланка
ЖФК "Раднички 1919" (Зрењанин) слободан
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 10. коло

ЖФК "Раднички 1919" (Зрењанин) ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка)
19.11.2017 (недеља) - 13:00 Зрењанин
ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
18.11.2017 (субота) - 12:00 Банатски Брестовац
ЖФК "Јединство" (Дубовац) ЖФК "Шампион 2013" (Панчево)
19.11.2017 (недеља) - 11:00 Дубовац
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Инђија" (Инђија)
18.11.2017 (субота) - 11:00 Сивац
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево)
18.11.2017 (субота) - 10:30 Суботица
ЖФК "Металманиа" (Кањижа) слободан
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 9. коло

ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Металманиа" (Кањижа)
11.11.2017 (субота) - 14:00 Суботица
ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) ЖФК "Полет" (Сивац)
11.11.2017 (субота) - 14:00 Стајићево
ЖФК "Инђија" (Инђија) ЖФК "Јединство" (Дубовац)
11.11.2017 (субота) - 11:00 Нови Карловци
ЖФК "Шампион 2013" (Панчево) ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац)
11.11.2017 (субота) - 14:30 Панчево
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Раднички 1919" (Зрењанин)
15.11.2017 (среда) - 13:00 Нови Сад
ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка) слободан
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 8. коло

ЖФК "Металманиа" (Кањижа) ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка)
04.11.2017 (субота) - 14:00 Кањижа
ЖФК "Раднички 1919" (Зрењанин) ЖФК "Шампион 2013" (Панчево)
05.11.2017 (недеља) - 11:00 Зрењанин
ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац) ЖФК "Инђија" (Инђија)
05.11.2017 (недеља) - 14:00 Банатски Брестовац
ЖФК "Јединство" (Дубовац) ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево)
05.11.2017 (недеља) - 13:00 Дубовац
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Спартак" (Суботица)
05.11.2017 (недеља) - 10:30 Сивац
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) слободан
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 7. коло

ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Металманиа" (Кањижа)
28.10.2017 (субота) - 10:00 Сивац
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Јединство" (Дубовац)
29.10.2017 (недеља) - 13:00 Суботица
ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац)
29.10.2017 (недеља) - 14:00 Стајићево
ЖФК "Инђија" (Инђија) ЖФК "Раднички 1919" (Зрењанин)
28.10.2017 (субота) - 10:00 Нови Карловци
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка)
29.10.2017 (недеља) - 13:00 Нови Сад

Развојна лига за жене – „Север“ – 6. коло

ЖФК "Металманиа" (Кањижа) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
21.10.2017 (субота) - 11:00 Кањижа
ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка) ЖФК "Шампион 2013" (Панчево)
22.10.2017 (недеља) - 12:00 Бачка Паланка
ЖФК "Раднички 1919" (Зрењанин) ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево)
22.10.2017 (недеља) - 13:00 Зрењанин
ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац) ЖФК "Спартак" (Суботица)
22.10.2017 (недеља) - 12:30 Банатски Брестовац
ЖФК "Јединство" (Дубовац) ЖФК "Полет" (Сивац)
21.10.2017 (субота) - 14:00 Дубовац
ЖФК "Инђија" (Инђија) слободан
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 5. коло

ЖФК "Јединство" (Дубовац) ЖФК "Металманиа" (Кањижа)
14.10.2017 (субота) - 14:00 Дубовац
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац)
14.10.2017 (субота) - 11:00 Сивац
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Раднички 1919" (Зрењанин)
14.10.2017 (субота) - 13:00 Суботица
ЖФК "Инђија" (Инђија) ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка)
18.10.2017 (среда) - 13:00 Јарковци
ЖФК "Шампион 2013" (Панчево) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
15.10.2017 (недеља) - 11:00 Панчево
ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) слободан
-

Развојна лига за жене – „Север“ – 4. коло

ЖФК "Металманиа" (Кањижа) ЖФК "Шампион 2013" (Панчево)
13.10.2017 (петак) - 16:00 Кањижа
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Инђија" (Инђија)
09.10.2017 (понедељак) - 12:00 Нови Сад
ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка) ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево)
15.10.2017 (недеља) - 12:00 Бачка Паланка
ЖФК "Раднички 1919" (Зрењанин) ЖФК "Полет" (Сивац)
07.10.2017 (субота) - 11:00 Зрењанин
Делегат Пандуров Жива
Судија ПФС
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац) ЖФК "Јединство" (Дубовац)
07.10.2017 (субота) - 12:00 Банатски Брестовац
Делегат Домазетоски Живан
Судија ПФС
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Спартак" (Суботица) слободан
- одложено

Развојна лига за жене – „Север“ – 3. коло

ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац) ЖФК "Металманиа" (Кањижа)
05.10.2017 (четвртак) - 16:00 Банатски Брестовац
ЖФК "Јединство" (Дубовац) ЖФК "Раднички 1919" (Зрењанин)
30.09.2017 (субота) - 15:00 Дубовац
Делегат ПФС
Судија ПФС
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка)
30.09.2017 (субота) - 12:00 Суботица
Делегат Вукановић Илија
Судија ПФС
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
11.10.2017 (среда) - 15:00 Стајићево
ЖФК "Инђија" (Инђија) ЖФК "Шампион 2013" (Панчево)
30.09.2017 (субота) - 11:00 Јарковци
Делегат Драгичевић Марко
Судија ПФС
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Полет" (Сивац) слободан
- одложено

Развојна лига за жене – „Север“ – 2. коло

ЖФК "Металманиа" (Кањижа) ЖФК "Инђија" (Инђија)
23.09.2017 (субота) - 15:00 Кањижа
Делегат Радошевић Душан
Судија Манић Александар
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Шампион 2013" (Панчево) ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево)
23.09.2017 (субота) - 13:00 Панчево
Делегат ПФС
Судија ПФС
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Спартак" (Суботица)
04.10.2017 (среда) - 13:00 Нови Сад
ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка) ЖФК "Полет" (Сивац)
23.09.2017 (субота) - 11:00 Бачка Паланка
Делегат ПФС
Судија ПФС
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Сремице" (Сремска Митровица) ЖФК "Јединство" (Дубовац)
24.09.2017 (недеља) - 11:00 Лаћарак
Делегат Драгичевић Марко
Судија Рапоти Зоран
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Раднички 1919" (Зрењанин) ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац)
23.09.2017 (субота) - 15:30 Зрењанин
Делегат Маринков Цвета
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС

Развојна лига за жене – „Север“ – 1. коло

ЖФК "Раднички 1919" (Зрењанин) ЖФК "Металманиа" (Кањижа)
- одложено
ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац) ЖФК "Сремице" (Сремска Митровица)
20.09.2017 (среда) - 16:00 Банатски Брестовац
ЖФК "Јединство" (Дубовац) ЖФК "Бачка" (Бачка Паланка)
17.09.2017 (недеља) - 13:00 Дубовац
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
16.09.2017 (субота) - 11:00 Сивац
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Шампион 2013" (Панчево)
17.09.2017 (недеља) - 12:00 Суботица
ЖФК "Стајићево 2017" (Стајићево) ЖФК "Инђија" (Инђија)
17.09.2017 (недеља) - 13:30 Стајићево

Архива

22. 11. 2017. | 13:19

Седница Скупштине ФСВ 24. новембра у Старој Пазови

Читај даље...
17. 11. 2017. | 14:38

Моторичка тестирања и спортско-медицински прегледи перспективних фудбалера ФСВ

Читај даље...
17. 11. 2017. | 14:27

Билтени ОКП лига за 12. коло биће објављени 24. новембра

Читај даље...
16. 11. 2017. | 11:05

Одигране селективне утакмице регионалних селекција Војводине и Западне Србије

Читај даље...