021 / 421-401, 021 / 420-885 021 / 66-23-460 kancelarija@fsv.rs Булевар Ослобођења 92/5, Нови Сад

Развојна лига млађих категорија Србије за жене – “Север”

Развојна лига за жене – „Север“ – 14. коло

ЖФК "Инђија" (Инђија) ЖФК "Сремице" (Сремска Митровица)
21.05.2017 (недеља) - 11:00 Марадик
Делегат ПФС
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Димитријевић Небојша
Други судија помоћник Грмуша Бранко
ЖФК "Јединство" (Дубовац) ЖФК "Спартак" (Суботица)
21.05.2017 (недеља) - 14:30 Дубовац
Делегат ПФС
Судија ПФС
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац) ЖФК "Полет" (Сивац)
20.05.2017 (субота) - 12:00 Банатски Брестовац
Делегат Домазетоски Живан
Судија ПФС
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Стајићево" (Стајићево)
20.05.2017 (субота) - 13:00 Нови Сад
Делегат Рајичић Милош
Судија ФСГНС
Први судија помоћник ФСГНС
Други судија помоћник ФСГНС

Развојна лига за жене – „Север“ – 13. коло

ЖФК "Стајићево" (Стајићево) ЖФК "Инђија" (Инђија)
14.05.2017 (недеља) - 11:00 Бело Блато
Делегат Маринков Цвета
Судија ПФС
Први судија помоћник Микалачки Иван
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
13.05.2017 (субота) - 09:00 Сивац
Делегат Зобеница Славко
Судија ПФС
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац)
13.05.2017 (субота) - 13:00 Суботица
Делегат Вукановић Илија
Судија Милосављевић Ален
Први судија помоћник Војнић-Пурчар Златко
Други судија помоћник Поповић Јован
ЖФК "Сремице" (Сремска Митровица) ЖФК "Јединство" (Дубовац)
20.05.2017 (субота) - 15:30 Лаћарак
Делегат Петровић Драган
Судија Станојчев Ђорђе
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Малешевић Мирела

Развојна лига за жене – „Север“ – 12. коло

ЖФК "Инђија" (Инђија) ЖФК "Јединство" (Дубовац)
06.05.2017 (субота) - 10:00 Јарковци
Делегат Рајичић Милош
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Димитријевић Небојша
Други судија помоћник Грујић Марко
ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац) ЖФК "Сремице" (Сремска Митровица)
07.05.2017 (недеља) - 10:00 Банатски Брестовац
Делегат ПФС
Судија ПФС
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Спартак" (Суботица)
06.05.2017 (субота) - 16:30 Нови Сад
Делегат Утјешановић Младен
Судија Димитријевић Небојша
Први судија помоћник Гњатовић Марко
Други судија помоћник Грујић Марко
ЖФК "Стајићево" (Стајићево) ЖФК "Полет" (Сивац)
07.05.2017 (недеља) - 10:30 Стајићево
Делегат Маринков Цвета
Судија Јоцић Младен
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Вујанов Здравко

Развојна лига за жене – „Север“ – 11. коло

ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Инђија" (Инђија)
30.04.2017 (недеља) - 10:00 Сивац
Делегат Зобеница Славко
Судија Бошковић Негослав
Први судија помоћник Воркапић Настасић Петар
Други судија помоћник Халер Дејан
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Стајићево" (Стајићево)
29.04.2017 (субота) - 12:00 Суботица
Делегат Вукановић Илија
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Сремице" (Сремска Митровица) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
30.04.2017 (недеља) - 11:30 Лаћарак
Делегат Петровић Драган
Судија Станојчев Ђорђе
Први судија помоћник Ступар Јован
Други судија помоћник Нешковић Ивана
ЖФК "Јединство" (Дубовац) ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац)
30.04.2017 (недеља) - 14:00 Дубовац
Делегат ПФС
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС

Развојна лига за жене – „Север“ – 10. коло

ЖФК "Инђија" (Инђија) ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац)
22.04.2017 (субота) - 12:00 Јарковци
Делегат Мирковић Драган
Судија Самац Саша
Први судија помоћник Лазаров Негован
Други судија помоћник Чубрило Љубица
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Јединство" (Дубовац)
22.04.2017 (субота) - 15:00 Нови Сад
Делегат Утјешановић Младен
Судија Прашовић Небојша
Први судија помоћник Савић Страхиња
Други судија помоћник Драгичевић Марина
ЖФК "Стајићево" (Стајићево) ЖФК "Сремице" (Сремска Митровица)
23.04.2017 (недеља) - 11:00 Стајићево
Делегат Пандуров Жива
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Вујанов Здравко
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Спартак" (Суботица)
23.04.2017 (недеља) - 10:00 Сивац
Делегат Петровић Стојилко
Судија Васиљевић Немања
Први судија помоћник Ћаласан Срђан
Други судија помоћник Лалуја Бојан

Развојна лига за жене – „Север“ – 9. коло

ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Инђија" (Инђија)
09.04.2017 (недеља) - 12:00 Суботица
Делегат Вукановић Илија
Судија Кантор Мирослав
Први судија помоћник Рауковић Милош
Други судија помоћник Поповић Јован
ЖФК "Сремице" (Сремска Митровица) ЖФК "Полет" (Сивац)
09.04.2017 (недеља) - 11:00 Лаћарак
Делегат Ватић Небојша
Судија Савић Страхиња
Први судија помоћник ФСГНС
Други судија помоћник ФСГНС
ЖФК "Јединство" (Дубовац) ЖФК "Стајићево" (Стајићево)
- одложено
ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
- одложено

Развојна лига за жене – „Север“ – 8. коло

ЖФК "Инђија" (Инђија) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
- одложено
ЖФК "Стајићево" (Стајићево) ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац)
01.04.2017 (субота) - 15:00 Стајићево
Делегат Маринков Цвета
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Јоцић Младен
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Јединство" (Дубовац)
01.04.2017 (субота) - 11:00 Сивац
Делегат Бакић Живко
Судија Ћаласан Срђан
Први судија помоћник Бошковић Негослав
Други судија помоћник Халер Дејан
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Сремице" (Сремска Митровица)
01.04.2017 (субота) - 15:00 Суботица
Делегат Вукановић Илија
Судија Милосављевић Ален
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС

Развојна лига за жене – „Север“ – 7. коло

ЖФК "Сремице" (Сремска Митровица) ЖФК "Инђија" (Инђија)
29.10.2016 (Субота) - 14:30 Лаћарак
Делегат Петровић Драган
Судија Ступар Јован
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Јединство" (Дубовац)
30.10.2016 (Недеља) - 11:30 Суботица
Делегат Вукановић Илија
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Медић Урош
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац)
30.10.2016 (Недеља) - 11:30 Сивац
Делегат Новаковић Горан
Судија Воркапић Настасић Петар
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Халер Дејан
ЖФК "Стајићево" (Стајићево) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
30.10.2016 (Недеља) - 11:00 Стајићево
Делегат Пандуров Жива
Судија ПФС
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС

Развојна лига за жене – „Север“ – 6. коло

ЖФК "Инђија" (Инђија) ЖФК "Стајићево" (Стајићево)
22.10.2016 (Субота) - 11:30 Јарковци
Делегат Ватић Небојша
Судија ФСГНС
Први судија помоћник ФСГНС
Други судија помоћник ФСГНС
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Полет" (Сивац)
22.10.2016 (Субота) - 13:00 Нови Сад (СЦ Сајмиште)
Делегат Утјешановић Младен
Судија ФСГНС
Први судија помоћник ФСГНС
Други судија помоћник ФСГНС
ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац) ЖФК "Спартак" (Суботица)
22.10.2016 (Субота) - 13:30 Банатски Брестовац
Делегат Домазетоски Живан
Судија ПФС
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Јединство" (Дубовац) ЖФК "Сремице" (Сремска Митровица)
23.10.2016 (Недеља) - 12:00 Дубовац
Делегат ПФС
Судија ПФС
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС

Развојна лига за жене – „Север“ – 5. коло

ЖФК "Јединство" (Дубовац) ЖФК "Инђија" (Инђија)
16.10.2016 (Недеља) - 15:00 Дубовац
Делегат Домазетоски Живан
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Сремице" (Сремска Митровица) ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац)
15.10.2016 (Субота) - 15:30 Лаћарак
Делегат Зубац Илија
Судија Ступар Јован
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
16.10.2016 (Недеља) - 11:00 Суботица
Делегат Вукановић Илија
Судија ПФС
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Стајићево" (Стајићево)
16.10.2016 (Недеља) - 11:00 Сивац
Делегат Новаковић Горан
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Халер Дејан

Развојна лига за жене – „Север“ – 4. коло

ЖФК "Инђија" (Инђија) ЖФК "Полет" (Сивац)
08.10.2016 (Субота) - 11:00 Јарковци
Делегат Драгичевић Марко
Судија Љубинковић Бранислав
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Стајићево" (Стајићево) ЖФК "Спартак" (Суботица)
08.10.2016 (Субота) - 16:00 Стајићево
Делегат Маринков Цвета
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Белић Душан
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Сремице" (Сремска Митровица)
11.10.2016 (Уторак) - 12:00 Нови Сад (СЦ Сајмиште)
Делегат Утјешановић Младен
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Арсић Драган
Други судија помоћник Зорић Душан
ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац) ЖФК "Јединство" (Дубовац)
09.10.2016 (Недеља) - 11:00 Банатски Брестовац
Делегат Јевтић Бојан
Судија ПФС
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС

Развојна лига за жене – „Север“ – 3. коло

ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац) ЖФК "Инђија" (Инђија)
01.10.2016 (Субота) - 15:00 Банатски Брестовац
Делегат Крњајић Дејан
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Јединство" (Дубовац) ЖФК "Војводина" (Нови Сад)
02.10.2016 (Недеља) - 13:00 Дубовац
Делегат Драмићанин Ненад
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Сремице" (Сремска Митровица) ЖФК "Стајићево" (Стајићево)
01.10.2016 (Субота) - 15:30 Лаћарак
Делегат Петровић Драган
ЖФК "Спартак" (Суботица) ЖФК "Полет" (Сивац)
01.10.2016 (Субота) - 11:00 Суботица
Делегат Вукановић Илија
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС

Развојна лига за жене – „Север“ – 2. коло

ЖФК "Инђија" (Инђија) ЖФК "Спартак" (Суботица)
25.09.2016 (Недеља) - 12:00 Јарковци
Делегат Докоза Андрија
Судија Бањац Милош
Први судија помоћник Рилак Никола
Други судија помоћник Сурла Драган
ЖФК "Полет" (Сивац) ЖФК "Сремице" (Сремска Митровица)
25.09.2016 (Недеља) - 12:30 Сивац
Делегат Зобеница Славко
Судија Воркапић Настасић Петар
Први судија помоћник Бечановић Александар
Други судија помоћник Халер Дејан
ЖФК "Стајићево" (Стајићево) ЖФК "Јединство" (Дубовац)
25.09.2016 (Недеља) - 11:00 Стајићево
Делегат Ковановић Милорад
Судија Цвејанов Дејан
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац)
25.09.2016 (Недеља) - 17:00 Нови Сад (СЦ Сајмиште)
Делегат Утјешановић Младен
Судија ФСГНС
Први судија помоћник ФСГНС
Други судија помоћник ФСГНС

Развојна лига за жене – „Север“ – 1. коло

ЖФК "Војводина" (Нови Сад) ЖФК "Инђија" (Инђија)
17.09.2016 (Субота) - 15:00 Нови Сад (СЦ Сајмиште)
Делегат Чочић Сеад
Судија Ристић Миа
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС
ЖФК "Будућност" (Банатски Брестовац) ЖФК "Стајићево" (Стајићево)
18.09.2016 (Недеља) - 11:00 Банатски Брестовац
Делегат Домазетоски Живан
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Рашковић Бошко
Други судија помоћник Милошевић Александар
ЖФК "Јединство" (Дубовац) ЖФК "Полет" (Сивац)
18.09.2016 (Недеља) - 14:00 Баваниште
Делегат Домазетоски Живан
Судија Рашковић Бошко
Први судија помоћник Мрђа Неђо
Други судија помоћник Кужић Бојан
ЖФК "Сремице" (Сремска Митровица) ЖФК "Спартак" (Суботица)
18.09.2016 (Недеља) - 15:30 Сремска Митровица (ФК Митрос)
Делегат Аџић Веселин
Судија ПФС
Први судија помоћник ПФС
Други судија помоћник ПФС

Архива

23. 06. 2017. | 08:58

Резултати одиграних утакмица баража за попуну Омладинске, Кадетске и Пионирске лиге Војводине

Читај даље...
21. 06. 2017. | 18:49

Одигране реванш утакмице баража за попуну Војвођанских фудбалских лига

Читај даље...
20. 06. 2017. | 19:30

Првакиње Развојне лиге Војводине импресивне на финалном турниру Развојне лиге Србије

Читај даље...
19. 06. 2017. | 14:52

Одређена службена лица за утакмице баража за попуну Омладинске, Кадетске и Пионирске лиге Војводине које се играју 21. и 22. јуна 2017. године

Читај даље...