Резултати и табеле сениорских лига ФСВ

Резултати и табеле сениорских лига ФСВ2021-03-01T17:21:39+02:00

Српска лига ВОЈВОДИНА

Утакмица Резултат
Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК 1. мај (Рума) ОФК Вршац (Вршац)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Бачка 1901 (Суботица)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Хајдук 1912 (Кула)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Слога (Чонопља)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Слобода (Нови Козарци)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Борац (Сакуле)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) СК Тиса (Адорјан)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион "Сувача", Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ФК Младост (Нови Сад)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 16:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Динамо 1945 (Панчево)

-:-

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Дунав (Стари Бановци)

-:-

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Младост (Нови Сад) 19 15 2 2 48:11 47
2 Logo ФК Раднички 1912 (Сомбор) 19 10 6 3 37:14 36
3 Logo ОФК Вршац (Вршац) 19 10 6 3 27:12 36
4 Logo ФК Динамо 1945 (Панчево) 19 10 3 6 29:22 33
5 Logo СК Тиса (Адорјан) 19 9 4 6 33:25 31
6 Logo ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) 19 9 4 6 28:23 31
7 Logo ФК 1. мај (Рума) 19 7 8 4 19:14 29
8 Logo ФК Јединство (Стара Пазова) 19 7 7 5 28:22 28
9 Logo ОФК Стари Град (Бачка Паланка) 19 9 1 9 25:19 28
10 Logo ФК Борац (Сакуле) 19 9 1 9 24:24 28
11 Logo ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) 19 8 3 8 32:32 27
12 Logo ФК Феникс 1995 (Апатин) 19 8 3 8 28:29 27
13 Logo ФК Омладинац (Нови Бановци) 19 6 8 5 24:16 26
14 Logo ФК Хајдук 1912 (Кула) 19 7 4 8 33:28 25
15 Logo ФК Слога (Чонопља) 19 7 4 8 24:28 25
16 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 19 6 4 9 25:32 22
17 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 19 6 3 10 28:45 21
18 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 19 2 5 12 15:45 11
19 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 19 2 4 13 14:48 10
20 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 19 1 4 14 9:41 7
Утакмица Резултат
Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Младост , Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК 1. мај (Рума)

2 - 0

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион "Сувача", Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) СК Тиса (Адорјан)

4 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Борац (Сакуле)

2 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Слога (Чонопља)

5 - 2

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Дунав (Стари Бановци)

6 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 0

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ОФК Вршац (Вршац)

1 - 1

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 1

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 4

ДЕТАЉНИЈЕ

Војвођанска фудбалска лига „Север“

Утакмица Резултат
Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Војводина (Бачко Градиште)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Србобран (Србобран)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Раднички (Сомбор)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Таванкут (Таванкут)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Младост (Бачки Петровац)

-:-

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) OФК Младост АПА (Апатин)

-:-

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Текстилац (Оџаци)

-:-

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

-:-

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 17 12 2 3 40:10 38
2 Logo ФК Бајша (Бајша) 17 11 5 1 38:12 38
3 Logo ФК Текстилац (Оџаци) 17 10 5 2 34:14 35
4 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 17 10 2 5 41:16 32
5 Logo ФК Младост (Турија) 17 10 2 5 36:21 32
6 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 17 7 9 1 30:16 30
7 Logo ФК Таванкут (Таванкут) 17 7 5 5 22:16 26
8 Logo ФК Херцеговац (Гајдобра) 17 6 5 6 25:21 23
9 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 17 6 4 7 25:26 22
10 Logo ФК ЧСК Пивара (Челарево) 17 6 4 7 22:23 22
11 Logo ФК Бачка (Пачир) 17 6 4 7 26:29 22
12 Logo ФК Раднички (Сомбор) 17 6 3 8 21:31 21
13 Logo ФК Његош (Ловћенац) 17 5 3 9 22:35 18
14 Logo ФК Србобран (Србобран) 17 4 5 8 23:28 17
15 Logo ОФК Врбас (Врбас) 17 4 3 10 19:39 15
16 Logo ФК Црвенка (Црвенка) 17 4 3 10 19:42 15
17 Logo ФК Обилић (Нови Кнежевац) 17 4 1 12 27:55 13
18 Logo ФК Војводина (Товаришево) 17 1 3 13 10:46 6
Утакмица Резултат
Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

2 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 0

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

4 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Раднички (Сомбор)

0 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Србобран (Србобран)

0 - 2

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 5

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 0

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 2

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Таванкут (Таванкут)

2 - 0

ДЕТАЉНИЈЕ

Војвођанска фудбалска лига „Исток“

Утакмица Резултат
Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Будућност (Српска Црња)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Борац (Старчево)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Јединство, Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК ЖАК (Кикинда)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Раднички (Сутјеска)

-:-

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Омладинац, Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Банат (Чента)

-:-

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Нафтагас (Елемир)

-:-

Слободна екипа: ФК Младост (Омољица)

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Младост (Омољица) 16 11 4 1 53:13 37
2 Logo ФК Јединство (Банатско Карађорђево) 16 11 3 2 36:14 36
3 Logo OФК Кикинда 1909 (Кикинда) 16 11 3 2 39:19 36
4 Logo ФК Нафтагас (Елемир) 16 10 5 1 51:19 35
5 Logo ФК Омладинац ФАМ (Ботош) 16 9 0 7 42:26 27
6 Logo OФК Бегеј (Житиште) 16 8 1 7 31:29 25
7 Logo ФК Борац (Старчево) 16 8 1 7 32:33 25
8 Logo ФК Слога (Пландиште) 16 7 3 6 33:30 24
9 Logo OФК Пролетер (Банатски Карловац) 16 8 0 8 34:34 24
10 Logo ФК Будућност (Српска Црња) 16 6 3 7 23:32 21
11 Logo ФК Раднички (Ковин) 16 6 1 9 27:30 19
12 Logo ФК Јединство (Влајковац) 16 5 3 8 24:22 18
13 Logo ФК ЖАК (Кикинда) 16 4 3 9 17:30 15
14 Logo ФК Крајина (Крајишник) 16 4 2 10 17:33 14
15 Logo ФК Банат (Чента) 16 3 3 10 10:33 12
16 Logo ФК Црвена звезда (Војвода Степа) 16 3 3 10 18:51 12
17 Logo ФК Раднички (Сутјеска) 16 3 0 13 15:54 9
Утакмица Резултат
Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 4

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

4 - 0

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Јединство, Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Банат (Чента)

6 - 0

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 0

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 0

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Младост (Омољица)

0 - 4

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Раднички (Сутјеска)

5 - 1

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Омладинац, Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Борац (Старчево)

5 - 2

ДЕТАЉНИЈЕ

Војвођанска фудбалска лига „Југ“

Утакмица Резултат
Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Цемент (Беочин)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Слобода (Доњи Товарник)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Јадран (Голубинци)

-:-

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Хајдук (Дивош)

-:-

Нед. 07. 03. 2021. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

-:-

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Младост (Бачки Јарак)

-:-

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) OФК Југовић (Каћ)

-:-

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Раднички (Нова Пазова)

-:-

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

-:-

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Хајдук (Дивош) 17 13 1 3 40:15 40
2 Logo ФК Јединство (Руменка) 17 11 4 2 31:12 37
3 Logo ФК Борац (Шајкаш) 17 10 3 4 27:14 33
4 Logo РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) 17 8 6 3 29:20 30
5 Logo ФК Слобода (Доњи Товарник) 17 9 2 6 23:18 29
6 Logo ФК Слога (Ердевик) 17 10 1 6 29:15 28
7 Logo ФК Индекс (Нови Сад) 17 8 4 5 31:20 28
8 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 17 8 2 7 33:26 26
9 Logo ФК Цемент (Беочин) 17 7 5 5 28:21 26
10 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 17 7 1 9 18:14 22
11 Logo ФК Сремац Војка (Војка) 17 6 4 7 23:28 22
12 Logo ФК Црвена звезда (Нови Сад) 17 5 5 7 26:24 20
13 Logo ФК Будућност (Салаш Ноћајски) 17 6 2 9 22:35 20
14 Logo ФК Слога (Темерин) 17 5 4 8 11:17 19
15 Logo ФК Подунавац (Белегиш) 17 5 4 8 20:27 19
16 Logo ФК Подриње (Мачванска Митровица) 17 5 2 10 17:29 17
17 Logo ФК Јадран (Голубинци) 17 1 3 13 16:46 6
18 Logo OФК Југовић (Каћ) 17 1 3 13 11:54 6

Напомена: Слога (Ердевик) минус три (-3) бода.

Утакмица Резултат
Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

1 - 2

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) OФК Југовић (Каћ)

8 - 0

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 2

Нед. 29. 11. 2020. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Слобода (Доњи Товарник)

2 - 1

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 0

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Јадран (Голубинци)

3 - 0

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

1 - 1

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Цемент (Беочин)

2 - 2

ДЕТАЉНИЈЕ