Резултати и табеле сениорских лига ФСВ

Резултати и табеле сениорских лига ФСВ2020-09-19T14:32:48+02:00

Српска лига ВОЈВОДИНА

Утакмица Резултат
Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Јединство (Стара Пазова)

2 - 2

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Младост (Нови Сад)

0 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) СК Тиса (Адорјан)

1 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Борац (Сакуле)

0 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Феникс 1995 (Апатин)

1 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци ("Под Бајиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Слога (Чонопља)

1 - 0

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Младост (Нови Сад) 8 6 1 1 16:3 19
2 Logo ФК Омладинац (Нови Бановци) 8 3 5 0 12:5 14
3 Logo ОФК Вршац (Вршац) 8 4 2 2 9:4 14
4 Logo ФК Раднички 1912 (Сомбор) 8 4 2 2 12:8 14
5 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 8 4 2 2 10:7 14
6 Logo ФК Хајдук 1912 (Кула) 8 4 2 2 12:11 14
7 Logo ФК Динамо 1945 (Панчево) 8 4 1 3 13:9 13
8 Logo ФК 1. мај (Рума) 8 3 4 1 9:6 13
9 Logo ФК Борац (Сакуле) 8 4 1 3 7:6 13
10 Logo СК Тиса (Адорјан) 8 3 3 2 15:10 12
11 Logo ОФК Стари Град (Бачка Паланка) 8 4 0 4 9:6 12
12 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 8 3 2 3 12:15 11
13 Logo ФК Јединство (Стара Пазова) 8 3 1 4 12:13 10
14 Logo ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) 8 2 3 3 10:11 9
15 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 8 2 2 4 8:11 8
16 Logo ФК Феникс 1995 (Апатин) 8 2 2 4 6:13 8
17 Logo ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) 8 2 1 5 9:16 7
18 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 8 1 3 4 7:14 6
19 Logo ФК Слога (Чонопља) 8 1 3 4 4:11 6
20 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 8 0 2 6 2:15 2
Утакмица Резултат
Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК 1. мај (Рума)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Дунав (Стари Бановци)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Бачка 1901 (Суботица)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Омладинац (Нови Бановци)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион "Сувача", Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Војводина 1928 (Перлез)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Козара (Банатско Велико Село)

-:-

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Хајдук 1912 (Кула)

-:-

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ОФК Вршац (Вршац)

-:-

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

-:-

ДЕТАЉНИЈЕ

Војвођанска фудбалска лига „Север“

Утакмица Резултат
Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

4 - 3

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Србобран (Србобран)

1 - 0

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ОФК Врбас (Врбас)

-:-

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Бајша (Бајша)

1 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Раднички (Сомбор)

1 - 2

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Црвенка (Црвенка)

6 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Војводина (Товаришево)

7 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Херцеговац (Гајдобра)

3 - 2

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 7 6 0 1 14:4 18
2 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 7 5 1 1 26:5 16
3 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 7 5 1 1 11:2 16
4 Logo ФК ЧСК Пивара (Челарево) 7 5 1 1 14:7 16
5 Logo ФК Младост (Турија) 7 5 0 2 17:9 15
6 Logo ФК Раднички (Сомбор) 7 4 1 2 13:10 13
7 Logo ФК Бајша (Бајша) 6 3 3 0 10:4 12
8 Logo ФК Текстилац (Оџаци) 6 3 2 1 11:6 11
9 Logo ФК Бачка (Пачир) 7 3 2 2 13:13 11
10 Logo ФК Таванкут (Таванкут) 7 2 3 2 6:5 9
11 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 6 2 1 3 9:11 7
12 Logo ФК Србобран (Србобран) 7 1 2 4 10:12 5
13 Logo ФК Херцеговац (Гајдобра) 7 1 2 4 7:11 5
14 Logo ФК Његош (Ловћенац) 7 1 2 4 8:17 5
15 Logo ФК Црвенка (Црвенка) 7 1 2 4 6:17 5
16 Logo ФК Обилић (Нови Кнежевац) 7 1 1 5 11:21 4
17 Logo ФК Војводина (Товаришево) 7 0 2 5 4:23 2
18 Logo ОФК Врбас (Врбас) 6 0 0 6 3:16 0
Утакмица Резултат
Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Херцеговац (Гајдобра)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Бачка (Пачир)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Његош (Ловћенац)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Турија)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Текстилац (Оџаци)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) OФК Младост АПА (Апатин)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Таванкут (Таванкут)

-:-

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Младост (Бачки Петровац)

-:-

ДЕТАЉНИЈЕ

Војвођанска фудбалска лига „Исток“

Утакмица Резултат
Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Крајина (Крајишник)

0 - 3

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 0

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

2 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Јединство (Влајковац)

3 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Јединство (Нови Бечеј)

4 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 8

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Младост (Омољица)

0 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 4

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Јединство (Банатско Карађорђево) 7 5 2 0 16:4 17
2 Logo ФК Младост (Омољица) 7 5 1 1 24:5 16
3 Logo ФК Нафтагас (Елемир) 7 5 1 1 20:7 16
4 Logo OФК Кикинда 1909 (Кикинда) 7 5 1 1 20:7 16
5 Logo OФК Бегеј (Житиште) 7 5 1 1 16:6 16
6 Logo ФК Слога (Пландиште) 7 4 1 2 19:12 13
7 Logo ФК Омладинац ФАМ (Ботош) 7 4 0 3 19:11 12
8 Logo ФК Будућност (Српска Црња) 7 3 3 1 16:12 12
9 Logo ФК Крајина (Крајишник) 7 3 1 3 10:9 10
10 Logo OФК Пролетер (Банатски Карловац) 7 3 0 4 19:18 9
11 Logo ФК Борац (Старчево) 7 3 0 4 13:14 9
12 Logo ФК Јединство (Влајковац) 7 2 1 4 7:9 7
13 Logo ФК Банат (Чента) 7 2 0 5 4:12 6
14 Logo ФК Раднички (Ковин) 7 2 0 5 7:17 6
15 Logo ФК Црвена звезда (Војвода Степа) 7 2 0 5 6:29 6
16 Logo ФК ЖАК (Кикинда) 7 1 1 5 8:15 4
17 Logo ФК Јединство (Нови Бечеј) 7 1 1 5 7:21 4
18 Logo ФК Раднички (Сутјеска) 7 1 0 6 7:30 3
Утакмица Резултат
Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Јединство (Влајковац)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) OФК Бегеј (Житиште)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Раднички (Ковин)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Нафтагас (Елемир)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК ЖАК (Кикинда)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

-:-

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Омладинац, Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Слога (Пландиште)

-:-

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Раднички (Сутјеска)

-:-

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Банат (Чента)

-:-

ДЕТАЉНИЈЕ

Војвођанска фудбалска лига „Југ“

Утакмица Резултат
Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) OФК Југовић (Каћ)

2 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Цемент (Беочин)

3 - 0

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Слога (Ердевик)

0 - 3

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Јединство (Руменка)

1 - 3

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 2

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Сремац Војка (Војка)

4 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Индекс (Нови Сад)

1 - 1

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Слобода (Доњи Товарник) 7 6 0 1 13:2 18
2 Logo ФК Индекс (Нови Сад) 7 5 1 1 20:8 16
3 Logo ФК Слога (Ердевик) 7 5 0 2 14:5 15
4 Logo ФК Хајдук (Дивош) 7 5 0 2 13:8 15
5 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 7 4 1 2 16:7 13
6 Logo ФК Јединство (Руменка) 7 4 1 2 11:6 13
7 Logo ФК Борац (Шајкаш) 7 3 3 1 10:6 12
8 Logo РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) 7 3 2 2 11:9 11
9 Logo ФК Цемент (Беочин) 7 3 1 3 15:13 10
10 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 7 3 1 3 8:6 10
11 Logo ФК Сремац Војка (Војка) 7 2 3 2 11:10 9
12 Logo ФК Подриње (Мачванска Митровица) 7 3 0 4 9:14 9
13 Logo ФК Подунавац (Белегиш) 7 2 1 4 8:15 7
14 Logo ФК Црвена звезда (Нови Сад) 7 1 2 4 8:12 5
15 Logo OФК Југовић (Каћ) 7 1 2 4 6:17 5
16 Logo ФК Будућност (Салаш Ноћајски) 7 1 1 5 9:20 4
17 Logo ФК Слога (Темерин) 7 0 3 4 1:9 3
18 Logo ФК Јадран (Голубинци) 7 0 2 5 7:23 2
Утакмица Резултат
Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Борац (Шајкаш)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Хајдук (Дивош)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Јадран (Голубинци)

-:-

Нед. 27. 09. 2020. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

-:-

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Јединство (Руменка)

-:-

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Слога (Темерин)

-:-

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Раднички (Нова Пазова)

-:-

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

-:-

ДЕТАЉНИЈЕ